نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو عسلی با دکلره

مدل رنگ مو عسلی با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو عسلی با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو عسلی با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو عسلی با دکلره : اما از یک بی‌نهایت دور کراتینه مو شده او که ممکن پروتئین تراپی مو بود دارت‌هایش با همان موفقیت به ماه پرتاب کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، سرگرم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او دیگر یک “خانم” نپروتئین تراپی مو بود – یک خانم خشن یا رقت انگیز یا پوچ پروتئین تراپی مو بود. راگ نگرش او را نسبت به آگاهی محض از زیبایی غیرقابل نفوذ خود از بین برد، در آنجا پر زرق و برق نشست تا زمانی که کمدین شروع به احساس تنهایی بیبی لایت مو کرد همانطور که قبلاً هرگز احساس تنهایی نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : جان به اطراف نگاه بیبی لایت مو کرد. او هنوز نرسیده رنگ مو است، حدود نیم ساعتی نیست. آه عمیقی کشید. این اولین بار رنگ مو است که در چهار سال اخیر هیجان زده کراتینه مو شده ام. چهار سال – یک سال کمتر از آنچه که او را دوست داشت. او به این فکر می‌بیبی لایت مو کرد که آیا وقتی شانزده ساله پروتئین تراپی مو بود، یک کودک دوست‌داشتنی وحشی، تمام شب را در رستوران‌ها با افسرانی که قرار پروتئین تراپی مو بود روز بعد به برست بروند.

مدل رنگ مو عسلی با دکلره

مدل رنگ مو عسلی با دکلره : نگران آسمان ممنوع نپروتئین تراپی مو بودند. “چه چیزی آن را اینقدر گرم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است؟” در حالی که آنها به سمت یک میز حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند زمزمه بیبی لایت مو کرد. “این یک اختراع جدید رنگ مو است که از بالا آمدن هوای گرم جلوگیری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من اصل کار را نمی دانم، اما می دانم که آنها می توانند آن را حتی در اواسط زمستان به این شکل باز نگه تمام دکلره مو دارند-” “شاهزاده ولز کجرنگ مو است؟” او با تنش خورنگ مو استار کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو جدید زنانه مجلسی

بیدار می‌نشیند و در روزهای قدیمی، غم‌انگیز و دردناک جنگ، زرق و برق زندگی را خیلی زود از دست می‌دهد. همیشه به اندازه زیر این نورهای کهربایی و این آسمان تاریک دوست داشتنی پروتئین تراپی مو بود. از چشم‌های هیجان‌زده‌اش گرفته تا پاشنه‌های دمپایی ریزش که با لایه‌هایی از نقره و طلای واقعی راه‌راه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، او مانند یکی از آن کشتی‌های شگفت‌انگیزی پروتئین تراپی مو بود که در یک بطری حک کراتینه مو شده‌اند.

او با آن ظرافت، با آن مراقبت تمام کراتینه مو شد. گویی از عمر طولانی یک کارگر در شکنندگی برای ساختن او رنگ مو استفاده کراتینه مو شده رنگ مو است. جان چستنات می خورنگ مو است او را در دستانش بگیرد، او را به این طرف و آن طرف بچرخاند، نوک دمپایی یا نوک گوش را بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا به مواد پری که مژه هایش از آن درست کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو عسلی با دکلره : نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “اون کیه؟” او ناگهان به یک لاتین خوش تیپ در کنار میزی که در سر راه پروتئین تراپی مو بود اشاره بیبی لایت مو کرد. “این رودریگو مینرلینو، ستاره سینما و کرم صورت رنگ مو است. شاید بعد از مدتی برقصد.” راگ ناگهان متوجه صدای ویولن و طبل کراتینه مو شد.

اما به نظر می‌رسید موسیقی از دور می‌آید، به نظر می‌رسید که در شبی تند شناور کراتینه مو شده و روی زمین با دورافتادگی بیشتر یک رویا می‌آید. جان توضیح بالیاژ مو داد: “ارکستر روی سقف دیگری رنگ مو است.” “این یک ایده جدید رنگ مو است – ببینید، شروع سرگرمی رنگ مو است.” یک دختر سیاه پوست، لاغر مانند نی، ناگهان از ورودی نقابدار به دایره ای از نور خشن وحشیانه بیرون آمد.

  بهترین رنگ مو قشنگ

موسیقی را برای یک مینور وحشی مبهوت بیبی لایت مو کرد و شروع به خواندن آهنگی موزون و تراژیک بیبی لایت مو کرد. لوله بدنش ناگهان شکست و گامی آرام آرام، بدون پیشرفت و بدون امید، مانند شکست رویای ناکافی وحشیانه را آغاز بیبی لایت مو کرد. او پاپا جک را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

او بارها و بارها با یکنواختی هیستریک در یک زمان ناامید و ناسازگار گریه می بیبی لایت مو کرد. بوق‌های بلند یکی یکی می‌کوشیدند او را از ضرباهنگ ثابت جنون وادار کنند، اما او فقط به زمزمه طبل‌هایی گوش می‌بالیاژ مو داد که او را در مکانی گمکراتینه مو شده در زمان، در میان هزاران سال فراموش کراتینه مو شده، منزوی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. پس از شکست پیکولو، او دوباره خود را به یک خط قهوه ای نازک تبدیل بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو عسلی با دکلره : یک بار با کراتینه مو شدت تند و وحشتناک ناله بیبی لایت مو کرد، سپس در تاریکی ناگهانی ناپدید کراتینه مو شد. زمانی که چراغ کهربایی روشن کراتینه مو شد، جان گفت: «اگر در نیویورک زندگی می‌بیبی لایت مو کردید، نیازی نپروتئین تراپی مو بود که به او بگویید او کیست». “مرد بعدی شیخ بی اسمیت رنگ مو است، یک کمدین از نوع حیله گر و فضول —” او قطع کراتینه مو شد. درست زمانی که چراغ ها برای شماره دوم خاموش کراتینه مو شد.

راگ آهی طولانی کشید و با تنش روی صندلی خود به جلو خم کراتینه مو شد. چشمان او مانند چشمان سگ اشاره گر سفت و سخت پروتئین تراپی مو بود، و جان دید که آنها در یک مهمانی که از یک ورودی جانبی آمده پروتئین تراپی مو بود، خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و در نیمه تاریکی دور یک میز قرار گرفتند. میز با کف دست پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و راگ در ابتدا فقط سه شکل کم نور را نشان می بالیاژ مو داد.

  انواع رنگ مو قهوه ای بدون دکلره

سپس چهارمی را تشخیص بالیاژ مو داد که به نظر می‌رسید به خوبی پشت سه نفر دیگر قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود – یک بیضی رنگ پریده از چهره‌ای که در بالای آن نوری از موهای زرد تیره وجود داشت. “سلام!” انزال جان “اکنون اعلیحضرت وجود رنگ مو دارد.” به نظر می رسید که نفسش با زمزمه در گلویش مرده پروتئین تراپی مو بود. او کاملاً آگاه پروتئین تراپی مو بود که کمدین اکنون در نور سفیدی روی زمین رقص ایستاده رنگ مو است.

او برای لحظاتی صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و موج خنده دائمی در هوا موج می زند. اما چشمانش بی حرکت و مسحور ماندند. او دید که یکی از مهمانان خم می نانو کراتین مو شود و با دیگری زمزمه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و پس از زرق و برق کم کبریت، دکمه روشن انتهای سیگار در پس زمینه می درخشید. چقدر طول کشید تا حرکت بیبی لایت مو کرد او نمی دانست.

مدل رنگ مو عسلی با دکلره : سپس به نظر می‌رسید که چیزی برای چشمانش اتفاق می‌افتد، چیزی سفید، چیزی به کراتینه مو شدت فوری، و او به کراتینه مو شدت در حال حرکت پروتئین تراپی مو بود تا خودش را در مرکز نور نقطه‌ای از بالا ببیند. متوجه کراتینه مو شد که از جایی حرف هایی به او زده می نانو کراتین مو شود و خنده سریع پشت بام را می چرخاند.

اما نور او را کور بیبی لایت مو کرد و به طور غریزی از روی صندلی خود حرکتی نیمه انجام بالیاژ مو داد. “بنشین!” جان در سراسر میز زمزمه می بیبی لایت مو کرد. “او هر شب کسی را برای این کار انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” سپس متوجه کراتینه مو شد – این کمدین، شیخ بی اسمیت پروتئین تراپی مو بود. داشت با او صحبت می‌بیبی لایت مو کرد و با او بحث می‌بیبی لایت مو کرد.

  زیباترین رنگ مو نسکافه ای

در مورد چیزی که برای هر کس فوق‌العاده خنده‌دار به نظر می‌رسید، اما فقط به‌عنوان تاری صدای درهم به گوش او می‌رسید. به طور غریزی با اولین ضربه نور صورتش را جمع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و حالا لبخندی زد.

مدل رنگ مو عسلی با دکلره : این یک ژست از خود داری نادر پروتئین تراپی مو بود. در این لبخند، او بی‌شخصیتی گسترده را القا بیبی لایت مو کرد، گویی از نور بی‌هوش پروتئین تراپی مو بود، از تلاش او برای بازی با زیبایی‌اش ناآگاه پروتئین تراپی مو بود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱