↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی طبیعی تنباکویی

رنگ موی طبیعی تنباکویی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی طبیعی تنباکویی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی طبیعی تنباکویی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی طبیعی تنباکویی : برخی از قبایل آفریقای جنوبی که در جست‌وجوی ریشه‌ها می‌گردند و در دشت‌های وحشی و خشک پنهان می‌شوند، به اندازه کافی بدبخت لایت و هایلایت مو هستند. رنگ مو استرالیایی، در سادگی هنرهای زندگی، به Fuegian نزدیک‌تر می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : اما این در کانو کاملا برهنه پروتئین تراپی مو بودند، و حتی یک زن کامل کاملاً چنین پروتئین تراپی مو بود. باران کراتینه مو شدیدی می بارید و آب شیرین همراه با اسپری روی بدنش چکید. در بندر دیگری نه چندان دور، زنی که در حال شیر بالیاژ مو دادن کودکی پروتئین تراپی مو بود که به تازگی به دنیا آمده پروتئین تراپی مو بود، یک روز کنار کشتی آمد و از سر کنجکاوی در آنجا ماند، در حالی که برفک بر روی سینه برهنه و روی پوست او فرود آمد و آب کراتینه مو شد. بچه برهنه اش! این بیچاره‌های بیچاره رکراتینه مو شد خود را متوقف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ موی طبیعی تنباکویی

رنگ موی طبیعی تنباکویی : چهره‌های شنیع‌شان با رنگ سفید پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، پوست‌هایشان کثیف و چرب، موهایشان در هم پیچیده، صداهایشان ناهماهنگ، و حرکاتشان خشن پروتئین تراپی مو بود. با مشاهده چنین مردانی، به سختی می توان خود را باور بیبی لایت مو کرد که آنها همنوعان و ساکنان یک جهان لایت و هایلایت مو هستند. این یک موضوع رایج حدس و گمان رنگ مو است.

که برخی از حیوانات پایین‌تر می‌توانند از چه لذتی در زندگی لذت ببرند: چقدر منطقی‌تر می‌توان همین سؤال را در مورد این وحشی‌ها پرسید! شب‌ها پنج یا شش انسان، برهنه و به سختی از باد و باران این آب و هوای طوفانی محافظت می‌کنند، روی زمین خیس مانند حیوانات می‌خوابند. هرگاه آب کم رنگ مو است، زمستان یا تابستان، شب یا روز، باید برای چیدن صدف از صخره ها بلند شوند.

و زنان یا شیرجه می‌زنند تا تخم‌های دریایی جمع‌آوری کنند، یا صبورانه در قایق‌های خود می‌نشینند و با موهای طعمه‌دار و بدون قلاب، ماهی‌های کوچک را بیرون می‌آورند. اگر یک فوک کشته نانو کراتین مو شود یا لاشه شناور نهنگ پوسیده کشف نانو کراتین مو شود، جشن رنگ مو است. و چنین غذای بدبختی با چند توت و قارچ بی مزه کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها اغلب از قحطی رنج می برند.

  مدل رنگ مو شیک

شنیدم که آقای لو، رنگ مو استاد مهر و موم که از نزدیک با بومیان این کشور آشنا پروتئین تراپی مو بود، گزارشی کنجکاو از وضعیت یک مهمانی متشکل از صد و پنجاه نفر از بومیان در ساحل غربی که بسیار لاغر پروتئین تراپی مو بودند ارائه می بیبی لایت مو کرد. و در پریشانی کراتینه مو شدید توفان های متوالی مانع از این کراتینه مو شد که زنان صدف ماهی را روی صخره ها ببرند و آنها نتوانستند بیرون بروند.

قایق های خود را برای گرفتن فوک. گروه کوچکی از این مردان یک روز صبح به راه افتادند و هندی‌های دیگر به او توضیح بالیاژ مو دادند که برای غذا به یک سفر چهار روزه می‌روند: در بازگشت، لو به ملاقات آنها رفت و آنها را به کراتینه مو شدت خسته دید، و هر مردی حمل می‌بیبی لایت مو کرد. یک تکه مربع بزرگ از نهنگ‌های پوسیده با سوراخی در وسط، که سر خود را از طریق آن می‌گذارند.

رنگ موی طبیعی تنباکویی : مانند گائوچوها از میان پانچوها یا شنل‌های خود. به محض این‌که بلبل را در ویگوام آوردند، پیرمردی برش‌های نازک را برید و روی آن‌ها غرغر بیبی لایت مو کرد، آن‌ها را برای یک دقیقه کباب بیبی لایت مو کرد و به مهمانی گرسنه تقسیم بیبی لایت مو کرد، که در این مدت سکوتی عمیق برقرار بیبی لایت مو کرد. آقای لو معتقد رنگ مو است که هرگاه نهنگی به ساحل پرتاب می‌نانو کراتین مو شود، بومیان تکه‌های بزرگی از آن را به عنوان منبعی در زمان قحطی در شن‌ها دفن می‌کنند.

و یک پسر بومی که او در کشتی داشت، یک بار انباری را پیدا بیبی لایت مو کرد که به این ترتیب دفن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. قبایل مختلف هنگام جنگ آدمخوار لایت و هایلایت مو هستند. از شواهد همزمان، اما کاملا مستقل پسری که توسط آقای لو، و جمی باتن گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است، مطمئناً درست رنگ مو است که وقتی در زمستان به دلیل گرسنگی تحت فشار قرار می گیرند، پیرزن های خود را قبل از کشتن سگ هایشان می کشند و می بلعند.

  رنگ مو تیره دودی زیتونی

پسر، وقتی آقای لو از او پرسید چرا این کار را آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، پاسخ بالیاژ مو داد: “سگ ها سمور می گیرند، پیرزن ها نه.” این پسر نحوه کشته کراتینه مو شدن آنها با دود نگه داشتن و در نتیجه خفه کراتینه مو شدن را توضیح بالیاژ مو داد. او فریادهای آنها را به شوخی تقلید بیبی لایت مو کرد و قسمت هایی از بدن آنها را که برای خوردن بهتر رنگ مو است توصیف بیبی لایت مو کرد. مرگ به دست دوستان و اقوامشان وحشتناک رنگ مو است.

به ما گفته کراتینه مو شد که آن‌ها اغلب به کوه‌ها فرار می‌کنند، اما مردان آنها را تعقیب می‌کنند و در آتش‌سوزی خودشان به کشتارگاه باز می‌گردانند! کاپیتان فیتز روی هرگز نمی‌توانست بفهمد که فیوژی‌ها اعتقاد مشخصی به زندگی آینده تمام دکلره مو دارند. آنها گاهی مردگان خود را در غارها و گاهی در جنگل های کولایت و هایلایت مو هستانی دفن می کنند. ما نمی دانیم چه مراسمی برگزار می کنند.

جیمی باتن از پرندگان خشکی نمی خورد، زیرا «مردان مرده را بخور». آنها حاضر نیستند حتی از دوستان مرده خود یاد کنند. ما هیچ دلیلی نداریم که باور کنیم آنها هر نوع عبادت مذهبی را انجام می دهند. هر چند شاید غرغر پیرمرد قبل از این که هول گندیده را در میان مهمانی گرسنه اش توزیع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ممکن رنگ مو است از این نوع باکراتینه مو شد.

هر خانواده یا قبیله ای جادوگر یا پزشک مجذوب کننده ای رنگ مو دارد که ما هرگز نتوانستیم به وضوح مطب او را مشخص کنیم. جمی به رویاها اعتقاد داشت، گرچه نه، همانطور که گفتم، در شیطان: من فکر نمی‌کنم که فوجیان ما خرافه‌تر از برخی از ملوانان پروتئین تراپی مو بودند. بیشترین توانایی را برای پیشرفت تمام دکلره مو دارند، در مورد نژادهای بشر نیز چنین رنگ مو است.

  رنگ مو مرواریدی طلایی

رنگ موی طبیعی تنباکویی : چه به عنوان یک علت و چه پیامد به آن نگاه کنیم، متمدن ترها همیشه مصنوعی ترین حکومت ها را تمام دکلره مو دارند. به عنوان مثال، ساکنان اوتاهیت که برای اولین بار کشف کراتینه مو شدند، توسط پادشاهان موروثی اداره می کراتینه مو شدند، به درجه ای بسیار بالاتر از شاخه دیگری از همان مردم، نیوزلندی ها رسیده پروتئین تراپی مو بودند – که اگرچه از وادار کراتینه مو شدن به تغییر آنها سود بردند.

توجه به کشاورزی، جمهوری خواهان به معنای مطلق پروتئین تراپی مو بودند. در Tierra del Fuego، تا زمانی که یک رئیس با قدرت کافی برای کسب هر گونه مزیت اکتسابی، مانند حیوانات اهلی، به وجود نیاید، بهپروتئین تراپی مو بود وضعیت سیاسی کشور به ندرت امکان پذیر رنگ مو است. در حال حاضر، حتی یک تکه پارچه که به کسی بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود، تکه تکه می نانو کراتین مو شود و توزیع می نانو کراتین مو شود.

و هیچ فردی ثروتمندتر از دیگری نمی نانو کراتین مو شود. از سوی دیگر، درک اینکه چگونه یک رئیس می تواند تا زمانی که خاصیتی وجود داشته باکراتینه مو شد که به وسیله آن برتری خود را نشان دهد و قدرت خود را افزایش دهد دشوار رنگ مو است. من معتقدم، در این بخش افراطی از آمریکای جنوبی، انسان نسبت به هر نقطه دیگری از جهان در وضعیت پیشرفت کمتری قرار رنگ مو دارد.

ساکنان جزایر دریای جنوبی، از دو نژاد ساکن اقیانوس آرام، نسبتاً متمدن لایت و هایلایت مو هستند. اسکویمو در کلبه زیرزمینی خود از برخی از امکانات رفاهی زندگی لذت می برد و در قایق رانی خود، هنگامی که به طور کامل مجهز نانو کراتین مو شود، مهارت زیادی را نشان می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه