نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی طلایی زیتونی بدون دکلره

رنگ موی طلایی زیتونی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی طلایی زیتونی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی طلایی زیتونی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی طلایی زیتونی بدون دکلره : زیب گفت: “خوب رنگ مو است.” “ما آنها را در حال حاضر در حال فرار، مطمئنا به اندازه کافی.” جادوگر در حالی که سرش را با ناراحتی تکان می دهد. پاسخ بالیاژ مو داد: “اما فقط برای مدتی.” این رولورها هر کدام برای شش شلیک خوب لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : با این حال در همه جا بیش از فعالیت معمولی وجود داشت. گروهی از این موجودات عجیب و غریب که در ابتدا در نزدیکی پله ها جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، خیره ماندند و بی حرکت ماندند و با چشمانی شیطانی به مزاحمینی که ناگهان در سرزمینشان ظاهر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند خیره کراتینه مو شدند. به نوبه خود جادوگر و بچه ها، اسب و بچه گربه، گارگویل ها را با همان توجه خاموش بررسی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ موی طلایی زیتونی بدون دکلره

رنگ موی طلایی زیتونی بدون دکلره : اسب گفت: “مطمئنم مشکلی پیش خواهد آمد.” “زیب، آن یدک‌ها را باز کن و مرا از کالسکه آزاد کن، تا بتوانم راحت بجنگم.” جادوگر آهی کشید: “جیم درست می گوید.” “مشکلی پیش خواهد آمد، و شمشیر من آنقدر محکم نیست که آن بدنه های چوبی را برش دهد – بنابراین باید هفت تیرهایم را بیرون بیاورم.” او کیفش را از کالسکه بیرون آورد و با باز بیبی لایت مو کردن آن، دو هفت تیر کشنده را بیرون آورد که باعث می‌کراتینه مو شد.

این حرکت بی سر و صدا یکی از عجیب ترین چیزها در مورد گارگویل ها پروتئین تراپی مو بود. آن‌ها اصلاً صدا نمی‌بالیاژ مو دادند، چه در پرواز و چه در تلاش برای صحبت بیبی لایت مو کردن، و عمدتاً از طریق سیگنال‌های سریعی که با انگشتان یا لب‌های چوبی‌شان ایجاد می‌کراتینه مو شد، صحبت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. همچنین هیچ صدایی در سراسر کشور چوبی شنیده نمی کراتینه مو شد. پرندگان آواز نخواندند و گاوها هم ناله نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

بچه‌ها فقط برای نگاه بیبی لایت مو کردن به آن‌ها با نگرانی عقب بنشینند. “Gurgles چه آسیبی می تواند داشته باکراتینه مو شد؟” دوروتی پرسید. آنها هیچ سلاحی نتمام دکلره مو دارند که با آن به ما صدمه بزنند.» مرد کوچولو پاسخ بالیاژ مو داد: “هر یک از بازوهای آنها یک چماق چوبی رنگ مو است.” پس از آن ما در رحمت آنها خواهیم پروتئین تراپی مو بود». اما در این صورت اصلاً چرا دعوا کنیم؟ از دختر پرسید.

  رنگ مو قهوه ای جذاب

جادوگر با جدیت گفت: “پس ممکن رنگ مو است با وجدان راحت بمیرم.” “وظیفه هر مردی رنگ مو است که بهترین کاری را که می داند انجام دهد، و من این کار را انجام خواهم بالیاژ مو داد.” زیب که تا به حال اسب را باز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود گفت: “کاش یک تبر داشتم.” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “اگر می دانستیم که می آییم، ممکن پروتئین تراپی مو بود چندین چیز مفید دیگر را همراه داشته باشیم.” اما ما به طور غیرمنتظره ای وارد این ماجراجویی کراتینه مو شدیم.

گارگویل‌ها با شنیدن صدای صحبت بیبی لایت مو کردن، از فاصله‌ای دور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، زیرا اگرچه دوستان ما با صدای آلایت و هایلایت مو هسته صحبت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، سخنانشان در سکوتی که آنها را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود بلند به نظر می‌رسید. اما به محض اینکه مکالمه متوقف کراتینه مو شد، موجودات زشت و پوزخند در گله ای برخرنگ مو استند و به سرعت به سمت غریبه ها پرواز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که بازوان دراز آنها مانند کمان ناوگان قایق های بادبانی در برابر آنها دراز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

اسب به خصوص توجه آنها را به خود جلب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، زیرا بزرگترین و عجیب ترین موجودی پروتئین تراپی مو بود که تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بودند. بنابراین مرکز اولین حمله آنها کراتینه مو شد. اما جیم برای آنها آماده پروتئین تراپی مو بود، و وقتی دید آنها در حال آمدن لایت و هایلایت مو هستند، پاشنه های خود را به سمت آنها چرخاند و تا آنجا که می توانست شروع به بیرون زدن بیبی لایت مو کرد. ترک! تصادف در!

رنگ موی طلایی زیتونی بدون دکلره : انفجار! سم‌های نعل‌آهنی‌اش را به بدن‌های چوبی گارگویل‌ها رساند و آن‌ها را با چنان قدرتی به ررنگ مو است و چپ کوبیدند که مانند نی در باد پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شدند. اما سر و صدا و تق تق برای آنها به اندازه پاشنه های جیم وحشتناک به نظر می رسید، زیرا همه کسانی که می توانستند به سرعت چرخیدند و به فاصله ای دور پرواز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو صدفی زیتونی

بقیه یکی یکی خود را از روی زمین بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به سرعت به همنوعان خود پیوستند، بنابراین اسب برای لحظه ای فکر بیبی لایت مو کرد که به راحتی در این مبارزه پیروز کراتینه مو شده رنگ مو است. اما جادوگر چندان مطمئن نپروتئین تراپی مو بود. او گفت: «آسیب بالیاژ مو دادن به آن چیزهای چوبی غیرممکن رنگ مو است، و تمام آسیبی که جیم به آنها وارد بیبی لایت مو کرده این رنگ مو است.

که چند ترکش از بینی و گوش‌هایشان کوبیده کراتینه مو شده رنگ مو است. مطمئنم که نمی‌تواند آنها را زشت‌تر جلوه دهد. به نظر من آنها به زودی حمله را تجدید خواهند بیبی لایت مو کرد.” “چه چیزی باعث کراتینه مو شد آنها پرواز کنند؟” دوروتی پرسید. “البته سر و صدا. آیا به یاد نمی آورید که چگونه قهرمان با فریاد زدن فریاد جنگی خود از آنها فرار بیبی لایت مو کرد؟” پسر پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “فرض کنید ما هم از پله ها فرار کنیم.” ما همین الان وقت داریم.

و من ترجیح می دهم با خرس های نامرئی روبرو شوم تا آن دزدان چوبی. دوروتی با قاطعیت گفت: «نه، بازگشت به عقب انجام نمی‌نانو کراتین مو شود، زیرا در آن صورت هرگز به خانه نخواهیم رسید. بیایید با آن مبارزه کنیم.» جادوگر گفت: “این چیزی رنگ مو است که من توصیه می کنم.” آنها هنوز ما را شکست نبالیاژ مو داده اند و جیم ارزش یک ارتش کامل را رنگ مو دارد. اما گارگویل ها آنقدر باهوش پروتئین تراپی مو بودند که دفعه بعد به اسب حمله نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

آنها در یک گروه بزرگ پیشروی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بسیاری از هم نوعانشان به آنها ملحق کراتینه مو شدند و مستقیماً بالای سر جیم به سمت جایی که بقیه ایستاده پروتئین تراپی مو بودند پرواز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. جادوگر یکی از هفت تیر خود را بلند بیبی لایت مو کرد و به سمت انبوه دشمنانش شلیک بیبی لایت مو کرد و صدای شلیک در آن مکان ساکت مانند یک کف زدن رعد و برق طنین انداز کراتینه مو شد. برخی از موجودات چوبی صاف روی زمین افتادند.

  رنگ موی بدون دکلره برای پوست سبزه

رنگ موی طلایی زیتونی بدون دکلره : جایی که در هر اندام می‌لرزیدند و می‌لرزیدند. اما بیشتر آنها توانستند چرخ بزنند و دوباره به فاصله ای دور فرار کنند. زب دوید و یکی از گارگویل‌هایی را که نزدیک‌ترین به او پروتئین تراپی مو بود، برداشت. بالای سرش به شکل تاجی حک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و گلوله جادوگر دقیقاً به چشم چپ که یک گره چوبی سخت پروتئین تراپی مو بود اصابت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. نیمی از گلوله در چوب گیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و نیمی از آن بیرون آمده پروتئین تراپی مو بود.

بنابراین این کوزه و صدای ناگهانی پروتئین تراپی مو بود که موجود را به زمین انداخته پروتئین تراپی مو بود، بیش از این که واقعاً صدمه دیده پروتئین تراپی مو بود. قبل از اینکه این گارگویل تاجدار خود را بهپروتئین تراپی مو بود بخکراتینه مو شد، زیب چند بار بند را به دور بدنش پیچید و بالها و بازوهایش را محدود بیبی لایت مو کرد تا نتواند حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از آن که پسر موجود چوبی را محکم بسته پروتئین تراپی مو بود، بند را محکم بیبی لایت مو کرد و زندانی خود را داخل کالسکه انداخت.

در آن زمان بقیه همه بازنشسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. 12. یک فرار شگفت انگیز مدتی دشمن در تجدید حمله تردید داشت. سپس تعبالیاژ مو دادی از آنها پیشروی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا اینکه شلیک دیگری از هفت تیر جادوگر آنها را وادار به عقب نشینی بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه