↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

طرز رنگ كردن مو با دارچین و ماست

طرز رنگ كردن مو با دارچین و ماست | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت طرز رنگ كردن مو با دارچین و ماست را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با طرز رنگ كردن مو با دارچین و ماست را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

طرز رنگ كردن مو با دارچین و مرنگ مو است : یک وعده غذایی کامل را بدون انجام عمل قورت بالیاژ مو دادن بخورید. فلچر ادعا بیبی لایت مو کرد که این روش صحیح غذا خوردن رنگ مو است و شما می توانید خود را برای پیروی از این روش آموزش دهید.

رنگ مو : بنابراین گوشت خوک باید همیشه کاملاً پخته نانو کراتین مو شود. سفیده تخم مرغ با جوشاندن سفت یا سرخ بیبی لایت مو کردن کمتر قابل هضم می نانو کراتین مو شود. هرگز نباید اجازه بالیاژ مو داد که تخم مرغ بجوکراتینه مو شد. آنها را در آب سرد قرار دهید و به محض اینکه آب شروع به جوشیدن بیبی لایت مو کرد آنها را بردارید. پختن میوه تازه یا خشک ضروری نیست. میوه های خشک ممکن رنگ مو است خیس بخورند و خام مصرف شوند.

طرز رنگ كردن مو با دارچین و مرنگ مو است

طرز رنگ كردن مو با دارچین و مرنگ مو است : اما من متوجه می شوم که چندین میوه مخصوصا سیب و گلابی اگر خام بخورند با من موافق نیستند. بنابراین من آنها را پانزده یا بیست دقیقه می پزم. من با میوه و سبزیجات کنسرو کراتینه مو شده مخالفتی ندارم، به شرطی که مصرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندمشکل در باز بیبی لایت مو کردن آنها برای اطمینان از اینکه هیچ نشانه ای از خراب کراتینه مو شدن وجود نرنگ مو دارد. اگر میوه‌های خود را می‌چینید، هیچ شکری در آن نریزید.

تنها کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که اجازه دهید چند دقیقه بجوکراتینه مو شد و در حالی که داغ می‌شوند، آن‌ها را محکم ببندید. کل راز حفظ این رنگ مو است که هوا را با باکتری هایش دفع کنیم. اگر در مزرعه زندگی می‌کنید، در پیروی از رژیم غذایی که در اینجا به آنها اشاره کراتینه مو شده مشکلی نخواهید داشت، زیرا می‌توانید تمام غذاهایی را که من توصیه بیبی لایت مو کرده‌ام را برای خود تولید کنید.

  مدل رنگ مو معمولی بدون دکلره

فقط این اشتباه را نکنید که بهترین غذاهای خود را ارسال کنید و محصولات یک کارخانه را پس سامبره مو بگیرید، فقط به این دلیل که تبلیغات دروغی در مورد آنها خوانده اید. گندم و جو و ذرت خود را به آسیاب ببرید و آن را کامل آسیاب کنید و نان و غلات خود را درست کنید. آزمایش مخلوط بیبی لایت مو کردن آرد ذرت کامل با آب و کمی نمک و پختن آن را به شکل “دورهای ذرت” سخت و ترد امتحان کنید.

من اینها را نمی‌خورم – بلکه فقط به این دلیل که نمی‌توانم آنها را بخرم و زمانی برای درست بیبی لایت مو کردنشان ندارم. یکی دیگر از مواد غذایی رایج که من توصیه نمی کنم، گوشت شور و دودی رنگ مو است. من تظاهر نمی‌کنم که اثرات مقادیر زیادی نمک و نمک و دود چوب را بر سیستم انسان می‌دانم، اما می‌دانم که “جوخه سم” دکتر وایلی به طور قطع ثابت بیبی لایت مو کرد.

که تعبالیاژ مو دادی از این مواد معدنی معدنی برای سلامتی مضر لایت و هایلایت مو هستند و من ترجیح می دهم وقتی می توانم گوشت تازه بخورم. من مقدار متوسطی از نمک معمولی را روی گوشت و سیب زمینی رنگ مو استفاده می کنم، زیرا به نظر می رسد یک ولع طبیعی برای این کار وجود رنگ مو دارد. می دانم که بسیاری از علاقه مندان به سلامت اصرار تمام دکلره مو دارند که به این ترتیب به کلیه هایم فشار وارد می کنم.

اما منتظر می مانم تا این علاقه مندان به سلامت به من بفهمانند که چرا آهوها و گاوها و اسب ها در حالت وحشی مایل ها را طی خواهند بیبی لایت مو کرد. من آموخته ام که بیان جملات قابل قبول در مورد سلامتی آسان رنگ مو است، اما اثبات آنها چندان آسان نیست. مثلاً به من گفته کراتینه مو شد که نوشیدن آب هنگام غذا مضر رنگ مو است و سالها از نظر شرعی از این عادت اجتناب بیبی لایت مو کردم.

  مدل رنگ مو فیس فریم موی کوتاه

طرز رنگ كردن مو با دارچین و مرنگ مو است : اما به ذهن رنگ مو استاد کالج رسید تا بفهمد آیا این واقعاً درست رنگ مو است یا نه، و او یک سری آزمایشات را انجام بالیاژ مو داد که ثابت بیبی لایت مو کرد معده وقتی محتویات آن رقیق می نانو کراتین مو شود بهتر کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تنها نکته در مورد نوشیدن در وعده های غذایی این رنگ مو است که نباید از مایع برای شستن غذا بدون جویدن آن رنگ مو استفاده کنید. من می توانم دو راه دیگر را پیشنهاد کنم.

که از طریق آنها می توانید در هزینه غذا صرفه جویی کنید. یکی از نخوردن زیاد و دیگریبا خوردن همه چیزهایی رنگ مو است که می خرید مقدار غذایی که توسط مردم آمریکا هدر می رود، مردم هر کشور اروپایی را سیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مقدار غذایی که از هر یک از هتل های بزرگ کلاس تفریحی ما در آمریکا پرتاب می نانو کراتین مو شود، بچه های یک شهر اروپایی را سیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

من فکر می‌کنم که انداختن مواد غذایی در سطل زباله که ممکن رنگ مو است زندگی انسان را تغذیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می‌تواند به‌عنوان جرم توصیف نانو کراتین مو شود. در خانواده ما سطل زباله نداریم. چه ضایعات کمی وجود رنگ مو دارد، ما در اجاق گاز می سوزانیم و همسرم آن را به گل رز تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این شامل چربی رنگ مو است که نمی توانیم در قصابی به دست آوریم.

رنگ مو استخوان های گوشت و پوست برخی از میوه ها و سبزیجات. هرگز به ذهن ما نمی رسد که ذره ای نان، گوشت یا سایر مواد غذایی سالم را بیرون بریزیم. اگر چیزی داریم که می ترسیم خراب نانو کراتین مو شود، آن را بیرون نمی اندازیم، بلکه در قابلمه می گذاریم و چند دقیقه می پزیم. اگر همین قانون را در خانه خود وضع کنید.

  بهترین رنگ موی روشن برای موهای سفید

دست کم این مقدار از اتلاف زندگی آمریکایی را متوقف خواهید بیبی لایت مو کرد. و در مورد هتل های بزرگ کلاس تفریحی، و میزهای ضیافت ثروتمندان – فقط چند سال صبر کنید، و فکر می کنم انقلاب اجتماعی به آنها توجه خواهد بیبی لایت مو کرد! فصل XXII غذاها و سموم (موضوع رژیم غذایی را به پایان می رساند و تأثیر آن بر سیستم محرک ها و مواد مخدر را مورد بحث قرار می دهد.) چند سال پیش پیرمردی درگذشت که بیست سال از عمر خود را وقف آموزش جویدن غذای مردم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

هوراس فلچر نام او پروتئین تراپی مو بود و ایده هایش تبدیل به یک مد کراتینه مو شد و برخی از مردم آنها را به افراط های خنده دار رساندند. اما فلچر یک کشف واقعی انجام بالیاژ مو داد. چیزی که او آن را “فیلتر غذا” نامید. این عمل خودکار دستگاه بلع رنگ مو است که به موجب آن طبیعت غذایی را که به اندازه کافی برای هضم آماده کراتینه مو شده رنگ مو است انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر یک لقمه غذا را بدون انجام عمل بلع بجوید.

طرز رنگ كردن مو با دارچین و مرنگ مو است : متوجه خواهید کراتینه مو شد که غذا به تدریج ناپدید می نانو کراتین مو شود. اتفاقی که می افتد این رنگ مو است که تمام آن که به یک خمیر نازک تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است بدون توجه به گلوی شما می لغزد، و شما ممکن رنگ مو است به ریختن غذای بیشتری در دهان خود و جویدن ادامه دهید و می توانید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه