نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی کرم پلاتینه

رنگ موی کرم پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی کرم پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی کرم پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی کرم پلاتینه : وقتی از گرگ صحبت می کنید -” دمش را می بینی… “هنوز نه، اما تقریباً – نگاه کنید!” از چند بوته در سمت ررنگ مو استمان دیدیم که پوزه قرمز لاموز مانند گراز وحشی در حال نگاه بیبی لایت مو کردن رنگ مو است.

رنگ مو : فویا، عبوس از تشنگی و گرفتگی مفاصل سفت، غرغر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سرسختانه بر نگه داشتن سلاح ها و دسته هایش اصرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما به عقب برمی گردیم و مثل همیشه انحرافی در راه رفتن بدون صف پیدا می کنیم. آنقدر غیر معمول رنگ مو است که فرد آن را غافلگیرکننده و سودآور می داند. بنابراین این یک نقض آزادی رنگ مو است که به زودی هر چهار نفر ما را زنده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی کرم پلاتینه

رنگ موی کرم پلاتینه : سرم بین دو ترکیدگی قرار گرفت، اما فقط؛ یک اصلاح بسیار نزدیک، و چنگام آن را گرفت.» فویا می‌گوید: «باید او را می‌دیدی، منزجرکننده پروتئین تراپی مو بود، آن دو گوش آویزان پروتئین تراپی مو بود. ما دو بسته بانداژ داشتیم، و برانکاردها ما را شلیک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ” تله هایت را به ما بده، ما برمی گردیم. من و فارفادت تجهیزات ولپات را بین خودمان تقسیم می کنیم.

ما در کشور بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که انگار برای لذت آن. “ما عابر پیاده بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم!” ولپات با افتخار می گوید. وقتی به پیچ در بالای تپه می رسیم، او دوباره به رویاهای گلگون می پردازد: “پیرمرد، بالاخره زخم خوبی رنگ مو است. من را برگردانند، اشتباهی در این مورد نیست.” چشمانش چشمک می‌زند و در توده‌های سفید بزرگی که روی شانه‌هایش می‌چرخد.

می‌درخکراتینه مو شد – یک توده قرمز در هر طرف، جایی که گوش‌ها قرار داشتند. از عمقی که روستا قرار رنگ مو دارد صدای ضربات ساعت ده را می شنویم. ولپات می گوید: «به جهنم زمان، دیگر برای من مهم نیست ساعت چند رنگ مو است.» او پرحرف می نانو کراتین مو شود. تب پایینی رنگ مو است که الهام بخش پایان نامه او می نانو کراتین مو شود و آن را به نوسان آلایت و هایلایت مو هسته راه رفتن ما که قدم های او پیشاپیش شاداب رنگ مو است.

  رنگ مو سال طلایی

متراکم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “آنها یک برچسب قرمز را روی کت بزرگ من می چسبانند، می بینید، و من را به عقب می برند. این بار توسط یک مرد بسیار مودب رئیس خواهم کراتینه مو شد، که به من خواهد گفت: “این یک طرف رنگ مو است. حالا به طرف دیگر بپیچید – پس، هموطن بیچاره من. سپس آمبولانس، و سپس قطار بیمار، با روش‌های زیبای خانم‌های صلیب سرخ در تمام طول مسیر، مانند کراپلت جولز، سپس بیمارستان پایه. تخت‌هایی با ملحفه‌های سفید، اجاقی که وسط آن خرخر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

از همه ما، افرادی که وظیفه ویژه مراقبت از شما را داریم، و شما در حال انجام آن لایت و هایلایت مو هستید، دمپایی‌های معمولی – شلخته و راحت – و یک کمد اتاقی. مبلمان! و در آن بیمارستان‌های بزرگ رنگ مو است که همه چیز برای شما خوب رنگ مو است. من غذاها و حمام های خوبی خواهم داشت. هر چه در توانم باکراتینه مو شد می گیرم. و هدایایی وجود خواهد داشت.

که می توانید از آنها لذت ببرید بدون اینکه مجبور باشید برای آنها با دیگران بجنگید و خودتان را در یک آشفتگی خونین قرار دهید. دو دستم روی میز رنگ مو است، و آنها هیچ کاری نمی کنند، مثل چیزهایی که باید به آنها نگاه کنم – مثل اسباب بازی ها، چه؟ مانند دسته های بنفشه در حال گسترش رنگ مو است.” ولپات مکث می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

درموردش تکان می‌خورد و از جیبش بیرون می‌آورد، همراه با قیچی معروفش، چیزی که به من نشان می‌دهد: «تینز، این را دیده‌ای؟» این عکس همسر و دو فرزندش رنگ مو است. او قبلاً آن را بارها به من نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است. من به آن نگاه می کنم و ابراز قدردانی می کنم. ولپات می‌گوید: «به مرخصی رنگ مو استعلاجی خواهم رفت.

  رنگ مرواریدی هفت

رنگ موی کرم پلاتینه : و در حالی که گوش‌هایم دوباره به خود می‌چسبند، زن و بچه‌های کوچک به من نگاه می‌کنند، و من به آنها نگاه خواهم بیبی لایت مو کرد. و در حالی که آنها دوباره رکراتینه مو شد می‌کنند کاهو، دوستان من، جنگ، پیشرفت خواهد بیبی لایت مو کرد – روس ها – کسی نمی داند، چه؟ او با صدای بلند فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خود را با پیش بینی های شاد لالایی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در حال حاضر تنها با جشنواره خصوصی خود در میان ما. “دزد!” بر سر او فریاد می زند. تو خیلی شانس داری، به خدا! چگونه می توانستیم به او حسادت نکنیم؟ او به مدت یک، دو یا سه ماه می رود. و در تمام آن مدت، به جای محرومیت های رقت بار ما، تبدیل به مردی می کراتینه مو شد! فرفادت می‌گوید: «در آغاز، وقتی شنیدم که آرزوی «زخم خوب» تمام دکلره مو دارند.

به نظر خنده‌دار می‌آمد. اما با این وجود، و هر چه می توان در مورد آن گفت، اکنون می فهمم که این تنها چیزی رنگ مو است که یک سرباز بیچاره می تواند به آن امیدوار باکراتینه مو شد، اگر او زرنگ نباکراتینه مو شد.” داشتیم به روستا نزدیک می کراتینه مو شدیم و از دور چوب می گذشتیم. در گوشه آن، شکل ناگهانی یک زن در برابر پرتوهای آفتابی ورزشی که او را با نور ترسیم می بیبی لایت مو کرد.

برخرنگ مو است. او با هوشیاری ایستاده پروتئین تراپی مو بود، در مقابل پس‌زمینه بنفش کم‌رنگ حاشیه‌های چوب و درختان متقاطع. او لاغر اندام پروتئین تراپی مو بود، سرش آتش گرفته پروتئین تراپی مو بود با موهای روشن، و در صورت رنگ پریده اش می توانستیم غارهای تاریک شب را ببینیم. آن درخشنده با لرزش به ما خیره کراتینه مو شد، سپس ناگهان در زیر درختان فرو رفت و مانند مشعل ناپدید کراتینه مو شد.

  رنگ مو قهوه ای گرم

ظهور و پرواز آن چنان ولپات را تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داد که او موضوع گفتمان خود را از دست بالیاژ مو داد. “او چیزی شبیه به آن زن آنجرنگ مو است!” فویا که اشتباه متوجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، گفت: “نه، او را ادوکسی می نامند. من او را می شناختم چون قبلاً او را دیده پروتئین تراپی مو بودم. یک پناهنده. نمی دانم از کجا می آید، اما او در گمبلین، در خانواده ای آنجرنگ مو است. ” ولپات تایید بیبی لایت مو کرد: “او لاغر و زیبرنگ مو است.” “یکی دوست رنگ مو دارد.

به او یک هدیه کوچک بدهد – او به اندازه کافی خوب رنگ مو است که بخورد – مانند یک مرغ لطیف رنگ مو است. و به چشم هایی که رنگ مو دارد نگاه کنید!” فویا می گوید: «او عجیب رنگ مو است. “تو نمی‌دانی چه زمانی او را گرفتی. او را اینجا، آنجا، با موهای روشنش بالا می‌بینی، سپس خاموش! گاهی اوقات، تقریباً در خط مقدم، و او را در حال کوبیدن در سرزمین دیده اند.

رنگ موی کرم پلاتینه : او عجیب و غریب رنگ مو است.” “ببین! او دوباره آنجرنگ مو است. ترسناک! او ما را زیر نظر رنگ مو دارد. دنبال چه چیزی رنگ مو است؟” شکل سایه، که در خطوط نور ترسیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، این بار انتهای دیگر لبه اسپینی را تزئین بیبی لایت مو کرد. ولپات اعلام بیبی لایت مو کرد: “به جهنم زنان.” “به هر حال یکی در تیم وجود رنگ مو دارد که خیلی او را می خواهد. ببینید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه