نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی مش جدید دخترانه

رنگ موی مش جدید دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی مش جدید دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی مش جدید دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی مش جدید دخترانه : در نیواورلئان، سیستم مدارس دولتی آمریکا، که آموزش عمومی رایگان را به عنوان سرمایه گذاری سودآور پروتئین تراپی مو بودجه عمومی برای امنیت عمومی عمومی می شناسد، از مدت ها قبل ایجاد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : صبح آنها را هنوز در شرارت های بیهوده خود یافت و آنها “در حال پایین کشیدن دیوارها پروتئین تراپی مو بودند که کلانتر و چندین شهروند مداخله آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به کار آنها پایان بالیاژ مو دادند.” پیشنهاد کراتینه مو شد که فوراً به خانه‌های دیگرانی که مدت‌ها مظنون به ظلم و ستم نسبت به برده‌هایشان پروتئین تراپی مو بودند، برویم. اما در برابر این، بالاترین قوم شهر هوشیارانه و با پشتکار با خود مخالفت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ موی مش جدید دخترانه

رنگ موی مش جدید دخترانه : شب ناگهانی جنوب فرود آمد و مشعل ها در خیابان ها و در میان خانه ویران به رقص در آمدند. زباله ها در آتش سوزی های داغ جمع می کراتینه مو شدند، تخت های پر باز می کراتینه مو شدند و سنگفرش ها با برف غلیظی از پر پوشیده می کراتینه مو شدند. شب گذشت، اما اوباش پافشاری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها سقف را سوار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و ضربه زدند. آنها دیوارهای داخلی را خراب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اصلا به خاطر همدردی با این گونه ظلم ها نیست. دلیل واحد در روزگار ما مشابه خود را رنگ مو دارد. این ترس پروتئین تراپی مو بود که سیاه‌پوستان از این طریق تشویق شوند تا با خشونت به دنبال حقوقی باشند که اربابانشان صلاح نمی‌دانستند به آنها بدهند. جنبش سرکوب کراتینه مو شد و به احزاب منفور فقط هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که تحت نظر لایت و هایلایت مو هستند. مادام لالاوری، مادام لالاوری، که با اسناد رسمی می‌دانیم.

ده روز بعد در ماندویل پروتئین تراپی مو بود، زمانی که وکالتنامه‌ای را به نفع نماینده تجاری‌اش در نیواورلئان اجرا بیبی لایت مو کرد، که در آن عمل “از سوی شوهرش، لوئیس لالاوری، مجوز و کمک گرفته کراتینه مو شد.” بنابراین او ناپدید می نانو کراتین مو شود. همسرش راهی موبایل کراتینه مو شد – برخی می گویند شمال – و از آنجا به پاریس رفت. او که در آنجا شناسایی و با آن مواجه کراتینه مو شد، دوباره فرار بیبی لایت مو کرد. بقیه درنگ مو استان او سنتی رنگ مو است.

  رنگ مو بلوند مرواریدی بیول

اما بسیار مستقیم می آید. یکی از خانوارهای خانواده کریول که مادام لالوری را می‌شناخت – و زنان برده گاهی از اعتماد و آشنایی زیادی در خانواده‌های کریول برخوردار پروتئین تراپی مو بودند – می‌گوید که روزی نامه‌ای از پرنس به یکی از خانواده‌ها به آن‌ها اطلاع بالیاژ مو داد که مادام لالاوری، در حالی که یک فصل در پائو، با یک مهمانی از افراد شیک پوش در یک شکار گراز شرکت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی مش جدید دخترانه : و به نوعی با گراز ملاقات بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که جانور خشمگین آن را جدا از همراهانش قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، و خیلی زود کسی نمی توانست او را نجات دهد. پاره کراتینه مو شد و کشته کراتینه مو شد. اگر این اتفاق پس از 1836 یا 1837 رخ بالیاژ مو داده باکراتینه مو شد، هیچ مخالفتی با روایت هریت مارتینو نرنگ مو دارد، که در تاریخ دوم، مادام لالوری قرار پروتئین تراپی مو بود هنوز «در مورد برخی از رنگ مو استان‌های فرانسه با نامی جعلی جسارت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند».

این خانه حداقل برای سه سال دست نخورده باقی ماند، “با نوشته های مختلف که بیانگر خشم و مجازات عادلانه پروتئین تراپی مو بود تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.” به نظر می رسد جلد «لابیل» حاوی این روایت از آرشیو شهر انتزاع کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. در آخرین هفته آوریل یا اولین هفته می 1836 پروتئین تراپی مو بود که خانم مارتینو خانه را دید. او حدود یک سال بعد نوشت: “ایستاده رنگ مو است، و قرار رنگ مو است در حالت ویران کراتینه مو شده خود بایستد.

منظره عجیب پنجره های باز و دیوارهای خالی آن، در میان یک خیابان شلوغ پروتئین تراپی مو بود، که شگفتی من را برانگیخت، و باعث کراتینه مو شد که بار اول درنگ مو استان را بازگو کنم. پس از آن، جزئیات دیگری را از شاهدان عینی جمع‌آوری بیبی لایت مو کردم.» بنابراین این مکان به عنوان جن زده به نظر می رسد. در مارس 1837، کارگزار مادام لالوری خانه را به مردی فروخت که آن را کمی بیش از سه ماه نگه داشت و سپس آن را به همان قیمتی که پرداخت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی قهوه ای سوخته شماره چنده

فقط چهارده هزار دلار. سردفتری که پیش از این اقدام به فروش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، حتماً آن را جالب می دانست. او یکی از کسانی پروتئین تراپی مو بود که به یافتن و اجرای قربانیان مادام لالوری کمک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. برای بیست و پنج سال دیگر دست به دست نکراتینه مو شد. و سپس – در چه وضعیت تعمیری که من نمی دانم – با پیش پرداختی برابر با افزایش سالانه اما شش هفتم یک درصد، به قیمت خرید خرابه های فروخته کراتینه مو شده در سال 1837 فروخته کراتینه مو شد.

رنگ موی مش جدید دخترانه : شعر خاصی وجود رنگ مو دارد. در دفاتر اسناد رسمی اما ما در حال حاضر به دنبال آن نخواهیم پروتئین تراپی مو بود. صحبت های بیهوده از مناظر و صداهای عجیب و غریب دور از توجه تاریخچه واقعی خانه ممکن رنگ مو است در آن بیست و پنج سال داشته باکراتینه مو شد، یا تا زمانی که جنگ آن بردگی را ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد که توده غم انگیز آن، حتی زمانی که بازسازی و نوسازی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، یک روح پروتئین تراپی مو بود.

بنای تاریخی سواره با این حال روزهای عاشقانه تاریک آن به هیچ وجه به پایان نرسیده پروتئین تراپی مو بود. که در. رنگ مو استفاده جدید. دوران بازسازی سیاسی فرا رسید. قدرت ملی پیروز مقرر بیبی لایت مو کرد که آنها که زمانی ارباب و برده پروتئین تراپی مو بودند، باید بر اساس شرایط برابری مدنی وارد مشارکت سیاسی شوند. بردگان نعمت را درک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما اربابانی که نسل‌ها با این اعتقاد تربیت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

که امنیت عمومی و خلوص خصوصی تنها با انقیاد نژاد سیاه زیر سفیدپوستان امکان‌پذیر رنگ مو است، از برابری مدنی به عنوان نام دیگری برای همراهی خصوصی متنفر پروتئین تراپی مو بودند و به عنوان بی‌حرمتی و ویرانی در یکی از آنها انکار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ، بازگرداندن حاکمیت آنها به قیمت مشارکت سیاسی با نژادی که خرید و فروش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و به راحتی زیر بند و شلاق قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند.

  مدل رنگ و مش موی کوتاه جدید

رنگ موی مش جدید دخترانه : اتفاقی که بعد از آن همه را غافلگیر بیبی لایت مو کرد. رنگ موان به یکباره سهم بیشتری از قدرت را به دست آورد که همیشه در نظر داشت یا انتظار داشت به آن دست یابد. ارباب او که از دیرباز با او ارتباط داشت و تنها تحت نیازهای خیالی دولت مزرعه پروتئین تراپی مو بود، عهد بیبی لایت مو کرد که این مسئله باید و باید باکراتینه مو شد، نه اینکه چگونه دو نژاد در یک دوستی مرفه در خودگردانی عمومی شریک شوند؟ اما کدام نژاد به طور انحصاری بر دیگری حکومت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

نژاد به نژاد؟ ضرورت‌های اقتدار ملی مقیاس را بالا برد و قدرت‌های قانون‌گذاری و حکومت و غنایم اداری، همه با هم به دامان ژنده‌دار آزادگان افتاد. پس از آن، نیواورلئان، که هرگز در بهترین حالت اداره نمی کراتینه مو شد، باران آتشفشانی از فساد و حکومت نادرست فرود آمد. و با این حال، هنگامی که جمع بندی آرام تاریخ و قضاوت نهایی فرا می رسد، باید به این نکته اشاره بیبی لایت مو کرد که دیدن آن از میان غبار و دود آن روزها بسیار سخت پروتئین تراپی مو بود.

این که در حالی که غارت و تقلب به شورش می پردازد، اما هرگز تلاش جدی صورت نگرفته رنگ مو است. از سوی آزادگان یا متحدانش برای ایجاد هرگونه اصل غیر آمریکایی حکومتی، و برای هیچ چیز، او به کراتینه مو شدت و خونین تر از اقدامات مورد تایید بهترین اندیشه جهان و در هماهنگی کامل با طرح نظم ملی پروتئین تراپی مو بود. اکنون خواهیم دید که این چیزها چه ارتباطی با درنگ مو استان واقعی عجیب ما تمام دکلره مو دارند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه