↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

نحوه رنگ كردن ريشه مو مش شده

نحوه رنگ كردن ريشه مو مش شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نحوه رنگ كردن ريشه مو مش شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نحوه رنگ كردن ريشه مو مش شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

نحوه رنگ كردن ريشه مو مش کراتینه مو شده : شکم بزرگی داشتند و رنگ مو استعبالیاژ مو داد آنها در برابر بیماری با جدا بیبی لایت مو کردن یک طبقه‌بندی کامل از مشکلات – “بیماری‌های کودکان” برای آنها تشخیص بالیاژ مو داده می‌کراتینه مو شد. تماس گرفت.

رنگ مو : اما یک طرف دیگر این بحث وجود رنگ مو دارد – و یک طرف دیگر برای علاقه مندان به درمان طبیعت. ما مردان متمدن، با زندگی نرم، با خود خواری و ورزش نبیبی لایت مو کردن، ممکن رنگ مو است تن بدن خود را بسیار کمتر از رنگ مو استانرنگ مو داردی که اجبالیاژ مو دادمان برای ما تعیین بیبی لایت مو کرده اند، کاهش دهیم. و سپس میکروب های بیماری رایج ما را می گیرند، سپس سرماخوردگی، گلودرد، سل داریم.

نحوه رنگ كردن ريشه مو مش کراتینه مو شده

نحوه رنگ كردن ريشه مو مش کراتینه مو شده : آنها شاد و آزاد پروتئین تراپی مو بودند. و یقیناً اگر چنین چیزی برای انسان ممکن پروتئین تراپی مو بود، باید دلیل بر ضد میکروب پروتئین تراپی مو بود. اما کشتی به یکی از این جزایر آمد و ملوانی را که در حال مرگ بر اثر سل پروتئین تراپی مو بود به ساحل انداخت و در عرض چند سال چهار پنجم جمعیت این جزیره بر اثر بیماری از بین رفتند. آنچه سل باقی مانده پروتئین تراپی مو بود با سیفلیس و آبله تمام کراتینه مو شد و امروز مارکیزان ها نژاد تقریباً منقرض کراتینه مو شده ای لایت و هایلایت مو هستند.

مدافع طبیعت کاملاً درست می گوید که درمان چنین بیماری هایی فایده ای نرنگ مو دارد. مسئله این رنگ مو است که بدن را به حالت قبلی خود برگردانیم تا بتوانیم از محیط طبیعی خود و گونه های آن برتر باشیم. شعر «وان هوس شای» را می‌شناسید که در هر قسمت آنقدر عالی ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که پنجاه سال طول کشید و سپس به یکباره در یک انبوه فرو ریخت.

  بهترین رنگ مو تینیجری

اما بدن انسان به این شکل ساخته نکراتینه مو شده رنگ مو است. همیشه دارای یک یا چند مکان رنگ مو است که نسبت به سایرین ضعیف‌تر لایت و هایلایت مو هستند و ابتدا اثرات فشار را نشان می‌دهند. در یکی به شکل سوء هاضمه، در دیگری سردرد، در دیگری سرماخوردگی، در دیگری دندان های پوسیده، در دیگری سفت کراتینه مو شدن رگ ها یا سفت کراتینه مو شدن مفاصل به خود می گیرد. اما علائم هر چه که باکراتینه مو شد.

علت اصلی همیشه یکسان رنگ مو است، وضعیت غیر طبیعی جریان خون، و در نتیجه کاهش تن بدن. بنابراین، با مطالعه هر بیماری و درمان آن، ابتدا این سوال اورژانسی دارید که آیا میکروب هایی در بدن وجود رنگ مو دارد و اگر وجود رنگ مو دارد، چگونه می توانید آنها را از بین ببرید؟ به عنوان بخشی از مشکل، باید بپرسید که آیا جریان خون شما طبیعی رنگ مو است یا خیر، و اگر نه، چه روش هایی وجود رنگ مو دارد که می توانید.

آن را طبیعی کنید و آن را حفظ کنید؟ همچنین باید بپرسید که دلایل بروز مشکل شما در این یا آن اندام خاص چیست؟ آیا ضعف یا نقصی در آنجا وجود رنگ مو دارد و آیا می توان آن عیب را برطرف بیبی لایت مو کرد یا می توان عادات شما را تغییر بالیاژ مو داد تا فشار وارده بر آن اندام کاهش یابد؟ آیا اقداماتی وجود رنگ مو دارد که می توانید برای افزایش جریان خون به آن اندام و افزایش فعالیت آن انجام دهید؟ در مطالعه سلامتی خود، متوجه خواهید کراتینه مو شد.

که شرایط متفاوت رنگ مو است و اهمیت یک عامل یا عامل دیگر متفاوت خواهد پروتئین تراپی مو بود. اما به ندرت مشکلی را خواهید یافت که همه این عوامل در آن وارد نکراتینه مو شده باشند، و به ندرت راه حل مناسبی پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد مگر اینکه همه عوامل را در نظر سامبره مو بگیرید. فصل نوزدهم آزمایشات در رژیم غذایی (ماجراهای نویسنده در جستجوی سلامتی و نتیجه گیری او در مورد اینکه چه بخوریم را روایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.) شاگردان بدن به ما اطمینان می دهند.

  رنگ مو قهوه ای تیره گیاهی

که هر ذره ای از ماده که آن را تشکیل می دهد در طول هفت سال تغییر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بدیهی رنگ مو است که هر چیزی که عضوی از بدن رنگ مو است، باید زمانی به عنوان غذا وارد نانو کراتین مو شود. بنابراین مشکل رژیم غذایی امروز ما مشکل این رنگ مو است که بدن ما هفت سال بعد و احتمالاً خیلی زودتر از آن چه خواهد کراتینه مو شد. من این بحث را با بیان تجربیات شخصی خودم در مورد غذا شروع می کنم.

نحوه رنگ كردن ريشه مو مش کراتینه مو شده : من قصد ندارم رژیم غذایی خود را به شخص دیگری توصیه کنم. زیرا یکی از اولین چیزهایی که باید در مورد این موضوع بگویم این رنگ مو است که هر انسان یک مشکل رژیم غذایی جداگانه رنگ مو است. اما من سعی می کنم چند اصل را برای راهنمایی شما و به ویژه رایج ترین اشتباهات اشاره کنم. از اشتباهات خودم می گویم، چون اتفاق می افتد که آنها را از نزدیک می شناسم.

من در جنوب بزرگ کراتینه مو شدم، جایی که رسم مردم این رنگ مو است که وقت و فکر زیادی به موضوع غذا خوردن می‌دهند. در میان افرادی که می‌شناختم، همیشه این امر مسلم تلقی می‌کراتینه مو شد که حداقل یک نفر در آشپزخانه باکراتینه مو شد که تمام وقت خود را صرف تهیه غذاهای خوشمزه برای خوردن خانواده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این شخص به طور کلی یک نفر پروتئین تراپی مو بود، و نیازی به گفتن نیست.

او چیزی در مورد مواد شیمیایی غذاها، هیچ چیز در مورد مواد تشکیل دهنده یا ویژگی های غذایی آنها نمی دانست. تنها چیزی که او می دانست در مورد سلیقه آنها پروتئین تراپی مو بود. به او آموزش بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که آنها را به روشی که بهترین طعم را رنگ مو دارد آماده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و مدام در مورد این موضوع توسط خانم های خانواده توصیه و نصیحت می کراتینه مو شد و گاهی اوقات سرزنش می کراتینه مو شد.

  رنگساژ با رنگ مو فرق دارد؟

سر میز، خانواده و مهمانان هرگز از صحبت درباره غذا و طعم آن کوتاهی نمی‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به ندرت آشپز پشت در پروتئین تراپی مو بود و به نظرات آنها گوش می‌بالیاژ مو داد. وگرنه تا بعد از غذا منتظر گزارشی می ماند که کسی برایش می آورد. علاوه بر این، بانوان خانواده در چیزی که به آن «آشپزی فانتزی» می گویند، مهارت داشتند.

آنها به خود زحمت نبالیاژ مو دادندگوشت ها و سبزیجات، اما آنها کیک های خمیری را با هم مخلوط می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و انواع دسرهای مفصل درست می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و این گنجینه ها و دستور پخت آنها را با دیگر خانم های همسایه مبادله می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. علاوه بر این، دوره های خاصی از هفته و سال به ویژه به تهیه و مصرف مقادیر زیادی غذا اختصاص داشت.

نحوه رنگ كردن ريشه مو مش کراتینه مو شده : هر هفت روز یک بار اعضای خانواده با خوردن دو برابر معمول عبادت خود را برای خالق خود ابراز می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و در زمان دیگری تولد نجات دهنده خود را با پرخوری منظم به مدت دو یا سه هفته جشن گرفتند. البته ناگفته نماند که کودکانی که در چنین محیطی بزرگ کراتینه مو شده‌اند همگی اشتهای زیادی داشتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه