↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی روشن

رنگ مرواریدی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی روشن : از قسمت خطرناکی از کشور عبور کنید. من آن کشور وحشی گیلیکین را به خوبی می شناسم. جنگل های آن جانوران وحشی زیادی را در خود جای بالیاژ مو داده رنگ مو است.” آنها خوشحال پروتئین تراپی مو بودند که شیر بزدل به آنها ملحق می نانو کراتین مو شود و با روحیه ای خوب، کل حزب در میان فریادهای مردمی که برای آنها آرزوی موفقیت و بازگشت سالم با حاکم محبوب خود آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : نمی توانستیم طنابی دور آن بیندازیم و به ساحل بکشیم؟ از جک کدو تنبل پرسید. “چرا آب را از دریاچه بیرون نمی آوریم؟” با خنده دختر تکه تکه را پیشنهاد بیبی لایت مو کرد. “عاقل باش!” گلیندا التماس بیبی لایت مو کرد. “این یک موضوع جدی رنگ مو است مهم رنگ مو است و ما باید به آن فکر جدی کنیم.” “دریاچه چقدر بزرگ رنگ مو است و جزیره چقدر رنگ مو است؟” سوال قورباغه ای پروتئین تراپی مو بود “هیچ یک از ما نمی توانیم بگوییم.

رنگ مرواریدی روشن

رنگ مرواریدی روشن : به همین دلیل رنگ مو است که من شما را در شورا جمع بیبی لایت مو کرده ام. ” مرد پشمالو گفت: “ساده ترین راه این رنگ مو است که جزیره غرق کراتینه مو شده را دوباره به بالای آب ببریم.” “به من بگویید چگونه؟” گلیندا گفت. “من نمی دانم چگونه، اعلیحضرت، زیرا من هرگز یک جزیره غرق کراتینه مو شده ایجاد نبیبی لایت مو کرده ام.” پروفسور ووگلباگ پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “شاید همه ما زیر آن قرار بگیریم و بلند شویم.” “چگونه می توانیم به زیر آن برویم وقتی که در کف دریاچه قرار رنگ مو دارد؟” از جادوگر پرسید.

زیرا ما آنجا نپروتئین تراپی مو بوده ایم.” مترسک گفت: “در این صورت، به نظر من باید به کشور اسکیزر برویم و آن را به دقت بررسی کنیم.” مرد چوب‌دار حلبی موافقت بیبی لایت مو کرد: «بسیار درست رنگ مو است. تیک-توک با صدای ماشینی تند خود گفت: «ما هر طور کراتینه مو شده باید به آنجا برویم. سوال این رنگ مو است که کدام یک از ما و چند نفر از ما باید بروند؟ گفت جادوگر مترسک گفت: “البته من خواهم رفت.” اسکرپس گفت: و من.

  رنگ موی استخوانی روی موی قهوه ای

وودمن حلبی گفت: “وظیفه من بر اوزما رنگ مو است که بروم.” جادوگر گفت: «نمی‌توانستم دور بمانم، چون می‌دانستم شاهزاده خانم مورد علاقه ما در خطر رنگ مو است. عمو هنری گفت: «همه ما چنین احساسی داریم. بالاخره یکی و همه حاضران تصمیم گرفتند به کشور اسکیزر بروند و گلیندا و جادوگر کوچک آنها را رهبری کنند. جادو باید با جادو ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا بتوان آن را فتح بیبی لایت مو کرد.

بنابراین این دو جادوگر ماهر برای اطمینان از موفقیت سفر ضروری پروتئین تراپی مو بودند. همه آنها آماده پروتئین تراپی مو بودند تا در یک لحظه شروع کنند، زیرا هیچ کدام امور مهمی برای رسیدگی به آن نداشتند. جک یک سر کدو تازه ساخته کراتینه مو شده پوشیده پروتئین تراپی مو بود و مترسک اخیراً با نی تازه پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. ماشین آلات Tik-Tok در وضعیت خوبی در حال اجرا پروتئین تراپی مو بود و تین وودمن همیشه به خوبی روغن کاری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

گلیندا گفت: “این یک سفر بسیار طولانی رنگ مو است، و در حالی که من ممکن رنگ مو است به سرعت با ارابه لک لک خود به کشور سفر کنم، بقیه شما مجبور خواهید پروتئین تراپی مو بود پیاده روی کنید. بنابراین، همانطور که باید کنار هم باشیم، من خواهم فرستاد. ارابه‌ام به قلعه‌ام برمی‌گردد و فردا با طلوع آفتاب، شهر زمرد را ترک خواهیم بیبی لایت مو کرد.» فصل 15 جادوگر بزرگ بتسی و تروت، هنگامی که از اکسپدیشن نجات شنیدند.

رنگ مرواریدی روشن : از جادوگر التماس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که اجازه دهد به آن بپیوندند و او رضایت بالیاژ مو داد. گربه شیشه ای، با شنیدن مکالمه، می خورنگ مو است برود و جادوگر هیچ اعتراضی به این موضوع نداشت. این گربه شیشه ای یکی از کنجکاوی های واقعی اوز پروتئین تراپی مو بود. آن را یک شعبده باز باهوش به نام دکتر پیپت ساخته و زنده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که اکنون اجازه نداشت که جادو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یک شهروند معمولی شهر زمرد پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن

این گربه شیشه ای شفاف پروتئین تراپی مو بود که از طریق آن به وضوح می کراتینه مو شد ضربان قلب یاقوتی و مغز صورتی رنگش را در بالای سر مشاهده بیبی لایت مو کرد. چشمان گربه شیشه ای زمرد پروتئین تراپی مو بود. دم کرکی آن از شیشه تابیده و بسیار زیبا پروتئین تراپی مو بود. قلب یاقوتی، در عین زیبایی که به نظر می رسید، سخت و سرد پروتئین تراپی مو بود و حالت گربه شیشه ای همیشه خوشایند نپروتئین تراپی مو بود. از گرفتن موش تحقیر می بیبی لایت مو کرد.

غذا نمی خورد و بسیار تنبل پروتئین تراپی مو بود. اگر از این گربه به خاطر زیبایی او تعریف کنید، او بسیار صمیمی خواهد پروتئین تراپی مو بود، زیرا او بیش از همه چیز تحسین را دوست داشت. مغزهای صورتی همیشه کار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و صاحب آنها در واقع از بیشتر گربه های معمولی باهوش تر پروتئین تراپی مو بود. صبح روز بعد، درست زمانی که آنها در حال حرکت پروتئین تراپی مو بودند، سه مورد دیگر به مهمانی نجات اضافه کراتینه مو شد.

اولی پسر کوچکی پروتئین تراپی مو بود به نام باتن برایت، چون اسم دیگری نداشت که کسی بتواند آن را به خاطر بسپارد. او یک آدم کوچک خوب، مردانه، خوش اخلاق و خوش اخلاق پروتئین تراپی مو بود که فقط یک خطای بد داشت. او مدام در حال گم کراتینه مو شدن پروتئین تراپی مو بود. مطمئناً، باتن برایت هر چند وقت یک بار که گم می‌کراتینه مو شد، پیدا می‌کراتینه مو شد، اما وقتی او گم می‌کراتینه مو شد دوستانش نمی‌توانستند نگران او باشند.

  رنگ صدفی مرواریدی بدون دکلره

دختر تکه‌کاری پیش‌بینی بیبی لایت مو کرد: «روزی، او پیدا نمی‌نانو کراتین مو شود و این آخرین مورد او خواهد پروتئین تراپی مو بود.» اما این موضوع باعث نگرانی باتون برایت نکراتینه مو شد که آنقدر بی دقت پروتئین تراپی مو بود که به نظر نمی رسید عادت گم کراتینه مو شدن را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دومین نفری که به مهمانی اضافه کراتینه مو شد یک پسر مونچکین تقریباً همسن باتون برایت به نام اوجو پروتئین تراپی مو بود. اغلب او را “اوجو خوش شانس” می نامیدند.

رنگ مرواریدی روشن : زیرا بخت و اقبال او را هر جا که می رفت دنبال می بیبی لایت مو کرد. او و باتن برایت دوستان صمیمی پروتئین تراپی مو بودند، هرچند ماهیت متفاوتی داشتند، و تروت و بتسی به هر دو علاقه داشتند. سومین و آخرین نفری که به اکسپدیشن پیوست، یک شیر عظیم الجثه، یکی از نگهبانان منظم اوزما و مهم ترین و باهوش ترین جانور در کل اوز پروتئین تراپی مو بود.

او خود را شیر ترسو می نامید و می گفت که هر خطر کوچکی او را چنان می ترساند که قلبش به دنده هایش می کوبید، اما همه کسانی که او را می شناختند می دانستند که ترس شیر ترسو با شجاعت همراه رنگ مو است و هر چقدر هم که بترسد، شجاعت به خرج می دهد. برای مقابله با هر خطری او مواجه کراتینه مو شده.

او اغلب دوروتی و اوزما را در مواقع خطر نجات بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، اما پس از آن ناله می بیبی لایت مو کرد و می لرزید و گریه می بیبی لایت مو کرد زیرا بسیار ترسیده پروتئین تراپی مو بود. جانور بزرگ گفت: “اگر اوزما به کمک نیاز رنگ مو دارد، من به او کمک خواهم بیبی لایت مو کرد.” “همچنین، من فکر می کنم که بقیه شما ممکن رنگ مو است در سفر به من نیاز داشته باشید – به خصوص تروت و بتسی – زیرا ممکن رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه