نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی کرم استخوانی دودی

رنگ موی کرم استخوانی دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی کرم استخوانی دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی کرم استخوانی دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی دودی : در سواحل فالکلند غربی. از این رو شاید گیاهان مشترک زیادی در این دو کشور وجود داشته باکراتینه مو شد: اما در مورد درختان حتی تلاش‌های انجام کراتینه مو شده برای پیوند آنها نیز شکست خورده رنگ مو است.

رنگ مو : در قطب شمال آمریکای شمالی [1] سرخپوستان خرگوش متغییر را با راه رفتن به صورت مارپیچی به دور و دور آن می گیرند، زمانی که شکلش رنگ مو است: وسط روز بهترین زمان محاسبه می نانو کراتین مو شود، زمانی که خورشید بلند رنگ مو است، و سایه شکارچی نه. بسیار طولانی. [1] سفر هرن ، ص. 383. در بازگشت به مالدونادو، خط جاده متفاوتی را دنبال بیبی لایت مو کردیم.

رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی دودی

رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی دودی : در نزدیکی پان د آزوکار، نقطه عطفی که برای همه کسانی که در پلاتا قایقرانی بیبی لایت مو کرده اند شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است، یک روز در خانه مهمان نوازترین پیر اسپانیایی ماندم. صبح زود از بالا رفتیم. با کمک طلوع خورشید مناظر تقریباً زیبا پروتئین تراپی مو بود. به سمت غرب این منظره از یک دشت بسیار بزرگ تا کوه، و به سمت شرق، بر فراز کشور مالدونادو امتبالیاژ مو داد داشت.

روی قله کوه چندین تپه سنگ کوچک وجود داشت که ظاهراً سالیان دراز آنجا پروتئین تراپی مو بود. همراهم به من اطمینان بالیاژ مو داد که آنها کار هندی ها در قدیم لایت و هایلایت مو هستند. این توده ها مشابه، اما در مقیاس بسیار کوچکتر، شبیه به آنهایی پروتئین تراپی مو بودند که معمولاً در کوه های ولز یافت می شوند. به نظر می رسد میل به نشان بالیاژ مو دادن هر رویبالیاژ مو دادی در بالاترین نقطه سرزمین همسایه، یک علاقه جهانی برای بشر رنگ مو است.

  رنگ مو چقدر روی سر بماند

در حال حاضر، حتی یک سرخپوست، چه متمدن و چه وحشی، در این بخش از رنگ مو استان وجود نرنگ مو دارد. من نمی‌دانم که ساکنان سابق هیچ رکوردی ماندگارتر از این توده‌های ناچیز در قله سیرا دلاس آنیماس از خود به جای گذاشته‌اند. غیبت کلی و تقریباً کامل درختان در قابل توجه رنگ مو است. برخی از تپه‌های صخره‌ای تا حدی توسط بیشه‌هایی پوشیده کراتینه مو شده‌اند.

و در سواحل نهرهای بزرگ‌تر، به‌ویژه در شمال لاس میناس، درختان بید غیر معمول نیستند. در نزدیکی نوارهای آرویو از چوب نخل شنیدم. و یکی از این درختان با اندازه قابل توجهی را در نزدیکی پان د آزوکار در لات دیدم. 35 درجه اینها و درختانی که توسط اسپانیایی ها کاشته کراتینه مو شده اند، تنها رنگ مو استثناهایی را برای کمپروتئین تراپی مو بود کلی چوب ارائه می دهند.

در میان گونه های معرفی کراتینه مو شده می توان صنوبر، زیتون، هلو و سایر درختان میوه را برشمرد: هلوها به قدری موفق لایت و هایلایت مو هستند که تامین اصلی هیزم شهر بوئنوس آیرس را تامین می کنند. کشورهای بسیار هموار، مانند پامپاس، به ندرت برای رکراتینه مو شد درختان مطلوب به نظر می رسند. این ممکن رنگ مو است به دلیل نیروی باد یا نوع زهکشی باکراتینه مو شد.

با این حال، در طبیعت زمین، در اطراف مالدونادو، چنین دلیلی آشکار نیست. کوه های صخره ای شرایط محافظت کراتینه مو شده را فراهم می کنند. لذت بردن از انواع خاک؛ نهرهای آب در ته تقریباً هر دره رایج رنگ مو است. و به نظر می رسد که ماهیت رسی زمین برای حفظ رطوبت سازگار رنگ مو است. با احتمال زیاد رنگ مو استنباط کراتینه مو شده رنگ مو است که وجود زمین های جنگلی به طور کلی [2] با مقدار سالانه رطوبت تعیین می نانو کراتین مو شود.

  مدل هایلایت و رنگ مو فانتزی

با این حال در این رنگ مو استان باران فراوان و کراتینه مو شدید در زمستان می بارد. و تابستان، هر چند خشک، در هیچ درجه بیش از حد اینطور نیست. [3] ما تقریباً کل رنگ مو استرالیا را می بینیم که پوشیده از درختان بلند رنگ مو است، با این حال آن کشور دارای آب و هوای بسیار خشک تری رنگ مو است.

رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی دودی : از این رو باید به دنبال علت دیگری و ناشناخته باشیم. [2] مکلارن، مقاله «آمریکا»، دایره المعارف بریتانیکا. [3] آزارا می‌گوید: «من معتقدم که مقدار سالانه باران در همه این کشورها از اسپانیا بیشتر رنگ مو است.» – جلد. من، ص. 36. با محدود بیبی لایت مو کردن دیدگاه خود به آمریکای جنوبی، مطمئناً باید وسوسه شویم که باور کنیم درختان فقط در آب و هوای بسیار مرطوب شکوفا می‌شوند.

زیرا حد زمین جنگلی به طرز قابل توجهی از بادهای مرطوب پیروی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در بخش جنوبی این قاره، جایی که بادهای غربی، مملو از رطوبت اقیانوس آرام، غالب لایت و هایلایت مو هستند، هر جزیره در ساحل شکسته غربی، از لات. 38 درجه به نقطه منتهی الیه به طور انبوه توسط جنگل های غیر قابل نفوذ پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

در ضلع شرقی کوردیلرا، در همان وسعت عرض جغرافیایی، جایی که آسمان آبی و آب و هوای خوب ثابت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که جو با عبور از کوه‌ها از رطوبت خود محروم کراتینه مو شده رنگ مو است، دشت‌های خشک پاتاگونیا از پوشش گیاهی بسیار کمی برخوردار رنگ مو است. در بخش‌های شمالی‌تر قاره، در محدوده بادهای تجاری ثابت جنوب شرقی، ضلع شرقی با جنگل‌های باشکوه تزئین کراتینه مو شده رنگ مو است.

  مدل رنگ مو زیتونی متوسط

در حالی که ساحل غربی، از لات. 4 درجه جنوبی تا لت. 32 درجه جنوبی، ممکن رنگ مو است به عنوان یک کویر توصیف نانو کراتین مو شود. در این ساحل غربی، در شمال لات. در 4 درجه جنوب شرقی، جایی که باد تجاری نظم خود را از دست می دهد و سیلاب های کراتینه مو شدید باران به طور دوره ای می بارد، سواحل اقیانوس آرام، که در پرو کاملاً بیابان رنگ مو است.

در نزدیکی کیپ بلانکو ویژگی تجملی را به خود می گیرد که در گوایاکیل و پاناما جشن گرفته می نانو کراتین مو شود. از این رو در بخش‌های جنوبی و شمالی قاره، زمین‌های جنگلی و بیابانی نسبت به کوردیلرا موقعیت‌های معکوس تمام دکلره مو دارند و ظاهراً این موقعیت‌ها با جهت بادهای رایج تعیین می‌شوند. در وسط قاره یک نوار میانی گسترده وجود رنگ مو دارد.

از جمله شیلی مرکزی و رنگ مو استان‌های لاپلاتا، جایی که بادهای باران‌بار نباید از کوه‌های بلند عبور کنند، و سرزمین آن نه بیابان رنگ مو است و نه پوشیده از جنگل. اما حتی این قانون، اگر محدود به آمریکای جنوبی باکراتینه مو شد، درختانی که فقط در آب و هوای مرطوب با بادهای باران‌زا شکوفا می‌شوند، در مورد جزایر فالکلند یک رنگ مو استثنای مشخص رنگ مو دارد.

رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی دودی : این جزایر که در عرض جغرافیایی یکسان با قرار تمام دکلره مو دارند و فقط بین دو تا سیصد مایل از آن فاصله تمام دکلره مو دارند و تقریباً مشابه لایت و هایلایت مو هستند. آب و هوا، با ساختار زمین‌شناسی تقریباً یکسان، با موقعیت‌های مساعد و همان نوع خاک نخودی، با این حال می‌تواند به تعبالیاژ مو داد کمی از گیاهان که حتی عنوان بوته‌ها را هم شایسته لایت و هایلایت مو هستند، ببالد.

  رنگ مو مش زرد

در حالی که در یافتن یک هکتار زمین غیرممکن رنگ مو است که با متراکم ترین جنگل پوشیده نکراتینه مو شده باکراتینه مو شد. در این مورد، هم جهت بادهای سنگین و هم جهت جریان های دریا برای انتقال دانه ها از تیره دل فوئگو مطلوب رنگ مو است، همانطور که قایق ها و تنه درختانی که از آن کشور رانده کراتینه مو شده و مکررا پرتاب می شوند نشان می دهد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱