↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو جدید روی موی مشکی

رنگ مو جدید روی موی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو جدید روی موی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو جدید روی موی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو جدید روی موی مشکی : زیرا یکی از آنها به تازگی یک ملوان قدیمی محترم و صادق – یکی از غریبه هایی که به آنجا رسیده رنگ مو است – به ملخ تبدیل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. همین جادوگر، به نام بلینکی، همچنین قصد رنگ مو دارد قلب یک دختر زیبای جینکسلند به نام پرنسس گلوریا را منجمد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “چرا، این کار وحشتناکی رنگ مو است!” مترسک فریاد زد. قیافه گلیندا خیلی قطور پروتئین تراپی مو بود. او در کتابش خواند که چگونه تروت و باتن برایت از قلعه پادشاه بیرون کراتینه مو شدند.

رنگ مو : و در جنوبی ترین قسمت آن، کاخی باشکوه قرار رنگ مو دارد که گلیندا خوب در آن زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گلیندا جادوگر سلطنتی شهر اوز رنگ مو است. او قدرت های جادویی فوق العاده ای رنگ مو دارد و از آنها فقط برای سود بردن رعایای پادشاهی اوزما رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حتی جادوگر معروف شهر اوز به او ادای احترام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا گلیندا تمام جادوهای واقعی را که می داند به او آموخت و او در انواع جادوگری برتر اوست.

رنگ مو جدید روی موی مشکی

رنگ مو جدید روی موی مشکی : سپس هیزم بیشتری روی آتش انداخت و خود را جلوی آن در کنار باتن-برایت گذاشت. خیلی زود هر سه به خواب عمیقی فرو رفتند. آنها در دردسر خوبی پروتئین تراپی مو بودند. اما آنها جوان پروتئین تراپی مو بودند و خواب برای آنها خوب پروتئین تراپی مو بود زیرا برای مدتی آنها را فراموش می بیبی لایت مو کرد. «167» فصل 13 گلیندا خوب و مترسک شهر اوز آن کشور در جنوب شهر زمرد، در سرزمین اوز، به عنوان کشور چهارتایی شناخته می نانو کراتین مو شود.

همه گلیندا را دوست تمام دکلره مو دارند، از شیک و نفیس «168»فرمانروا، اوزما، تا حقیرترین ساکن اوز، زیرا او همیشه مهربان و کمک کننده رنگ مو است و مایل رنگ مو است به مشکلات آنها گوش دهد، هر چقدر هم که مشغول باکراتینه مو شد. هیچ کس سن او را نمی داند، اما همه می توانند ببینند که او چقدر زیبا و باشکوه رنگ مو است. موهای او مانند طلای سرخ و ظریف تر از بهترین رشته های ابریشمی رنگ مو است.

  انواع مدل رنگ موی مسی

چشمانش مانند آسمان آبی و همیشه رک و خندان رنگ مو است. گونه هایش حسادت ضربات هلو و دهانش مانند غنچه رز فریبنده رنگ مو است. گلیندا قد بلندی رنگ مو دارد و لباس های مجلسی زیبایی می پوکراتینه مو شد که در حین راه رفتن از پشت سر او می ماند. او هیچ جواهری نمی پوکراتینه مو شد، زیرا زیبایی او باعث شرمساری آنها می نانو کراتین مو شود. برای مهمانداران، گلیندا نیم صد تا از دوست‌داشتنی‌ترین دختران اوز را رنگ مو دارد.

آن‌ها از سراسر اوز، از میان وینکی‌ها، مونچکینزها، گیلیکی‌ها و کوادلینگ‌ها و همچنین از شهر زمردی باشکوه اوزما جمع‌آوری کراتینه مو شده‌اند، و این یک لطف بزرگ در نظر گرفته می‌نانو کراتین مو شود که اجازه خدمت به جادوگر سلطنتی را داشته باشند. در میان بسیاری از چیزهای شگفت انگیز در کاخ گلیندا، کتاب رکوردهای بزرگ رنگ مو است. در این کتاب هر چیزی که در تمام دنیا اتفاق می افتد.

رنگ مو جدید روی موی مشکی : در همان لحظه ای که اتفاق می افتد، ثبت کراتینه مو شده رنگ مو است. به طوری که گلیندا با مراجعه به صفحات آن از آنچه در دور و نزدیک در هر کشوری که وجود رنگ مو دارد، می‌داند. به این ترتیب او می‌آموزد که چه زمانی و کجا می‌تواند به هر کسی در مضیقه یا خطر کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و اگرچه وظایفش به کمک به کسانی که در سرزمین اوز زندگی می‌کنند محدود می‌نانو کراتین مو شود، اما همیشه به آنچه در دنیای محافظت‌نکراتینه مو شده بیرون روی می‌دهد علاقه‌مند رنگ مو است.

  رنگ مو نسکافه ای کاراملی بدون دکلره

محبوب ترین مرد در سرزمین اوز «170» از این رو پروتئین تراپی مو بود که در یک غروب معین، گلیندا در کتابخانه‌اش نشسته پروتئین تراپی مو بود، در محاصره گروهی از خدمتکارانش که به ریسندگی، بافندگی و گلدوزی مشغول پروتئین تراپی مو بودند، زمانی که یک خدمتکار ورود به قصر مترسک را اعلام بیبی لایت مو کرد. این شخصیت یکی از مشهورترین و محبوب ترین ها در تمام سرزمین اوز پروتئین تراپی مو بود. بدن او صرفاً کت و شلواری از لباس های مونچکین پر از نی پروتئین تراپی مو بود.

اما سرش یک کیسه گرد پر از سبوس پروتئین تراپی مو بود که جادوگر شهر اوز مغزهای جادویی از نوع بسیار برتر را با آن مخلوط بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. چشم‌ها، بینی و دهان مترسک مانند گوش‌هایش روی جلوی کیسه نقاشی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و از آنجایی که این موجود عجیب و غریب دارای حیات پروتئین تراپی مو بود، حالت چهره‌اش بسیار جالب پروتئین تراپی مو بود، هرچند تا حدی خنده‌دار. مترسک در تمام طول، حتی تا مغزش، خوب پروتئین تراپی مو بود.

و در حالی که طبیعتاً در حرکاتش بی دست و پا پروتئین تراپی مو بود و تقارن منظمی با افراد دیگر نداشت، خلق و خوی او چنان مهربان و با ملاحظه پروتئین تراپی مو بود و آنقدر متعهد و صادق پروتئین تراپی مو بود که همه کسانی که او را می شناختند. او را دوست داشتم و افراد کمی در اوز پروتئین تراپی مو بودند که مترسک ما را ندیده باشند و با او آشنا نکراتینه مو شده باشند. «171» او بخشی از زمان را در کاخ اوزما در شهر زمرد زندگی می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو جدید روی موی مشکی : بخشی از زمان را در قلعه ذرت خودش در کشور وینکی، و بخشی از زمان را در سراسر اوز سفر می بیبی لایت مو کرد و با مردم دیدار می بیبی لایت مو کرد و با بچه ها بازی می بیبی لایت مو کرد. او عاشقانه دوست داشت در یکی از سفرهای سرگردانش پروتئین تراپی مو بود که مترسک به قصر گلیندا رسید و جادوگر بلافاصله از او رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرد. در حالی که کنارش نشسته پروتئین تراپی مو بود و از ماجراهایش صحبت می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو مش زرد

پرسید: “چه چیز جدیدی در راه اخبار وجود رنگ مو دارد؟” گلیندا کتاب رکوردهای بزرگ خود را باز بیبی لایت مو کرد و برخی از صفحات آخر را خواند. او با لهجه تعجب در صدایش اعلام بیبی لایت مو کرد: “اینجا یک مورد کاملاً کنجکاو و جالب رنگ مو است.” سه نفر از دنیای بیرونی بزرگ وارد جینکسلند کراتینه مو شده اند. “جینکسلند کجرنگ مو است؟” از مترسک پرسید. او گفت: “خیلی نزدیک به اینجا، کمی در شرق ما.” «در واقع، جینکس لند تکه‌ای کوچک از سرزمین کوادلینگ رنگ مو است.

اما با رشته‌ای از کوه‌های مرتفع از آن جدا کراتینه مو شده رنگ مو است، که در پای آن خلیجی وسیع و عمیق قرار رنگ مو دارد که تصور می‌نانو کراتین مو شود غیرقابل عبور باکراتینه مو شد.» او گفت: «پس Jinxland واقعاً بخشی از سرزمین اوز رنگ مو است. گلیندا گفت: «بله، اما مردم اوز هیچ چیز نمی‌دانند «172»از آن، به جز آنچه در اینجا در کتاب من ثبت کراتینه مو شده رنگ مو است». “کتاب در مورد آن چه می گوید؟” مترسک پرسید. “این توسط یک مرد شرور به نام اداره می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو جدید روی موی مشکی : اگرچه او حق این عنوان را نرنگ مو دارد. اکثر مردم خوب لایت و هایلایت مو هستند، اما بسیار ترسو لایت و هایلایت مو هستند و دائماً در ترس از حاکم خشن خود زندگی می کنند. چندین جادوگر شرور نیز وجود تمام دکلره مو دارند که ساکنان جینکسلند را در حالت وحشت نگه می تمام دکلره مو دارند. آیا آن جادوگران قدرت جادویی تمام دکلره مو دارند؟ از مترسک پرسید. “بله، به نظر می رسد که آنها جادوگری را در بدترین شکل آن درک می کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه