↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

لایت و هایلایت مو

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو یخی هایلایت

رنگ مو یخی هایلایت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو یخی هایلایت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو یخی هایلایت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

7 مارس 2024

رنگ مو یخی هایلایت : تهدید صرف درد یا خطر؟ ای برای نفسی از دریا و کوه های بزرگ! یک مرد زنده سرسخت برنزی که راهش را از میان همه راه می‌رود. هزاران مرد همراه امواج و طوفان ها، در سلامتی باشکوه، سینه برهنه، شیر را با دستان خود می گیرند. هزار زن تیزپا و آزاد، صاحبان خود، خود را فراموش بیبی لایت مو کرده اند.

رنگ مو : تا زمانی که سه مشکل عصر – انحطاط انسان در اثر فقر، تباهی زنان در اثر گرسنگی و کوتوله کراتینه مو شدن دوران کودکی در شب جسمانی و معنوی – حل ننانو کراتین مو شود. تا زمانی که در مناطق خاصی، خفگی اجتماعی ممکن رنگ مو است. به عبارت دیگر، و از دیدگاهی گسترده تر، تا زمانی که جهل و بدبختی در زمین باقی رنگ مو است، کتاب هایی مانند این نمی توانند بی فایده باشند.

رنگ مو یخی هایلایت

رنگ مو یخی هایلایت : مقید توسط می بیلز (نویسنده و مدرس معاصر آمریکایی) گاهی موج زندگی را در خود احساس می کنم سیل به سمت بالا، بالا و بالاتر، تا زمانی که من بایستم نوک پا، شعله ور از انرژی، یک خدا، جوان، مرد، در جوانی و قدرت من شکوهمند. اما نه برای مدت طولانی؛ چنگال فقر مرا می گیرد، وظیفه روزانه ام را تعیین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : لایت و هایلایت مو

چشمها از کسانی که دوستشان دارم، به دنبال نان من لایت و هایلایت مو هستند مرا مانند منقار عقاب در عشق بسیار سوراخ کن. من پرومتئوس مقید لایت و هایلایت مو هستم. این نگرانی ها و ترس ها چیزهای حیاتی ام را پاره کن، مرا شکسته، خرج کن. و بی‌هیچ عمر من صرف کراتینه مو شد، زندگی شگفت‌انگیز من، باردار با قدرت‌های غنی. آن چیزهای در من که از آن اعمال قهرمانانه، ممکن رنگ مو است.

رنگ مو یخی هایلایت : افکار عالی و اشعار شریف ساخته نانو کراتین مو شود از من سلب کراتینه مو شده، در مال ساخته کراتینه مو شده و انفاق کراتینه مو شده رنگ مو است توسط دیگران؛ جز اینکه من و من دریافت می کنیم وجودی صرف، خالی از امید و شادی، حتی از راحتی. رفقا، کشیده و مقید در عذاب روی سنگ کار، ما زندگی می کنیم- و بمیر – برای چاق بیبی لایت مو کردن.

  رنگ مو شکلاتی عسلی تیره

کرکس ها! به یک انقلابی اروپایی فویل نوشته والت ویتمن (اصیل ترین و خلاق ترین شاعر آمریکا، 1819-1892؛ چاپگر و روزنامه نگار، در طول جنگ، یک پرستار ارتش، و بعداً یک کارمند دولتی، به دلیل انتشار کتابی که مافوقش آن را «بی نزاکت» می دانستند، از خدمت اخراج کراتینه مو شد.) اینها تنها آهنگ های وفاداری نیستند، اما آهنگ های شورش نیز; زیرا من شاعر قسم خورده هر یاغی بیهوده در سراسر جهان لایت و هایلایت مو هستم.

و همراهی با من آرامش و روال را پشت سرش می گذارد، و جانش را به خطر می اندازد که هر لحظه گم نانو کراتین مو شود …. وقتی آزادی از جایی خارج می نانو کراتین مو شود، نه اولین نفری رنگ مو است که می رود و نه دومین یا سومی که می رود. منتظر می ماند تا بقیه بروند – این آخرین رنگ مو است. وقتی دیگر خاطره ای از شهدا و قهرمانان نیست و هنگامی که تمام زندگی و تمام ارواح مردان و زنان از هر نقطه ای از زمین تخلیه نانو کراتین مو شود.

تنها آن وقت رنگ مو است که آزادی یا ایده آزادی از آن قسمت از زمین رها می نانو کراتین مو شود، و کافر به تصرف کامل در می آید. شعارهای اشتراکی نوشته هوراس ترابل (شاعر و ویررنگ مو استار آمریکایی، متولد 1858؛ شاگرد و زندگی نامه نویس والت ویتمن) شما برای مدت طولانی در مقابل من مقاومت خواهید بیبی لایت مو کرد. با پیروزی های اولیه خود را فریب خواهید بالیاژ مو داد. مرا ضعیف خواهی یافت من را فقط یک در مقابل یک میلیون حساب می کنید.

  مدل رنگ موهای فانتزی جدید

خواهید دید که دنیا همانطور که لایت و هایلایت مو هست ادامه رنگ مو دارد. یک روز تایید دیگری. رؤسای جمهور جانشین رؤسای جمهور در حد متوسطی غیر قابل تغییر. میلیونرهای مرده در کودکان میلیونر دوباره متولد کراتینه مو شدند. گرسنگی دست بالیاژ مو دادن گرسنگی در. مردم بی گناه علیه مردم بازی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. تقاضا و عرضه برای تولید فرزندان نابینا با هم زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. مالک زمین را زیر پا می گذارد. پولدار که پول را زیر پا می گذارد.

انباردار زیر مجموعه تولید رنگ مو است. به نظر می رسد همه چیز همانطور که لایت و هایلایت مو هست ادامه خواهد داشت. و شما که در مقابل من مقاومت می کنید فریب خواهید خورد. خواهی گفت کائنات علیه من رنگ مو است. خواهی گفت من نفرین کراتینه مو شده ام. یا در لحظات حساس خود خواهید پرسید: چه فایده ای رنگ مو دارد؟ اما در تمام این مدت ادامه خواهم بالیاژ مو داد. انجام هیچ کاری غیرعادی فقط ادامه بالیاژ مو دادن خواب یا بیدار، همچنان ادامه رنگ مو دارد.

رنگ مو یخی هایلایت : مجبورم که حرف عدالت را به تنهایی بگویم. مایل به صبر بیبی لایت مو کردن تا زمانی که تکان بخورید و متقاعد شوید. تا زمانی که به خودت بگویی و به خودت بگو خواهی بیبی لایت مو کرد چیزهایی در پیش رنگ مو است که شما را از بی تفاوتی یا بی حالی یا شک برمی انگیزد. بیداری جاودانه ای به تو بده. پس دیگر هرگز نخواهی خوابید. من فقط نمی دانم چه خواهد کراتینه مو شد. اما یه چیزی و وقتی آمد آن را خواهید فهمید.

و آن وقت می فهمی که چرا آرامم. چرا من نگران نیستم تاخیر انداختن. چرا با تعویق ها شکست نمی خورم. چرا همه چیزهای بزرگی که به نظر می رسد علیه من رنگ مو است، به نظر نمی رسد یک چیز کوچک برای من نگران کننده باکراتینه مو شد. چرا ایمان من در برابر اموال شما حفظ می نانو کراتین مو شود. چرا روح من خود را در برابر بی عدالتی حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چرا من حاضرم کلماتی را بگویم که شخصاً ناخوشایند به نظر می رسند.

  جدیدترین مدل رنگ مو زیتونی

به خاطر نتیجه ای که در سطح جهانی شیرین رنگ مو است. چرا من خیلی قبل از اینکه بتوانید خود را ببینید به چهره شما نگاه می کنم و شما را می بینم. چرا با تمام حقوق مستحکم خود شک و ناامیدی دارید. چرا من اصلاً بدون هیچ حقی شاد و با اعتماد به نفس لایت و هایلایت مو هستم. چرا وقتی یک مرد کوچک با صدای کوچک از شما سوالی می پرسد می لرزید؟ چرا من با همه ایالت ها و کلیساها و اقتصادهای سیاسی نمی لرزم.

این جمعیت ها ( از «به سوی دموکراسی» ) نوشته ادوارد کارپنتر (شاعر و فیلسوف انگلیسی، متولد 1844؛ شاگرد والت ویتمن) این جمعیت ها – خیلی ضعیف، سفید چهره، ماشینی، توسط کارخانه ها، خارج از دفاتر، خارج از اتاق نشیمن، توسط هزاران نفر به طور یکسان- جمع کراتینه مو شده، بخیه زده، با لباس، از ترس یک سرما، یک قطره باران، با ترس به دریا و آسمان مانند هیولاهای عجیب و غریب نگاه می کنند.

رنگ مو یخی هایلایت : یا به سرعت به سمت دوی ها و گودال های حومه شهر می دوند. شیک، میل جنسی، بامزه، با چشمان کوچک شسته کراتینه مو شده- این ها چه لایت و هایلایت مو هستند؟ آیا آنها مرد و زن لایت و هایلایت مو هستند؟ هر کدام خود را انکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خود را پنهان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ آیا آنها مرد و زن لایت و هایلایت مو هستند؟ اینقدر ترسناک، مثل خرگوش – نفسی از نزاکت یا عرف، باد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه