نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مرواریدی دوماسی

رنگ مو مرواریدی دوماسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مرواریدی دوماسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مرواریدی دوماسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو مرواریدی دوماسی : شخصی یخ آن را برید و به مردم شهر فروخت. این نیز برای تازه واردان یک ترتیب اقتصادی به نظر می رسید. زیرا آنها روزنامه نمی خواندند و سرشان پر از افکار دردسرساز در مورد “میکروب” نپروتئین تراپی مو بود. آنها در آنجا ایستادند در حالی که خورشید بر این منظره غروب می بیبی لایت مو کرد و آسمان در غرب قرمز خون کراتینه مو شد و بالای خانه ها مانند آتش می درخشید. جورجیس و اونا به غروب آفتاب فکر نمی‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : این یک شوخی ایستاده با مرزنشینان پروتئین تراپی مو بود که انیله با رها بیبی لایت مو کردن جوجه ها در اتاق ها خانه را تمیز بیبی لایت مو کرد. بدون شک این باعث کراتینه مو شد که حیوانات موذی از بین بروند، اما با توجه به همه شرایط، این احتمال وجود داشت که خانم مسن این کار را بیشتر به عنوان غذا بالیاژ مو دادن به جوجه ها می دانست تا تمیز بیبی لایت مو کردن اتاق ها. حقیقت این پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو مرواریدی دوماسی

رنگ مو مرواریدی دوماسی : که او قطعاً ایده تمیز بیبی لایت مو کردن هر چیزی را، تحت فشار حمله روماتیسمی که او را بیش از یک هفته در گوشه‌ای از اتاقش نگه داشته پروتئین تراپی مو بود، رها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. در طی این مدت یازده نفر از اعضای شبانه روزی او که به کراتینه مو شدت بدهی او پروتئین تراپی مو بودند، به این نتیجه رسیده پروتئین تراپی مو بودند که شانس رنگ مو استخدام خود را در کانزاس سیتی امتحان کنند.

این جولای پروتئین تراپی مو بود و مزارع سبز پروتئین تراپی مو بودند. هیچ کس در پکینگ تاون مزارع و هیچ چیز سبزی را ندید. اما می‌توان در جاده‌ها بیرون رفت و آن‌طور که مردان می‌گفتند «نیست» و کشور را ببیند و رنگ مو استراحتی طولانی داشته باکراتینه مو شد و سوار بر واگن‌های باری راحت باکراتینه مو شد. چنین خانه ای پروتئین تراپی مو بود که از تازه واردان رنگ مو استقبال می کراتینه مو شد.

  انواع حنا برای رنگ مو

هیچ چیز بهتری برای داشتن وجود نداشت – آنها ممکن رنگ مو است با نگاه بیبی لایت مو کردن به آن به خوبی عمل نکنند، زیرا خانم جوکنین حداقل یک اتاق برای خود و سه فرزند کوچکش نگه داشته پروتئین تراپی مو بود و اکنون پیشنهاد بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که این اتاق را با زنان و دختران آن منطقه در میان بگذارد. مهمانی – جشن. او توضیح بالیاژ مو داد که آنها می توانند ملافه را از یک فروشگاه دست دوم تهیه کنند.

و آنها نیازی به هیچ چیزی نداشتند، در حالی که هوا بسیار گرم پروتئین تراپی مو بود – بدون شک همه آنها مانند تقریباً همه مهمانان او در چنین شبهایی در پیاده رو می خوابیدند. جورگیس گفت: “فردا” وقتی آنها تنها ماندند، “فردا شغلی پیدا خواهم بیبی لایت مو کرد، و شاید جوناس نیز شغلی پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و سپس می‌توانیم جایی برای خودمان بگیریم.» بعد از ظهر همان روز، او و اونا بیرون رفتند.

تا قدم بزنند و اطرافشان را ببینند، تا بیشتر این منطقه را ببینند که قرار پروتئین تراپی مو بود خانه آنها باکراتینه مو شد. در پشت حیاط ها، خانه های دو طبقه ی دلهره آور دورتر از هم پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و فضاهای بزرگی برهنه وجود داشت – که ظاهراً زخم بزرگ یک شهر در حالی که خود را روی سطح دشت پخش می بیبی لایت مو کرد نادیده می گرفت.

رنگ مو مرواریدی دوماسی : این مکان‌های برهنه با علف‌های هرز تیره و زرد بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که قوطی‌های گوجه‌فرنگی بیشماری را پنهان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. بچه های بی شماری با آنها بازی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، این جا و آنجا همدیگر را تعقیب می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، جیغ می زدند و دعوا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. عجیب ترین چیز در مورد این محله تعبالیاژ مو داد بچه ها پروتئین تراپی مو بود. فکر می‌بیبی لایت مو کردی باید مدرسه‌ای وجود داشته باکراتینه مو شد.

  چطور رنگ مشکی رو از مو پاک کنیم

و تنها پس از آشنایی طولانی پروتئین تراپی مو بود که توانستی بفهمی مدرسه‌ای وجود نرنگ مو دارد، اما این‌ها بچه‌های همسایه پروتئین تراپی مو بودند – بچه‌های زیادی در بلوک پکینگ‌تاون لایت و هایلایت مو هستند. که در هیچ کجای خیابان هایش اسب و کالسکه نمی تواند سریعتر از پیاده روی حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! به هر حال به دلیل وضعیت خیابان ها نمی توانست سریعتر حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آن‌هایی که جورجیس و اونا در آن‌ها قدم می‌زدند.

کمتر شبیه خیابان‌ها پروتئین تراپی مو بودند تا نقشه‌های توپوگرافی مینیاتوری. جاده معمولاً چندین فوت پایین‌تر از سطح خانه‌ها پروتئین تراپی مو بود که گاهی اوقات با پیاده‌روی‌های بلند به آن‌ها می‌پیوندند. هیچ سنگفرشی وجود نداشت – کوه‌ها و دره‌ها و رودخانه‌ها، خندق‌ها و خندق‌ها و گودال‌های بزرگ پر از آب سبز متعفن وجود داشت. در این رنگ مو استخرها بچه ها بازی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در گل و لای خیابان ها می چرخیدند.

اینجا و آنجا یکی متوجه کراتینه مو شد که آنها در حال حفاری در آن لایت و هایلایت مو هستند، پس از غنائمی که تصادفاً به آنها رسیده پروتئین تراپی مو بودند. آدم در این مورد تعجب می‌بیبی لایت مو کرد، و همچنین از انبوه مگس‌هایی که در اطراف صحنه آویزان پروتئین تراپی مو بودند، و به معنای واقعی کلمه هوا را سیاه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و بوی عجیب و غریبی که به مشامش می‌آمد.

بویی وحشتناک از همه چیزهای مرده جهان. بازدیدکننده را وادار به پرسش‌هایی می‌بیبی لایت مو کرد و سپس ساکنان به آرامی توضیح می‌بالیاژ مو دادند که همه این زمین‌ها «ساخت‌کراتینه مو شده» رنگ مو است و با رنگ مو استفاده از آن به‌عنوان محل تخلیه زباله‌های شهر «ساخته کراتینه مو شده‌اند». پس از چند سال، اثر ناخوشایند آن از بین می رفت، گفته می کراتینه مو شد.

  رنگ مو دخترانه کره ای

رنگ مو مرواریدی دوماسی : اما در عین حال، در هوای گرم – و به خصوص وقتی باران می‌بارید – مگس‌ها آزاردهنده پروتئین تراپی مو بودند. مگه ناسالم نپروتئین تراپی مو بود؟ غریبه می پرسید و ساکنان می گفتند: «شاید. اما چیزی برای گفتن وجود نرنگ مو دارد.» کمی با چشمان باز و متعجب خیره کراتینه مو شدند، به جایی رسیدند که این زمین “ساخته کراتینه مو شده” در حال ساخت پروتئین تراپی مو بود.

اینجا یک حفره بزرگ پروتئین تراپی مو بود، شاید مربع دو بلوک شهر، و با پرونده‌های طولانی واگن‌های زباله که درون آن خزیده پروتئین تراپی مو بودند. آن مکان بویی داشت که هیچ کلمه مودبانه ای برای آن وجود نرنگ مو دارد. و کودکانی که از سپیده دم تا تاریکی در آن می چرخیدند، روی آن پاشیده کراتینه مو شد. گاهی اوقات بازدیدکنندگان از خانه‌های بسته‌بندی برای دیدن این زباله‌دان سرگردان می‌کراتینه مو شدند.

در کنارشان می‌ایستادند و در مورد اینکه آیا بچه‌ها غذای دریافتی خود را می‌خورند یا صرفاً آن را برای جوجه‌های خانه جمع می‌کنند، بحث می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ظاهراً هیچ یک از آنها هرگز پایین نیامدند تا بفهمند. فراتر از این زباله‌دان، یک آجرپزی بزرگ با دودکش‌های دودکننده وجود داشت. ابتدا خاک را بیرون آوردند تا آجر بسازند، و سپس دوباره آن را با زباله پر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

که به نظر جورگیس و اونا چیدمان خوشی پروتئین تراپی مو بود، مشخصه کشوری مبتکر مانند آمریکا. کمی آنسوتر سوراخ بزرگ دیگری پروتئین تراپی مو بود که آن را خالی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و هنوز پر نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. این آب را نگه می داشت، و تمام تابستان در آنجا ایستاده پروتئین تراپی مو بود، با خاک مجاور که در آن تخلیه می کراتینه مو شد، چرک می بیبی لایت مو کرد و زیر آفتاب خورش می بیبی لایت مو کرد. و بعد که زمستان فرا رسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه