↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو روی موی طبیعی

بهترین رنگ مو روی موی طبیعی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو روی موی طبیعی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو روی موی طبیعی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو روی موی طبیعی : و آنچه را که به طور شهودی می دانیم؛ آنچه در فرآیند تفکر وجود رنگ مو دارد و بدون آن هیچ فکری نمی تواند وجود داشته باکراتینه مو شد.) واقعیت اصلی که ما در مورد زندگی می دانیم رکراتینه مو شد رنگ مو است. هربرت اسپنسر این رکراتینه مو شد یا تکامل را در رشته‌ای از کلمات طولانی تعریف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که می‌توان به این معنا خلاصه بیبی لایت مو کرد: فرآیندی که طی آن تعبالیاژ مو دادی از چیزها ساده و شبیه یکدیگر به اجزای مختلف یک چیز پیچیده تبدیل می‌شوند.

رنگ مو : سپس وقتی آماده کراتینه مو شد، ناپدید کراتینه مو شدنی دیگر و تغییری دیگر ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یک انسان معمولی به زمین باز می گردد. جهان مملو از مکاتب فکری، الهی دانان و متافیزیکدانان و اساتید فلسفه دانشگاهی، متعالی گرایان و الهی دانان و دانشمندان مسیحی رنگ مو است که چنین میمون های ذهنی را پیوسته در برابر چشمان ما انجام می دهند. آن‌ها آنچه را که می‌خواهند ثابت می‌کنند.

بهترین رنگ مو روی موی طبیعی

بهترین رنگ مو روی موی طبیعی : انسانی که یک مطلق – خدا، جاودانگی، منشأ لایت و هایلایت مو هستی، یک علت اول، اراده آزاد، درست یا نادرست مطلق، زمان یا مکان نامتناهی، حقیقت نهایی، جوهر اصلی، “چیز فی نفسه” را به دست می گیرد – که انسان ناپدید می نانو کراتین مو شود. به بعد چهارم تبدیل می‌نانو کراتین مو شود و خود را از درون به بیرون یا وارونه یا پشت سر می‌چرخاند و برمی‌گردد و خود را با پیروزی نشان می‌دهد.

و این که هیچ دو نفر از آنها یک چیز را ثابت نمی‌کنند. در نهایت برای ما روشن می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که هیچ‌یک از آنها چیزی را ثابت نبیبی لایت مو کرده‌اند. دانشمند مسیحی ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چیزی به نام ماده وجود نرنگ مو دارد، بلکه درد صرفاً توهم ذهن فانی رنگ مو است. او به این ایمان خود ادامه می دهد تا زمانی که به یک اتومبیل برخورد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یک مجتمع را نگه می رنگ مو داردشکستگی رنگ مو استخوان ران – پس از آن او دقیقاً همان کاری را انجام می دهد.

  رنگ مو فانتزی ترکیبی

که بقیه ما انجام می دهیم، به یک جراح متخصص مراجعه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و رنگ مو استخوان را آماده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از سوی دیگر، برخی از سوسیالیست‌های جوان فداکار آشنای من، هکل و دیتزگن را خوانده‌اند و این عقیده را پذیرفته‌اند که ماده اولین علت رنگ مو است، و همه چیز از آن رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده و به آن بازگشته رنگ مو است. آنها دیده اند که مغز پس از مرگ تحلیل می رود، آنها اعلام می کنند که روح تابعی از مغز رنگ مو است.

و به دلیل چنین نظریه هایی، آنها عمدا قوی ترین شیوه های جذابیت را که به موجب آن انسان ها می توانند به ایمان به همبستگی انسانی سوق بالیاژ مو داده شوند، رد می کنند. بهترین کتاب‌هایی که من می‌شناسم برای از بین بردن تار عنکبوت‌های متافیزیکی، «فلسفه عقل سلیم» و «اعتقاد یک مرد عامی» نوشته فردریک هریسون، رهبر پوزیتیویست‌های انگلیسی، مکتبی فکری که توسط آگوست کنت تأسیس کراتینه مو شد، لایت و هایلایت مو هستند.

اما حتی وقتی این کتاب‌ها را توصیه می‌کنم، نارضایتی را به یاد می‌آورم که آنها را ترک بیبی لایت مو کردم. زیرا به نظر می رسد که پوزیتیویست ها جزم های خود را مانند بقیه تمام دکلره مو دارند. آقای هریسون راضی نمی نانو کراتین مو شود که بگوید بشر ابزار ذهنی برای رویارویی با واقعیت های نهایی را نرنگ مو دارد. او باید ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بشر هرگز نخواهد داشت و هرگز نمی‌تواند این ابزارها را داشته باکراتینه مو شد.

  رنگ موی خفن دخترانه

فرض کنید یک شلغم جوان در مورد موضوع پایان نامه آقای فردریک هریسون چه نظری رنگ مو دارد؟ ممکن رنگ مو است تفاوت بین یک شلغم و آقای هریسون آنقدر زیاد نباکراتینه مو شد که تفاوت بین آقای هریسون و آن ابر نژادی که روزی زمین و تمام جهان را در اختیار می گیرد، باکراتینه مو شد. به نظر من علم و منطق خوبی نیست که در مورد آنچه این نژاد بداند یا ابزار فکری آن خواهد پروتئین تراپی مو بود جزم اندیشی کنیم.

چیزی که به نظر من علم و عقل خوب به نظر می رسد این رنگ مو است که ابزارهایی را که اکنون در اختیار داریم، در دست بگیریم و از آنها در نهایت توان خود رنگ مو استفاده کنیم. چه چیزی از زندگی می دانیم؟ ما جریان به ظاهر بی پایانی از احساسات را می شناسیم که خود را به طرق خاصی نشان می دهند، و به نظر می رسد ذاتی آن چیزی رنگ مو است که ما اشیا و موجودات می نامیم.

بهترین رنگ مو روی موی طبیعی : ما تغییرات بی وقفه را در همه این پدیده ها مشاهده می کنیم و این تغییرات را بررسی می کنیم و راه های آنها را کشف می کنیم. به نظر می رسد راه ها غیر قابل تغییر لایت و هایلایت مو هستند. بطور کامل به طوری که برای اهداف عملی آنها را غیرقابل تغییر فرض کنیم و همه محاسبات و اقدامات خود را بر اساس این فرض قرار دهیم. آشکارا، ما نمی توانستیم غیر از این زندگی کنیم.

و گسترش دانش علمیردیابی بیشتر چنین «قوانینی» – یعنی شیوه های رفتار لایت و هایلایت مو هستی – و گسترش اعتقاد ما به تغییر ناپذیری آنها به حوزه های وسیع تر و گسترده تر رنگ مو است. روزی روزگاری به ما گفتند که “باد هر جا که بخواهد می وزد.” اما اکنون کاملاً مطمئن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که دلایلی برای وزش باد وجود رنگ مو دارد، و وقتی تحقیقات ما به اندازه کافی طولانی کراتینه مو شد، می‌توانیم کوچکترین تنفس هوا را محاسبه بیبی لایت مو کرده و پیش‌بینی کنیم.

  رنگ مو مش و رنگ

یک بار به ما گفتند که رویاها از یک دنیای ماوراء طبیعی آمده رنگ مو است. اما اکنون ما شروع به تجزیه و تحلیل رویاها می کنیم و توضیح می دهیم که آنها از چه چیزی سرچشمه می گیرند و معنای آنها چیست. شاید ما هنوز طبیعت انسان را امری گیج‌کننده و غیرقابل پاسخگویی می‌دانیم. اما روزی ما به اندازه کافی از بدن و ذهن انسان، گذشته و حال او می دانیم تا بتوانیم ماهیت انسان را توضیح دهیم و آن را به میل خود تولید کنیم.

دقیقاً همانطور که امروز واکنش های خاصی را در لوله های آزمایش خود ایجاد می کنیم و آن را انجام می دهیم. آنقدر همیشه که محتاط ترین سرمایه گذار ده ها میلیون دلار در یک فرآیند سرمایه گذاری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هرگز فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بیش از حد به ماندگاری طبیعت اعتماد رنگ مو دارد. اکنون در بسیاری از بخش‌های فکری، متخصصان بزرگی با روش‌های علمی کار، آزمایش و مشاهده می‌کنند.

بهترین رنگ مو روی موی طبیعی : اگر در جریان این کتاب از «یقین» صحبت می کنیم، البته منظورمان قطعیت «مطلق» هر جزم متافیزیکی نیست، بلکه یقین عملی عقل سلیم روزمره رنگ مو است. اطمینانی که احساس می کنیم خوردن غذا گرسنگی ما را برطرف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و فردا، مانند امروز، دو و دو همچنان به چهار تبدیل می شوند. فصل دوم ماهیت ایمان (تلاش برای نشان بالیاژ مو دادن آنچه که می توانیم با عقل خود ثابت کنیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه