↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو صدفی زیتونی

رنگ مو صدفی زیتونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو صدفی زیتونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو صدفی زیتونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو صدفی زیتونی : پرنده‌ای وحشی‌تر رنگ مو است و لحن صدایی کمی متفاوت رنگ مو دارد. به نظر من یک شرایط عجیب و غریب به نظر می رسد، به عنوان نشان بالیاژ مو دادن سایه های ظریف تفاوت در عادات، که با قضاوت فقط از این احترام اخیر، وقتی برای اولین بار این گونه دوم را دیدم، فکر بیبی لایت مو کردم با نوع مالدونادو متفاوت رنگ مو است.

رنگ مو : این توافق نزدیک در ساختار و عادات، در گونه‌های نماینده‌ای که از محله‌های مخالف یک قاره بزرگ می‌آیند، همیشه به نظر جالب می‌آید، هرچند که اتفاق معمولی رنگ مو است. آقای به خوبی اشاره بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، [8] که به رنگ مو استثنای ، که باید به آن اضافه نانو کراتین مو شود، فاخته ها تنها پرندگانی لایت و هایلایت مو هستند که می توان آنها را واقعاً انگلی نامید.

رنگ مو صدفی زیتونی

رنگ مو صدفی زیتونی : لانه ای از گنجشک این کشور پیدا بیبی لایت مو کرد که یک تخم در آن بزرگتر از بقیه پروتئین تراپی مو بود و رنگ و شکل دیگری داشت. در آمریکای شمالی گونه دیگری از مولوتروس وجود رنگ مو دارد که عادتی شبیه به فاخته رنگ مو دارد و از هر نظر با گونه‌های پلاتا، حتی در ویژگی‌های کوچکی مانند ایستادن روی پشت، نزدیک‌ترین متحد رنگ مو است. از گاو؛ تفاوت آن فقط کمی کوچکتر رنگ مو است و رنگ پرها و تخمهای آن کمی متفاوت رنگ مو است.

مثلاً «به حیوان زنده دیگری بچسبانند که گرمای حیوانی بچه هایشان را زنده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با غذای او زندگی می کنند و مرگش می تواند در دوران شیرخوارگی باعث ایجاد آنها نانو کراتین مو شود.» قابل توجه رنگ مو است که برخی از گونه ها، اما نه همه، هر دو فاخته و ملوتروس باید در این عادت عجیب و غریب تکثیر انگلی خود توافق داشته باشند.

در حالی که تقریباً در هر عادت دیگری با یکدیگر مخالف لایت و هایلایت مو هستند: مولوتروس، مانند سار ما، کاملاً اجتماعی رنگ مو است و در دشت‌های باز بدون هنر یا لباس مبدل زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: فاخته، همانطور که همه می‌دانند، پرنده‌ای خجالتی رنگ مو است. در بیشتر انبوه های بازنشسته تردد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از میوه ها و کرم ها تغذیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  هایلایت رنگ موی زیتونی طلایی

در ساختار نیز این دو جنس به طور گسترده ای از یکدیگر جدا کراتینه مو شده اند. بسیاری از نظریه‌ها، حتی نظریه‌های فرنولوژیک، برای توضیح منشأ تخم‌گذاری فاخته در لانه‌های پرندگان دیگر ارائه کراتینه مو شده‌اند. من فکر می کنم که به تنهایی با مشاهدات خود [9] این معما را روشن بیبی لایت مو کرده رنگ مو است : او متوجه می نانو کراتین مو شود که فاخته ماده، که به گفته اکثر ناظران، حداقل از چهار تا شش تخم می گذارد.

باید هر کدام با نر جفت شوند. مدت زمان پس از گذاشتن تنها یک یا دو تخم. حال، اگر فاخته مجبور پروتئین تراپی مو بود روی تخم‌های خودش بنشیند، یا باید روی تخم‌های خودش بنشیند، و بنابراین تخم‌هایی را که اولین بار گذاشته پروتئین تراپی مو بودند، آنقدر رها می‌بیبی لایت مو کرد که احتمالاً به تخم‌ها تبدیل می‌کراتینه مو شدند. یا باید هر یا دو تخم مرغ را به‌محض تخم‌گذاری جداگانه از تخم بیرون بیاورد.

اما از آنجایی که فاخته نسبت به هر پرنده مهاجر دیگری در این کشور زمان کوتاه‌تری می‌ماند، مطمئناً زمان کافی برای جوجه‌آوری‌های متوالی نخواهد داشت. از این رو می‌توان در جفت کراتینه مو شدن چندین بار فاخته و تخم‌گذاری در فواصل زمانی فاخته، علت قرار بالیاژ مو دادن تخم‌هایش را در لانه‌های پرندگان دیگر و سپردن آنها به سرپرستی والدین دریافت بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو صدفی زیتونی : من کراتینه مو شدیداً تمایل دارم که این دیدگاه درست باکراتینه مو شد، از این که به طور مستقل (همانطور که بعداً خواهیم دید) به یک نتیجه مشابه در مورد شترمرغ آمریکای جنوبی، که ماده های آن انگلی لایت و هایلایت مو هستند، هدایت کراتینه مو شده رنگ مو است، اگر بتوانم آن را بیان کنم. روی یکدیگر؛ هر ماده چندین تخم در لانه چندین ماده دیگر می گذارد و شترمرغ نر تمام مراقبت های جوجه کشی را بر عهده می گیرد.

  رنگ موی مش مشکی

مانند پدر و مادرهای عجیب و غریب با فاخته. [8] مجله جانورشناسی و گیاه شناسی ، ش. من، ص. 217. [9] قبل از آکادمی علوم در پاریس بخوانید. من فقط به دو پرنده دیگر اشاره می کنم که بسیار رایج لایت و هایلایت مو هستند و خود را از عادات خود برجسته می کنند. نمونه ای از قبیله بزرگ آمریکایی مگس گیران ظالم رنگ مو است. در ساختار خود نزدیک به کرک های واقعی رنگ مو است.

اما در عادات خود را می توان با بسیاری از پرندگان مقایسه بیبی لایت مو کرد. من بارها آن را مشاهده بیبی لایت مو کرده‌ام، در یک مزرعه شکار می‌کنم، شناور می‌شوم یک نقطه مانند یک شاهین، و سپس ادامه به نقطه دیگر. هنگامی که به این ترتیب در هوا معلق دیده می نانو کراتین مو شود، ممکن رنگ مو است به راحتی در فاصله کوتاهی با یکی از نظم های اشتباه گرفته نانو کراتین مو شود.

با این حال، خمیدگی آن از نظر قدرت و سرعت بسیار پایین تر از یک شاهین رنگ مو است. در زمان‌های دیگر، ساروفاگوس در محله‌ی آب شکار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و در آنجا، مانند یک شاه‌ماهی، که ساکن می‌ماند، هر ماهی کوچکی را که ممکن رنگ مو است نزدیک به حاشیه باکراتینه مو شد، صید می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این پرندگان به ندرت در قفس و یا در حیاط با بال های بریده نگهداری می شوند.

آنها به زودی اهلی می شوند و از رفتارهای عجیب و غریب حیله گر خود که برای من شبیه به زاغی های معمولی توصیف کراتینه مو شده رنگ مو است بسیار سرگرم کننده لایت و هایلایت مو هستند. پرواز آنها مواج رنگ مو است، زیرا وزن سر و منقار برای بدن خیلی بزرگ به نظر می رسد. در شب، ساروفاگوس روی یک بوته، اغلب در کنار جاده، ایستاده و مدام بدون تغییر فریاد خشن و نسبتاً دلپذیری را تکرار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تا حدودی شبیه کلمات صریح رنگ مو است.

  رنگ موی نسکافه ای با مش

رنگ مو صدفی زیتونی : اسپانیایی‌ها می‌گویند که مانند کلمات رنگ مو است. خوب می بینمت)، و بر این اساس این نام را به آن بالیاژ مو داده اند. یک پرنده تمسخر آمیز که ساکنان کالندریا نامیده اند، از داشتن آوازی بسیار برتر از آواز هر پرنده دیگری در کشور بسیار قابل توجه رنگ مو است: در واقع، این تقریبا تنها پرنده ای در آمریکای جنوبی رنگ مو است که من مشاهده بیبی لایت مو کرده ام. موضع خود را برای آواز خواندن.

این آهنگ را می توان با آهنگ سیج گیر مقایسه بیبی لایت مو کرد، اما قوی تر رنگ مو است. برخی از نت‌های خشن و برخی از نت‌های بسیار بلند، که با تلاطمی دلپذیر آمیخته کراتینه مو شده‌اند. فقط در فصل بهار شنیده می نانو کراتین مو شود. در مواقع دیگر فریادش تند و به دور از هماهنگی رنگ مو است. نزدیک مالدونادو این پرندگان رام و جسور پروتئین تراپی مو بودند.

آنها دائماً به تعبالیاژ مو داد زیاد در خانه‌های روستایی شرکت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا گوشتی را که روی تیرها یا دیوارها آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بچینند: اگر هر پرنده کوچک دیگری به جشن می‌پیوندد، کالاندریا به زودی آن را بدرقه می‌بیبی لایت مو کرد. در دشت‌های خالی از سکنه پاتاگونیا، یکی دیگر از گونه‌های متحد نزدیک، که در دره‌های پوشیده از بوته‌های خاردار رفت و آمد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه