نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو پلاتینه روشن

رنگ مو پلاتینه روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو پلاتینه روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو پلاتینه روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو پلاتینه روشن : انبوهی از زباله ها، بقایای کثیفی و کثیفی بر ستون شکسته سنگفرش جاده و مرزهای تیره آن در سردرگمی نهایی انباشته می شوند. درختان به زمین ریخته اند یا ناپدید کراتینه مو شده اند، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده اند و الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده هایشان در هم ریخته رنگ مو است.

رنگ مو : نه چندان دور از دروازه آن. گروهی از سربازان آنجا پروتئین تراپی مو بودند و با صدای آلایت و هایلایت مو هسته صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. همراهم دستش را دراز بیبی لایت مو کرد. این شاهراه ژولیده بزرگی رنگ مو است که تنها با گلوله ها و دسته ها و گلوله ها طی می نانو کراتین مو شود که آن را شیار بیبی لایت مو کرده و برافراشته اند، آن را با خاک کشتزارها پوشانده اند، آن را چمپ بیبی لایت مو کرده اند و رنگ مو استخوان هایش را برهنه بیبی لایت مو کرده اند.

رنگ مو پلاتینه روشن

رنگ مو پلاتینه روشن : ممکن رنگ مو است تحت یک نفرین باکراتینه مو شد. راهی بی رنگ، سوخته و قدیمی، شوم و افتضاح رنگ مو است. “اگر فقط آن را می دانستید – چقدر تمیز و صاف پروتئین تراپی مو بود!” پوترلو می گوید. انواع درختان، و برگ‌ها و رنگ‌ها – مثل پروانه‌ها وجود داشت؛ و همیشه یکی از آن‌ها عبور می‌بیبی لایت مو کرد تا به زن خوبی که بین دو سبد تاب می‌خورد، یا مردمی که برای یکدیگر فریاد می‌زدند.

روز خوشی بدهد. در یک شزلون، با باد خوب بادکنک‌هایشان. آه، زندگی روزگاری چقدر شاد پروتئین تراپی مو بود!» او به سمت سواحل نهر مه آلودی که جاده را به سمت سرزمین جان پناه ها دنبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، شیرجه می زند. خم کراتینه مو شده، در کنار برخی تورم‌های ضعیف زمین که صلیب‌ها روی آن‌ها نصب کراتینه مو شده‌اند، توقف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – مقبره‌هایی که با فواصل زمانی در دیوار مه فرو رفته‌اند.

مانند ایستگاه‌های صلیب در کلیسا. من به او زنگ می زنم – ما هرگز با چنین سرعت تشییع به آنجا نخواهیم رسید. آلونز! ما به یک فرورفتگی گسترده در زمین می رسیم، من در جلو و پوترلو عقب مانده، سرش گیج و سنگین از فکر در حالی که بیهوده سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نگاه های تشخیص خود را با چیزهای بی جان مبادله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همین جا جاده پایین تر رنگ مو است.

  رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره

چین خوردگی آن را از کنار به سمت شمال ترشح می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در این زمین سرپناه ترافیک کمی وجود رنگ مو دارد. در امتبالیاژ مو داد فضای مه آلود، کثیف و ناسالم، جایی که علف های پژمرده در گل سیاه فرو رفته اند، ردیف هایی از مردگان وجود رنگ مو دارد. هنگام پاکسازی سنگرها یا دشت در طول شب، آنها را به آنجا می برند. آنها منتظرند-بعضی از آنها مدتها صبر بیبی لایت مو کرده اند.

تا بعد از تاریک کراتینه مو شدن هوا به گورستان ها برگردند. کم کم به آنها نزدیک می شویم. آنها به یکدیگر نزدیک لایت و هایلایت مو هستند، و هر یک با دست یا پا نشان دهنده وضعیت متفاوتی از عذاب سخت رنگ مو است. برخی با صورت های نیمه کپک زده، پوست زنگ زده یا زرد با لکه های تیره وجود تمام دکلره مو دارند. از چند صورت سیاه مانند قیر رنگ مو است، لب ها به کراتینه مو شدت گشاد کراتینه مو شده اند.

رنگ مو پلاتینه روشن : سر رنگ موان در پوست طلاکوبان بیرون زده رنگ مو است. بین دو بدن که به طور نامطمئن از یکی یا دیگری بیرون زده رنگ مو است، مچ دست بریده ای وجود رنگ مو دارد که با دسته ای از رشته ها به پایان می رسد. برخی دیگر لاروهای بی شکل آلودگی لایت و هایلایت مو هستند، با وسایل مشکوک در حال سوراخ بیبی لایت مو کردن، یا تکه‌های رنگ مو استخوان. در ادامه، جسدی را به گونه‌ای آورده‌اند که مجبور کراتینه مو شده‌اند.

برای اینکه در راه گم ننانو کراتین مو شود – آن را روی شبکه‌ای از سیم انباشته کنند که سپس به دو سر چوب بسته کراتینه مو شده رنگ مو است. به این ترتیب آن را در حفره بانوج فلزی خود حمل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در آنجا گذاشتند. شما نمی توانید هر دو انتهای بدن را تشخیص دهید. به تنهایی، در انبوهی که می‌سازد، باز پروتئین تراپی مو بودن جیب شلوار را تشخیص می‌دهد. یک حشره داخل و خارج آن می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو مش و رنگ

دور مرده ها حروف بال می زند که از جیب ها یا کیسه های فشنگ در حالی که روی زمین قرار می گرفتند بیرون زده اند. روی یکی از این تکه‌های کاغذ سفید، که بال‌هایش هنوز می‌کوبند، اگرچه گل و لای آنها را به دام می‌اندازد، کمی خم کراتینه مو شدم و جمله‌ای خواندم: “هنری عزیزم، چه روز خوبی برای تولدت رنگ مو است!” مرد روی شکم رنگ مو است.

کمر او با شیار عمیقی از لگن به باسن فرو رفته رنگ مو است. سرش نیمه گرد کراتینه مو شده رنگ مو است. ما یک چشم فرو رفته را می بینیم. و روی شقیقه ها، گونه ها و گردن نوعی خزه سبز روییده رنگ مو است. جوی بیمار با باد در اطراف این مرده ها و زباله های انباشته ای که در اطراف آنها نهفته رنگ مو است پرسه می زند – پارچه چادر یا لباسی که لکه دار کراتینه مو شده.

سفت از خون خشک کراتینه مو شده، سوخته از سوختن پوسته، سفت کراتینه مو شده، خاکی و از قبل پوسیده ، سریع با ازدحام و جستجوی چیزها. ما را اذیت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما به هم نگاه می کنیم و سرمان را تکان می دهیم و جرأت نمی کنیم با صدای بلند اعتراف کنیم که آن مکان بوی بدی می دهد. به هر حال ما آرام آرام دور می شویم.

رنگ مو پلاتینه روشن : اکنون بیایید از میان مه، کمر خمیده مردانی را که با چیزی که حمل می کنند به هم وصل کراتینه مو شده اند، بیرون بیاورید. آنها برانکاردهای سرزمینی با جسد جدید لایت و هایلایت مو هستند. آن‌ها با این تلاش‌ها، چهره‌های فرسوده قدیمی‌شان، زحمت‌کش، عرق‌ریزان و چهره‌های ژولیده‌شان را پیدا می‌کنند. حمل مرده در سنگرهای جانبی زمانی که آنها گل آلود لایت و هایلایت مو هستند.

  بهترین رنگ مو هایلایت

کاری رنگ مو است تقریباً فراتر از توان انسان. جسد را که لباس نو پوشیده پروتئین تراپی مو بود، زمین گذاشتند. یکی از حاملان می گوید: «الان مدت زیادی از ایستادن او نگذشته رنگ مو است. “دو ساعت رنگ مو است که گلوله به سرش خورده رنگ مو است که به دنبال تفنگ بوشه در دشت رفته رنگ مو است. چهارشنبه به مرخصی می رفت و می خورنگ مو است تفنگی را با خود به خانه ببرد.

او گروهبان کلاس 405 رنگ مو است. 1914. یک پسر خوب هم همینطور.” دستمالی را که روی صورت رنگ مو است برمی رنگ مو دارد. کاملاً جوان رنگ مو است و به نظر می رسد که می خوابد، با این تفاوت که یک کره چشم رفته، گونه به نظر موم کراتینه مو شده رنگ مو است، و مایعی گلگون روی سوراخ های بینی، دهان و چشم ها جاری کراتینه مو شده رنگ مو است. بدن یک نت از تمیزی را در خانه چارنل نشان می دهد.

این بدن هنوز انعطاف پذیر که وقتی حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند سرش را به کناری می اندازد، انگار می خواهد بهتر دراز بککراتینه مو شد. این توهم کودکانه ای را ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که کمتر از بقیه مرده اند. اما از آنجایی که کمتر مخدوش کراتینه مو شده رنگ مو است. هرچه نگاه می کنیم، رقت انگیزتر، نزدیک تر، صمیمی تر به نظر می رسد. و اگر در حضور همه آن انبوه موجودات ناپروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو پلاتینه روشن : کراتینه مو شده چیزی می گفتیم، “پسر بیچاره!” دوباره راهی را در پیش می گیریم که در این نقطه شروع به شیب به سمت عمقی می نانو کراتین مو شود که سوچز در آن قرار رنگ مو دارد. زیر پای ما در سفیدی مه مانند دره ای از بدبختی وحشتناک به نظر می رسد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه