↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن

رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن : این نشان می بالیاژ مو داد که فرآیند تصفیه در تمام بدنش جریان داشته رنگ مو است. یکی دیگر از فوایدی که می گوید کم کراتینه مو شدن میلش به شکر رنگ مو است که به شیرینی شکری که در خود غذا لایت و هایلایت مو هست که بسیار مفیدتر از نیشکر رنگ مو است سیر می نانو کراتین مو شود. نکته دیگری که او از آن صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند کاهش وزن رنگ مو است که به آن نیاز داشت. من صمیمانه امیدوارم که آقای فلچر دوباره روزه بگیرد و آن را به یک روزه کامل تبدیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : به مدت سه سال با پذیرش کورکورانه اظهاراتی مبنی بر اینکه گوشت عامل اصلی مسمومیت خود به همراه سایر مواد غذایی با پروتئین بالا رنگ مو است، به خودم صدمه‌ای بی‌حساب زدم. من با نشرنگ مو استه و قند زندگی می بیبی لایت مو کردم، رنگ پریده، لاغر و سرد کراتینه مو شدم، و همانطور که عادت داشتم این را بیان کنم، هرگز بیش از پانزده دقیقه جلوتر از سردرد نپروتئین تراپی مو بودم.

رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن

رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن : اما من نمی دانستم و[صفحه 146]تا جایی که توانستم به من آسیبی نرساند. من خیلی کمتر از عواقب زندگی از بافت بدن خودم می ترسم، زیرا برای خودم آزمایش زندگی بر روی بافت های حیوانات دیگر را امتحان بیبی لایت مو کرده ام. من سعی می کنم در مورد این سؤالات به حقیقت دست پیدا کنم و می دانم که شما نیز سعی در انجام آن دارید.

در حال حاضر با خوردن دو یا سه روز برنج، سیب زمینی، آرد سفید و شکر می توانم در هر زمانی سردرد ایجاد کنم. ظاهراً نمی توانم با خوردن هر مقدار ممکن گوشت گاو بدون چربی آب پز آن را به خودم بدهم. تا آنجا که من می توانم متوجه شوم، گوشت گاو تنها ماده غذایی رنگ مو است که هیچ ضرری به من نمی رساند، مهم نیست چقدر از آن می خورم.

  رنگ مو دلفینی بدون دکلره

ظاهراً در مورد پسر کوچک من هم همینطور رنگ مو است. کاش نظرت را در مورد همه اینها به من می گفتی. ای کاش می توانستم شما را وادار کنم که با رنگ مو استفاده از تنقیه و نوشیدن آب فراوان دوباره آزمایش روزه داری را امتحان کنید. بیشتر از این، آرزو می کنم که بتوانید آن را با برخی از افرادی که به آن نیاز تمام دکلره مو دارند – برخی از افرادی که به کراتینه مو شدت بیمار لایت و هایلایت مو هستند و با پیروی از رژیم غذایی کم پروتئین نتوانسته اند خوب شوند، امتحان کنید.

با احترام، آپتون سینکلر . [صفحه 147] نورویچ، کن.، ایالات متحده آمریکا 23 دسامبر 1910. آقای سینکلر عزیزم ، لطف ارزشمند شما در دوره چهاردهم. کپی ضمیمه نامه شما به هوراس فلچر را دریافت بیبی لایت مو کرد. من نامه شما به آقای فلچر را با علاقه زیاد خوانده ام و همچنین نامه آقای فلچر به دکتر کلوگ را در سلامت کامل خوانده ام . من آنقدر شلوغ کار لایت و هایلایت مو هستم که نمی توانم آنطور که دوست دارم برای شما در مورد این موضوع روزه بنویسم.

من نزدیک به هفده سال تجربه مطالعه و تمرین «طرح بدون صبحانه و روزه برای درمان بیماری» را داشته ام. من در تمام مدت برنامه بدون صبحانه را بدون حتی یک رنگ مو استراحت دنبال بیبی لایت مو کرده ام و می دانم که برای من ارزش فوق العاده ای داشته رنگ مو است. همچنین این افتخار و خوشحالی من پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که در هزاران موردی که تقریباً همه انواع بیماری ها را پوشش می دهد، توصیه می کنم.

  رنگ موی مشکی ثابت

و در مواردی که قانون روزه به طور صادقانه رعایت کراتینه مو شده رنگ مو است، همیشه نتایج عالی داشته رنگ مو است. جدای از حذف صبحانه، من از یک روز تا چهار هفته بارها روزه گرفته ام و همیشه نتایج مفید پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. اگر ادعای دکتر کلوگ درست باکراتینه مو شد که خود مسمومیت در طول روزه داری ادامه می یابد و افزایش می یابد، نمی توانست چنین باکراتینه مو شد. اگر نظر او در این مورد درست باکراتینه مو شد.

به جای بهپروتئین تراپی مو بودی کامل و در نهایت غلبه بر بیماری، نه تنها بیماری ادامه پیدا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بلکه افزایش می‌یابد و طبیعتاً مرگ به وجود می‌آید. آیا خود مسمومیت باید ادامه یابد و در حالی که افزایش یابد [صفحه 148]یکی روزه رنگ مو است، زمانی نمی رسد که زبان پاک نانو کراتین مو شود و گرسنگی طبیعی خود را نشان دهد. برعکس، پوشش روی زبان افزایش می‌یابد تا اینکه سرانجام مرگ به پایان می‌رسد.

فکر می کنم اگر آقای فلچر روزه اش را تا پاک کراتینه مو شدن زبانش ادامه می بالیاژ مو داد، که قطعاً همین طور پروتئین تراپی مو بود، نامه ای بسیار متفاوت می نوشت. در مورد خانم تاربکس که نامه اش را ضمیمه می کنم، در روز سی و هفتم روزه اش، زبانش کاملاً تمیز و گرسنگی طبیعی داشت و در مسیر بهپروتئین تراپی مو بودی از رکراتینه مو شد و وضعیت وحشتناک سرطانی قرار داشت.

رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن : که در آن او را پیدا بیبی لایت مو کردم از زمان درمان خانم تاربکس، چندین مورد دیگر از سرطان با روزه درمان کراتینه مو شده رنگ مو است. شما به مورد خانم هابسون توجه خواهید بیبی لایت مو کرد که کپی نامه او را ضمیمه می کنم و پرونده آقای دیویس نیز مورد بسیار جالب دیگری و همچنین خانم آزبورن رنگ مو است. این افراد اگر مسمومیت خود ادامه می یافت و افزایش می یافت، درمان نمی کراتینه مو شدند.

  رنگ مو مرواریدی تیره

من می دانم که ادعای دکتر دیویی درست رنگ مو است، که در طول یک روزه، قلب، ریه ها و مغز توسط غذای از پیش هضم کراتینه مو شده ذخیره کراتینه مو شده در بدن پشتیبانی می شوند. این اندام‌ها غذا را می‌گیرند و نه سم را، زیرا در طول روزه‌داری، اندام‌های دفع کننده تا حدی کار می‌کنند تا سم را از هر سلول بدن خارج کنند.

به طوری که در طول روزه‌داری، تمام سم‌های بدن هر ساعت کمتر رکراتینه مو شد می‌کنند. و هنگامی که همه از بین رفت، گرسنگی طبیعی خود را نشان می دهد، زبان پاک می نانو کراتین مو شود و بیمار آماده رنگ مو است تا یک ارگانیسم فیزیکی تمیز داشته باکراتینه مو شد. [صفحه 149]رنگ مو استفاده از تنقیه در طول روزه بسیار مهم رنگ مو است. من معتقدم که حداقل بیست و پنج درصد و شاید بیشتر از آن درمان را تسریع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو بلوند عسلی خیلی روشن : نامه خود آقای فلچر به نظر من رد ادعای دکتر کلوگ در مورد ادامه و افزایش خود مسمومیت رنگ مو است، زیرا او مزایایی را که در طول هفده روز روزه خود دریافت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، می گوید و اگر این مزایا بسیار افزایش می یافت. روزه را ادامه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود تا زبانش پاک نانو کراتین مو شود. حس چشایی او در اثر روزه به قدری تصفیه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که غذایش از همیشه لذیذتر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه