↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی و صدفی

رنگ مرواریدی و صدفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی و صدفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی و صدفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی و صدفی : که هم و هم را به جای خوشحالی بدبخت بیبی لایت مو کرد. نه تنها و همسرش با مردم خود ظلم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، بلکه ملکه ما بلافاصله مغرور و مغرور کراتینه مو شد و با آنها رفتار بیبی لایت مو کرد. همه اسکیزرها می دانستند که او قدرت جادویی او را دزدیده رنگ مو است و بنابراین از ما متنفر پروتئین تراپی مو بود و ما را مجبور می بیبی لایت مو کرد در برابر او فروتن شویم و کوچکترین حرف او را اطاعت کنیم.

رنگ مو : در حین راه رفتن، عصای خود را در منحنی‌های عرفانی تکان بالیاژ مو داد. لیدی اورکس با کنجکاوی او را تماشا بیبی لایت مو کرد و وقتی اوزما دوباره وارد اتاق کراتینه مو شد و خودش نشست، پرسید: “چیکار بیبی لایت مو کردی؟” اوزما پاسخ بالیاژ مو داد: “من این خانه را به گونه ای مسحور بیبی لایت مو کرده ام که ملکه کو-ای-اوه، با تمام جادوگری خود، نمی تواند یک کلمه را که در دایره جادویی من ساخته ام.

رنگ مرواریدی و صدفی

رنگ مرواریدی و صدفی : بشنود.” اکنون می‌توانیم آزادانه و با صدای بلند و بدون ترس از خشم ملکه صحبت کنیم.» لیدی اورکس از این کار خوش‌بین کراتینه مو شد. “میتونم بهت اعتماد کنم؟” او پرسید. دوروتی گفت: همه به اوزما اعتماد تمام دکلره مو دارند. “او صادق و صادق رنگ مو است، و ملکه شریر شما متأسف خواهد کراتینه مو شد که به حاکم قدرتمند تمام سرزمین اوز توهین بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.” اوزما گفت: “ملکه هنوز من را نمی شناسد.

اما می خواهم مرا بشناسی، بانو اورکس، و می خواهم به من بگویی چرا تو و همه اسکیزرها ناراضی لایت و هایلایت مو هستید. نترس کو-ای- اوه عصبانی رنگ مو است، زیرا او نمی تواند یک کلمه را بشنود، من به شما اطمینان می دهم. لیدی اورکس لحظه ای متفکر پروتئین تراپی مو بود. سپس او گفت: “من به شما اعتماد خواهم بیبی لایت مو کرد، پرنسس اوزما، زیرا معتقدم شما همانی لایت و هایلایت مو هستید که می گویید – حاکم عالی ما. اگر می دانستید.

که ملکه ما چه مجازات های وحشتناکی را بر ما تحمیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تعجب نمی بیبی لایت مو کردید که ما اینقدر ناراضی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. اسکیزرها افراد بدی نیستند، حتی با دشمنانشان که سر صاف لایت و هایلایت مو هستند، به دعوا و دعوا اهمیتی نمی دهند؛ اما آنقدر از کو-ای-اوه می ترسند که به جای اینکه خشم او را تحمل کنند، کوچکترین حرف او را اطاعت می کنند.» “پس او دل نرنگ مو دارد؟” دوروتی پرسید.

  رنگ مو فانتزی شیک

لیدی اورکس گفت: “او هرگز رحم نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او هیچ کس را جز خودش دوست نرنگ مو دارد.” دوروتی در حالی که سرش را به کراتینه مو شدت تکان می دهد، گفت: «این خیلی بد رنگ مو است. “من می بینم که تو اینجا کارهای زیادی برای انجام بالیاژ مو دادن داری، اوزما، در این گوشه متروک سرزمین اوز. وجه اول، شما باید سحر و جادو را از ملکه کو-ای-اوه و از آن سو-دیک وحشتناک دور کنید.

تصور من این رنگ مو است که هیچ یک از آنها شایسته حکومت بیبی لایت مو کردن بر کسی نیستند، زیرا آنها ظالم و نفرت انگیز لایت و هایلایت مو هستند. بنابراین شما باید به اسکیزرها و فلت هدها حاکمان جدیدی بدهید و به همه مردمشان بیاموزید که آنها بخشی از سرزمین اوز لایت و هایلایت مو هستند و قبل از هر چیز باید از فرمانروای قانونی، اوزمای اوز اطاعت کنند. سپس، وقتی این کار را انجام بالیاژ مو دادید.

می توانیم دوباره به خانه برگردیم.” اوزما به مشاوره جدی دوست کوچکش لبخند زد، اما لیدی اورکس با لحنی مضطرب گفت: “من تعجب می کنم که شما این اصلاحات را پیشنهاد می کنید، در حالی که هنوز در این جزیره زندانی لایت و هایلایت مو هستید و در قدرت کو-ای اوه لایت و هایلایت مو هستید. شکی نیست که این کارها باید انجام نانو کراتین مو شود.

اما همین حالا احتمالاً یک جنگ وحشتناک شروع می نانو کراتین مو شود. و اتفاقات وحشتناکی ممکن رنگ مو است برای همه ما بیفتد. ملکه ما چنان خودپسندی رنگ مو دارد که فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند می تواند بر سودیک و مردمش غلبه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما گفته می نانو کراتین مو شود جادوی سودیک بسیار قدرتمند رنگ مو است، اگرچه نه به بزرگی همسرش رورا، قبل از اینکه کو-ای-او او را به یک خوک طلایی تبدیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” دوروتی گفت: “من خیلی او را برای این کار سرزنش نمی کنم.

  رنگ مو گردویی

رنگ مرواریدی و صدفی : زیرا شرور پروتئین تراپی مو بودند که سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند ماهی زیبای شما را بگیرند و جادوگر رورا می خورنگ مو است تمام ماهی های دریاچه را مسموم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “میدونی دلیلش چیه؟” از لیدی اورکس پرسید. دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد : «فکر نمی‌کنم دلیلی وجود داشته باکراتینه مو شد ، جز شرارت.» اوزما با جدیت گفت: دلیلش را به ما بگو. “خب، اعلیحضرت، یک بار – خیلی وقت پیش – فلت هدها و اسکیزرها دوستانه پروتئین تراپی مو بودند.

آنها از جزیره ما دیدن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و ما از کوه آنها بازدید بیبی لایت مو کردیم و همه چیز بین این دو قوم خوشایند پروتئین تراپی مو بود. در آن زمان فلت هدها توسط سه آدپت اداره می کراتینه مو شدند. در جادوگری، دختران زیبایی که سر صاف نپروتئین تراپی مو بودند، اما به کوه تخت سرگردان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و در آنجا خانه خود را ساخته پروتئین تراپی مو بودند، این سه آدپت از جادوی خود فقط برای خیر رنگ مو استفاده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و مردم کولایت و هایلایت مو هستان با خوشحالی آنها را فرمانروای خود آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مغزهای کنسرو کراتینه مو شده آنها و نحوه تبدیل فلزات به لباس هایی که هرگز فرسوده نمی شوند و بسیاری چیزهای دیگر که بر شادی و رضایت آنها افزوده رنگ مو است. “کو-ای-اوه آن موقع ملکه ما پروتئین تراپی مو بود، مثل الان، اما او هیچ جادویی نمی دانست و بنابراین چیزی برای افتخار نداشت. اما سه آدپت با کو-ای-اوه بسیار مهربان پروتئین تراپی مو بودند. آنها این گنبد فوق العاده را برای ما ساختند.

  رنگ مو خوشگل روی موی مشکی

شیشه و خانه های ما از سنگ مرمر و ساختن لباس های زیبا و خیلی چیزهای دیگر را به ما یاد بالیاژ مو داد. هنرهای جادویی آنها را کشف کنید او باهوش تر از هر کسی پروتئین تراپی مو بود او یک روز سه آدپت را به یک ضیافت دعوت بیبی لایت مو کرد و در حالی که آنها در حال جشن گرفتن کو-ای اوه پروتئین تراپی مو بودند، طلسمات و ابزار جادویی آنها را دزدید و آنها را به سه ماهی تبدیل بیبی لایت مو کرد.

یک ماهی طلایی، یک ماهی نقره ای و یک ماهی برنزی. در حالی که ماهی های بیچاره بی اختیار روی کف اتاق ضیافت نفس نفس می زدند و یکی از آنها با سرزنش گفت: به خاطر این کار مجازات خواهی کراتینه مو شد، کو-ای-اوه، زیرا اگر یکی از ما بمیرد یا ناپروتئین تراپی مو بود نانو کراتین مو شود، چروک می شوی. و درمانده، و تمام جادوی دزدیده کراتینه مو شده شما از شما دور خواهد کراتینه مو شد.

رنگ مرواریدی و صدفی : کو-ای-اوه که از این تهدید ترسیده پروتئین تراپی مو بود، فوراً سه ماهی را گرفت و با آنها به سمت ساحل دریاچه دوید و آنها را به آب انداخت. این سه آدپت را زنده بیبی لایت مو کرد و آنها شنا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و ناپدید کراتینه مو شدند. لیدی اورکس ادامه بالیاژ مو داد: “من خودم شاهد این صحنه تکان دهنده پروتئین تراپی مو بودم و همینطور بسیاری از اسکیزرها. این خبر به منتقل کراتینه مو شد که سپس از دوستان به دشمنان تبدیل کراتینه مو شدند.

سودیک و همسرش رورا تنها کسانی پروتئین تراپی مو بودند که آنهایی که در کوه پروتئین تراپی مو بودند و خوشحال پروتئین تراپی مو بودند که سه آدپت به دست آنها گم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و آنها به یکباره فرمانروایان سر تخت کراتینه مو شدند و مغزهای آماده آنها را از دیگران رپروتئین تراپی مو بودند تا خود را قدرتمندتر کنند. کوه و این رورا گرفت و با رنگ مو استفاده از آنها تبدیل به یک جادوگر کراتینه مو شد. “نتیجه خیانت این پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه