↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه

انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه : سادگی طراحی به این اثر کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تقریباً غیرممکن به نظر می‌رسد که یک مقبره از سنگ مرمر سفید آنقدر واضح از تمامیت و عظمت القا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما در عین حال که هر [115]جزئیات باید سبکی و ظرافت را نشان دهد.

رنگ مو : این مقبره که از سنگ مرمر سفید ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است، توسط شاه جهان، سازنده اصلی امپراتوران مغول هند، به یاد همسر مورد علاقه خود، ارجمند بانو، ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. او در سال 1615 با شاه جهان ازدواج بیبی لایت مو کرد و چهارده سال پس از تولد هشتمین فرزندش درگذشت. شاه جهان که قبلاً کاخ‌ها و مساجد بسیار خوبی ساخته پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه

انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه : بیشتر معماری زیبای مسلمانان در داخل قلعه برنگ مو استانی یافت می نانو کراتین مو شود که با دیوار عظیم خود در وضعیت خوبی حفظ کراتینه مو شده رنگ مو است. تاج محل را ممکن رنگ مو است بارها بدون از دست بالیاژ مو دادن جذابیت خود ببینید. با یک کوتاه به آن می رسد[112]رانندگی از شهر و گنبد و مناره های زیبای آن را می توان از بسیاری از نقاط آگرا و حومه آن دید.

مصمم کراتینه مو شد تا با برپا بیبی لایت مو کردن بهترین مقبره جهان، یاد خود را برای همیشه زنده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین او تاج را طراحی بیبی لایت مو کرد که ساخت آن به بیست و دو سال و بیست میلیون دلار نیاز داشت. اما کار به قدری خوب انجام کراتینه مو شد که نزدیک به سیصد سال اثر کمی بر روی دیوارها یا تزئینات عالی آن باقی نگذاشته رنگ مو است. این مستبد مغول، که زنان بسیاری را می‌شناخت.

ثروت امپراتوری را صرف ساختن این نجیب‌ترین بنای یادپروتئین تراپی مو بود عشق بیبی لایت مو کرد که به دست انسان ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. اتفاقاً او احتمالاً بیست هزار نفر را قربانی بیبی لایت مو کرد، زیرا او تاج را با کار اجباری ساخت، همان گونه ای که اهرام را پرورش بالیاژ مو داد و ابوالهول را تراشید. تمام مواد از فواصل دور آورده کراتینه مو شده رنگ مو است. سنگ مرمر سفید از جیپور می آمد و در گاری های گاو نر حمل می کراتینه مو شد.

  رنگ مو فانتزی دخترانه ابی

یا توسط فیل ها حمل می کراتینه مو شد. جاسپر از پنجاب، یشم از چین و سنگ های قیمتی از بسیاری از مناطق آسیای مرکزی، از تبت تا عربستان آمده رنگ مو است. امپراتور بهترین معماران و کارگران سنگ های قیمتی زمان خود را احضار بیبی لایت مو کرد و از آنها طرح هایی خورنگ مو است. بدیهی رنگ مو است که دست های بسیاری در نقشه های بنا با هم متحد کراتینه مو شده اند.

انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه : اما تاریخ اعتبار طرح اصلی را به ایرانی می دهد. یک معمار ایتالیایی در تزیینات کمک بیبی لایت مو کرد و امروز سه گل منبت کاری کراتینه مو شده به عنوان نمونه کارهای او نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. خود ساختمان تنها سایه‌ای از شکوه و عظمت سابق آن برای بسیاری از فاتحان بیگانه رنگ مو است.

هندوستان آن را پی در پی غارت بیبی لایت مو کرده اند و دروازه های نقره جامد، الماس، یاقوت، یاقوت کپروتئین تراپی مو بود و دیگر سنگ های قیمتی را از تزئینات گل و حتی طلا و نقره کار موزاییک را از بین برده اند. تمام سنگ‌های قیمتی که توسط دست‌های خرابکار به غنیمت گرفته کراتینه مو شده‌اند، با تقلیدهایی بازسازی کراتینه مو شده‌اند که بسیار شبیه به نمونه‌های اصلی بی‌ارزش لایت و هایلایت مو هستند.

همچنین در جاهایی که سنگ مرمر خراب کراتینه مو شده یا شکسته رنگ مو است، ترمیم هایی انجام کراتینه مو شده رنگ مو است. تاج در میان باغ بزرگی قرار رنگ مو دارد که آنقدر با مهارت چیده کراتینه مو شده رنگ مو است که از هر قسمت از مسیرهای زیبای آن می توان منظره زیبایی از گنبد و مناره ها داشت. در این باغ بسیاری از درختان گرمسیری و درختچه های گلدار کاشته کراتینه مو شده رنگ مو است که شاخ و برگ آنها زیبایی آرامگاه بی عیب و نقص مرمر را به خوبی نمایان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی مشکی و شرابی

دروازه اصلی باغ، که از ماسه سنگ قرمز ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است، به عنوان یک اثر هنری باشکوه در نظر گرفته می نانو کراتین مو شود اگر زیبایی برتر خود مقبره نپروتئین تراپی مو بود. دروازه با سنگ مرمر سفید با کتیبه هایی از قرآن منبت کاری کراتینه مو شده رنگ مو است و بیست گنبد کوچک مرمری بر روی آن قرار گرفته رنگ مو است. به محض ورود به دروازه، زیبایی و عظمت تاج مانند یک ضربه فیزیکی به انسان وارد می نانو کراتین مو شود. همانطور که طراحی ساده رنگ مو است.

به قدری عالی ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است که ساختمان با تزئینات ظریف و منحصر به فرد، تصور حرف آخر را می دهد. پایه مرمر سفیدی که بنا بر آن رنگ مو استوار رنگ مو است سیصد و سیزده فوت مربع رنگ مو است و هجده فوت از سطح زمین بلند کراتینه مو شده رنگ مو است. خود مقبره یکصد و هشتاد و شش فوت مربع رنگ مو است و دارای گنبدی رنگ مو است که دویست و بیست فوت بالاتر از پایه قرار رنگ مو دارد.

انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه : در هر گوشه از پایه مناره‌ای زیبا از مرمر سفید به ارتفاع صد و سی و هفت فوت قرار رنگ مو دارد. اگرچه هیچ رنگی در نمای بیرونی رنگ مو استفاده نکراتینه مو شده رنگ مو است، اما دکوراسیون آن چنان غنی رنگ مو است که از یکنواختی جلوگیری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تاج محل نمای جلوی تاج محل، آگرا. این دیدگاه غیرمعمول توسط آقای آیزاک اوپهام از سطح رویبیبی لایت مو کرد اصلی گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. دو خط سرو را به تسکین قوی می اندازد و بازتولید کامل تاج را در زمستان می دهد.

  مدل رنگ مو بلوند عروسکی

با تمام جزئیات، به رنگ مو استثنای کار بر روی مناره ها، چشم را ارضا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مربع‌های مرمری که این مناره‌ها را می‌پوشانند در ملات تیره رنگی قرار گرفته‌اند که هر سنگ را به‌کراتینه مو شدت بیرون می‌آورد. اگر تک تک سنگ‌ها آشکار نمی‌کراتینه مو شد، نرمی بیشتری به این مناره‌ها می‌بالیاژ مو داد، اثری که می‌توانست با رنگ مو استفاده از ملات سفید محافظت نانو کراتین مو شود. وقتی سایه‌های غروب می‌افتد.

این مناره‌ها بسیار زیباتر از روز لایت و هایلایت مو هستند، زیرا با پاک بیبی لایت مو کردن خطوط اطراف سنگ‌ها نرم می‌شوند. در زیر نور کراتینه مو شدید آفتاب ظهر، مرمری که گنبد را پوشانده، سایه‌های مختلفی از خاکستری روشن تا سفید مرواریدی را نشان می‌دهد، اما با نور ملایم عصر، همه این رنگ‌ها با هم ادغام می‌شوند و گنبد مانند حباب بزرگ صابون به نظر می‌رسد که نور را مانند فوم روی آن قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است.

بدن مقبره عکس جلویی تاج ایده خوبی از تاثیر آن به دست می دهد. با ایستادن در درگاه ورودی اصلی، جلوه فوق‌العاده مسیر مرمری را می‌بینید که مرز دو کانالی رنگ مو است که ساختمان در آن آینه‌کاری کراتینه مو شده رنگ مو است. در میانه راه در سراسر این مسیر، یک سکوی مرمری عریض و مرتفع با یک فواره مرکزی قرار رنگ مو دارد که بهترین نمای ساختمان را می توان از آن ایمن بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه : مسیر هر طرف از این سکو تا راه پله اصلی با یک ردیف سرو و پشت آن درختان انبه بزرگی به ارتفاع حداقل بیست فوت رنگ مو است. اینها باید برداشته شوند و درختان کوچکتر جایگزین شوند، زیرا به طور جدی با نمای کامل مقبره تداخل تمام دکلره مو دارند. از این سکو، چشم با احساس رضایت کامل که توسط هیچ ساختمان دیگری که تا به حال ندیده ام به تاج تکیه می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه