↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تنباکوی متوسط

رنگ مو تنباکوی متوسط | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تنباکوی متوسط را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تنباکوی متوسط را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو تنباکوی متوسط : اسکات، نماینده اجاره‌دهنده، گفت: «خانم‌ها و آقایان، این آقای جی. آرنولد راس رنگ مو است.» پس از آن، آقای راس لبخند رضایت‌بخشی زد و کل شرکت را در اختیار گرفت: «عصر بخیر، خانم‌ها و آقایان». نیم دوجین مرد برخرنگ مو استند و به او صندلی بالیاژ مو دادند. او خیلی ساده و بدون اتلاف وقت در بحث، یکی بزرگ را برداشت – بدون شک متوجه کراتینه مو شد که اگر توجه او را به کمپروتئین تراپی مو بود صندلی جلب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، چگونه مهماندار را شرمنده خواهد بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : این سند به درستی در آرشیو شهرستان ثبت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و حالا روز به روز متوجه می کراتینه مو شدند که با خودشان چه بیبی لایت مو کرده اند. آنها موافقت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند که موافقت کنند. و از آن زمان به بعد هرگز نتوانسته پروتئین تراپی مو بودند با چیزی موافقت کنند! آنها هر شب ساعت هفت و نیم همدیگر را ملاقات می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تا نیمه‌شب یا بعد از آن با هم بحث می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها خسته به خانه رفتند و نتوانستند بخوابند.

رنگ مو تنباکوی متوسط

رنگ مو تنباکوی متوسط : آنها از کسب و کار و خانه داری و آبیاری چمن خود غافل کراتینه مو شدند – وقتی می خواهید ثروتمند شوید، چه سودی داشت که مانند یک برده کار کنید؟ آنها جلسات اقلیت برگزار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و گروه های جناحی تشکیل بالیاژ مو دادند و تعهداتی بالیاژ مو دادند که قبل از غروب خورشید کم و بیش مخفیانه آن را شکستند. ماهیت انسانی ضعیف آنها تحت فشاری بیشتر از آنچه برای آن ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

قرار گرفت. آتش طمع در دل آنها روشن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و به حرارت سفیدی شعله ور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که هر اصل و هر قانونی را ذوب می بیبی لایت مو کرد. «شگ‌های اجاره‌ای» در ردیابی آنها پروتئین تراپی مو بودند، خانه‌هایشان را محاصره آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، تلفن را به صدا درآوردند، آنها را در اتومبیل‌ها تعقیب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما هر پیشنهاد جدید، به جای رضایت، نگرانی، سوء ظن و نفرت را به همراه داشت.

  رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره

هر کس آن را پیشنهاد بیبی لایت مو کرد، باید سعی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بقیه را فریب دهد. هر کس از آن دفاع بیبی لایت مو کرد، باید با او وارد لیگ کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. هیچ کس جز احتمال خیانت و مکر نمی دانست. حتی ملایم‌ترین آنها – آقای دامپری فقیر و بی‌توهین، نجار، که در حالی که قدم‌هایش را از روی چرخ دستی به سمت خانه می‌کشید، با انگشت‌های دردناک و کمردرد از کوبیدن چندین هزار میخ روی سقف، با مردی مواجه کراتینه مو شد.

رانندگی یک لیموزین قصری مرد گفت: «آقای دامپری وارد شوید. “این ماشین خوبی رنگ مو است، فکر نمی کنید؟ چطور دوست داری از من بیرون بیایم و تو را بگذارم؟ من بسیار خوشحال خواهم کراتینه مو شد که این کار را انجام دهم اگر شما گروه خود را متقاعد کنید که در ثبت نام کنند.” آقای دامپری گفت: «اوه، نه، من نمی‌توانستم این کار را انجام دهم.

به خانم اسنایپ قول بالیاژ مو دادم که به برنامه اوونز پایبند باشم.» دیگری گفت: “خب، شما می توانید آن را فراموش کنید.” من به تازگی با خانم اسنایپ صحبت بیبی لایت مو کرده ام و او حاضر رنگ مو است ماشین سوار نانو کراتین مو شود. آنها در حالت هیستری همیشگی قرار گرفته پروتئین تراپی مو بودند که ناگهان امید مانند خورشید از ابرهای طوفانی بر آنها فرو ریخت. آقا و خانم سیون از مردی به نام اسکات، که نماینده جی آرنولد راس پروتئین تراپی مو بود.

پیشنهادی آوردند و بهترین پیشنهادی را که تا به حال داشتند به آنها ارائه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – هزار دلار پاداش نقدی برای هر لات، یک چهارم حق امتیاز، و یک توافقنامه. تا ظرف سی روز در اولین چاه، با جریمه هزار دلار دیگر برای هر لات، این چاه در بانک پست نانو کراتین مو شود. همه آنها در مورد جی. آرنولد راس می دانستند. روزنامه‌های محلی مقاله‌هایی داشتند که می‌گفتند.

  مدل مو عروس با رنگ هایلایت

چگونه «اپراتور بزرگ» دیگری وارد عرصه جدید می‌نانو کراتین مو شود. کاغذها عکس او و طرحی از زندگی او را چاپ آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – یک آمریکایی معمولی که از صفوف برخرنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود و بار دیگر این سرزمین بزرگ فرصت را تجلیل می بیبی لایت مو کرد. آقای سهم، گچ کار، و آقای دامپری، نجار، و آقای هنک، معدنچی، و آقای گروتی، نگهبان شب، و آقای رایتل، نگهبان شیرینی فروشی، و آقایان لوهلکر و لوهلکر، خیاط های خانم ها و آقایان وقتی این درنگ مو استان ها را می خواندند.

درخششی از قلبشان احساس می کراتینه مو شد. شانس آنها حالا رسیده پروتئین تراپی مو بود، سرزمین فرصت برای آنها پروتئین تراپی مو بود! دعوای دردناک دیگری وجود داشت که در نتیجه لات های بزرگ و متوسط ​​تصمیم گرفتند اختلافات خود را کنار بگذارند. آنها به لات های کوچک رای منفی بالیاژ مو دادند و بر اساس هر لات، سهمی از حق امتیاز به نسبت مساحت خود دریافت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها به آقای اسکات اطلاع بالیاژ مو دادند.

رنگ مو تنباکوی متوسط : که آماده لایت و هایلایت مو هستند و آقای اسکات ترتیبی بالیاژ مو داد که آقای راس بزرگ ساعت یک ربع به هشت عصر روز بعد با آنها ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اوراق را امضا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و حالا، اینجا پروتئین تراپی مو بودند، دقیقاً در دقیقه تعیین کراتینه مو شده – و آنها در یک آشفتگی دیگر پروتئین تراپی مو بودند! در اینجا چهار مورد از “لات های کوچک” وجود داشت که به طور غیرمنتظره ای بالاتر از “لات های متوسط” قرار گرفتند.

در نتیجه چهار «لات بزرگ» و چهار «لات بزرگ کوچک» به نفع اجاره و چهار «لات کوچک» و دوازده «لات متوسط» مخالف آن پروتئین تراپی مو بودند! اینجا خانم اسنایپ پروتئین تراپی مو بود که صورتش از خشم قرمز آجری پروتئین تراپی مو بود و انگشتش را برای آقای هنک تکان می بالیاژ مو داد. “اجازه بدهید به شما بگویم، هرگز نمی توانید امضای خود را روی آن کاغذ بیاورم – هرگز در این دنیا!” و در اینجا آقای هنک پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو ابی کاربنی

که فریاد می زد: “اجازه دهید به شما بگویم، اگر اکثریت به آن رای دهند، قانون باعث می نانو کراتین مو شود آن را امضا کنید!” و اینجا پروتئین تراپی مو بود که خانم گروتی، همه چیز را در مورد کتاب راهنمای عملی جنتیلیتی فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، به آقای هنک خیره کراتینه مو شد و دستانش را طوری فشار بالیاژ مو داد که انگار گلوی او را گرفته پروتئین تراپی مو بود: «و تو آن مردی که برای حقوق قشر کوچک فریاد می زدی !

تو برای شرین و شرین پروتئین تراپی مو بودی – ای مار در علف! این وضعیتی پروتئین تراپی مو بود که آنها به آن رسیده پروتئین تراپی مو بودند، که ناگهان همه صداها خاموش کراتینه مو شد، دست های گره کراتینه مو شده شل کراتینه مو شد و نگاه های عصبانی از بین رفت. ضربه ای بر در، ضربه ای تند و فرمانبردار. و به همه افراد حاضر در اتاق فکر یکسانی رسید: جی آرنولد راس! که در بسیاری از این مردان هرگز کتابی در مورد آداب معاشرت نمی خوانند.

رنگ مو تنباکوی متوسط : آنها در مورد زندگی از عمل یاد می گرفتند – و اینجا یک مناسبت پروتئین تراپی مو بود، آموزنده ترین که تا کنون برای آنها پیش آمده پروتئین تراپی مو بود. آنها آموختند که وقتی یک مرد بزرگ وارد اتاقی می نانو کراتین مو شود، او در درجه اول قرار می گیرد و از زیردستان پیشی می گیرد. آنها فهمیدند که او یک کت بزرگ با شکوه می پوکراتینه مو شد و در سکوت می ایستد تا اینکه توسط یک زیردست معرفی می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه