↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ صدفی مرواریدی بدون دکلره

رنگ صدفی مرواریدی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ صدفی مرواریدی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ صدفی مرواریدی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ صدفی مرواریدی بدون دکلره : لازم پروتئین تراپی مو بود که صبح در را قفل کراتینه مو شده در داخل خانه پیدا کنند . چگونه این کار را انجام دهم و بعد از آن خودم فرار کنم؟ نه کنار پنجره؛ این یک غیرممکن فیزیکی پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : گفتم: “سایمون، فریبت بالیاژ مو دادم. امروز غروب راز تو را فهمیدم. شاید تو هم همینطور با من روررنگ مو است باش. خانم ولپس – یا بهتر رنگ مو است بگوییم، یکی از روح‌های او – همه چیز را به من گفت. او با وحشت شروع بیبی لایت مو کرد. به نظر می رسید مستی او برای لحظه ای محو کراتینه مو شد و حرکتی به سمت سلاحی که مدت کوتاهی در اختیار داشت انجام بالیاژ مو داد.

رنگ صدفی مرواریدی بدون دکلره

رنگ صدفی مرواریدی بدون دکلره : شروع به تسلیم کراتینه مو شدن بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که من مثل همیشه آرام پروتئین تراپی مو بودم، فقط به نظر می‌رسید که هر آبش‌کنی شور و نشاطی را در اندام‌هایم می‌فرستد. سخنان سایمون بیشتر و بیشتر نامشخص می کراتینه مو شد. او به خواندن آهنگ های فرانسوی با گرایش نه چندان اخلاقی روی آورد. درست در پایان یکی از آن ابیات نامنسجم ناگهان از روی میز بلند کراتینه مو شدم و در حالی که با لبخندی آرام به او خیره کراتینه مو شدم.

با دست او را متوقف بیبی لایت مو کردم. “هیولا!” او با شور و شوق گریه بیبی لایت مو کرد: “من خراب کراتینه مو شدم! چه کنم؟ هرگز آن را نخواهی داشت! به مادرم سوگند!” گفتم: «من آن را نمی‌خواهم». “ایمن باش، اما با من روررنگ مو است باش. همه چیز را به من بگو.” مستی شروع به بازگشت بیبی لایت مو کرد. او با جدیت به این موضوع اعتراض بیبی لایت مو کرد که من کاملاً در اشتباه پروتئین تراپی مو بودم.

اینکه من مست لایت و هایلایت مو هستم. سپس از من خورنگ مو است که به رازداری ابدی سوگند یاد کنم و قول بالیاژ مو داد که راز را برای من فاش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من خودم را عهد بیبی لایت مو کردم، البته، به همه. با نگاهی ناآرام در چشمانش، و دستان ناپایدار از مشروب و عصبی پروتئین تراپی مو بودن، کیف کوچکی از سینه اش بیرون کشید و باز بیبی لایت مو کرد. بهشت! چگونه نور ملایم لامپ به هزاران تیر منشوری تبدیل کراتینه مو شد.

  رنگ مو زنانه نفیس

که بر روی الماس رز بزرگی که در جعبه می درخشید، می‌لرزید! من قاضی الماس نپروتئین تراپی مو بودم، اما در یک نگاه دیدم که این جواهری با اندازه و خلوص کمیاب رنگ مو است. من با تعجب به سایمون نگاه بیبی لایت مو کردم – آیا باید اعتراف کنم؟ – با حسادت. او چگونه می توانست این گنج را به دست آورد؟ در پاسخ به سؤالاتم، از اظهارات مستانه‌اش (که فکر می‌کنم نیمی از ناهماهنگی‌اش را تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داد) متوجه کراتینه مو شدم.

که او سرپرستی گروهی از برده‌ها را برعهده داشته رنگ مو است که مشغول الماس‌شویی در برزیل پروتئین تراپی مو بودند. او دیده پروتئین تراپی مو بود که یکی از آنها الماس ترشح می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما به جای اینکه به کارفرمایانش اطلاع دهد، به آرامی رنگ مو را زیر نظر گرفته پروتئین تراپی مو بود تا اینکه او را دید که گنج خود را دفن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. که او آن را الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده و با آن فرار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اما هنوز می‌ترسید که سعی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند آن را در انظار عمومی از بین ببرد.

رنگ صدفی مرواریدی بدون دکلره : جواهری بسیار ارزشمند که تقریباً مطمئناً توجه بیش از حد را به پیشینیان صاحبش جلب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – و نتوانسته پروتئین تراپی مو بود هر یک از آن کانال های مبهم را کشف کنید که از طریق آن چنین مواردی به طور ایمن منتقل می نانو کراتین مو شود. وی افزود که بر اساس رویه شرقی، الماس خود را با عنوان خیالی «چشم صبح» نامگذاری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. در حالی که سیمون این موضوع را برای من تعریف می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی معروف ایرانی

من با دقت به الماس بزرگ نگاه بیبی لایت مو کردم. هرگز چیزی به این زیبایی ندیده پروتئین تراپی مو بودم. به نظر می‌رسید که تمام شکوه‌های نوری که تا به حال تصور یا توصیف کراتینه مو شده‌اند در اتاقک‌های بلورین آن می‌چرخند. وزن آن همانطور که از سیمون آموختم دقیقاً صد و چهل قیراط پروتئین تراپی مو بود. اینجا یک تصادف شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود. دست تقدیر در آن به نظر می رسید.

همان شبی که روح لیوونهوک راز بزرگ میکروسکوپ را با من در میان می‌گذارد، وسیله گران‌قیمتی که او مرا راهنمایی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا راه‌اندازی را در دسترسم آسان کنم! تصمیم گرفتم، با کامل ترین تامل، الماس سیمون را تصاحب کنم. روبرویش نشستم در حالی که سرش را روی لیوانش تکان بالیاژ مو داد و با آرامش تمام ماجرا را چرخاند.

من برای یک لحظه به یک عمل احمقانه مانند یک سرقت معمولی فکر نبیبی لایت مو کردم، که البته کشف می نانو کراتین مو شود، یا حداقل مستلزم فرار و پنهان کراتینه مو شدن رنگ مو است، همه اینها باید با برنامه های علمی من تداخل داشته باکراتینه مو شد. فقط یک قدم باید برداشته می کراتینه مو شد – کشتن سایمون. بالاخره زندگی یک یهودی دستفروش کوچک در مقایسه با علایق علم چگونه پروتئین تراپی مو بود.

انسان‌ها را هر روز از زندان‌های محکوم می‌برند تا توسط جراحان آزمایش شوند. این مرد، سیمون، به اعتراف خودش یک جنایتکار، یک دزد پروتئین تراپی مو بود، و من در روح خود یک قاتل را باور داشتم. او به همان اندازه مستحق مرگ پروتئین تراپی مو بود که هر جنایتکاری که توسط قوانین محکوم می کراتینه مو شد: چرا من مانند دولت نباید تصور کنم که مجازات او باید به پیشرفت دانش بشری کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ ابزاری برای به انجام رساندن هر آنچه می خورنگ مو استم در دسترس من پروتئین تراپی مو بود.

یک بطری نیمه پر از لودانیوم فرانسوی روی شومینه ایستاده پروتئین تراپی مو بود. سیمون آنقدر مشغول الماسش پروتئین تراپی مو بود که من به تازگی به او بازگردانده پروتئین تراپی مو بودم، که کشیدن شیشه اش کار سختی پروتئین تراپی مو بود. بعد از یک ربع به خواب عمیقی فرو رفت. اکنون جلیقه‌اش را باز بیبی لایت مو کردم، الماس را از جیب داخلی که در آن گذاشته پروتئین تراپی مو بود برداشتم و او را روی تخت بردم، طوری که او را روی آن خواباندم تا پاهایش از لبه‌اش آویزان نانو کراتین مو شود.

  مدل رنگ مو شیک و مجلسی

من کریز مالایی را که در دست ررنگ مو استم نگه داشته پروتئین تراپی مو بودم، تسخیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، در حالی که با دست ررنگ مو استم تا آنجایی که می توانستم محل دقیق قلب را کشف بیبی لایت مو کردم. ضروری پروتئین تراپی مو بود که همه جوانب مرگ او منجر به خودکشی نانو کراتین مو شود. من دقیقاً زاویه ای را محاسبه بیبی لایت مو کردم که احتمال می رود اسلحه، اگر با دست خود سیمون صاف نانو کراتین مو شود، وارد سینه او نانو کراتین مو شود.

رنگ صدفی مرواریدی بدون دکلره : سپس با یک ضربه قوی آن را به سمت قبضه در همان نقطه ای که می خورنگ مو استم به آن نفوذ کنم فشار بالیاژ مو دادم. هیجان تشنجی در اندام سیمون جاری کراتینه مو شد. صدای خفه‌ای را از گلویش شنیدم، دقیقاً مانند ترکیدن یک حباب بزرگ هوا که توسط یک غواص به سطح آب می‌رسد. نیم دور به پهلو چرخید، و انگار می‌خواهد به برنامه‌های من کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

دست ررنگ مو استش، با تکانه‌ای صرفاً اسپاسم‌آمیز، دسته‌ی کریس را که با رنگ مو استحکام عضلانی فوق‌العاده‌ای نگه داشته پروتئین تراپی مو بود، بست. فراتر از این هیچ مبارزه آشکاری وجود نداشت. به گمان من، لودانوم، عمل عصبی معمول را فلج بیبی لایت مو کرد. او باید فوراً مرده باکراتینه مو شد. هنوز کاری برای انجام بالیاژ مو دادن وجود داشت. برای اینکه اطمینان حاصل نانو کراتین مو شود که تمام سوء ظن این عمل باید از هر ساکن خانه به خود سیمون منحرف نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه