↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند سرد

رنگ مو بلوند سرد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند سرد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند سرد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو بلوند سرد : طوری روی آن دراز کشیدند که سرهایشان فقط بالای آن گیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که بدن‌هایشان از چشم هر یک از مردم شهر دشت-داگ پنهان پروتئین تراپی مو بود. “آرامش داری، چوب؟” از دختر کوچولو پرسید. “آره.” “پس بی حرکت دراز بکش و حرف نزن و چشمانت را باز نگه دار، شاید حیوانات سرشان را بالا ببرند.” چابینز می گوید: بسیار خوب. پس ساکت ماندند و منتظر ماندند و برای دختر و پسر مدت زیادی به نظر می رسید.

مو : اگر مردم از درهای ورودی خود بیرون می رفتند، در خیابان کوچک پروتئین تراپی مو بودند. اگر از درهای پشتی بیرون می رفتند، در چمنزارهای وسیع پروتئین تراپی مو بودند. به همین دلیل پروتئین تراپی مو بود که توینکل، که دختر کوچک یک کشاورز پروتئین تراپی مو بود، آنقدر نزدیک شهر زندگی می بیبی لایت مو کرد که می توانست به راحتی به مدرسه برود. او یک چیز کوچک زیبا و گونه های گلگون پروتئین تراپی مو بود، با موهای بلند و کرکی و چشم های گرد درشت که همه با دیدن آنها لبخند زدند.

رنگ مو بلوند سرد

رنگ مو بلوند سرد : پیک نیک در دشت‌های بزرگ غربی داکوتا ، شهر کوچکی به نام اجلی رنگ مو است، زیرا در لبه تمدن قرار رنگ مو دارد – کلمه بسیار بزرگی که به این معنی رنگ مو است که برخی از مردم راه بهتری برای زندگی نسبت به سایر مردم پیدا بیبی لایت مو کرده‌اند. مردم اجلی راه خوبی برای زندگی تمام دکلره مو دارند، زیرا تقریباً هفده خانه چوبی در آنجا وجود رنگ مو دارد، و از جمله آنها یک مدرسه، یک کلیسا، یک فروشگاه و یک آهنگر رنگ مو است.

نگه داشتن آن موهای کرکی از گره خوردن سخت پروتئین تراپی مو بود. بنابراین مامان آن را از پشت با یک روبان بزرگ و پهن می‌بست. و توینکل برای روزهای مدرسه جلیقه های پارچه ای می پوشید و وقتی می خورنگ مو است “لباس بپوکراتینه مو شد” یا به خصوص زیبا به نظر برسد، لباس های گینگهام می پوشید. و برای اینکه نور خورشید صورتش را با کک و مک نبیند، کلاه های آفتابی می پوشید که از کالاهای مشابه لباس هایش ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو نسکافه ای ساده

چابن ها بهترین دوست توینکل پسر کوچکی به نام چابینز پروتئین تراپی مو بود که تنها فرزند معلم مدرسه ای با چهره خسته پروتئین تراپی مو بود. سن چابینز به اندازه توینکل پروتئین تراپی مو بود. اما او به اندازه او قد بلند و لاغر نپروتئین تراپی مو بود، کوتاه قد و نسبتاً چاق پروتئین تراپی مو بود. موهای سر کوچولو گرد او را از نزدیک کوتاه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و معمولاً یک پیراهن کمری و «نیکر» می‌پوشید و یک کلاه حصیری پهن در پشت سرش می‌پوشید. چهره چابینز بسیار موقر پروتئین تراپی مو بود. وقتی افراد بالغ در اطراف پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو بلوند سرد : هرگز کلمات زیادی نمی گفت، اما وقتی او و توینکل به تنهایی با هم بازی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، می توانست به اندازه کافی سریع صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خوب، یک شنبه مدرسه پیک نیک داشت و توینکل و چابینز هر دو رفتند. در دشت‌های داکوتا هیچ درخت سایه‌ای وجود نرنگ مو دارد و آب بسیار کمی وجود رنگ مو دارد، مگر آنچه که از سوراخ‌های عمیق در زمین به دست می‌آورند. بنابراین ممکن رنگ مو است تعجب کنید.

که مردم کجا می توانند یک پیک نیک داشته باشند. اما حدود سه مایل دورتر از شهر، نهر کوچکی از آب (که آنها آن را «رودخانه» می نامیدند، اما ما آن را فقط یک نهر می نامیم) آلایت و هایلایت مو هسته و گل آلود از سراسر دشت می گذشت. و جایی که جاده از آن عبور می بیبی لایت مو کرد، یک پل هموار ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اگر از کناره‌های رودخانه پایین می‌رفتید، یک مکان سایه‌دار زیبا در زیر پل چوبی پیدا می‌بیبی لایت مو کردید.

  رنگ مو موقت کاسه ای

و بنابراین اینجا پروتئین تراپی مو بود که پیک نیک ها برگزار کراتینه مو شد. همه روستا به پیک نیک رفتند و صبح زود و با اسب و واگن مزرعه و سبدهای پر از چیزهای خوب برای خوردن شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به زودی به پل رسیدند. فضای کافی در سایه آن وجود داشت تا همه راحت باشند. بنابراین اسب ها را باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سبدها را به ساحل رودخانه بردند و شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند به خندیدن و تا جایی که می توانستند شاد باشند.

با این حال، توینکل و چابینز اهمیت زیادی به سایه پل نداشتند. این مکان برای آنها عجیب پروتئین تراپی مو بود، بنابراین آنها تصمیم گرفتند آن را کاوش کنند و ببینند که آیا با هر قسمت دیگر دشت تفاوت رنگ مو دارد یا خیر. بدون اینکه به کسی بگویند کجا می‌روند، دست‌هایشان را گرفتند و از روی پل عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به سمت دشت آن طرف رفتند. زمین اینجا مسطح نپروتئین تراپی مو بود، اما غلتک‌های درازی مانند امواج بزرگ روی اقیانوس داشت.

به‌محض اینکه دختر و پسر کوچک از بالای اولین موج یا تپه بالا رفتند، آن‌هایی که در کنار رودخانه پروتئین تراپی مو بودند گم کراتینه مو شدند. دیدن آنها توینکل و چابینز شروع به کاوش می کنند و شروع به کاوش می کنند آنها چیزی جز علف در اولین گودال ندیدند، اما تپه دیگری درست آن طرف پروتئین تراپی مو بود، بنابراین به راه خود ادامه بالیاژ مو دادند و از آن هم بالا رفتند. و اکنون آنها یکی از کنجکاوترین مناظری را که در چمنزارهای غربی وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو بلوند سرد : پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در گودال دوم خوابیده پروتئین تراپی مو بود. “چیه؟” چوبینز با تعجب پرسید. توینکل گفت: “چرا، این یک شهر سگ دشتی رنگ مو است.” یک سگ صحرا فصل دوم شهر پری داگ در هر جهت ، و کاملاً گودال کوچک را پر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند ، تپه‌های گردی از خاک پروتئین تراپی مو بود که هر کدام یک سوراخ در مرکز داشتند. این تپه ها حدود دو فوت ارتفاع داشتند و به اندازه یک وان شستشو در اطراف پروتئین تراپی مو بودند.

  بهترین رنگ مو شنی

و لبه های سوراخ ها توسط پاهای نازک موجودات کوچکی که در آن زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، محکم و صاف کوبیده می کراتینه مو شدند. “مگه خنده دار نیست!” چابینز گفت که به تپه ها خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. توینکل در حالی که خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، پاسخ بالیاژ مو داد: افتضاح. “آیا می دانی، چوب، در هر یک از آن سوراخ ها حیواناتی زندگی می کنند؟” “چه نوع؟” چوبینز پرسید. او توضیح بالیاژ مو داد: “خب، آنها چیزی شبیه سنجاب لایت و هایلایت مو هستند.

فقط آنها سنجاب نیستند .” “آنها سگ های دشتی لایت و هایلایت مو هستند.” پسر در حالی که کمی ناآرام به نظر می رسید گفت: سگ ها را دوست نداشته باشید. توینکل گفت: “اوه، آنها اصلاً سگ نیستند.” “آنها نرم و کرکی و ملایم لایت و هایلایت مو هستند.” “آیا پارس می کنند؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. “بله، اما آنها گاز نمی گیرند.” “تو از کجا میدونی توینک؟” “پدر بارها در مورد آنها به من گفته رنگ مو است.

رنگ مو بلوند سرد : او می گوید آنها آنقدر خجالتی لایت و هایلایت مو هستند که وقتی کسی در اطراف باکراتینه مو شد به سوراخ های آنها می افتند؛ اما اگر ساکت بمانید و تماشا کنید، آنها چند دقیقه دیگر سرشان را بیرون می آورند.” تماشا بیبی لایت مو کردن تماشا بیبی لایت مو کردن چابینز گفت: بیایید تماشا کنیم. او موافقت بیبی لایت مو کرد: “باشه.” بسیار نزدیک به برخی از تپه ها، یک کرانه بلند پروتئین تراپی مو بود که پوشیده از علف نرم پروتئین تراپی مو بود. بنابراین بچه‌ها به آرامی تا این بانک دزدیدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه