↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

روش رنگ كردن مو با مواد طبيعي

روش رنگ كردن مو با مواد طبيعي | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت روش رنگ كردن مو با مواد طبيعي را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با روش رنگ كردن مو با مواد طبيعي را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

روش رنگ كردن مو با مواد طبيعي : اغلب برای آنها قیمتی بسیار بالاتر از کالای بهداشتی می پردازد. آنهایی که بعد که آرد سفید و نیشکر و گوشت خوکش را به دست آورد، آن را به خانه می برد و مخلوط می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در ماهیتابه می گذارد و داغ برای شوهر و فرزندانش می دهد.

رنگ مو : آنها یک عبارت تمام دکلره مو دارند – یا حداقل در زمانی که من پسر پروتئین تراپی مو بودم این جمله را داشتند: “مرگت را می گیری.” هر بار که زیر باران بیرون می‌رفتم، هر بار که با پاهای خیس بازی می‌بیبی لایت مو کردم، یا در آب‌خور می‌نشستم، یا زیر دوش آب سرد می‌رفتم، این فرمول را می‌شنیدم که «مرگت را خواهی گرفت». و از سوی دیگر، «لنگ های سلامتی» لایت و هایلایت مو هستند که به کراتینه مو شدت اعلام می کنند که نام «سرما» یک نام اشتباه و دامی برای افکار مردم رنگ مو است.

روش رنگ كردن مو با مواد طبيعي

روش رنگ كردن مو با مواد طبيعي : بیماری ها و درمان ها (درباره برخی از بیماری های رایج انسان، و آنچه در مورد علت و درمان آنها شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است، بحث می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.) من با رایج ترین دردسر شروع می کنم که به عنوان “سرماخوردگی” شناخته می نانو کراتین مو شود. این نام نشان می دهد که علت مشکل در قرار گرفتن در معرض یا سرما رنگ مو است. همه مادربزرگ های دنیا در این مورد اتفاق نظر تمام دکلره مو دارند.

آنها می گویند سرما هیچ ربطی به آن نرنگ مو دارد و به کاشفان قطب شمال اشاره می کنند که اغلب تا حد مرگ یخ می زنند، اما تا زمانی که به اتاق های گرم تمدن برنگردند “سرد نمی خورند”. همانطور که برای پیش نویس، “لنگ سلامتی” بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که یک بادگیر صرفا “هوای تازه در حال حرکت رنگ مو است”. که قرار رنگ مو است موضوع را حل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با این حال، وقتی به آن فکر می‌کنید.

  مدل رنگ مو بادمجانی روشن

متوجه می‌شوید که یک طوفان نیز صرفاً «هوای تازه در حال حرکت رنگ مو است»، بنابراین سؤال را با یک عبارت تعیین نبیبی لایت مو کرده‌اید. در حالی که داشتم این فصل ها را درباره سلامتی می نوشتم، به سرماخوردگی کراتینه مو شدید مبتلا کراتینه مو شدم – که برای من یک شوخی پروتئین تراپی مو بود. تاریخچه این سرما در ذهن من به همان اندازه که هر انسانی می تواند باکراتینه مو شد روشن رنگ مو است.

و به عنوان مثال نشان می دهد که مادربزرگ ها چقدر حقیقت تمام دکلره مو دارند و “لنگ های سلامتی” چقدر تمام دکلره مو دارند. برای شروع، من بیش از حد کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. انواع و اقسام توسل به من می آید. صدها نفر برای من نامه می نویسند و من طاقت بی پاسخ گذاشتن آنها را ندارم. تماس‌ها و دعوت‌هایی را پذیرفتم که در آن‌ها مجبور پروتئین تراپی مو بودم چیزهای زیادی بخورم که عقلم آنها را تأیید نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بنابراین یک روز صبح با یک گلو درد خفیف از خواب بیدار کراتینه مو شدم. تمام روز را روزه گرفتم و تا غروب احساس خوبی داشتم. اما تماس دیگری آمد و من رضایت بالیاژ مو دادم که در یک شب سرد و بارانی یک ماشین سواری طولانی داشته باشم.وقتی به خانه برگشتم، بعد از پنج یا شش ساعت، کاملاً سرد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم و “سرماخوردگی” من در طول شب شروع کراتینه مو شد. تصور می کنم این توضیح برای همه مادربزرگ های جهان رضایت بخش خواهد پروتئین تراپی مو بود.

همه مادربزرگ های عزیز و خوب می دانند که یک ماشین سواری در یک شب سرد و بارانی برای مرگ هر مردی کافی رنگ مو است. اما گوش کن مادربزرگ ها! در اواخر پاییز تمام شب را به تماشای آهوها نشسته‌ام، تنها با یک پتوی نازک که رویم را می‌پوشاند، و از سرما چنان سفت بلند کراتینه مو شدم که به سختی می‌توانستم حرکت کنم. اما حالا که رژیم خوانده ام، جای خود را با سیندرلا گرفته ام.

  رنگ موی بژ شکلاتی تیره

روش رنگ كردن مو با مواد طبيعي : من می توانم هر نوع نانی را که می خواهم بخرم. اگر بخواهم می توانم بهترین نان سفید را سه بار در روز بخورم. اما چیزی که من سه بار در روز می خورم، یک پوسته سفت خشک “نان سیاه” رنگ مو است. “نان سیاه” نام درنگ مو استان پریان برای نانی رنگ مو است که از غلات کامل تهیه می نانو کراتین مو شود. دهقان آن را به این طریق می خورد.

زیرا او هیچ دستگاه آسیاب اختراعی در اختیار نرنگ مو دارد تا عناصر حیات بخش غذای خود را از بین ببرد. تقریباً تمام عناصر معدنی دانه در قسمت بیرونی و تیره رنگ موجود رنگ مو است. قسمت سفید تقریباً نشرنگ مو استه خالص رنگ مو است. و وقتی از آرد سفید رنگ مو استفاده می‌کنید، نه تنها جریان خون، رنگ مو استخوان‌ها و دندان‌هایتان را گرسنگی می‌کشید.

بلکه دستگاه گوارش را از مواد زبری که به آن عادت رنگ مو دارد و باید آن را تحریک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، محروم می‌کنید. عمل. من می‌دانم که محصولات غلات سبوس‌دار موادی لایت و هایلایت مو هستند که هضم آن‌ها آسان‌تر نیست، اما ما نباید بیش از آن‌که اجازه دهیم ماهیچه‌هایمان به دلیل کم‌کاری شل شوند، دستگاه گوارش خود را نازک و ضعیف کنیم.

ما باید از معده خود بخواهیم که با غذاهای طبیعی معمولی رفتار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دقیقاً همانطور که بدن خود را به واکنش در برابر آب سرد عادت بالیاژ مو داده ایم و کار سخت و صادقانه را تحمل می کنیم. دهقانان ژاپنی برای سال ها با برنج و با کمی ماهی خشک زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اخیراً یک بیماری مرموز به نام بری بری در سراسر ژاپن گسترش یافت.

  انواع رنگ مو بلوند دودی

این امر به ویژه در ارتش رایج پروتئین تراپی مو بود و بنابراین دانشمندان ژاپنی به دنبال کشف علت کراتینه مو شدند و ثابت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که روش مدرن صیقل بالیاژ مو دادن برنج رنگ مو است که پوشش بیرونی دانه را از بین می برد. برنج اگر در حالت طبیعی خورده نانو کراتین مو شود یکی از سالم ترین غذاهرنگ مو است. اما برای به دست آوردن آن در آن حالت در این کشور، باید یک فروشگاه مواد غذایی مخصوص کرانک های سلامتی پیدا کنید و باید هزینه خاصی برای آن بپردازید.

شما باید برای نان سبوس دار قیمت بیشتری بپردازید – زیرا از هر صد نفر نود و نه نفر نادان لایت و هایلایت مو هستند و اصرار تمام دکلره مو دارند که غذاهایشان زیبا باکراتینه مو شد! احتمالا شما درنگ مو استان های دریا را خوانده اید و از وحشت اسکوربوت می دانید. اسکوربوت و بری بری بیماری های مشابهی لایت و هایلایت مو هستند که علت مشابهی تمام دکلره مو دارند. مردان در کشتی های بادبانی قدیمی مجبور پروتئین تراپی مو بودند.

روش رنگ كردن مو با مواد طبيعي : با بیسکویت سفید و گوشت نمکی زندگی کنند و همیشه می دانستند که برای بهپروتئین تراپی مو بودی از بیماری خوراندن خود باید به بندر برسند و سبزیجات و میوه های تازه به خصوص تهیه کنند. پیاز و لیمو که حاوی ویتامین ها و همچنین نمک لایت و هایلایت مو هستند. اما خانم خانه دار مدرنی را خواهید دید که وارد خواربارفروشی می نانو کراتین مو شود و قفسه های کالاهای «پکیج» را بررسی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در ناآگاهی خود محصولات تولید کننده اسکوربوت را انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه