↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی مش جلوی سر

مدل رنگ موی مش جلوی سر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی مش جلوی سر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی مش جلوی سر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ موی مش جلوی سر : اما یک بار او را ایستاده دیدم. بلافاصله از جا برخرنگ مو استم و از او خورنگ مو استم که صندلی مرا بپذیرد. او با مهربانی پاسخ بالیاژ مو داد: “آقا من از شما متشکرم.” این تنها چیزی پروتئین تراپی مو بود که می‌توانستم از این شگفتی جنسی برای دو روزی که او ماند، رنگ مو استخراج کنم، و به نظر می‌رسید که من نیز سهمی برابر در محبت‌های گفتگوی او داشته باشم.

رنگ مو : او فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بن فقط علائم نزدیک کراتینه مو شدن آگو را رنگ مو دارد – او مقداری فیزیک تجویز بیبی لایت مو کرد – با ما قهوه نوشید و حدود شش نفر به خانه رفت – من در شمال سبک کراتینه مو شدم. سه شنبه 21. هری ناخوشایند رنگ مو است، امروز صبح فیزیک می‌گیرد و اتاقش را نگه می‌رنگ مو دارد – بن هم همینطور رنگ مو است – پریسیلا و نانسی در حال تمرین موزیک لایت و هایلایت مو هستند.

مدل رنگ موی مش جلوی سر

مدل رنگ موی مش جلوی سر : این هوا قطعاً باید نامناسب باکراتینه مو شد – با ما صبحانه خورده آقای کاکس – بن ادامه می دهد بهتر نیست، او روزانه دراز می ککراتینه مو شد و ادامه می دهد – من خودم یا متکبرم یا در واقع تب و سر درد دارم – قبل از دوازدهم ما دوش متوسط ​​بدون باد و تندر—خانم کارتر یادداشتی به دکتر جونز نوشت و از او خورنگ مو است که به او زنگ بزند و بن را ببیند.

به طوری که امروز ما فقط چهار نفر در مدرسه داریم – ساعت پنج عصر، بن، پریسی و من برای ورزش سوار بر اسب رفت. قبل از اینکه کاپیتان دابی را برگردیم ، از کشتی سوزانا ، یک جنتلمن موافق، معقول و مودب آمد، و “اسکوایر لی – گفتگو در قهوه در مورد امور آمریکا پروتئین تراپی مو بود، اسکوایر یکی از آقایان دانلپس را به ما نشان بالیاژ مو داد.

  مدل رنگ مو دخترانه زیر مو

که در آن گزارش هایی وجود رنگ مو دارد که مستعمرات شمالی در تصمیم گیری برای حفظ آزادی های خود غیور و رنگ مو استوار لایت و هایلایت مو هستند – ما تا یازده نشستیم- چهارشنبه 22. کاپیتان دابی و آقای تیلور با ما صبحانه می‌خورند، مکالمه‌شان ناپسند رنگ مو است-روشن و گرم، نه تند، هری بهتر رنگ مو است و در مدرسه رنگ مو است، اما بن همچنان بی‌قرار رنگ مو است.

من در خطبه‌ام برای روز نوشتم – بعد از مدرسه، با خانم کارتر و خانم‌های جوان و باب ، در باغ قدم زدم – اما به نظر نمی‌رسد که برای محبوس کراتینه مو شدن کامل در خانه مناسب باشم، اما اقامت من کاملاً داوطلبانه رنگ مو است. پنجشنبه 23. تمام صبح خیلی گرم – از دوازده تا دو در حال نوشتن در خطبه‌ام پروتئین تراپی مو بودم – وقتی شام پروتئین تراپی مو بودیم، ابر سیاهی در غرب بلند کراتینه مو شد.

خانم کارتر، وقتی رعد می‌زد، می‌ترسد که تا آن زمان اتاق را ترک نبیبی لایت مو کردم. تمام کراتینه مو شد، حدود چهار، باد کراتینه مو شدید، رعد و برق، و یک باران با طراوت وجود داشت. در پنج سالگی با خانم کارتر و خانم های جوان قدم زدم. او از یک تپه بلند چندین چشم انداز زیبا را به من نشان بالیاژ مو داد – از اینکه دختران شکوفه های چند گلابی خاردار را جمع می کنند.

مدل رنگ موی مش جلوی سر : کمی بی رحمانه منحرف کراتینه مو شدم. جمعه 24. دیشب رگبار باران و تندر داشتیم. بسیار قابل قبول رنگ مو است—البته امروز رقص مستر مسیحیان اینجا اتفاق می افتد—او قبل از صبحانه آمد—خانم جنی واشنگتن نیز آمدند، و خانم پریسیلا هیل زمانی که ما در صبحانه پروتئین تراپی مو بودیم—خانم واشنگتن حدود هفده سال رنگ مو دارد. او چهره ای خوش تیپ نرنگ مو دارد، اما در لباسش آررنگ مو استه رنگ مو است.

  رنگ مو فندقی عسلی

اندازه مناسبی رنگ مو دارد و تناسب خوبی رنگ مو دارد، و رفتار برنده آسانی رنگ مو دارد. او مشتاق شروع گفتگو نیست، با این حال وقتی با او صحبت می نانو کراتین مو شود، بسیار مهربان رنگ مو است، بدون اینکه محبت دخترانه را در نظر بگیرد، یا تظاهر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بیش از حد از شوخ طبعی سر خورده رنگ مو است. او اخیراً فرصت آموزش رقص را داشته رنگ مو است، با این حال وقتی یک مینوئت می رقصد و بدون هیچ گونه معاشقه یا کپر مبتذل می رقصد.

وقتی یک قرقره یا رقص کانتری می رقصد ، درست حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اصول موزیک را درک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و بنابراین آهنگ های خود را در زمان مناسب اجرا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، غفلت از آن همیشه موسیقی را غیرقابل تحمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما این یک نقص تقریباً جهانی رنگ مو است[124] گروهی با لباس رسمی خانم های جوان در تمرین؛ او به همین ترتیب با ساز خود آواز می خواند، صدایی قوی و کامل رنگ مو دارد و گوش خوبی رنگ مو دارد.

اما بسیاری از دختران ویرجینیا فکر می‌کنند که برای زدن کلیدهای هارپسیکورد به صورت مکانیکی در هوای یک آهنگ کار کاملاً کافی رنگ مو است، و فکر می‌کنند که تسلیم کراتینه مو شدن در برابر سختی دستیابی به موسیقی آوازی، برده‌داری رنگ مو است. لباس او غنی و به خوبی انتخاب کراتینه مو شده رنگ مو است، اما نه خشک و نه خیلی ساده. او با لباس نخی چینتز با مهر آبی زیبا، لحاف ابریشمی آبی آسمانی، پیش بند خالدار ظاهر می نانو کراتین مو شود.

  بهترین رنگ مو برای صورت لاغر

موهایش قهوه‌ای روشن رنگ مو است، به هم ریخته پروتئین تراپی مو بود، با دو رول در هر طرف، و روی آن کلاه کوچکی از گاوزی زیبا و توری غنی، با یک گل مصنوعی در هم تنیده کراتینه مو شده رنگ مو است – شخص و کالسکه او در فاصله کمی شبیه نه کمی لورا بسیار محترم من . اما با بررسی دقیق ویژگی‌های او چیزی مردانه رنگ مو است، ویژگی‌های لورا ملایم و ظریف لایت و هایلایت مو هستند.

مدل رنگ موی مش جلوی سر : آقای کریستین بسیار مؤدبانه از من درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد که رقص را با قدم گذاشتن در یک مینوئت با این دختر دوست‌داشتنی باز کنم، اما من با اطمینان بالیاژ مو دادن به او که هرگز به من یاد نبالیاژ مو داده‌ام، خودم را توجیه بیبی لایت مو کردم. رقص. – خانم هیل حدود چهارده سال رنگ مو دارد. باکره ساکت باریک و ضعیف. او چشمان سیاه و موهای مشکی رنگ مو دارد، مجموعه خوبی از ابروهای چشم، که در ویرجینیا برای زیبایی ضروری لایت و هایلایت مو هستند.

او از شکست هر انسانی بی گناه به نظر می رسد، پنج کلمه در یک هفته صحبت نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و به جرات می توانم از کالسکه اش بگویم که او[125] حیا شکست ناپذیر رنگ مو است. او لباس سفید هلندی پوشیده رنگ مو است، لحاف پوشک نخی بسیار ظریف، یک پیش بند چمن، موهایش را بلند بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و روی آن یک روبان کوچک برای کلاه، او تازه وارد مدرسه کراتینه مو شده رنگ مو است، و فقط تکان می‌خورد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه