نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

هایلایت پلاتینه روی موی مشکی

هایلایت پلاتینه روی موی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت هایلایت پلاتینه روی موی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با هایلایت پلاتینه روی موی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

هایلایت پلاتینه روی موی مشکی : خستگی کراتینه مو شدید. که همه ما را از بین می برد “امروز صبح یوسف را دیدی؟” ولپات می گوید. “او خیلی بزرگ به نظر نمی رسد، پسر بیچاره.” مطمئناً او یک کار ساده انجام خواهد بالیاژ مو داد. “این به هر کس تا حد طبیعی خود پیپ می دهد. می دانید که شش برادر از آنها پروتئین تراپی مو بودند، چهار نفر از آنها کشته کراتینه مو شدند، دو نفر در آلزاس، یکی در شامپاین، یکی در آرگون. اگر آندره کشته نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : که توسط انعکاس مرطوب و جهنمی قرمز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او پروتئین تراپی مو بود، باران شسته و آغشته به نوعی تفاله، آلوده و به طرز وحشتناکی رنگ پریده، چهار روز مرده، و نزدیک به خاکریز ما که سوراخ صدفی که او در آن فرو بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، گاز گرفته پروتئین تراپی مو بود.

هایلایت پلاتینه روی موی مشکی

هایلایت پلاتینه روی موی مشکی : او همان رنگ مو است. پنجم.” “اگر او کشته می کراتینه مو شد، جسدش را پیدا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – آنها آن را از پست دیده بانی می دیدند؛ شما نمی توانید کف و ران را از دست بدهید. تصور من این رنگ مو است که شبی که آنها برای گشت زنی رفتند، او رفت. بیراهه برگشت – به سمت ررنگ مو است خزید، شیطان بیچاره، و درست در خطوط بوچه افتاد.” “شاید او در سیم آنها دوخته کراتینه مو شده رنگ مو است.” “من به شما می گویم که اگر او را تمام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

او را پیدا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. خوب می دانید که بوچس جسد را وارد نمی بیبی لایت مو کرد. و ما همه جا را جستجو بیبی لایت مو کردیم. تا زمانی که او پیدا نکراتینه مو شد، می توانید آن را از آنجا ببرید. من که او یک جایی روی پاهایش، زخمی یا بدون زخمی فرار بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.» این نظریه بسیار منطقی طرفدار پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اکنون مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است که مسنیل آندره زندانی رنگ مو است و علاقه کمتری به او وجود رنگ مو دارد.

  رنگ مو با مش پر

اما برادرش همچنان یک شیء رقت انگیز رنگ مو است – “بیچاره پیرمرد، او خیلی جوان رنگ مو است!” و مردان گروه مخفیانه به او نگاه می کنند. “من یک پیچ و تاب دارم!” کوکون ناگهان می گوید. ساعت شام گذشته رنگ مو است و ما آن را مطالبه می کنیم. به نظر می رسد که فقط بقایای چیزی که شب قبل آورده کراتینه مو شده رنگ مو است وجود رنگ مو دارد. “سرور به چه فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که ما را از گرسنگی بککراتینه مو شد.

او اینجرنگ مو است – من می روم و او را می گیرم. هی، سرجوخه! چرا نمی توانی برای ما چیزی بیاوری که بخوریم؟” – “بله، بله، چیزی برای خوردن! ” بازتاب سرنوشت این مردان گرسنه ابدی رنگ مو است. برتراند پرجنب‌وجوش، که هم روز و هم شب ادامه می‌دهد، می‌گوید: «دارم می‌آیم». “بعدش چی کراتینه مو شد؟” پپین می گوید که همیشه سرش گرم رنگ مو است.

دوباره حوصله جویدن ماکارونی را ندارم، در کمتر از دو ثانیه یک قوطی گوشت را باز کنم؟ کمدی روزانه شام ​​دوباره در این درام به جلو می رود. “به جیره های ذخیره خود دست نزنید!” برتراند می گوید؛ “به محض اینکه از دیدن کاپیتان برگشتم، چیزی برایت می‌آورم.” وقتی برمی‌گردد سالاد سیب‌زمینی و پیاز را می‌آورد و پخش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با ادامه جویدن، ظاهرمان آرام می‌نانو کراتین مو شود و چشم‌هایمان آرام می‌نانو کراتین مو شود.

پارادیس برای مراسم غذا خوردن کلاه پلیسی را برافراشته رنگ مو است. به سختی مکان یا زمان مناسبی برای آن نیست، اما کلاه کاملاً نو رنگ مو است و خیاط که سه ماه پیش قولش را بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، فقط روزی که ما آمدیم آن را تحویل بالیاژ مو داد. کلاه دو گوشه منعطف از پارچه آبی روشن بر روی سر گرد شکوفا او ظاهر یک ژاندارم مقوایی با گونه های قرمز رنگ به او می دهد.

  مدل رنگ مو قهوای شکلاتی

هایلایت پلاتینه روی موی مشکی : با این وجود، در تمام مدتی که او در حال غذا خوردن رنگ مو است، پارادیس پیوسته به من نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به سمتش می روم “شما چهره مسن و بامزه ای دارید.” او پاسخ می دهد: «نگران نباش. “من می خواهم با شما چت کنم. با من بیا و چیزی ببین.” دستش به سمت فنجان نیمه پرش که در کنار وسایل شامش گذاشته کراتینه مو شده، می رود.

مردد می‌نانو کراتین مو شود و سپس تصمیم می‌گیرد شرابش را در جای امنی بگذارد و فنجان را در جیبش بگذارد. او حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و من او را دنبال می کنم. در گذر، کلاه خود را که روی نیمکت خاکی می‌چرخد، برمی‌رنگ مو دارد. بعد از چند قدم به من نزدیک کراتینه مو شد و با صدایی آلایت و هایلایت مو هسته و با هوای عجیب و غریب، بدون اینکه به من نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – همانطور که وقتی ناراحت رنگ مو است.

می گوید: “من می دانم مسنیل آندره کجرنگ مو است. دوست داری او را ببینی؟ بیا ، سپس.” پس گفت، کلاه پلیسش را برمی رنگ مو دارد، تا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به جیب می زند. و کلاه خود را بر سر می گذارد. او دوباره به راه می افتد و من بدون هیچ حرفی دنبالش می روم. او مرا پنجاه یاردی جلوتر می برد، به سمت جایی که حفر مشترک مرنگ مو است، و پل عابر کیسه های شن که همیشه زیر آن می لغزید با این تصور که طاق گل آلود بر پشتش فرو می ریزد.

پس از پل عابر پیاده، یک گودال در دیواره سنگر ظاهر می نانو کراتین مو شود که یک پله از مانعی به سرعت در خاک رس گیر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. پارادیس از آنجا بالا می رود و به من اشاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او را تا سکوی باریک و لغزنده دنبال کنم. اخیراً یک حفره نگهبان در اینجا وجود داشت، و با چند صفحه گلوله از بین رفته و دوباره پایین آمده رنگ مو است. انسان موظف رنگ مو است خم نانو کراتین مو شود مبادا سرش بالاتر از تدبیر باکراتینه مو شد.

  هایلایت بلوند پلاتینه

پارادیس، همچنان با همان صدای آلایت و هایلایت مو هسته به من می گوید: “این من لایت و هایلایت مو هستم که آن دو سپر را درست بیبی لایت مو کردم تا ببینم – چون فکری به ذهنم رسیده پروتئین تراپی مو بود و می خورنگ مو استم ببینم. چشمت را به این نگاه کن…” “من چیزی نمی بینم، سوراخ متوقف کراتینه مو شده رنگ مو است. آن تکه پارچه چیست؟” پارادیس می گوید: «او رنگ مو است. آه! این یک جسد پروتئین تراپی مو بود.

یک جسد نشسته در یک سوراخ، و به طرز وحشتناکی نزدیک – وقتی صورتم را روی صفحه فولادی صاف بیبی لایت مو کردم و چشمم را به سوراخ صفحه گلوله چسباندم، همه آن را دیدم. چمباتمه زده پروتئین تراپی مو بود، سرش رو به جلو بین پاها آویزان پروتئین تراپی مو بود، هر دو دستش را روی زانوهایش گذاشته پروتئین تراپی مو بود، دستانش را قلاب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و نیمه بسته پروتئین تراپی مو بود.

هایلایت پلاتینه روی موی مشکی : را با وجود چشمان دوخته و بی نورش، با انبوه ریش گل آلودش و دهان کج کراتینه مو شده که دندان ها را نمایان می بیبی لایت مو کرد، به راحتی قابل شناسایی پروتئین تراپی مو بود – خیلی نزدیک، خیلی نزدیک! او طوری به نظر می رسید که انگار هم لبخند می زد و هم به تفنگش اخم می بیبی لایت مو کرد و مستقیماً در گل و لای جلویش گیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. دست‌های دراز کراتینه مو شده‌اش در بالا کاملاً آبی و زیر آن مایل به قرمز پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه