↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی مشکی دودی زیتونی

رنگ موی مشکی دودی زیتونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی مشکی دودی زیتونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی مشکی دودی زیتونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی مشکی دودی زیتونی : دانستن اینکه او باد را امتحان می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند دشوار نپروتئین تراپی مو بود. اما وقتی ناگهان بدون هیچ دلیلی تغییر جهت بالیاژ مو داد، یا وقتی ایستاد و بعد از نگاهی به زمین، بدنش سست کراتینه مو شد، تمام علاقه اش به ورزش، باد و اطراف را از دست بالیاژ مو داد و با لحن معمولی به من سخنی گفت. ناامیدانه در دریا روش او نشان بالیاژ مو داد که برخی احتمالات کنار گذاشته کراتینه مو شده و برخی از ایده ها کنار گذاشته کراتینه مو شده رنگ مو است. یک بار گفت: «ریت باک! به نظرم ما را شنید، و سپس در زاویه ررنگ مو است خاموش کراتینه مو شد.

مو : که می‌توانست موفقیت مشترک را در نظر او معمولی و ارزان جلوه دهد! دنبال بیبی لایت مو کردن یک عجله جدید، درو بیبی لایت مو کردن جایی که دیگری کاشته پروتئین تراپی مو بود، هیچ جذابیتی برای او نداشت. ممکن رنگ مو است غرور ذاتی آن را دوست نداشته باکراتینه مو شد. اما به نظر می رسد به احتمال زیاد او را به سادگی جذب نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است. و اگر – همانطور که در پایان فکر می‌بیبی لایت مو کردم.

رنگ موی مشکی دودی زیتونی

رنگ موی مشکی دودی زیتونی : کمی ژولیده – مراقب باشید و تعجب کنید که چرا راکی، با تجربه، عاقل و رنگ مو استوار، باید -در شصت-هنوز به دنبال. آیا جوایز در زندگی کاوشگر آنقدر کم پروتئین تراپی مو بود؟ یا چیزی در او هم وجود داشت؟ چرا موفق نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود؟ آن زمان چندان روشن نپروتئین تراپی مو بود که آرمان ها با هم فرق تمام دکلره مو دارند. ایده آل راکی ​​زندگی پروتئین تراپی مو بود.

راکی ​​دنیا را همان‌طور که لایت و هایلایت مو هست گرفته پروتئین تراپی مو بود و از خود در برابر آن حمایت می‌بیبی لایت مو کرد – به ایده‌آل‌اش زندگی می‌بیبی لایت مو کرد، “یک دست تنها” را بازی می‌بیبی لایت مو کرد و در هر شرایطی عادلانه بازی می‌بیبی لایت مو کرد، در مسیرهای شکست ناپذیر قدم می‌زد، پیدا می‌بیبی لایت مو کرد پیروزی او در کارش، همیشه پیش می‌رفت و از پایان راضی پروتئین تراپی مو بود: تاج، «او مرد پروتئین تراپی مو بود!» – پس مطمئناً راکی ​​به موفقیت رسیده پروتئین تراپی مو بود! راکی رنگ مو است.

  رنگ مو کرم زیتونی

همانطور که در حال حاضر به یاد داشته باشید! کمی ایده آل؟ شاید اینطور باکراتینه مو شد: اما چه کسی می تواند بگوید! در حقيقت، او مانند هر كس ديگري جهات و نقايص صفات خود را داشت. و این همه نپروتئین تراپی مو بودند که از او قهرمان ساختند. بسیاری او را با احترام تنها گذاشتند. و چیزی از احساس آنها در اولین باری که با او پروتئین تراپی مو بودم به من رسید، زمانی که یک پچ پچ احمق صحبت بیبی لایت مو کرد و خیلی پرسید.

او بداخلاق و کم حرف نپروتئین تراپی مو بود، اما احساس می‌بیبی لایت مو کردم از یک بی‌پاسخی کشنده آرام، یخ زده پروتئین تراپی مو بودم که هر چیزی با خون و مغز باید زیر آن فرو می‌رفت. یکنواختی کسل کننده، کشش شوم، چیزی ثابت در چشمان آرام شفاف او که نمی توانم آن را تعریف کنم، به کلمات بی گناه و صدای ملایم تنبلی تأثیری تقریبا خورنده بالیاژ مو داد. “بهترین کار برای پیگیری یک بوفالو زخمی چیست؟” سوال پروتئین تراپی مو بود همانطور که فقط یک «یاپر» آنها را بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سؤالات به سرعت مطرح کراتینه مو شدند. و پاسخ ها مانند قطرات بی میلی از یک فیلتر می آمدند. “بیرون برو!” “بله، اما اگر زمان نباکراتینه مو شد؟” ” نماز را بخوان!” “نه – جدی – بهترین راه برای مقابله با یکی چیست؟” اگر بخواهید بدانید، این تنها یک راه رنگ مو است: خونسردی خود را حفظ کنید و مستقیم شلیک کنید! “اوه! البته اگر بتوانید ؟» او با لحنی احمقانه اضافه بیبی لایت مو کرد: «اگر نمی‌توانی، بهتر رنگ مو است در خانه بمان!» راکی هیچ تصور جالبی نداشت.

رنگ موی مشکی دودی زیتونی : او به دنبال گوشت پروتئین تراپی مو بود و آن را در اسرع وقت به دست آورد. او به ندرت برای مدت طولانی بیرون پروتئین تراپی مو بود و به ندرت دست خالی برمی گشت. قبلاً یاد گرفته پروتئین تراپی مو بودم که برای سؤالات زیاد آماده نباشم. بنابراین، راکی ​​آن را بهتر می‌گفت: «چشمانت را باز نگه دارم و دهانت را بسته نگه دارم». اما نتایج در ابتدا به سختی به نظر می رسید که این روند را توجیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل رنگ مو آبی جدید

در پایان یک هفته شکست ها و ناامیدی ها، تنها چیزی که می دانستم این پروتئین تراپی مو بود که هیچ چیز نمی دانستم – پیشرفت بسیار قابل توجهی درست رنگ مو است، اما قدردانی از آن بسیار دشوار رنگ مو است! بنابراین در پرتو تمایزی به ذهنم رسید که یک روز عصر، پس از اعتراف غم انگیزی که به طور کلی به اشتباه در مهمانی بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

راکی ​​نگاهی کوتاه اما نه غیردوستانه به من انداخت و گفت: «اون احمق های متولد کراتینه مو شده احمق می مانند. . بابای یاد خواهید گرفت. تو همیشه قاطی نمی کنی!» این یک تعارف زیاده‌روی نپروتئین تراپی مو بود. اما شکست و درماندگی مانند آب روی یقه نشرنگ مو استه‌ای مانند آب روی غرور عمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: در آن زمان مال من سست کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و من برای چیزهای کوچک سپاسگزار پروتئین تراپی مو بودم.

بسیار سپاسگزار وقتی صبح روز بعد، در حالی که در حال بحث درباره راه‌های مختلف خود پروتئین تراپی مو بودیم، به من برگشت و به آرامی پرسید. , “با هم بیای پسر؟” غافلگیری و قدردانی باید حسی از اشتیاق ایجاد بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد که او را درگیر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. زیرا، در مقابل تعجب مشتاقانه و تشکر، او هیچ پاسخی نبالیاژ مو داد – فقط ادامه بالیاژ مو داد و من را رها بیبی لایت مو کرد تا دنبال کنم.

در طرح زندگی او “هیچ فراخوانی برای تسلیم کراتینه مو شدن وجود نداشت”. در مورد حرکات راکی ​​پیر یک اطمینان بی‌تردید و یک هدف قطعی وجود داشت که بلافاصله اعتماد به نفس را برانگیخت. هنوز چند دقیقه نرفته پروتئین تراپی مو بودیم که دیدم تعقیب و گریزهای هیجان انگیز و پایان های باشکوه را داشتم، و همانطور که بی صدا در امتبالیاژ مو داد راه می رفتیم، آنها چنان کاملاً مرا تصاحب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  بهترین ترکیب رنگ موی عسلی

رنگ موی مشکی دودی زیتونی : که من متوجه تفاوت روش او و روش خودم نکراتینه مو شدم. در حال حاضر، پر از هیجان و امید، با خوشحالی از او پرسیدم که فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به چه چیزی می‌رسیم؟ پیرمرد ایستاد و با نگاهی لطیف و با صدایی که همه ی اثری از طعنه یا طعنه از آن دور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، گفت: «ببین، سانی! اگر رنگ مو استفاده می‌بیبی لایت مو کردید مثل یک داگ با یک قلع دور می‌روید، جای تعجب نیست که چیزی ندیده‌اید.

تو باید نرم راه بروی و سرت را ببندی!» او در پاسخ به عذرخواهی من گفت که در این نمایشنامه «زنگ و پرده ای وجود نرنگ مو دارد». تو باید منتظر باشی.» راکی بهتر از من می‌دانست تا چه اندازه از طبیعت خوب او آگاه رنگ مو است. او می دانست که به احتمال زیاد به معنای یک روز تلف کراتینه مو شده رنگ مو است. زیرا، با بهترین اراده در جهان، مبتدی تقریباً مطمئن رنگ مو است که ورزش را خراب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی مشکی دودی زیتونی : زمانی که شما فقط در مورد آن خوانده باشید یا صحبت های دیگران را شنیده باشید بسیار ساده و آسان به نظر می رسد. اما در هر مرحله مشکلاتی وجود رنگ مو دارد. هنگامی که راکی ​​در هوای کاملاً آرام به نظر می‌رسید، کمی گرد و غبار برداشت و آن را رها بیبی لایت مو کرد، سپس یک انگشت خود را خیس بیبی لایت مو کرد و آن را بالا نگه داشت تا احساس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که کدام طرف سرد کراتینه مو شده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه