↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند خاکستری پلاتینه پادینا

بلوند خاکستری پلاتینه پادینا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند خاکستری پلاتینه پادینا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند خاکستری پلاتینه پادینا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند خاکستری پلاتینه پادینا : چندی نگذشت که ایده های ممنوعه در کنگره مطرح کراتینه مو شد و پس از آن نمی توان آنها را از روزنامه ها دور نگه داشت. مثل طوفانی پروتئین تراپی مو بود که سراسر کشور را درنوردید. میلیون ها ایده آلیست مانند بانی به یکباره از این واقعیت بی رحمانه بیدار کراتینه مو شدند که عروسک آنها پر از خاک اره رنگ مو است. IV بله، زمان تلاش برای زنده ماندن در دنیا پروتئین تراپی مو بود. تمام آن وعده های طلایی که به ما بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : و بابا پاسخ بالیاژ مو داد که این زمان‌های غلغلک‌آور پروتئین تراپی مو بود و ارتش باید از خود در برابر تبلیغات دشمن محافظت می‌بیبی لایت مو کرد. پدر در حال خواندن مقاله ای در مجله پروتئین تراپی مو بود که در آن توضیح می بالیاژ مو داد که در دنیا چه اتفاقی می افتد. امپراتوری های آلمان و اتریش با سقوط سقوط آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و این یک پیروزی بزرگ برای دموکراسی پروتئین تراپی مو بود. اما اکنون دوستان دموکراسی کار بزرگ دومی داشتند و آن درهم شکستن جانور وحشی بلشویسم پروتئین تراپی مو بود.

بلوند خاکستری پلاتینه پادینا

بلوند خاکستری پلاتینه پادینا : به نظر بانی این یادداشت سرد و رضایت بخش نپروتئین تراپی مو بود، اما او این را به روت نگفت. او در این مورد از پدر پرسید، و پدر گفت که لزوماً نامه‌های سربازان سانسور زیادی می‌نانو کراتین مو شود، و احتمالاً پل این پیام را نوشته پروتئین تراپی مو بود تا مطمئن نانو کراتین مو شود که نامه‌های سرباز به پایان رسیده رنگ مو است. چرا باید اینقدر سانسور می کراتینه مو شد؟ بانی پرسید.

آنها با محاصره در هر جبهه آن را گرسنه می‌کشیدند و هر جا که روس‌های خوش‌رفتار و محترم در مرزها حکومتی ایجاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، متفقین با پول و آذوقه به آنها کمک می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ژنرال دنیکین جنوب روسیه را در اختیار گرفته پروتئین تراپی مو بود. در غرب بسیاری از ایالت های جدید ایجاد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در شمال، در ، یک گروه ضد بلشویک تحت حمایت بریتانیا و آمریکا پیشروی می بیبی لایت مو کرد.

  بهترین مرکز رنگ مو در تهران

در مورد سیبری، یک دولت سوسیالیستی وجود داشت که از دوران کرنسکی عقب مانده پروتئین تراپی مو بود. اما این سوسیالیست‌ها حرف‌های زیادی می‌زدند، و حالا بیرون رانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و یک مبارز واقعی، دریاسالار کلچاک، که زمانی فرماندهی ناوگان تزار را بر عهده داشت، جایگزین آنها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این دریاسالار پروتئین تراپی مو بود که متحدان برای اداره سیبری از آن حمایت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و نیروهای ما آنجا پروتئین تراپی مو بودند.

تا راه آهن را برای او باز نگه تمام دکلره مو دارند. البته بلشویک ها و هوادارانشان در این کشور در این مورد غوغا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و هرچه می توانستند دروغ می گفتند. به همین دلیل پروتئین تراپی مو بود که ما باید سانسور می بیبی لایت مو کردیم. بانی این توضیح را بدون سوال پذیرفت. او هفت ماه در اردوگاه آموزشی پروتئین تراپی مو بود و دیدگاه نظامی را کسب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

بلوند خاکستری پلاتینه پادینا : او به کراتینه مو شدت نسبت به خطر تبلیغات بلشویکی هوشیار پروتئین تراپی مو بود و مصمم پروتئین تراپی مو بود که اگر با هر یک از آنها برخورد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در محکوم بیبی لایت مو کردن آن عجله خواهد بیبی لایت مو کرد. او تا این حد بی گناه پروتئین تراپی مو بود و از ظرافت دشمن آگاهی چندانی نداشت – هرگز در خواب هم نمی دید که در این زمان سم را جذب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و – از همه جاهای دنیا – در یکی از کلاس های مسیحی ترین و محافظه کارترین دانشگاهش! برای یک رئیس دانشگاه فقیر که بیش از حد کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود سخت پروتئین تراپی مو بود.

قابل اعتمادترین رئیس دکتر کاوپر این مربی جوان را بنا به توصیه مقامات بلندپایه YMCA رنگ مو استخدام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. مرد جوان در سالونیکی کار امبالیاژ مو دادی انجام می بالیاژ مو داد و پسر یک کشیش متدیست برجسته پروتئین تراپی مو بود. او نام دانیل وبستر ایروینگ را داشت، و چگونه کسی تصور می‌بیبی لایت مو کرد که مردی با چنین نامی از شوک سیاسی رنج می‌برد؟ این مربی جوان در روش خود ظریف پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مش برای موهای فر

او چیزی نگفت که بنانو کراتین مو شود به او سنجاق بیبی لایت مو کرد، بلکه بذر تردید خود را با پرسیدن سؤالات و توصیه به دانش‌آموزان که «خودشان فکر کنند» می‌پاشید. همیشه در هر کلاس کالج یک یا چند “سردرد” وجود رنگ مو دارد، پسران والدین غیرمتعارف. یکی از کلاس بانی یک «خردگرا» مشهور پروتئین تراپی مو بود و دیگری نام روسی داشت. تنها کاری که یک معلم باید انجام می بالیاژ مو داد این پروتئین تراپی مو بود.

که اجازه می بالیاژ مو داد این دوستان سوال بپرسند، و به سرعت کل گروه در پیچ و خم سرگردان می کراتینه مو شدند و از آنچه دولت ژاپن در کنترل آموزش و پرورش آن را به عنوان “افکار خطرناک” توصیف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، روحیه خود را از دست می بالیاژ مو داد. پرزیدنت ویلسون به اروپا رفته پروتئین تراپی مو بود تا حکومت عدالتی را که وعده بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود برقرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او در انگلستان و فرانسه پیشرفتی پیروزمندانه داشت و روزنامه های ما پر پروتئین تراپی مو بودند.

از شگفتی هایی که او در شرف رسیدن به آن پروتئین تراپی مو بود. اما در کلاس آقای ایروینگ، اسم حیوان دست اموز شنید که اشاره می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که رئیس‌جمهور از ذکر مهم‌ترین «چهارده نکته» خود، یعنی تقاضا برای «آزادی دریاها» صرف نظر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. آیا ممکن رنگ مو است این بهای حمایت بریتانیا از برنامه او پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد؟ و سپس، شگفت‌انگیزتر، بانی متوجه کراتینه مو شد که معاهدات مخفی که متحدان در آغاز جنگ بین خود امضا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

اکنون روی میز صلح گذاشته کراتینه مو شده‌اند و اساس مشاجره‌های حسادت‌آمیز کراتینه مو شده رنگ مو است. بانی هرگز آن معاهده ها را فراموش نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، که چگونه پدر به پل اطمینان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که آنها جعلی بلشویکی لایت و هایلایت مو هستند. اما در اینجا متفقین به واقعی پروتئین تراپی مو بودن آنها اعتراف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و علاوه بر این، بدون توجه به هر گونه وعده بازی جوانمردانه که رئیس جمهور ویلسون به آلمانی ها بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، در صدد اجرای آنها پروتئین تراپی مو بودند!

  مدل رنگ مو جدید کوتاه

بلوند خاکستری پلاتینه پادینا : بانی این خبر شگفت انگیز را با خود به خانه نزد پدر برد. ظاهراً پل درست می گفت و بلشویک های شرور حقیقت را می گفتند! بابا چه برداشتی ازش بیبی لایت مو کرد؟ بابا نمی‌دانست با آن چه کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او بسیار آشفته پروتئین تراپی مو بود و فقط می‌توانست بگوید ما نمی‌توانیم قضاوت کنیم، باید منتظر بمانیم. اما مشکل این پروتئین تراپی مو بود که هر چه بیشتر منتظر ماندیم، اوضاع بدتر به نظر می رسید. هر چه آشکارتر می کراتینه مو شد.

که رئیس جمهور ما همان کاری را انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است که پدر مطمئن پروتئین تراپی مو بود هرگز انجام نخواهد بالیاژ مو داد – او اجازه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که “جوکی” نانو کراتین مو شود. مانند آبی که از زیر دایک می ریزد، جریان ظریفی از شک و تردید در کلاس های سال اول دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی که «تاریخ مدرن 14» را می خواندند، می گذشت. آقای ایروینگ اصلا قرار نپروتئین تراپی مو بود در مورد کنفرانس صلح صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

او قرار پروتئین تراپی مو بود مراقب باکراتینه مو شد که شاگردانش نام نبردها و ژنرال های فرماندهی جنگ فرانسه و پروس را حفظ کنند. اما یک موضوع خیلی راحت به موضوع دیگر منتهی کراتینه مو شد و ساکت نگه داشتن “سردردها” بسیار دشوار پروتئین تراپی مو بود! همین اتفاق در کلاس‌های دیگر و در سایر نقاط ایالات متحده رخ می‌بالیاژ مو داد که مردان با همنوعان خود روبرو می‌کراتینه مو شدند و بنابراین در معرض «افکار خطرناک» قرار می‌گرفتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه