↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو خاکستری دخترانه

مدل رنگ مو خاکستری دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو خاکستری دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو خاکستری دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو خاکستری دخترانه : به نظر کمیسیون کانکتیکات، اگر شرکت راه آهن به توصیه بازرس ارکراتینه مو شد لوازم ایمنی کمیسیون تجارت بین ایالتی در گزارش خود در مورد حادثه مشابه یک سال پیش در بریج پورت، به توصیه بازرس ارکراتینه مو شد لوازم ایمنی کمیسیون تجارت بین ایالتی عمل می بیبی لایت مو کرد، غرق وست پورت رخ نمی بالیاژ مو داد.

رنگ مو : در پایان کنفرانس، او اعلام بیبی لایت مو کرد که در صورت انتشار مقالات، مجله همپتون “تا نود روز دیگر روی صخره ها خواهد پروتئین تراپی مو بود.” تهدیدی که به طور کامل اجرا کراتینه مو شد. ابتدا کمپینی در میان تبلیغ‌کنندگان مجله به راه افتاد که تقریباً یک شبه درآمدی معادل هزاران دلار در ماه از دست بالیاژ مو داد. و سپس کمپینی در میان بانک ها به راه افتاد – مجله نتوانست اعتبار بگیرد.

مدل رنگ مو خاکستری دخترانه

مدل رنگ مو خاکستری دخترانه : یکی از نمایندگان نیوهیون با اثبات مقاله اول – که با رشوه از چاپگر به دست آمده پروتئین تراپی مو بود – با سردبیر همپتون تماس گرفت و از او دعوت کراتینه مو شد که اظهاراتی را که از آنها مستثنی کراتینه مو شده رنگ مو است را مشخص الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در حضور شاهدان، خط به خط مقاله را مرور بیبی لایت مو کرد و دو اشتباه جزئی را مشخص بیبی لایت مو کرد که بلافاصله تصحیح کراتینه مو شد.

هرکسی که با کسب و کار انتشارات آشنا باکراتینه مو شد می‌داند که مجله‌ای که به سرعت در حال رکراتینه مو شد رنگ مو است، باید پیشرفت‌هایی داشته باکراتینه مو شد تا بتواند به تجارت هر ماه پاسخ دهد. همپتون متعهد کراتینه مو شد که پول را از طریق فروش سهام جمع آوری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از آن یک جاسوس به عنوان حسابدار به دفتر او معرفی کراتینه مو شد.

  رنگ مو فانتزی فیروزه ای

لیست مشترکان او به سرقت رفت و کمپینی برای از بین بردن اعتماد آنها آغاز کراتینه مو شد. این اتفاق افتاد که در تابستان 1911 در دفتر همپتون پروتئین تراپی مو بودم که بحران فرا رسید. برای یک نسخه عظیم جدید باید پول پرداخت می کراتینه مو شد. و بر ملکی به ارزش دو میلیون دلار، با تأییدیه هایی که دوباره به آن ارزش داشت، سی هزار دلار در شهر نیویورک وام گرفتن غیرممکن پروتئین تراپی مو بود.

بانکداران، دوستان شخصی ناشر، کاملاً آشکارا اعلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که این کلمه منتشر کراتینه مو شده رنگ مو است که هر کسی که به او پول قرض دهد “شکن” خواهد کراتینه مو شد. من خودم برای هرکسی که می‌شناختم و به هر شانسی می‌توانست کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تلگرام فرستاد. اما هیچ کمکی نکراتینه مو شد، و همپتون بدون یک دلار بازنشسته کراتینه مو شد، و مجله زیر چکش به یک نگرانی فروخته کراتینه مو شد که بلافاصله آن را خراب بیبی لایت مو کرد و انتشار آن را متوقف بیبی لایت مو کرد.

شلی صنعتی سرنوشت سردبیری که مخالف «نیو هاون» پروتئین تراپی مو بود، چنین پروتئین تراپی مو بود. و حالا، تکلیف آن سردبیرانی که از آن حمایت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند چیست؟ به “چشم انداز، مجله هفتگی رویبالیاژ مو دادهای جاری”، ویرایش کراتینه مو شده توسط لیمن ابوت – شماره 25 دسامبر، هزار و نهصد و نه سال پس از فرود آمدن مسیح برای ایجاد صلح بر روی زمین و حسن نیت در وال رنگ مو استریت مراجعه کنید.

در آنجا مقاله‌ای از سیلوستر باکستر با عنوان «بهسازی یک راه‌آهن بزرگ» پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد. این مقاله آشنای “لغزی” رنگ مو است که ما نویسندگان حرفه ای با یک نگاه می آموزیم که بدانیم. آقای باکستر به ما می‌گوید «شگفت انگیز» پیشرفت نیوهون پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. این “یک ضربه رنگ مو استاد” پروتئین تراپی مو بود، که “مشخصاً حکیمانه” پروتئین تراپی مو بود. جاده «هزینه‌های هنگفت» را انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی بلوند تیره موکا

و به پایانی نجیب: «کارآیی حمل‌ونقل مظهر هدف گسترده‌ای رنگ مو است که این هزینه‌ها و سایر فعالیت‌های سازنده را متحرک بیبی لایت مو کرده رنگ مو است». عکس‌هایی از پل‌ها و ایستگاه‌ها وجود رنگ مو دارد – “بهپروتئین تراپی مو بودهای گسترده ترمینال”، “شاهکار مهندسی مدرن”، “بالاترین، بزرگترین و معماری ترین پل”. در مورد مسئولی که این معجزات تحت رهبری او انجام می کراتینه مو شد.

مدل رنگ مو خاکستری دخترانه : رئیس جمهور ملن – می خوانیم: “با نظم عصبی، حساسیت ظریف، تکان دهنده در بیان، اما با قدرت فوق العاده متقاعد کننده برای ارائه کاملاً منطقی.” به نظر شما شلی صنعتی یا میلتون. و این همه نابغه شگرف برای رفاه عمومی ریخت! “مطالعه نوع خدمات حمل و نقل که به بهترین وجه با این اهداف سازگار رنگ مو است.

و سپس ارائه آن به کارآمدترین شکل ممکن، این وظیفه زندگی رنگ مو است که رئیس جمهور ملن برای خود تعیین بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.” کمتر از شانزده صفحه از این خرسندی ها وجود نداشت – کاملاً بخشی از یک مجله کوچک مانند “چشم انداز”. “نیوهون به هر نقطه ای که صنعت شکوفا می نانو کراتین مو شود، جایی که تجارت رونق می گیرد.

منتهی می نانو کراتین مو شود.” “به عنوان یک تامین کننده حمل و نقل، آن را به عموم مردم عرضه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “در اینجا ما به طور خلاصه کارایی جدید را داریم.” به طور خلاصه، در اینجا ما منظور دکتر لیمن ابوت را وقتی که «انبوه عظیم ثروت آمریکایی» را ستایش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، داریم. “این در حال خدمت به جامعه رنگ مو است، در حال ساختن راه آهن برای باز بیبی لایت مو کردن کشوری جدید برای اسکان بی خانمان ها رنگ مو است.

  بهترین و قشنگترین رنگ مو

در حال راه اندازی راه آهن برای حمل غلات از محصول غرب به میلیون ها نفر از شرق بدون تغذیه رنگ مو است” و غیره. میلیون‌ها نفر – ماشین تحریر من شروع به نوشتن «میلیون‌ها کم‌خوراک» بیبی لایت مو کرد – متواضعانه از این خدمات سپاسگزار لایت و هایلایت مو هستند و برای خرید نسخه‌هایی از هفته‌نامه پارسا که در مورد آنها می‌گوید عجله می‌کنند. “چشم انداز” ستونی از “رویبالیاژ مو دادهای جاری” را اجرا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در آن به آنچه در جهان می گذرد می گوید.

مدل رنگ مو خاکستری دخترانه : و گاهی مجبور می نانو کراتین مو شود از اتفاقاتی بر خلاف منافع “توده عظیم ثروت آمریکا” بگوید. خواننده بدبین با دنبال بیبی لایت مو کردن روایت آن از امور نیوهون در طول پنج سال پس از انتشار مقاله باکستر، سرگرمی خواهد یافت. ابتدا سقوط سرویس جاده آمد. تصادفات زنجیره ای آنقدر وحشتناک پروتئین تراپی مو بود که حتی روحانیون و اتاق های بازرگانی را به اعتراض برانگیخت. تعبالیاژ مو دادی از مشترکین “آوت لوک” از “مسافران” نیوهون لایت و هایلایت مو هستند.

این مجله نمی تواند به مشکلات آنها اشاره نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در شماره 4 ژانویه 1913، سه سال و ده روز پس از راپسودی باکستر، می خوانیم: بیشترین تصادفات در یک جاده از سال مالی گذشته، به اعتقاد ما، تصادفات نیوهون پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه