↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

روش روشن كردن رنگ مو طبیعی

روش روشن كردن رنگ مو طبیعی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت روش روشن كردن رنگ مو طبیعی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با روش روشن كردن رنگ مو طبیعی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

روش روشن كردن رنگ مو طبیعی : که چند اصل کلی را برای کمک به شما در مسئله عملی انتخاب بهترین رژیم غذایی برای خود بیان کنم. اما باید در همان ابتدا مشخص نانو کراتین مو شود که هیچ قانون سخت و سریعی وجود نرنگ مو دارد. همه بدن انسان ها کم و بیش شبیه هم لایت و هایلایت مو هستند، اما از طرف دیگر همه کم و بیش متفاوت لایت و هایلایت مو هستند. تمدن مدرن به اندک اندکی از بدن ها فرصت کامل پروتئین تراپی مو بودن را بالیاژ مو داده رنگ مو است.

رنگ مو : او آن را “ساختن مخمر از معده شما” نامید. و می توانید تصور کنید که چگونه به شکم من که پر از موز و آلو نیمه هضم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود برخورد بیبی لایت مو کرد! من رژیم غذایی سالزبری را امتحان بیبی لایت مو کردم، و خودم را از این یک واقعیت راضی بیبی لایت مو کردم، اینکه گوشت بدون چربی برای کارمندان مغز راحت‌ترین غذرنگ مو است. سالزبری ادعا بیبی لایت مو کرد که نمی‌توان با گوشت زیاده‌روی بیبی لایت مو کرد.

روش روشن كردن رنگ مو طبیعی

روش روشن كردن رنگ مو طبیعی : او تعبالیاژ مو داد زیادی از بیماران را تحت رژیم غذایی گوشت گاو بدون چربی، آسیاب کراتینه مو شده و پخته قرار بالیاژ مو داد و آنها را از سل درمان بیبی لایت مو کرد، و اگر یکی از آنها رژیم غذایی را زیر پا بگذارد و به هوس خوردن نشرنگ مو استه یا شکر تسلیم نانو کراتین مو شود، سالزبری ادعا بیبی لایت مو کرد که می تواند آن را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک یا دو ساعت بعد با بررسی یک قطره از خون آنها زیر میکروسکوپ. او در کتاب‌هایش به وضوح اثرات نشرنگ مو استه و قند اضافی در رژیم غذایی را توصیف بیبی لایت مو کرد.

اما من فکر نمی‌کنم هیچ غذایی وجود داشته باکراتینه مو شد که نتوان در آن زیاده‌روی بیبی لایت مو کرد، و همچنین معتقد نیستم که کسی باید سعی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند با یک نوع غذا زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما ذاتاً حیوانات همه چیزخوار بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. دستگاه گوارش ما شبیه به دستگاه گوارش گراز و میمون رنگ مو است که از انواع غذایی که می توانند تهیه کنند می خورند. یکی از اشتباهات رایج علاقه مندان به طبابت این رنگ مو است که میمون و سنجاب را به عنوان حیوانات میوه و آجیل خوار می دانند.

  مدل مو کوتاه رنگ تیره

در حالی که واقعیت این رنگ مو است که میمون ها و سنجاب ها گوشت می خورند تا زمانی که به دست بیاورند و شور و شوقی که با آن به پرنده می روند. لانه سازی شواهد کافی برای آن رنگ مو است که آنها هوس آن را تمام دکلره مو دارند. اگر نژادی از انسان وجود داشته باکراتینه مو شد که گیاهخوار باکراتینه مو شد، خواهید دید که آن نژاد تنها از روی ضرورت رنگ مو است. ساکنان زیبای جزایر دریای جنوبی که مضمون خلسه خام‌خواران لایت و هایلایت مو هستند.

زمان زیادی را صرف صید ماهی می‌کنند و گاهی خوک را می‌کشند و این رویبالیاژ مو داد را دقیقاً در حالی جشن می‌گیرند که مسیحیان تولد نجات دهنده خود را جشن می‌گیرند. از این رو می‌توانید نتیجه‌گیری‌های من را در نتیجه اشتباهات و آزمایش‌های بسیار دردناک حدس بزنید. تا آنجا که به رژیم غذایی مربوط می نانو کراتین مو شود، من به هیچ مدرسه ای تعلق ندارم.

من از هر یک چیزهایی آموخته ام، و چیزی که از آزمایش همه آنها آموخته ام این رنگ مو است که از اظهارات افراطی و قوانین سخت و سریع خودداری کنم. به دوستان گیاه‌خوارم که رنگ مو استدلال می‌کنند از نظر اخلاقی گرفتن زندگی با احساس اشتباه رنگ مو است، پاسخ می‌دهم که آنها نمی‌توانند بدون ارتکاب این تخلف در کشور قدم بزنند، زیرا روی حشرات و کرم‌های بیشماری راه می‌روند.

ما نمی‌توانیم بدون ادعای حق خود برای تابع بیبی لایت مو کردن اشکال پایین‌تر زندگی به اهداف خود زندگی کنیم. وقتی یک لیوان آب انگور یا یک لیوان آب معمولی را می بلعیم، میکروب های بیشماری را از بین می بریم. اگر پیشرفت علم روزی به ما ثابت نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که اشکال ابتدایی آگاهی در تمام زندگی گیاهی وجود رنگ مو دارد، بسیار متعجب خواهم کراتینه مو شد.

  رنگ مرواریدی ترکیبی

بنابراین ما رنگ مو استدلال آقای دولی را توجیه خواهیم بیبی لایت مو کرد که در بررسی “جنگل” گفت که او نمی تواند ببیند که چگونه بریدن یک گوجه فرنگی جوان در دوران اوجش جرم رنگ مو است یا به قتل رساندن یک گهواره کامل. نخود بچه در غلاف! شکی نیست که خوردن گوشت ناخوشایند، گران و کثیف رنگ مو است.

روش روشن كردن رنگ مو طبیعی : من شک ندارم که روزی به اندازه کافی بدانیم که بتوانیم برای هر فردی یک رژیم غذایی پیدا کنیمکه او را بدون نگهداری از کشتارگاه در راس قدرت خود نگه می رنگ مو دارد. اما ما در حال حاضر آن دانش را نداریم. حداقل، من شخصا آن را ندارم. اتفاقاً من یکی از آن افرادی لایت و هایلایت مو هستم – تعبالیاژ مو داد زیادی از آنها – که شیر با آنها موافق نیست. و اگر شیر و گوشت را رد کنید.

مجبور می شوید مقدار زیادی پروتئین خود را از منابع گیاهی مانند نخود، لوبیا و آجیل دریافت کنید. همه اینها حاوی مقدار زیادی نشرنگ مو استه لایت و هایلایت مو هستند، و بنابراین هیچ راهی وجود نرنگ مو دارد که بتوانید رژیم غذایی خود را برای فرار از نشرنگ مو استه اضافی ترتیب دهید. نشرنگ مو استه اضافی، بنابراین تجربه من من را متقاعد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، مرگبارترین اشتباهات رژیم غذایی رنگ مو است.

همچنین شایع‌ترین خطا رنگ مو است، نه تنها علت عفونت‌های گلو و بینی، بلکه یبوست، و همچنین اسهال، کم‌خونی، و در نتیجه، از طریق ضعیف کراتینه مو شدن جریان خون، همه اختلالاتی که از آن سرچشمه می‌گیرد. این منبع – دندان های پوسیده و روماتیسم، کورک، بد رنگی و سل رنگ مو است. غذاهای نشرنگ مو استه ای ارزان ترین لایت و هایلایت مو هستند.

  مدل رنگ مو بلوند دودی

بنابراین رژیم غذایی مشترک فقرا را تشکیل می دهند و مسئول بیماری های ناشی از سوء تغذیه لایت و هایلایت مو هستند که فقرا در معرض آن لایت و هایلایت مو هستند. از سوی دیگر، البته، بیماری های کاملاً قطعی ناشی از تغذیه بیش از حد وجود رنگ مو دارد. فشار خون بالا که با آپوپلکسی به اوج خود می رسد. مشکلات کلیوی، که ناشی از ناتوانی این اندام ها در از بین بردن تمام مواد زایدی رنگ مو است که به آنها تحویل بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود.

دژنراسیون چربی قلب یا کبد یا هر یک از اندام های حیاتی. اگر این غذاها نامتعادل باشند و حاوی عناصر معدنی لازم برای ساخت خون طبیعی نباشند، ممکن رنگ مو است با مسدود بیبی لایت مو کردن جریان خون از طریق پرخوری باعث سردرد شوید، یا ممکن رنگ مو است با خوردن مقادیر کم غذا باعث سردرد شوید. مشکل سلامتی شما هر چه باکراتینه مو شد، قضاوت من این رنگ مو است.

روش روشن كردن رنگ مو طبیعی : که در دو مورد از هر سه مورد متوجه خواهید کراتینه مو شد که به اشتباهات در رژیم غذایی مربوط می نانو کراتین مو شود. فکر نمی‌کنم اغراق کنم که می‌گویم آگاهی از اینکه چه بخوریم و چه مقدار بخوریم، دو سوم دانش این رنگ مو است که چگونه خود را در سلامت دائمی نگه داریم. فصل XX اشتباهات در رژیم غذایی (در مورد انواع مختلف غذاها و نقش آنها در ایجاد سلامتی و بیماری بحث می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.) هدف من در این فصل این رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه