↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی سفید یخی بدون دکلره

رنگ موی سفید یخی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی سفید یخی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی سفید یخی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی سفید یخی بدون دکلره : او چندین سال را در خاور دور نیز گذراند و زمانی که فرانسوی ها در شکست خوردند در هانوی پروتئین تراپی مو بود. او در مجموع در 65 کشور بازی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و عناوینی مانند قهرمان آمریکای جنوبی، قهرمان کانادا و قهرمان بریتانیا را به دست آورده رنگ مو است. او یک بار بازی را به یک شامپانزه آموزش بالیاژ مو داد. شامپانزه موفق کراتینه مو شد تا چهار بار متوالی توپ را برگرداند. مارتی به یاد می‌آورد: «اما حیرت‌انگیزترین چیز در مورد او، توجه کوتاه او پروتئین تراپی مو بود.

مو : یکی از اولین سوالات من در مورد حقوق کودکان رنگ مو است. او می گوید: «من فکر می کنم کودکان به اندازه کافی حقوق تمام دکلره مو دارند. آنها با خانواده‌هایشان لایت و هایلایت مو هستند، به مدرسه می‌روند، از یادگیری لذت می‌برند. … و متوجه می‌شوند که وقتی بزرگ شوند، می‌توانند بیشتر و بیشتر سرگرم شوند، البته تا زمانی که ادامه ندهند. وقتی آنها بچه لایت و هایلایت مو هستند، یک بالیاژ مو داد و بیبالیاژ مو داد دیوانه کننده رنگ مو است.

رنگ موی سفید یخی بدون دکلره

رنگ موی سفید یخی بدون دکلره : اما در طول مصاحبه، میسون برای پاسخ‌هایش نیازی به کمک بیشتر از او در 5 سالگی نداشت، زمانی که 600 کودک دیگر را شکست بالیاژ مو داد تا سخنگوی آیوری اسنو نانو کراتین مو شود. پس از آن، او محصولاتی مانند را تایید بیبی لایت مو کرد و تا به امروز در مجموع هفت کلیو برنده کراتینه مو شد. او به مدت سه هفته به همراه مایک داگلاس مجری برنامه پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است و به عنوان مهمان تلویزیونی با تعبالیاژ مو داد بی شماری از افراد مشهور دیگر ظاهر کراتینه مو شده رنگ مو است.

کدام نوع از افراد بیشتر احتمال رنگ مو دارد که او را بگیرند یا ببرند؟ او با اقتدار می گوید: «این همیشه خانم های ایتالیایی میانسال و مادربزرگ های یهودی لایت و هایلایت مو هستند. “بعضی از مردم نمی خواهند با یک بچه مانند یک انسان رفتار کنند. آنها آنها را مانند یک سگ توله سگ می خواهند، به جای نوازش، نیشگون گرفتن رنگ مو است.” وقتی زمان صحبت در مورد سرمایه گذاری های نه چندان موفق میسون فرا می رسد.

  مدل برای رنگ مو

بیل – تهیه کننده نمایش های سمعی و بصری و متخصص در کار طراحی سه بعدی – مسئولیت را بر عهده می گیرد. او در مورد نمایش برادوی می گوید که نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و آماده اجرا پروتئین تراپی مو بود، با میسون به عنوان یکی از رهبران، که بدون اخطار یا توضیح ناپدید کراتینه مو شد. او در مورد خلبان ABC با عنوان می گوید که ساخت آن دلار هزینه داشت و هرگز از تلویزیون پخش نکراتینه مو شد.

در مورد پیشنهادهای سینمایی که هرگز دنبال نکراتینه مو شد. در مورد نمایش هوارد کوسل – با میسون به عنوان مجری مشترک – که مدت کوتاهی پس از شروع لغو کراتینه مو شد. علی‌رغم این شکست‌ها، میسون اخیراً چند آگهی تبلیغاتی را برای انجام بالیاژ مو داد و تابستان امسال به کالیفرنیا خواهد رفت تا تبلیغات سیب‌زمینی سرخ‌کراتینه مو شده یخ‌زده را انجام دهد. در حالی که نسبت به آینده خوش بین لایت و هایلایت مو هستند.

آنها سعی می کنند امید خود را به یک پروژه جدید ایجاد نکنند، مگر اینکه پروژه ای محکم باکراتینه مو شد. از آنجایی که تجارت نمایش، بالاخره یک تجارت رنگ مو است. میسون تمام 11 سال خود را در وست ساید زندگی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او می‌گوید: «به‌نظر نمی‌رسد که بفهمم چرا همه فکر می‌کنند ایست ساید کلاس‌تر رنگ مو است. “من فکر می کنم آنها افراد دوستانه تری در وست ساید لایت و هایلایت مو هستند، زیرا مردم ایست ساید اسنوب می شوند.

بیشتر دوستان من در غرب ساید لایت و هایلایت مو هستند.” مکان مورد علاقه او برای غذا خوردن؟ “من عاشق رستوران‌های یونانی لایت و هایلایت مو هستم – چهار برادر (87 و برادوی) و آرگو (72 و کلمب). یونانی‌ها خوب لایت و هایلایت مو هستند، مادرشان؟ وقتی سوالم تمام می نانو کراتین مو شود، از میسون می پرسم که آیا نظر دیگری هم رنگ مو دارد که بخواهد بگوید. او صادقانه پاسخ می‌دهد: «فکر می‌کنم آنچه را که دیگران پرسیده‌اند، پرسیده‌ای».

رنگ موی سفید یخی بدون دکلره : و سپس با لبخند: «به جز اینکه من به شما پاسخ های متفاوتی بالیاژ مو داده ام. او ادامه می دهد: “صبر کن، یک چیز وجود رنگ مو دارد.” “من می خواهم کمک هزینه ام را به پنج دلار افزایش دهم.” سپس در حالی که به مبل تکیه بالیاژ مو داده و مانند مردی که صدمین سالگردش را جشن می گیرد، راضی به نظر می رسد، می افزاید: “من واقعاً در زندگی هیچ مشکلی نداشته ام.

  مدل رنگ مو شیر نسکافه ای

به جز اینکه دوست دارم مردم دیگر مرا خرخر خطاب نکنند و دست از کار برتمام دکلره مو دارند. مرا نیشگون می گیرد.” برخی از افرادی که هرگز شخصاً میسون ریس را ملاقات نبیبی لایت مو کرده‌اند، به‌طور غیرمنصفانه تصور می‌کنند که او یک آدم بداخلاق با والدین زورگو و رنگ مو استثمارگر رنگ مو است. در واقع، بیل و سونیا افرادی خونگرم و خلاق لایت و هایلایت مو هستند که به مسئولیت بزرگی که در تربیت پسر خارق‌العاده خود تمام دکلره مو دارند.

کاملاً آگاه لایت و هایلایت مو هستند. میسون نه تنها درخشان، بلکه یک جنتلمن رنگ مو است. او باید فیلم بسازد و با کمی شانس، به زودی خواهد کراتینه مو شد. پس از ملاقات با او، من فقط می توانم سخنان تونی رندال را تکرار کنم – نه بهترش کنم: “این را نه با تردید و نه با خجالت به شما می گویم. من یک عمر طرفدار او لایت و هایلایت مو هستم. محبوب ترین بازیکن پینگ پنگ آمریکا 6-10-78 مارتی رایسمن برای نمایش امشب آماده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی سفید یخی بدون دکلره : اما آیا نمایش امشب برای مارتی رایسمن آماده پروتئین تراپی مو بود؟ در یک حضور تلویزیونی اخیر، نام او اعلام کراتینه مو شد و او از روی صحنه به سمت میز میزبان مهمان جان دیویدسون حرکت بیبی لایت مو کرد. سپس ناگهان به نظر می رسید که در نورافکن گم کراتینه مو شده رنگ مو است. برای چند ثانیه مخاطبان تلویزیون نمی دانستند چه اتفاقی رنگ مو دارد می افتد. یک فیلمبردار ناشناس از بال بیرون دوید تا مارتی را به مقصدش راهنمایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

دیویدسون خندید: “خدای من، قبلاً چنین اتفاقی نیفتاده رنگ مو است.” اما مارتی ممکن رنگ مو است بخشی از کار او پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد، زیرا او به عنوان محبوب‌ترین بازیکن تنیس روی میز آمریکا، اغلب کارهایی را انجام می‌دهد که قبلاً انجام نکراتینه مو شده رنگ مو است. در نمایش امشب، او با پا و پشت خود عکس‌ها را برگرداند، با شلیک شلیک خود سیگاری را شکست (با سرعت 105 مایل در ساعت) و به زودی دیویدسون را در سراسر میز پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده بیبی لایت مو کرد.

  بهترین رنگ هایلایت برای موی مشکی

سعی بیبی لایت مو کرد به عکس‌هایی برسد که برگشت. خودشون رایسمن در 48 سالگی (با قافیه “پلیس”) همچنان پردرآمدترین بازیکن پینگ پنگ کشور در نمایشگاه ها رنگ مو است. بدلکاری هایی که او در 30 سال گذشته ساخته رنگ مو است، بازی های او را سرگرمی خالص بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. اما مارتی فراتر از یک بازیکن رنگ مو است. او یک شخصیت رنگ مو است.

مردی با هزاران درنگ مو استان برای گفتن، و دوستی فوری برای افرادی که از مرکز تنیس روی میز او در خیابان 96 در غرب برادوی بازدید می کنند. او در اواخر یک شب در اکنون در حال تبدیل کراتینه مو شدن به فیلمنامه‌ای رنگ مو است. یک سال بعد، در سن 13 سالگی، من قهرمان نوجوانان شهر نیویورک کراتینه مو شدم. … در 17 سالگی، نماینده ایالات متحده در مسابقات قهرمانی جهان که در لندن، در رنگ مو استادیوم ومبلی برگزار کراتینه مو شد، پروتئین تراپی مو بودم.

رنگ موی سفید یخی بدون دکلره : نفر تماشا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. من. در مرحله یک چهارم نهایی شکست خوردم… سال بعد به نیمه نهایی رسیدم و رتبه سوم را در جهان دریافت بیبی لایت مو کردم.” آن سال، 1949، احتمالاً اوج کار مارتی از نقطه‌نظر صرفاً ورزشی پروتئین تراپی مو بود، اگرچه او به اندازه کافی خوب پروتئین تراپی مو بود که در سال‌های 1958 و 1960 قهرمان ایالات متحده کراتینه مو شد. در دنیای پینگ پنگ او به مدت سه سال با هارلم گلوبترترترز به عنوان جاذبه اصلی آنها در نیمه دوم تور برگزار بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه