↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو یخی نقره ای

رنگ مو یخی نقره ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو یخی نقره ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو یخی نقره ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو یخی نقره ای : گفته می‌نانو کراتین مو شود مقدری وجود رنگ مو دارد دشمن فانی او پروتئین تراپی مو بودن، اما آن مرد هنوز متولد نکراتینه مو شده رنگ مو است، و شاید چنین باکراتینه مو شد.» اما این بزبان برنگ مو استانی در پایان قافیه خود نصیحتی اضافه بیبی لایت مو کرد. او گفت: “ای غریب، از گله حیوانات بعدی که خواهی دید برحذر باش. گوسفندها، خوکها و بزها به هیچ کس آسیبی نخواهند رساند، اما موجوداتی که اکنون با آنها روبرو خواهید کراتینه مو شد، از گونه ای لایت و هایلایت مو هستند که قبلا هرگز ندیده اید.

مو : و هنگامی که او دوباره پایین آمد، به سادگی چرخید و با خشم و ناامیدی فریاد زد، همانطور که یک کتاب قدیمی می گوید: “مثل جغدی که توسط جادوگران تعقیب می نانو کراتین مو شود.” یک بار دو بیوه پروتئین تراپی مو بودند که در دو کلبه زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که خیلی دور از یکدیگر قرار داشتند. و هر یک از آن بیوه ها زمینی داشت که در آن یک گاو و چند گوسفند می چراند و از این راه امرار معاش می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو یخی نقره ای

رنگ مو یخی نقره ای : که دیگر نمی توانست جلوی خود را بگیرد. “در حقیقت، خانم نجیب، من ممکن رنگ مو است شوخ طبع داشته باشم که بدانم امثال من برای بستن بند کفش شاهزاده خانم عالی و توانا، ویپیتی رنگ مو استوری مناسب نیست!” اگر باروت در زمین دفن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و اگر ناگهان زیر پایش منفجر می کراتینه مو شد، پری شرور نمی توانست بالاتر به هوا بپرد.

یکی از این بیوه های فقیر دو پسر داشت، دیگری یک پسر داشت. و از آنجایی که این سه پسر همیشه با هم پروتئین تراپی مو بودند، طبیعی پروتئین تراپی مو بود که باید دوستان خوبی شوند. بالاخره زمانی فرا رسید که پسر بزرگ بیوه که دو پسر داشت. باید خانه را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به دنیا برود تا بخت خود را بجوید. و شب قبل از رفتن مادرش به او گفت که یک قوطی بردار و به چاه برود و کمی آب بیاورد و برای او کیکی بپزد تا با خود حمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  پرطرفدارترین رنگ مو مش

او اضافه بیبی لایت مو کرد: “اما به یاد داشته باشید، “اندازه کیک به مقدار آبی که شما می آورید بستگی رنگ مو دارد. اگر زیاد بیاورید، بزرگ خواهد کراتینه مو شد؛ و اگر کم بیاورید، کم خواهد پروتئین تراپی مو بود. اما، بزرگ یا کوچک، تمام چیزی رنگ مو است که باید به تو بدهم.» پسر قوطی را گرفت و به سمت چاه رفت و آن را پر از آب بیبی لایت مو کرد و دوباره به خانه آمد. اما او هرگز متوجه نکراتینه مو شد که قوطی دارای یک[43] سوراخ در آن، و در حال اجرا پروتئین تراپی مو بود.

به طوری که وقتی به خانه رسید، آب بسیار کمی باقی مانده پروتئین تراپی مو بود. بنابراین مادرش فقط توانست یک کیک بسیار کوچک برای او بپزد. اما، هر چند کوچک پروتئین تراپی مو بود، همانطور که به او بالیاژ مو داد، از او خورنگ مو است که یکی از دو چیز را انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یا نصفش را با برکت او بگیرد، یا تمامش را با بدجنسش. او گفت: “زیرا نمی توانی کل کیک و برکت را همراه با آن داشته باشی.” پسرک به کیک نگاه بیبی لایت مو کرد و تردید بیبی لایت مو کرد.

چه خوشایند پروتئین تراپی مو بود که با دعای خیر مادرش خانه را ترک می بیبی لایت مو کرد. اما راه زیادی برای رفتن داشت و کیک کم پروتئین تراپی مو بود. نیمی از آن فقط یک لقمه پروتئین تراپی مو بود، و او نمی دانست چه زمانی غذای دیگری می گیرد. بنابراین در نهایت تصمیم خود را گرفت که تمام آن را بگیرد، حتی اگر مجبور پروتئین تراپی مو بود بداخلاقی مادرش را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس برادر کوچکترش را کناری گرفت و چاقوی شکاری خود را به او بالیاژ مو داد و گفت: “این را نزد خودت نگهدار و هر روز صبح به آن نگاه کن.

  رنگ موی ماهاگونی تیره با دکلره

رنگ مو یخی نقره ای : زیرا تا زمانی که تیغه روشن و روشن باقی بماند، خواهی دانست که خوب رنگ مو است. من، اما اگر تیره و زنگ زده نانو کراتین مو شود، بدان که بدی به من رسیده رنگ مو است.» پس از آن هر دو را در آغوش گرفت و به سفر رفت. تمام آن روز و روز بعد را طی بیبی لایت مو کرد و بعدازظهر روز سوم به جایی رسید که چوپان پیری در کنار گله گوسفندی نشسته پروتئین تراپی مو بود. [44] با خود گفت: از پیرمرد می‌پرسم گوسفندان کی لایت و هایلایت مو هستند.

شاید اربابش مرا به چوپانی مشغول الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس نزد پیرمرد رفت و از او پرسید که گوسفند متعلق به کیست؟ و این تمام پاسخی پروتئین تراپی مو بود که او دریافت بیبی لایت مو کرد: «رد-اتین ایرلند آنس در بالیگان زندگی می بیبی لایت مو کرد، و دختر پادشاه مالکوم را دزدید، پادشاه اسکاتلند منصفانه. او را می زند، او را می بندد، او را روی یک باند دراز می ککراتینه مو شد.

و هر روز به او زنگ می زند با یک گرز نقره ای روشن. مانند جولیان رومی، او کسی رنگ مو است که از هیچ کس نمی ترسد. «گفته می‌نانو کراتین مو شود مقدری وجود رنگ مو دارد دشمن فانی او پروتئین تراپی مو بودن، اما آن مرد هنوز متولد نکراتینه مو شده رنگ مو است، و شاید چنین باکراتینه مو شد.» جوان فکر بیبی لایت مو کرد: “این چیز زیادی به من نمی گوید؛ اما به نوعی من این رد-اتین را برای یک رنگ مو استاد دوست ندارم.

و او به راه خود ادامه بالیاژ مو داد. با این حال، خیلی دور نرفته پروتئین تراپی مو بود که پیرمرد دیگری با موهای سفید برفی را دید که گله ای خوک را گله می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و در حالی که تعجب بیبی لایت مو کرد که خوک متعلق به چه کسی رنگ مو است، و آیا فرصتی وجود رنگ مو دارد که او به عنوان یک خوک داری موقعیتی پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نزد هموطن رفت و پرسید که صاحب حیوانات کیست.

  مدل رنگ مو برای خانم های سبزه

رنگ مو یخی نقره ای : او همان پاسخی را که از چوپان گرفته پروتئین تراپی مو بود، از دامدار خوک گرفت: «رد-اتین ایرلند آنس در بالیگان زندگی می بیبی لایت مو کرد، و دختر پادشاه مالکوم را دزدید، پادشاه اسکاتلند منصفانه. او را می زند، او را می بندد، او را روی یک باند دراز می ککراتینه مو شد، و هر روز به او زنگ می زند با یک گرز نقره ای روشن. مانند جولیان رومی، او کسی رنگ مو است که از هیچ کس نمی ترسد.

گفته می‌نانو کراتین مو شود مقدری وجود رنگ مو دارد دشمن فانی او پروتئین تراپی مو بودن، اما آن مرد هنوز متولد نکراتینه مو شده رنگ مو است، و شاید چنین باکراتینه مو شد.» او با خود زمزمه بیبی لایت مو کرد: “طاعون بر این رد-اتین قدیمی، من در شگفتم که کی از قلمروهای او بیرون خواهم آمد.” و او هنوز بیشتر سفر بیبی لایت مو کرد. در حال حاضر او به یک مرد بسیار بسیار مسن رسید – در واقع آنقدر پیر پروتئین تراپی مو بود که با افزایش سن کاملاً خم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو یخی نقره ای : و گله بز را گله می بیبی لایت مو کرد. مسافر یک بار دیگر پرسید که حیوانات متعلق به کیست و بار دیگر همان پاسخ را دریافت بیبی لایت مو کرد: «رد-اتین ایرلند آنس در بالیگان زندگی می بیبی لایت مو کرد، و دختر پادشاه مالکوم را دزدید، پادشاه اسکاتلند منصفانه. [46] او را می زند، او را می بندد، او را روی یک باند دراز می ککراتینه مو شد، و هر روز به او زنگ می زند با یک گرز نقره ای روشن. مانند جولیان رومی، او کسی رنگ مو است که از هیچ کس نمی ترسد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه