↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش سفید پسرانه

رنگ مو مش سفید پسرانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش سفید پسرانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش سفید پسرانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش سفید پسرانه : اما روز به روز کمتر فعال می نانو کراتین مو شود. او ملخ کمتری می خورد. او گاهی اوقات کسانی را که خود من در دام او گرفتار می کنم تحقیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما برای چهار یا پنج ماه دیگر او به بازرسی بیبی لایت مو کردن تابوت تخم‌مرغ‌اش ادامه می‌دهد و از شنیدن صدای عنکبوت‌های تازه متولد کراتینه مو شده در داخل آن غوغا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : من از طریق آزمایش، نیم دوجین عنکبوت هزارتویی را به آزمایشگاهم نزدیک زمان تخمگذاری می‌برم، آنها را در قفس‌های سیمی بزرگ قرار می‌دهم، در تشت‌های خاکی پر از ماسه ایستاده و یک شاخه آویشن در مرکز آن کاشته کراتینه مو شده رنگ مو است. پشتیبانی از هر لانه حالا آنها نشان خواهند بالیاژ مو داد که چه کاری می توانند انجام دهند. آزمایش کاملاً کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تا پایان ماه اوت، من شش لانه دارم، شکلی باشکوه و سفیدی خیره کننده.

رنگ مو مش سفید پسرانه

رنگ مو مش سفید پسرانه : زیر این پوشش خشن کیسه ای از بافت ظریف حاوی تابوت تخم مرغ قرار رنگ مو دارد. لانه کمی دورتر از تار رنگ مو است، در یک خوشه کم ارتفاع از بوته ها من از ظاهر این لانه عنکبوتی ناامید لایت و هایلایت مو هستم، تا زمانی که به یاد می آورم که او احتمالاً نمی تواند در مکان هایی که می سازد بهتر عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در در میان انبوهی انبوه، در میان انبوهی از برگ‌ها و شاخه‌های مرده، جایی برای یک قطعه کار ظریف وجود نرنگ مو دارد.

عنکبوت ها اتاق آرنج داشتند و تمام تلاش خود را بیبی لایت مو کرده اند. لانه ها به شکل بیضی از موسلین سفید نفیس لایت و هایلایت مو هستند که تقریباً به اندازه یک تخم مرغ رنگ مو است. آنها در هر دو انتها باز لایت و هایلایت مو هستند. ورودی جلو به یک گالری گسترش می یابد. ورودی پشتی به یک گردن قیف تبدیل می نانو کراتین مو شود. این تا حدودی همان ساخت وب لابیرنت رنگ مو است. حتی هزارتو هم تکرار می‌نانو کراتین مو شود، زیرا در جلوی دهان زنگوله‌ای رشته‌ای رنگ مو است.

  ترکیب رنگ موی استخوانی و دودی

عنکبوت الگوی خود را به دل رنگ مو دارد و در همه موارد از آن رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این کاخ ابریشم یک خانه نگهبانی رنگ مو است. پشت دیوار نرم، شیری رنگ و نیمه شفاف، تابوت تخم مرغ می درخکراتینه مو شد، شکل آن به طور مبهم نشان دهنده ستاره برخی از درجه های شوالیه رنگ مو است. این یک جیب بزرگ رنگ مو است، از رنگ سفید مرده و پر زرق و برق، با ستون هایی در هر طرف که آن را در مرکز لانه بی حرکت نگه می رنگ مو دارد.

حدود ده مورد از این ستون ها وجود رنگ مو دارد. آنها در وسط باریک و در دو انتها پهن تر لایت و هایلایت مو هستند. آنها راهروهایی را در اطراف اتاق مرکزی تشکیل می دهند. مادر زیر طاق اینها به سختی به این طرف و آن طرف می رود راهروهایی که مانند صومعه‌های صومعه لایت و هایلایت مو هستند. او ابتدا اینجا می ایستد، سپس آنجا. او به تمام اتفاقات داخل لفاف ساتن کیف پول تخم مرغش گوش می دهد. من او را برای هیچ چیز مزاحم نمی کنم.

اما از لانه‌هایی که در مزرعه‌ها برداشته‌ام، متوجه کراتینه مو شدم که کیف حاوی حدود صد تخم مرغ رنگ مو است، دانه‌های زرد کهربایی کم‌رنگ. وقتی دیواره اطلسی سفید بیرونی را برمی دارم، با لایت و هایلایت مو هسته ای از ماده خاکی مواجه می شوم، دانه هایی از ماسه که با ابریشم مخلوط کراتینه مو شده رنگ مو است. با این حال آنها به آنجا رسیدند؟ آیا آنها از طریق آب باران خیس کراتینه مو شدند؟ نه، لفاف بیرونی سفید بدون لک رنگ مو است.

  مدل رنگ مو فقط جلو سر

رنگ مو مش سفید پسرانه : آنها را خود مادر آنجا گذاشته رنگ مو است. او برای محافظت از آنها در برابر انگل ها در اطراف تخم های خود دیواری ساخته رنگ مو است که از مقدار زیادی ماسه و کمی ابریشم تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است. داخل این باز هم یک لفاف ابریشمی دیگر رنگ مو است، و سپس عنکبوت‌های کوچک که قبلاً بیرون آمده‌اند و در مهد کودک خود حرکت می‌کنند، می‌آیند. اما، برای بازگشت به عقب، چرا وقتی زمان تخمگذاری می‌رسد.

مادر تار خوب خود را رها می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و لانه‌اش را این‌قدر دور می‌سازد؟ او دلیل خود را رنگ مو دارد، شما ممکن رنگ مو است به آن وابسته باشید. تور بزرگ او، مانند یک ورق، با هزارتوی کشیده کراتینه مو شده در بالا، بسیار نمایان رنگ مو است. انگل ها با این سیگنال در حال اجرا کراتینه مو شدن نیستند و در مقابل رنگ سبز ظاهر می شوند. اگر لانه او نزدیک باکراتینه مو شد، قطعاً آن را خواهند یافت.

و یک گربه عجیب و غریب که با صد تخم مرغ تازه گذاشته کراتینه مو شده میل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خانه او را خراب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین عنکبوت هزارتوی عاقل محل زندگی خود را تغییر می دهد و شب به کاوش در محله می رود تا برای خانواده ای که در آینده می آیند خلوتگاهی کمتر خطرناک داشته باکراتینه مو شد. قیچی های کم در امتبالیاژ مو داد زمین می کشند.

حفظ می کنند برگ های آنها در طول زمستان، و گرفتن برگ های مرده از بلوط ها به سختی، یا تافت های رزماری، کم ارتفاع و بوته ای، برای او کاملاً مناسب رنگ مو است. در چنین نقاطی من معمولا لانه او را پیدا می کنم. بسیاری از عنکبوت ها پس از تخم گذاری لانه خود را ترک می کنند، اما هزارتو، مانند عنکبوت خرچنگ، برای مراقبت از لانه او باقی می ماند.

  رنگ موی رزگلد دوشس

رنگ مو مش سفید پسرانه : او مانند عنکبوت خرچنگ لاغر و پژمرده نمی نانو کراتین مو شود. او اشتهای خود را حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او به دنبال ملخ رنگ مو است. و بنابراین او یک جعبه شکار، یک درهم از نخ ها، در خارج از لانه خود می سازد. هنگامی که او شکار نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همانطور که دیدیم، او در راهروهای اطراف تخم های خود راه می رود، او گوش می دهد تا بفهمد که آیا همه چیز خوب رنگ مو است یا خیر. اگر در هر نقطه ای با نی لانه را تکان دهم.

او به سرعت می دود تا بپرسد چه اتفاقی می افتد. احتمالاً او از این طریق از انگل ها جلوگیری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اشتهای عنکبوت برای نشان می دهد که او باید کارهای بیشتری انجام دهد. حشرات، بر خلاف برخی از انسان ها، فقط برای اینکه بتوانند کار کنند، غذا می خورند. وقتی او را تماشا می کنم، متوجه می شوم که این کار چیست. نزدیک به یک ماه دیگر، او را می بینم که لایه به لایه به دیواره های لانه اش اضافه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مش سفید پسرانه : اینها ابتدا نیمه شفاف پروتئین تراپی مو بودند. آنها ضخیم و مات می شوند. به همین دلیل رنگ مو است که عنکبوت غذا می خورد تا غدد ابریشمی خود را پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و برای لانه خود لفاف ضخیمی بسازد. در اواسط ماه سپتامبر، عنکبوت‌های کوچک از تخم‌های خود بیرون می‌آیند، اما از خانه خود بیرون نمی‌روند، جایی که قرار رنگ مو است زمستان را در بسته‌بندی‌های نرم بگذرانند. مادر همچنان به تماشا و چرخش ادامه می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه