↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند قهوه ای پلاتینه

بلوند قهوه ای پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند قهوه ای پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند قهوه ای پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند قهوه ای پلاتینه : هیچ موج انسانی مقدم بر موج ما نیست. در مقابل ما روح زنده ای وجود نرنگ مو دارد، اما زمین مملو از مردگان رنگ مو است – اجساد اخیری که هنوز عذاب یا خواب را تقلید می کنند، و بقایای قدیمی که قبلاً سفید کراتینه مو شده و در باد پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده اند.

رنگ مو : در امواج بزرگ دود، همدیگر را تلو تلو خوردن و مانع می شویم. با برخوردهای سخت و گردبادهای زمین پودر کراتینه مو شده، به سمت ژرفایی که خودمان را در آن پرتاب می کنیم، دهانه هایی را می بینیم که اینجا و آنجا، کنار هم باز کراتینه مو شده و در یکدیگر ادغام می شوند. آن وقت دیگر آدم نمی داند که ترشحات کجا می ریزند. رگبارها چنان رها می شوند که طنین انداز هیولا انگیزی رنگ مو دارد.

بلوند قهوه ای پلاتینه

بلوند قهوه ای پلاتینه : که فرد احساس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تنها با صدای رعد و برق ریزش کراتینه مو شده این صورت فلکی بزرگ تخریب که در آسمان شکل می گیرد، ناپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شده رنگ مو است. آدم می بیند و احساس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تکه هایی از نزدیک سرش می گذرد و صدای خش خش آهن داغشان در آب فرو می رود. انفجار یک انفجار چنان دستانم را می سوزاند که اجازه بالیاژ مو دادم تفنگم بیفتد.

دوباره آن را برمی‌دارم، در حالی که می‌چرخم، و در طوفان قهوه‌ای درخشان با سر پایین‌رفته، که توسط ارواح غبار و دوده در بارانی کوبنده مانند گدازه‌های آتشفشانی به هم می‌خورد، به راه افتادم. صدای ترکیدن صدف ها گوش هایت را می آزارد، گردنت را می زند، از شقیقه هایت می گذرد و تو نمی توانی بدون گریه تحمل کنی. تندبادهای مرگ ما را به پیش می راند، بلندمان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ما را به این سو و آن سو تکان می دهد. ما می پریم و نمی دانیم به کجا می رویم. چشمان ما پلک می زند و گریه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مبهم رنگ مو است. منظره جلوی ما توسط یک بهمن چشمک زن که فضا را پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مسدود کراتینه مو شده رنگ مو است. آتش رگبار رنگ مو است. ما باید از میان آن گردباد آتش و آن باران های ترسناکی که به صورت عمودی فرو می ریزند بگذریم. ما در حال عبور بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

  رنگ مو فانتزی بنفش روی موی مشکی

ما از طریق آن، به طور تصادفی. این‌جا و آنجا فرم‌هایی را دیده‌ام که به دور خود می‌چرخند و بلند می‌شوند و می‌خوابند، و با انعکاس کوتاهی از آن طرف روشن می‌شوند. من چهره‌های عجیبی را دیده‌ام که نوعی فریاد بر می‌آوردند – می‌توانستی آنها را بدون شنیدن آنها در غرش ناپروتئین تراپی مو بودی ببینی. سینه بند پر از توده های قرمز و سیاه بزرگ و خشمگین به اطرافم افتاد.

زمین را الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده بیبی لایت مو کرد، آن را از زیر پاهایم پاره بیبی لایت مو کرد و مانند یک اسباب بازی جهنده مرا به کناری پرتاب بیبی لایت مو کرد. یادم می‌آید که روی جسدی در حال دود، کاملاً سیاه، با بافتی از خون گلگون که روی او چروکیده پروتئین تراپی مو بود، قدم برداشتم. و همچنین به یاد دارم که دامن کتی که در کنار من پرواز می بیبی لایت مو کرد آتش گرفته پروتئین تراپی مو بود و ردی از دود بر جای گذاشته پروتئین تراپی مو بود.

در سمت ررنگ مو است ما، در تمام امتبالیاژ مو داد سنگر 97، نگاه‌هایمان با ردیفی از شعله‌های مهیب، که مانند مردان به همدیگر شلوغ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، کشیده و خیره کراتینه مو شد. رو به جلو! اکنون، ما تقریباً در حال اجرا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. من برخی را می‌بینم که کاملاً صاف می‌افتند، رو به جلو می‌روند، و برخی دیگر که با فروتنی بنیان‌گذاری می‌کنند.

بلوند قهوه ای پلاتینه : گویی روی زمین می‌نشینند. ما ناگهان کنار می‌رویم تا از مرده‌های سجده‌کراتینه مو شده، ساکت و سفت و سخت، یا توهین‌آمیز، و همچنین ـ دام‌های خطرناک‌تر! ـ از مجروحانی که به شما قلاب می‌کنند، اجتناب کنیم. سنگر بین المللی! ما اونجاییم. درهم تنیدگی های سیم به ریشه های دراز و خزنده پاره کراتینه مو شده اند، به دور پرتاب کراتینه مو شده و پیچیده کراتینه مو شده اند.

  مدل رنگ مو و کوتاهی مو

دور ریخته کراتینه مو شده و توسط تفنگ ها انباشته کراتینه مو شده اند. بین این بوته های بزرگ فولاد مرطوب کراتینه مو شده از باران، زمین باز و آزاد رنگ مو است. سنگر دفاع نمی نانو کراتین مو شود. آلمانی ها آن را رها بیبی لایت مو کرده اند، وگرنه موج اول از آن عبور بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. موهای داخلی آن با تفنگ هایی که در مقابل بانک قرار گرفته اند. در پایین اجساد پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده رنگ مو است.

از میان زباله های درهم ریخته سنگر بلند، دست هایی بیرون می آیند که از آستین های خاکستری با صورت های قرمز و پاهای چکمه ای بیرون زده اند. در جاهایی، خاکریز تخریب می‌نانو کراتین مو شود و چوب‌کاری‌های آن متلاشی می‌نانو کراتین مو شود – تمام جناح‌های سنگر فرو ریخته و در مخلوطی غیرقابل توصیف افتاده رنگ مو است. در جاهای دیگر گودال های گرد خمیازه می کشند.

و از تمام آن لحظه من به بهترین وجه دید یک سنگر عجیب و غریب پوشیده از پارچه های رنگارنگ و پارگی را حفظ بیبی لایت مو کرده ام. آلمانی‌ها برای ساخت کیسه‌های شن خود از پنبه و مواد پشمی با طرح‌های رنگارنگ رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند که از مغازه‌های اثاثیه خانه به سرقت رفته پروتئین تراپی مو بود. و همه ی این انبوه بقایای رنگی، درهم ریخته و فرسوده، شناور می شوند و در چهره های ما می رقصند.

ما در سنگر پهن کراتینه مو شده ایم. ستوان که به آن طرف پریده رنگ مو است، خم کراتینه مو شده و ما را با علائم و فریاد احضار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «آنجا نمانید، جلو، جلو!» از دیوار سنگر با کمک گونی ها، اسلحه ها و پشت هایی که در آنجا انباشته کراتینه مو شده اند بالا می رویم. در ته دره، خاک پر از شلوغی جتسام، پر از اجسام سجده کراتینه مو شده رنگ مو است. برخی مانند بلوک های چوبی بی حرکت لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو بدون دکلره روشن

دیگران به آرامی یا تشنجی حرکت می کنند. آتش رگبار همچنان ترشحات جهنمی خود را در پشت سر ما در زمینی که از آن عبور بیبی لایت مو کرده ایم افزایش می دهد. اما جایی که ما در پای صعود بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، نقطه مرده ای برای توپخانه رنگ مو است. آرامشی کوتاه و نامطمئن در پی رنگ مو دارد. کمتر کر می شویم و به هم نگاه می کنیم.

در چشم ها تب وجود رنگ مو دارد و رنگ مو استخوان های گونه قرمز خون رنگ مو است. نفس کشیدن ما خرخر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و قلبمان در بدنمان می چرخد. با عجله و سردرگمی همدیگر را می‌شناسیم، گویی دوباره رو در رو در کابوسی در لبه‌ترین ساحل مرگ ملاقات بیبی لایت مو کرده‌ایم. چند کلمه عجولانه بر این دشت جهنم زده می نانو کراتین مو شود – “این تو لایت و هایلایت مو هستی!” – “کوکان کجرنگ مو است؟” – “نمی دانم.” – “کاپیتان را دیده ای؟” -“آره.” کف دره عبور بیبی لایت مو کرده و شیب دیگر روبه‌رو بالا می‌رود.

بلوند قهوه ای پلاتینه : ما در پرونده هندی از طریق پلکانی که به طور ناهموار در زمین تراشیده کراتینه مو شده بالا می‌رویم: “مواظب باش!” این فریاد به این معنی رنگ مو است که یک سرباز در نیمه راه پله ها توسط یک قطعه پوسته به کمر اصابت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او با دستانش به جلو، سر برهنه، مانند شناگر غواصی، می افتد. ما می‌توانیم شبح بی‌شکل توده را هنگام فرو رفتن در خلیج مشاهده کنیم.

تقریباً می توانم جزئیات موهای دمیده اش را روی نیمرخ سیاه صورتش ببینم. ما از ارتفاع خارج می شویم. تهی بی رنگ بزرگی پیش روی ما گسترده رنگ مو است. در ابتدا چیزی جز دشتی گچی و سنگی، زرد و خاکستری تا مرز دید نمی توان دید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه