↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند پلاتینه صدفی

بلوند پلاتینه صدفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند پلاتینه صدفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند پلاتینه صدفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند پلاتینه صدفی : دشمن را از سنگرهایی که سالها در حال ساخت پروتئین تراپی مو بود، بیرون آوردند و غیرقابل تسخیر شمرده می کراتینه مو شدند. و روزهای جالبی را سپری می کنم. عشقم را به تمام خانواده و بانی و آقای راس هدیه کن. با محبت، پل.» روت چند روزی پروتئین تراپی مو بود که این گنج را در اختیار داشت و نمی‌توان گفت چند بار آن را خوانده پروتئین تراپی مو بود و همه نشانه‌ها را در هر دو طرف مطالعه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : زیرا محصولات مختلف مطابق رنگ مو استانرنگ مو دارد پروتئین تراپی مو بودند و به طور کارآمد و سریع ارسال می کراتینه مو شدند. چه کسی می‌تواند بگوید-شاید او یکی از کسانی باکراتینه مو شد که وظیفه انجام قراربالیاژ مو دادها را داشته باکراتینه مو شد، و ممکن رنگ مو است بتواند گاه و بیگاه یک کلمه خوب برای بیان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! VII قراربالیاژ مو داد جدید در حال انجام پروتئین تراپی مو بود، و پدر نامه‌های طولانی نوشت و از پیشرفت‌ها خبر بالیاژ مو داد.

بلوند پلاتینه صدفی

بلوند پلاتینه صدفی : نامه‌هایی که بانی پس از مطالعه آن‌ها را برمی‌گرداند و در چادر نمی‌خوابد. همچنین شایعاتی در روزنامه‌ها و سپس گزارش‌های دقیق‌تر برای آماده‌سازی مردم برای راه‌اندازی یک شرکت بزرگ وجود داشت. اواخر تابستان بانی مرخصی گرفت و برای دریافت آخرین اخبار به خانه آمد. «خانه» دیگر به معنای شهر ساحلی نیست.

چون پدر فقط منتظر پروتئین تراپی مو بود تا بانی مدرسه را تمام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و حالا به خانه دیگری نقل مکان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. این قصری در قسمت شیک شهر فرشته پروتئین تراپی مو بود که سالی پانزده هزار آن را از طریق یک مشاور املاک اجاره بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. بیرون همه‌اش گچ بری صورتی پروتئین تراپی مو بود، با گیاهان پرچینی که به شکل زنگ‌ها و توپ‌هایی مانند نشانه‌های پیاده‌روی چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

ایوان وسیعی داشت با تاب هایی که با زنجیر برنجی آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و سرخس هایی که در ردیف صدف های دریایی بزرگ کاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و پنجره های شیشه ای بزرگی داشت که باز نمی کراتینه مو شدند. داخل آن مبلمانی به سبک «ماموریت بلوط» پروتئین تراپی مو بود، آنقدر سنگین که به سختی می‌توانستید آن را جابجا کنید، اما اشکالی نرنگ مو دارد، چون پدر نمی‌خورنگ مو است آن را جابه‌جا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  زیباترین رنگ مو فانتزی

روی هر صندلی می‌نشست، هر جا که می‌کراتینه مو شد، و تنها جایی که او انتظار آسایش داشت، لانه‌اش پروتئین تراپی مو بود، جایی که یک صندلی بزرگ چرمی کهنه برای خودش داشت، و یک انبار سیگار و نقشه‌ای از مسیر بهشت ​​که تمام یک دیوار را پوشانده پروتئین تراپی مو بود. یکی دیگر از چیزهایی که پدر به آن توجه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، این پروتئین تراپی مو بود که بزرگترین نقاشی های مادربزرگ در اتاق غذاخوری آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

از جمله نقاشی رسوایی آلمانی ها با رنگ مو استین هایشان! بقیه وسایل بانوی مسن، سهولت و رنگ‌های او و مجموعه‌ای از کارهای کوچک‌ترش، جعبه‌بندی کراتینه مو شده و در زیرزمین انبار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. عمه اما اکنون معشوقه خانواده پروتئین تراپی مو بود و برتی زمانی که او در خانه پروتئین تراپی مو بود، منتقد اصلی پروتئین تراپی مو بود. روی میز در لانه ی پدر، دسته ای از کاغذها به ارتفاع یک فوت انباشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که مربوط به شرکت جدید پروتئین تراپی مو بود.

یکی یکی سراغشان رفت و جزئیات را توضیح بالیاژ مو داد. قرار پروتئین تراپی مو بود یک شرکت هفتاد میلیون دلاری باکراتینه مو شد و پدر باید ده میلیون اوراق قرضه و سهام ممتاز و ده میلیون دیگر سهام عادی داشته باکراتینه مو شد. آقای راسکو همان را برای املاک پراسپکت هیل خود و املاک رودخانه لوبوس دریافت می بیبی لایت مو کرد و بانکداران مختلف برای تامین مالی پروژه پنج میلیون دلار دریافت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

بلوند پلاتینه صدفی : این موجودی قرار پروتئین تراپی مو بود یک سهام کلاس ویژه باکراتینه مو شد، بیست و پنج میلیون دلار به مردم عرضه نانو کراتین مو شود تا توسعه جدید – یکی از بزرگترین پالایشگاه های ایالت، مخازن ذخیره، و خطوط لوله جدید، و یک زنجیره کامل تامین نانو کراتین مو شود. ایستگاه های خدمات در سراسر کالیفرنیای جنوبی این سهام قرار پروتئین تراپی مو بود “بدون رای” باکراتینه مو شد، یک طرح جدید فوق العاده که پدر به بانی توضیح بالیاژ مو داد.

  رنگ مو صدفی نقره ای بدون دکلره

مردم باید پول خود را بگذارند و سهمی از سود دریافت کنند، اما در مورد نحوه اداره شرکت چیزی برای گفتن نداشتند. پدر گفت: «ما هیچ سینه‌ای نخواهیم داشت که در امور ما دخالت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “و هیچ کس نمی تواند ما را در بازار مورد حمله قرار دهد و کنترل را از بین ببرد.” کمی جلوتر در توضیحات، بانی شروع به دیدن معنای آن نگه داشتن همیشگی و شکست ناپذیری بیبی لایت مو کرد که پدر و آقای راسکو به خودشان می‌بالیاژ مو دادند.

در بروشورها و تبلیغات ، همه چیز در مورد منابع عظیم نفت در دستگاه راس جونیور در به مردم گفته می نانو کراتین مو شود. اما در اینجا ثابت می کراتینه مو شد که راس تلفیقی قرار نیست این تراکت را راه اندازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بلکه آن را به یک شرکت خاص، یعنی شرکت عملیاتی راس جونیور اجاره دهد، و هیچ کس جز بابا و آقای روسکو و بانکداران نباید سهامی در آن داشته باشند. ! یک سری از این دستگاه های پیچیده وجود داشت.

شرکت های هلدینگ و لیزینگ و اوراق جداگانه سهام، و برخی از این موارد قرار پروتئین تراپی مو بود یکباره اجرا نانو کراتین مو شود و برخی بعداً بعد از اینکه مردم پول خود را گذاشتند! وقتی بانی، “ایده آلیست کوچک” شروع به اعتراض به این موضوع بیبی لایت مو کرد، دید که احساسات پدرش را جریحه دار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بابا گفت این روش معمول معاملات پول های کلان رنگ مو است و خدای من، آیا آنها یک آشپزخانه راه اندازی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

عموم مردم سهم خود و بیشتر را دریافت می‌کنند—این سهام در سال اول به دویست می‌رسد. اما این پدر و پسرش پروتئین تراپی مو بودند که کار سختی را در مسیر بهشت ​​و در پراسپکت هیل و رودخانه لوبوس انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. و دولت از آنها می خورنگ مو است که ادامه دهند و کارهای بیشتری انجام دهند، صد حلقه چاه جدید حفر کنند و به پیروزی در جنگ کمک کنند.

  رنگ مو طوسی روشن

بلوند پلاتینه صدفی : و چگونه می توانستند این کار را انجام دهند اگر آنها پول را در اطراف توزیع کنند تا مردم در مهمانی های جاز دور بریزند؟ فقط به آن “بچه های جنگی” و همه هزینه های دیوانه وار در نیویورک نگاه کنید! پدر از پولش مراقبت می بیبی لایت مو کرد و عاقلانه از آن در صنعت، جایی که به آن تعلق داشت، رنگ مو استفاده می بیبی لایت مو کرد. او کاملاً مخلص پروتئین تراپی مو بود و به سختی مشخص پروتئین تراپی مو بود و معتقد پروتئین تراپی مو بود که او کسی رنگ مو است که باید سود حاصل نانو کراتین مو شود.

او و آقای راسکو دو نفر پروتئین تراپی مو بودند که با شرکت های بزرگ جنگیده پروتئین تراپی مو بودند و خود را در تمام طوفان ها سرپا نگه داشتند. آنها این بار یک ترکیب نشکن درست می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و می خورنگ مو استند جک را از آن بیرون بیاورند، فقط شرط ببندید! هشتم در همین حین، آلمانی ها حمله دیگری را علیه فرانسوی ها آغاز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

عظیم ترین حمله تاکنون. این دومین نبرد مارن پروتئین تراپی مو بود و آن‌ها آن را «فریدنستورم» نامیدند، زیرا قصد داشتند پاریس را تصرف کنند و صلحشان را به دست آورند. اما اکنون بخش‌های بزرگی در اختیار سربازان آمریکایی پروتئین تراپی مو بود که یک میلیون نفر از آنها در فرانسه پروتئین تراپی مو بودند و سیصد هزار نفر هر ماه با همه تدارکاتشان با وجود زیردریایی‌ها می‌آمدند.

این نیروها تازه پروتئین تراپی مو بودند، در حالی که بقیه خسته پروتئین تراپی مو بودند. و بنابراین در جایی که آنها ایستادند، خط تسلیم نکراتینه مو شد و حمله بزرگ آلمان مسدود کراتینه مو شد و متوقف کراتینه مو شد. سپس، یکی دو هفته بعد، رویبالیاژ مو دادی آغاز کراتینه مو شد که تمام جهان را برق انداخت. متفقین شروع به پیشروی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! حالا با حمله به اینجا، حالا به آنجا، میدان را به دست آوردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه