نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره

مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

17 آوریل 2024

مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره : او تا کنون فقط نوعی بدبینی ضعیف را آموخته پروتئین تراپی مو بود که در نامه ها و جملاتی مانند این بیان می بیبی لایت مو کرد: “خطاهای شیرینی وجود رنگ مو دارد که من جرأت نمی‌کنم دوباره مرتکبشان شوم. تجربیات من، بسیار غم انگیز، به روشن بیبی لایت مو کردن عقل من کمک بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

مو : این در واقع یک ادای احترام قابل توجه به آدرین رنگ مو است که در سیزده سالگی اش حسادت زیادی در بین بازیگران کمدی برانگیخت که آنها قانون را علیه او برانگیختند. تئاترها به مجوز سلطنتی نیاز داشتند و البته شرکت آدرین کوچک فقیر هیچ مجوزی نداشت. از این رو مراحل قانونی آغاز کراتینه مو شد و مشهورترین بازیگران زن در پاریس از زندانی کراتینه مو شدن این کودکان باهوش صحبت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! پس از این، شرکت به دنبال محوطه معبد پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره

مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره : اما در حال حاضر یک خانم درجه یک، یک خانم. du Gue، از روی کنجکاوی آمد و مجذوب بازیگر کوچک کراتینه مو شد. خانم دو گو حیاط بزرگ خانه خود را عرضه بیبی لایت مو کرد و آن را با برخی از لوازم یک تئاتر تجهیز بیبی لایت مو کرد. از آن لحظه شهرت آدرین در سراسر پاریس گسترش یافت. حیاط را آقایان و خانم‌ها، افراد متمایز دربار و در نهایت حتی بازیگران و بازیگران کمدی فرنچایز مملو از جمعیت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ موی ماهاگونی صورتی

جایی که هیچ حکم قانونی بدون دستور صریح خود پادشاه نمی توانست ارائه نانو کراتین مو شود. در آنجا برای مدتی اجراها همچنان ادامه داشت. سرانجام، از آنجایی که سایر کودکان نابغه نپروتئین تراپی مو بودند، بلکه فقط دختر و پسری پروتئین تراپی مو بودند که در جستجوی سرگرمی پروتئین تراپی مو بودند، شرکت کوچک از هم پاشید. با این حال موفقیت آن برای همیشه شغل آدرین را تعیین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

با چهره زیبا، هیکل ظریف و نفیسش، صدای طلایی و هنر غریزی اش، به قدر کافی واضح پروتئین تراپی مو بود که آینده او روی صحنه رنگ مو است. و بنابراین در چهارده یا پانزده سالگی او از جایی شروع بیبی لایت مو کرد که اکثر بازیگران زن کار را ترک می‌کنند – موفق و جذاب و با داشتن آموزش عملی در حرفه‌اش. دیدرو در همان قرن مشاهده بیبی لایت مو کرد که واقعی ترین بازیگر کسی رنگ مو است.

که اصلاً نقش خود را احساس نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بلکه با تلاش فکری و مشاهده هوشمندانه تأثیرات خود را تولید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پشت چهره روی صحنه، که از شور و شوق پاره کراتینه مو شده یا از شادی غلت می زند، همیشه باید ذهنی سرد و بی عاطفه وجود داشته باکراتینه مو شد که هدایت، حکومت و کنترل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همین نظریه توسط بنوآ کنستانت کوکلن فقید هم وجود داشت و هم به کار گرفته کراتینه مو شد.

  انواع رنگ مو دودی صدفی

مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره : تا حدودی این نظریه گاریک و فچتر و ادوین بوث پروتئین تراپی مو بود. هر چند که توسط دو کین و توسط ادوین فارست رد کراتینه مو شد، کسی که آنقدر عمیق وارد شخصیتی کراتینه مو شد که خودش فرض می‌بیبی لایت مو کرد، و چنان شور و شوق عظیمی را از خود رها بیبی لایت مو کرد که بازیگران دیگر از حمایت از او در صحنه‌هایی مانند اسپارتاکوس و اسپارتاکوس واهمه داشتند. متامورا. نیازی به گفتن نیست که دختری مانند آدرین لکوورور در هر نقشی که بازی می‌بیبی لایت مو کرد.

با تمام ذاتش خود را پرت می‌بیبی لایت مو کرد. این بزرگترین راز موفقیت او پروتئین تراپی مو بود. زیرا با او طبیعت برتر از هنر پروتئین تراپی مو بود. از سوی دیگر، محدودیت‌های دراماتیک او را برطرف بیبی لایت مو کرد، زیرا او را از کمدی منع بیبی لایت مو کرد. حالت مالیخولیایی و بیمارگونه او در کمال همدردی با قهرمانان غم انگیز پروتئین تراپی مو بود. اما وقتی سعی بیبی لایت مو کرد حالات سبک تر و لحظات شاد کسانی را که از شادی رنگ مو استقبال می کنند را نشان دهد شکست خورد.

او می‌توانست ناامیدی را جعل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اشک‌های بی‌اجبار چشمانش را پر می‌بیبی لایت مو کرد. اما او نمی توانست بخندد و غرغر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و شادمانی را شبیه سازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که هرگز مال او نپروتئین تراپی مو بود. آدرین از بازی در یکی از تئاترهای پاریس خوشحال می کراتینه مو شد. اما آنها از روی حسادت به او بسته کراتینه مو شدند. او به رنگ مو استان‌ها، در بخش شرقی فرانسه رفت و به مدت ده سال در بسیاری از شرکت‌ها و در بسیاری از شهرها، بانوی پیشرو در آنجا پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی بلوند تیره موکا

مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره : هنگامی که او به سمت زنانگی شکوفا کراتینه مو شد، عشقی وارد زندگی او کراتینه مو شد که می‌بایست در آن واحد منبعی از عمیق‌ترین علاقه و کراتینه مو شدیدترین عذاب باکراتینه مو شد. عجیب رنگ مو است که تمام موفقیت های حرفه ای او هرگز باعث خوشحالی او نکراتینه مو شد. زندگی هنرپیشه ای که از شهری به شهر دیگر سفر می بیبی لایت مو کرد، تجربیات زمخت و زمختی که باید متحمل می کراتینه مو شد، بی نظمی و وضعیت نابسامان زندگی، همگی انزجاری عمیق در او ایجاد بیبی لایت مو کرد.

او از فیبر بسیار بدیعی برخوردار پروتئین تراپی مو بود که نمی‌توانست به این شکل زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به‌ویژه در قرنی که اصلاحات وجود برای افراد بسیار کمی پروتئین تراپی مو بود. او خودش از “سرگرمی های اجباری، اصرار مردان و روابط عاشقانه” صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با این حال، چگونه زنی مانند آدرین لکوورور می تواند خود را از روابط عاشقانه دور نگه رنگ مو دارد؟ حرکت صحنه و غم های تقلیدی آن تنها زمانی او را راضی می بیبی لایت مو کرد که واقعاً روی تخته ها پروتئین تراپی مو بود.

عشق به او هیجانی عاطفی بالیاژ مو داد که پایدار پروتئین تراپی مو بود و همیشه در حال تغییر پروتئین تراپی مو بود. این “عمیق ترین غریزه وجود او” پروتئین تراپی مو بود. و او یک بار نوشت: “آدم در دنیا بدون عشق چه کاری می تواند انجام دهد؟” با این حال، در طول این ده سال به نظر می رسد که او فقط دوست داشته که ممکن رنگ مو است ناراضی باکراتینه مو شد. چرخش عجیبی در ذهنش پروتئین تراپی مو بود. او با مردانی که شرافتمند پروتئین تراپی مو بودند و صمیمانه او را دوست داشتند بسیار بد رفتار می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو بلوند ماهاگونی مسی

به نظر می رسید مردانی که بی تفاوت یا ناسپاس پروتئین تراپی مو بودند یا در واقع او را تحقیر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، با نوعی غریزه انحرافی انتخاب می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. شاید توضیح آن این باکراتینه مو شد که در آن ده سال، با وجود اینکه عاشقان زیادی داشت، هرگز واقعاً عاشق نکراتینه مو شد. او به دنبال هیجان، اشتیاق و پس از آن سوگواری پروتئین تراپی مو بود که با مرگ اشتیاق به وجود می آید. بنابراین، مردی پس از دیگری وارد زندگی او کراتینه مو شدند – برخی از آنها وعده ازدواج بالیاژ مو دادند.

مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره : و او دو فرزند به دنیا آورد که پدرانشان ناشناس یا حداقل نامطمئن پروتئین تراپی مو بودند. اما، به هر حال، به سختی می توان برای او ترحم بیبی لایت مو کرد، زیرا او هنوز در واقعیت آن اشتیاق بزرگی را که فقط یک بار در زندگی می آید، نشناخته پروتئین تراپی مو بود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱