↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

لایت و هایلایت مو

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ لایت روی مو مشکی

مدل رنگ لایت روی مو مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ لایت روی مو مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ لایت روی مو مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

7 مارس 2024

مدل رنگ لایت روی مو مشکی : اولی، علاوه بر طبقه واکر در بخش خود از فروشگاه، هر رفت و آمد او را ضبط می بیبی لایت مو کرد، دومی هر حرکتی را که توسط مقررات مؤسسه پیش بینی نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، گزارش می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : زمانی که مردان در سنگرهایی که در آن کار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، یخ زده می افتادند. چند نفر سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند نزدیک در قمار کنند، اما باد که بریده از تکه های دیوار آنها را تا آتش تعقیب بیبی لایت مو کرد. در بیرون، بادهای شب دیوانه‌وار می‌پریدند، از هر شکاف کلبه سوت می‌زدند و تهدید می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که تمام چوب‌های آن را تکه تکه خواهد بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ لایت روی مو مشکی

مدل رنگ لایت روی مو مشکی : روی بشقاب داغ خم کراتینه مو شدیم و بسیاری از کسانی که نمی توانستند به گرما نزدیک شوند به رختخواب رفتند و زیر پتوهای ناچیز به دنبال گرما پروتئین تراپی مو بودند. ناگهان لامپ خاموش کراتینه مو شد و تاریکی به گوشه های خانه نفوذ بیبی لایت مو کرد و باعث کراتینه مو شد که پیکره های همسرانم در تاریکی شکل های خارق العاده ای به خود بگیرند. دایره دور بشقاب داغ نزدیک‌تر کراتینه مو شد و دست‌های بلند و لاغر به سمت شعله‌های آتش و قرمزی دراز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : لایت و هایلایت مو

به ندرت ممکن رنگ مو است مردی این شانس را داشته باکراتینه مو شد که با دستان من شبیه دستان من باکراتینه مو شد. انگشتان بسیاری از زخم‌های خراشیده‌ای که در امتبالیاژ مو داد مچ دست یا کف دست‌های دیگران درز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، از تصادف‌هایی که در بسیاری از شیفت‌های پرمخاطره رخ بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، وجود نداشت. چهره‌های نزدیک من، چهره‌های غول‌ها پروتئین تراپی مو بود که در عیاشی نیمه‌شب نامقدس فرسوده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو دودی نسکافه ای

چشمان غرق کراتینه مو شده در نور ناخوشایند تیره آتش به کراتینه مو شدت خیره کراتینه مو شدند و وقتی به آنها نگاه بیبی لایت مو کردم لحظه ای وحشت بر روحم نشست. برای لحظه‌ای در سنین پایین زندگی بیبی لایت مو کردم و جفت‌هایم غارنشینان دنیایی قدیمی‌تر از دنیای من پروتئین تراپی مو بودند. در تاریکی، نزدیک در، لوله‌ای برای لحظه‌ای درخشید، سپس نور ناگهان خاموش کراتینه مو شد و تاریکی دوباره فرو نشست.

آهنگ برده مزدی ( از “طلسم یوکان” ) توسط (شاعر کانادایی، متولد 1876. اشعار او در آلاسکا و شمال غربی شهرت زیادی پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است) وقتی روز طولانی و طولانی تمام کراتینه مو شد و رئیس بزرگ حقوقم را به من بالیاژ مو داد، امیدوارم آنطور که برخی از پارساها می گویند آتش جهنم نباکراتینه مو شد. و من امیدوارم که بهشت ​​نباکراتینه مو شد، با برخی از کشیشان که ملاقات بیبی لایت مو کردم.

مدل رنگ لایت روی مو مشکی : تنها چیزی که می خواهم سکوت رنگ مو است، فقط برای رنگ مو استراحت و فراموش بیبی لایت مو کردن. به چهره‌ام نگاه کن، پر زحمت؛ به دست های پینه بسته ام نگاه کن؛ رنگ مو استاد، من فرمان تو را انجام بالیاژ مو دادم، در سرزمین های بسیار تو کار بیبی لایت مو کردم- ساخته کراتینه مو شده برای رنگ مو استادان کوچک، آنها شکم بزرگ، و ثروتمند.

من به آرزوی آنها برای اجاره روزانه عمل بیبی لایت مو کردم و مانند سگی در گودال میمیرم … من، زحمتکش بدوی، نیمه برهنه و تا چشمان ژولیده، آن را در خندق هایشان عرق می کنند و در گل مژه هایشان می چرخانند. جنگل‌ها را جلوی من پرتاب می‌کنند و نهرهای پرآشوب را فرا می‌گیرند.

پایین در ساختمان خندق برای من قصرهایی زیباتر از رویاها. حوصله سنگ به بستر سنگ معدن، راندن جاده از میان حصار، مصمم، گنگ، بی شکوه، مردی در دنیای مردانه. رنگ مو استاد، من قراربالیاژ مو دادم را پر بیبی لایت مو کردم، در سرزمین های بسیار تو منعقد بیبی لایت مو کردم. نه بر اساس گناهانم، بلکه با کار دستانم مرا قضاوت خواهی بیبی لایت مو کرد. رنگ مو استاد، من فرمان تو را انجام بالیاژ مو دادم و نور در غرب کم رنگ مو است، و شیفت طولانی و طولانی به پایان رسید.

  مدل رنگ مو دخترانه تیره

رنگ مو استاد، من آن را به دست آورده ام – رنگ مو استراحت کنید. منهتن نوشته چارلز هانسون تاون (شاعر آمریکایی، متولد 1877) اینجا در شهر کوره، در هوای مرطوب غش می کنند، فقیران نازک خدا، قوم او، با فضای کمی برای نفس. خانه های پر از آب و هوای آنها بسیار کثیف و پر از شرم و آلودگی، آنها نمی توانند از ترس وحشتناک مرگ در درونشان جمع شوند.

اما در جایی ای پروردگار، دریاهای باز تو با باران می سرایند و در جایی زیر ستاره های تو امواج خنک می کوبند و می تپند. چرا اینجرنگ مو است و فقط اینجا مرگ و درد جمع کراتینه مو شده اند و اینجا شکل ساقه های ترسناک، یک تهدید در خیابان! سنگهای شعله ور در صبح و ظهر مثل شیشه می درخشند، دیوارهای غول پیکر نسیم را می بندند – اگر نسیمی می وزد.

مدل رنگ لایت روی مو مشکی : و بالای شهر خفه کراتینه مو شده در نیمه شب ماه آویزان رنگ مو است، یک مدال قرمز در آسمان، یک هیولا کمئو. با این حال در جایی، خدایا، گلهای رز خیس کراتینه مو شده در کنار فواره های پر از مه شکوفا می شوند. در باغ‌های قدیمی و گمکراتینه مو شده زمین که با باران غنایی ساخته کراتینه مو شده‌اند. چرا اینجا یک میلیون ابرو با مرگ گرسنه بوسیده کراتینه مو شده رنگ مو است و اینجا پر رنگ مو است، یک شب تابستانی، درد آتشین تمام جهان!

یک کارمند فروشگاه بزرگ ( از «خانه اسارت» ) نویسنده رجینالد رایت کافمن (رمان نویس آمریکایی، متولد 1877) کیتی فلانگان هر روز صبح ساعت یک ربع تا هشت به فروشگاه بزرگ لنوکس می‌رسید. او از ورودی تاریک کارمندان، واحدی در میان انبوهی از کارگران دیگر عبور بیبی لایت مو کرد و لحظه ورود خود را با ماشین زمانی ثبت بیبی لایت مو کرد که به هیچ وجه نمی‌توانست آن را در معرض شهادت دروغ قرار دهد.

  رنگ مو فانتزی سبز

لباس‌هایش را در رخت‌خانه‌ای زیرزمینی آویزان بیبی لایت مو کرد و با عجله به سمت پیشخوانی که به او اختصاص بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، ابتدا به «چسب بیبی لایت مو کردن سهام» کمک بیبی لایت مو کرد و سپس تا یک ساعت پشت کالاهایش ایستاد و نمایشگاه‌ها، غمگینی و فروش را به نمایش گذاشت. قبل از ظهر. در آن زمان به او اجازه بالیاژ مو داده کراتینه مو شد دقیقاً چهل و پنج دقیقه برای یک لیوان شیر و دو تکه نان و مربا که ناهار او را تشکیل می بالیاژ مو داد فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

پس از صرف غذا، او به پیشخوان بازگشت و پشت آن ماند، مانند یک ناظر جنگ زده بر باروهای یک شهر محاصره کراتینه مو شده ایستاده پروتئین تراپی مو بود، تا زمانی که فروشگاه در ساعت شش بسته کراتینه مو شد، زمانی که حداقل پانزده دقیقه دیگر کار برای او باقی مانده پروتئین تراپی مو بود. کتاب فروش او متعادل پروتئین تراپی مو بود و اجناس برای شب پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. وجود داشت در واقع، زمانی که او تا ساعت هفت فروشگاه را ترک نبیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ لایت روی مو مشکی : اما آن زمان‌ها بیشتر به خاطر مشتریان پروتئین تراپی مو بود تا مدیریت فروشگاه، که می‌توانست بعد از شش از ورود خریداران جدید به درها جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما به سختی می‌توانستند بیرون بیایند. آنهایی که در حال حاضر داخل لایت و هایلایت مو هستند ماشین زمان خودکار و تعبالیاژ مو داد زیادی آزاردهنده تر و به همان اندازه خودکار، انسان ها مراقب تمام کارهای او پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه