↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو گرم

انواع رنگ مو گرم | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو گرم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو گرم را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو گرم : این حجاب تقریباً تا چشم ها صورت را می پوشاند و در آن نگه داشته می نانو کراتین مو شود[142]با کمی کنجکاوی بامبو که از پیشانی تا بینی پایین می آید. زنان طبقه بهتر این یشمک زشت را نمی پوشند.

رنگ مو : این تا حد زیادی به دلیل آزادگی احمقانه مسافران آمریکایی رنگ مو است که تمایل تمام دکلره مو دارند اولین قیمت پیشنهادی را بپذیرند، اگرچه در مورد یک مصری یا یک عرب این معمولاً دو یا سه برابر آن چیزی رنگ مو است که در نهایت قبول می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. احتمالاً عرف و عادت به موقع احساسات آدمی را کمرنگ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما این آزار دائمی دستفروشان، لذت هر قدم زدن در خیابان های قاهره را بسیار کم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو گرم

انواع رنگ مو گرم : او تا نیم بلوک شما را دنبال می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در همین حین شما توسط دلالان اسکراب به شما نشان بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود،[139]مهره‌ها، تمبرها، کارت‌های پستی، شال‌های نقره‌ای و کنجکاوی‌های مختلف، که پاشنه‌های شما را می‌چرخانند، و وقتی در نهایت اعصاب‌تان را از دست می‌دهید، با فریاد زدن: “یانکی!” از طریق بینی آنها این دستفروشان خیابانی به طرز شگفت انگیزی داوران ملیت لایت و هایلایت مو هستند و با اصرار خسته و خندان خود زندگی را برای گردشگران آمریکایی سنگین می کنند.

برای تازه وارد همه چیز بدیع و جذاب رنگ مو است. خیابان‌های اصلی عریض، به خوبی آسفالت‌کراتینه مو شده و با پیاده‌روهای بزرگ پوشیده کراتینه مو شده‌اند، اما اینجا لمس اروپایی‌ها به پایان می‌رسد. پس از گذر از چند مغازه خوب که ویترین آنها پر از اجناس گرانقیمت از تمام نقاط مصر و سودان رنگ مو است، به یکی از کافه های بزرگی برخورد می کنیم که ویژگی متمایز زندگی خیابانی قاهره را تشکیل می دهد.

  رنگ موی قرمز زنانه

اینجا پیاده رو تا نیمه پر از میزهای کوچکی رنگ مو است که مصری ها و خارجی ها دور هم جمع کراتینه مو شده اند و قهوه شیرین ترکی را می نوشند که در تمام ساعات روز در اینجا سرو می نانو کراتین مو شود. بسیاری از این مصری‌ها لباس اروپایی تمام دکلره مو دارند، چهره‌های تیره‌شان و فاس قرمز به تنهایی نشان دهنده ملیت آنهرنگ مو است. مردان جوان به طرز قابل توجهی خوش تیپ لایت و هایلایت مو هستند.

انواع رنگ مو گرم : با ظاهری منظم و ظریف، چشمان درشت و مشکی درخشان و ابروهای صاف و سنگینی که اغلب روی بینی به هم می رسند. چهره‌شان از طبیعت خوب می‌درخکراتینه مو شد و ظاهراً لذت بردن مکرر قهوه و سیگار را جزو لذت‌های واقعی زندگی می‌دانند. اما مردان مسن‌تر همگی ردپایی از این زندگی آسان و خودپسندانه را نشان می‌دهند. به ندرت رنگ مو است.

که آدمی را بالای پنجاه سال با چهره ای قوی می بیند. مصری بالای چهل سال ظاهرش را از دست می دهد، روی گوشت فراوان دراز می ککراتینه مو شد، گردنش سنگین رنگ مو است و تمام صورتش حکایت از سیری و از دست بالیاژ مو دادن آن لذت در وجود صرف رنگ مو دارد که جوانان را چنان جذاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با قدم زدن در این شریان اصلی زندگی قاهره، در سمت چپ پارکی بزرگ می بینید.

که با حصار بلند آهنی احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است. این باغ اسبکیه رنگ مو است که 20 جریب وسعت رنگ مو دارد و درختان و درختچه های منتخب زیادی کاشته کراتینه مو شده رنگ مو است. آنها شامل کافه ها، رستوران و تئاتر لایت و هایلایت مو هستند و چندین شب در هفته گروه های موسیقی نظامی و مصری به طور متناوب در حال پخش موسیقی خارجی لایت و هایلایت مو هستند. فراتر از باغ ها، یک سالن اپرای باشکوه، با یک میدان کوچک در جلو، تزئین کراتینه مو شده.

  زیباترین رنگ مو ها

با مجسمه سوارکاری چشمگیر ابراهیم پاشا پیر، یکی از معدود مبارزان خوب مصر رنگ مو است. از خانه اپرا خیابان‌های زیادی سرچشمه می‌گیرد، برخی از آنها به محله‌های اروپایی‌کراتینه مو شده جدید، با اقامتگاه‌های اصیل و خانه‌های آپارتمانی بزرگ منتهی می‌شوند. دیگران مستقیماً یکی را به بازارها و خیابان‌های باریک می‌برند که تصور خوبی از قاهره به وجود می‌آورد.

که قبل از آمدن خارجی‌ها برای تغییر زندگی‌اش وجود داشت. اگرچه ماشین تراموا مدرن راه خود را در این خیابان‌های بومی به صدا در می‌آورد، اما تنها لمس خارجی رنگ مو است که می‌توان آن را دید. همه چیز دیگر به طور مشخص شرقی رنگ مو است. به سختی می توان تصور کافی از باریک پروتئین تراپی مو بودن این خیابان ها یا میزان زندگی که در آنها وجود رنگ مو دارد ارائه بالیاژ مو داد.

انواع رنگ مو گرم : مانند بسیاری از شهرهای هند، تمام کار مغازه ها در نمای ساده از خیابان ادامه رنگ مو دارد. خود مغازه‌ها اطاقک‌هایی لایت و هایلایت مو هستند، از هشت تا ده فوت عرض و به ندرت بیشتر از شش تا هشت فوت عمق تمام دکلره مو دارند. در برخی از خیابان‌ها، کفش‌ها و دمپایی‌سازان در ردیف‌های جامد قرار گرفته‌اند. سپس کارگران برنج و فلز می آیند. پس از آن جواهر فروشان، و به دنبال آنها ممکن رنگ مو است.

دلالان شال و کنجکاوهای مختلف باشند[141]انواع مغازه دار بومی به صورت دو پای در میان سهام خود می نشیند و اگرچه در واداشتن شما به بررسی اجناس خود اشتیاق زیادی نشان می دهد، اما هرگز عجله ای در بستن معامله نشان نمی دهد. خرید در این محله بومی و در بازار بزرگ مسکی که در مجاورت آن قرار رنگ مو دارد، منبع سرگرمی دائمی برای زن خارجی رنگ مو است.

که به چانه زنی علاقه رنگ مو دارد. این اعراب و مصری ها هرگز انتظار نتمام دکلره مو دارند که بیش از نیمی از آنچه را که خورنگ مو استه کراتینه مو شده رنگ مو است بدهد، مگر در مورد چند مغازه بزرگ که قیمت در آنها مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است. اگر یکی از شال های نقره ای ساخته کراتینه مو شده در آسیو توجه خانمی را به خود جلب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مغازه دار مودب پنج پوند رنگ مو استرلینگ بخواهد، ممکن رنگ مو است.

  مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن

با خیال راحت دو پوند به او پیشنهاد دهد و بعد از نیم ساعت چانه زدن، احتمالاً صاحب شال خواهد کراتینه مو شد. دو پوند ده شیلینگ مسافر ممکن رنگ مو است از یک چیز مطمئن باکراتینه مو شد: هرگز از یک مصری کالایی که مغازه دار نتواند از آن سود ناچیزی کسب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دریافت نخواهد بیبی لایت مو کرد. بازار ماسکی حدود یک مایل طول رنگ مو دارد و اگرچه بسیاری از مغازه‌های اروپایی در آن قرار تمام دکلره مو دارند.

اما این خیابان همچنان جذابیت شرقی خود را حفظ بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. از آن منشعب می نانو کراتین مو شود بسیاری از خیابان های باریک مملو از مغازه ها در دو طرف. در اینجا می توان زندگی واقعی قاهره قدیم را دید که هیچ گونه نوآوری خارجی مانعی نرنگ مو دارد. عرض خیابان بیش از 12 فوت نیست و بالای طبقه اول خانه هایی که پنجره های مشبک و بالکن های باز بیرون زده اند.

انواع رنگ مو گرم : این عرض را به سه یا چهار پا کاهش می دهند. با نگاه بیبی لایت مو کردن به بالا فقط شکاف باریکی از آسمان آبی را می بینید که در مقابل آن چندین ردیف پنجره مشبک مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است. از این رو زنان حرمسرا به زندگی خیابانی که هیچ نقش واقعی در آن نتمام دکلره مو دارند نگاه می کنند. از بالای بالکن ها می توان چشمان سیاهی را دید که بر فراز یشمک یا حجاب شرقی که طبقات فقیر بر سر تمام دکلره مو دارند می درخکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه