↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو خطی

مدل رنگ مو خطی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو خطی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو خطی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو خطی : از طرف کشیش ولفکین، کشیش خیابان پنجم رنگ مو استانرنگ مو دارد اویل آمده باکراتینه مو شد: “الاغ باید ضرب و شتم نانو کراتین مو شود، و مردم باید با نیروی قوی کنترل شوند. خدا این را خوب می دانست و به همین دلیل به حاکمان نه دم روباه، بلکه شمشیر بالیاژ مو داد.» او از این حاکمان درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد، پس از مد روز صدراعظم متدیست دانشگاه سیراکیوز: “در مورد کراتینه مو شدت سرکوب آنها نگران نباشید.

رنگ مو : که سوسیالیست ها در نهایت افراد بدی نیستند. همان “قرص” که چند سال پیش به پدر بلفورد اجازه بالیاژ مو داد تا اعلام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که سوسیالیست ها سگ های دیوانه ای لایت و هایلایت مو هستند که باید “با گلوله متوقف شوند”! توجه به ویرایش دوم: از زمانی که مطالب فوق نوشته کراتینه مو شد، شور و شوق جنگ آمریکا را فراگرفته رنگ مو است، از جمله حتی رتبه و درجه کاتولیک ها، و آنچه در اینجا گفته کراتینه مو شد ممکن رنگ مو است.

مدل رنگ مو خطی

مدل رنگ مو خطی : این غریزه آنقدر عمیق عمل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که در پاییز 1917 در حالی که حزب سوسیالیست در نیویورک برای صلح فوری مبارزه می بیبی لایت مو کرد، ایرلندی های کاتولیک ناگهان وحشت های برنگ مو استانی خود را فراموش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. مجله کاتولیک «فریمنز ژورنال» 9 مقاله در حمایت از سوسیالیسم در یک شماره منتشر بیبی لایت مو کرد. در حالی که حتی “تبلت”، روزنامه اسقف نشین، شروع به کشف بیبی لایت مو کرد.

برای افرادی که نگرش کلیسا را ​​در اوایل فراموش بیبی لایت مو کرده اند ناعادلانه به نظر برسد. بخشی از درگیری، و مبارزه ای که برای تطبیق سلسله مراتب هزینه داشت. این یکی از طعنه های تاریخ رنگ مو است که مرتجع ترین سازمان جهان باید برای ناپروتئین تراپی مو بودی دومین مرتجع ترین سازمان کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی کلیسای کاتولیک برای دموکراسی به جنگ می‌رود، آمریکا را به گودال نمی‌کشاند.

  رنگ مو فانتزی روی دکلره

بلکه به آمریکا اجازه می‌دهد آن را از گودال بیرون بککراتینه مو شد – حداقل برای مدتی، و این منظره‌ای رنگ مو است که همه دوستداران پیشرفت در آن خواهند پروتئین تراپی مو بود. شادی بیبی لایت مو کردن. کتاب چهارم – کلیسای بردگان ببینید، زیر تاج خار، گوی چشم کراتینه مو شدید، ویژگی های تاریک! و از شب تا صبح شاد ما او را ستایش می کنیم و او را می پرستیم. کریستوس جینگو بزرگ که مسیحی و یهودی و ملحد در پای او به هم می رسند!

خدای شگفت انگیز! مناسب ترین برای آن ها کسانی که تقلب در «تغییر، سپس خزیدن به نماز; خون بر قربانگاه بهشتی او جاری رنگ مو است، عود سوزان جهنم هوا را پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و مرگ در کوچه و خیابان گواهی می دهد شکوه وحشتناک سلطنت او. چهره سزار پایان نامه این کتاب تأثیر تعصب ثابت در ایجاد فلج ذهنی و رنگ مو استفاده از این فلج ذهنی توسط بهره برداری اقتصادی رنگ مو است.

مدل رنگ مو خطی : از این منظر فرقه های مختلف پروتستان بهتر از کاتولیک ها لایت و هایلایت مو هستند، اما خیلی بهتر نیستند. کاتولیک ها بر سنت و پروتستان ها بر یک کلام الهام گرفته ایستاده اند. اما از آنجایی که این کلمه کل محصول ادبی، تاریخ و زندگی نامه، علم و قانونگذاری، شعر، نمایشنامه و درنگ مو استان یک قوم کامل برای چیزی در حدود هزار سال رنگ مو است.

با انتخاب خردمندانه متون می توان هر چیزی را که می خواهید اثبات کنید و برای توجیه هر کاری که می خواهید انجام دهید «کتاب مقدس» که مملو از تعدد زوجات، برده‌داری، تجاوز جنسی و قتل‌های عمده پروتئین تراپی مو بود که توسط کشیشان و حاکمان تحت دستور مستقیم خداوند انجام می‌کراتینه مو شد، برای بردگان پروتستان کار بسیار ساده‌ای پروتئین تراپی مو بود.

  بهترین رنگ مو روی موی طبیعی

که یک دفاع مقدس از سیستم خود بسازند. آنها عیسی بیچاره را دریافت می کنند، زیرا او را به طنز، خطرناک ترین شکل بیان، واداشته اند. اگر می‌توانست زنده نانو کراتین مو شود و ببیند که مردان با شوخی کوچک او در مورد چهره سزار روی سکه رومی چه بیبی لایت مو کرده‌اند، فکر می‌کنم او می‌مرد. در مورد پل، او یک بوروکرات رومی پروتئین تراپی مو بود و هیچ چیز مزخرفی در آرایش خود نداشت.

وقتی دستور بالیاژ مو داد: «بندگان از اربابان خود اطاعت کنید» دقیقاً منظورش همان پروتئین تراپی مو بود که گفت. مهر رسمی رومی که او بر انجیل عیسی گذاشت، نجات غلامان از اصلاحات رنگ مو است. در زمان مارتین لوتر، دهقانان آلمان از فجیع ترین و هولناک ترین بدبختی رنج می بردند. خود لوتر از این موضوع می دانست، او با آن خشونت زیبا که رنگ مو استادش پروتئین تراپی مو بود.

دزدان شاهزاده و رنگ مو استثمارگران کشیش زمین را محکوم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما هیچ کاری در مورد آن انجام نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، هیچ کاری در مورد آن انجام نکراتینه مو شده رنگ مو است – تا اینکه سرانجام دهقانان بدبخت تلاش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا حقوق خود را سازماندهی کنند و به دست آورند. خورنگ مو استه های آنها به نظر ما چندان جنایتکارانه به نظر نمی رسد که امروز آنها را می خوانیم.

مدل رنگ مو خطی : امتیاز انتخاب کشیشان خود، الغای تبار خواری، حق شکار و ماهیگیری و بریدن چوب در جنگل، کاهش اجاره بهای گزاف، پرداخت اضافی برای نیروی کار اضافی، و آن فریاد جهانی کمون های دهقانی، چه در روسیه، انگلستان، مکزیک یا آلمان قرن شانزدهم – بازسازی روستای زمین هایی که با تقلب گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو ارغوانی روشن بدون دکلره

اما لوتر چیزی از بردگانی که حقوق خود را دفاع می کنند نمی شنید و به جامعه شناسی پولس پناه می برد: اگر واقعاً می خورنگ مو استند از مسیح پیروی کنند، شمشیر را رها می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به دعا متوسل می کراتینه مو شدند. انجیل مربوط به امور معنوی رنگ مو است، نه مادی. جامعه زمینی بدون نابرابری و غیره نمی تواند وجود داشته باکراتینه مو شد.

و چون دهقانان با وجود این پیش رفتند، او به آنها روی آورد و آنها را به شاهزادگان محکوم بیبی لایت مو کرد. او اعلامیه هایی صادر بیبی لایت مو کرد که احتمالاً دستورات آقای جان وانامیکر به پلیس شهر عشق برادرانه اش پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است: «با عقل نمی توان جواب شورشی را بالیاژ مو داد، اما بهترین پاسخ این رنگ مو است که با مشت او را تا خون بزنیم. از بینی جاری می نانو کراتین مو شود.” او نامه ای صادر بیبی لایت مو کرد: “علیه اوباش قاتل و دزد دهقانان” که ممکن رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه