↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شکلاتی فندقی

رنگ مو شکلاتی فندقی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شکلاتی فندقی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شکلاتی فندقی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو شکلاتی فندقی : پادشاه پیر پاسخ بالیاژ مو داد: ای کاش می توانستم. “اما باید به خاطر داشته باشید که تیتیتی-هوچو من را از تمام قدرت های جادویی ام محروم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

مو : اما خوشحال خواهم کراتینه مو شد که دوباره وارد فضای باز شوم و خورشید خوب قدیمی و ماه نقره‌ای و علف سبز نرم و گل‌هایی را که شبنم صبح می‌بوسد را ببین، آه، چقدر آن چیزهای مبارک دوست‌داشتنی‌تر از زرق و برق گوهرها یا درخشش سرد طلا لایت و هایلایت مو هستند!» بتسی گفت: البته. “یک بار پسر کوچکی را می شناختم که می خورنگ مو است سرخک بگیرد، زیرا همه پسرهای کوچک همسایه او به جز او این سرخک را داشتند و او واقعاً ناراضی پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو شکلاتی فندقی

رنگ مو شکلاتی فندقی : یک فنجان سوپ خوب پیدا کنید. توخالی پر کراتینه مو شده با گوشت و سیب زمینی و سبزیجات و سالاد خوب.اینو بخور و قسمت بعدی رو باز کن و به دسر ته مغز میرسی یعنی پای و کیک و پنیر و کراکر و آجیل و کشمش آجیل‌های سه‌غذایی همگی از نظر طعم یا محتویات کاملاً یکسان نیستند، اما همگی خوب لایت و هایلایت مو هستند و در هر یک می‌توان یک شام کامل سه وعده‌ای پیدا بیبی لایت مو کرد.

از بتسی پرسید. “چرا، درختان صبحانه برای آن وجود تمام دکلره مو دارند که در سمت ررنگ مو است آنجا رکراتینه مو شد می کنند. آنها مانند بقیه آجیل تمام دکلره مو دارند، فقط آجیل ها حاوی قهوه یا شکلات لایت و هایلایت مو هستند، به جای سوپ، بلغور جو دوسر به جای گوشت و سیب زمینی، و میوه ها به جای آن. همانقدر غمگین که زندگی من در این زندان شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، باید اعتراف کنم که هیچکس نمی تواند در بهترین هتل دنیا مجلل تر از زندگی من در اینجا زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زیرا نمی توانست آن را بگیرد، سعی کنید هر طور که می نانو کراتین مو شود. من کاملاً مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که چیزهایی که می خواهیم و نمی توانیم داشته باشیم برای ما خوب نیستند. آیا این درست نیست، شگی؟ او با جدیت پاسخ بالیاژ مو داد: “همیشه نه عزیزم.” “اگر ما چیزی نمی خورنگ مو استیم، هرگز به هیچ چیز، خوب یا بد، نمی رسیدیم. من فکر می کنم آرزوهای ما طبیعی رنگ مو است، و اگر همانطور که طبیعت به ما می خواهد رفتار کنیم.

  رنگ مو تنباکویی تیره با دکلره

نمی توانیم خیلی اشتباه کنیم.” ملکه آن گفت: «به سهم خودم، فکر می‌کنم که دنیا بدون طلا و جواهرات، مکان ترسناکی خواهد پروتئین تراپی مو بود.» شگی گفت: «همه چیز در مسیر خود خوب رنگ مو است. “اما ممکن رنگ مو است ما چیزهای خوبی داشته باشیم. و من متوجه کراتینه مو شده ام که ارزش هر چیزی بستگی به کمیاب پروتئین تراپی مو بودن آن و سختی بدست آوردن آن رنگ مو دارد.” پادشاه کالیکو که به کنار آنها آمد گفت: “ببخشید که حرف شما را قطع بیبی لایت مو کردم.

سوژه های بی قرار من و ببینم که خودشان رفتار می کنند.» پس همه برگشتند و از میان جنگل فلزی به طرف دیگر غار بزرگ گنبدی، جایی که ابتدا وارد آن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، راه افتادند. شگی و برادرش در کنار هم راه می رفتند و به نظر می رسید هر دو از اینکه پس از جدایی طولانی با هم پروتئین تراپی مو بودند خوشحال پروتئین تراپی مو بودند. بتسی از ترس اینکه بلند بلند بخندد جرأت نداشت به دستمال خال خالی نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو شکلاتی فندقی : بنابراین او پشت سر دو برادر رفت و هنک را با چسباندن به گوش چپ او هدایت بیبی لایت مو کرد. وقتی سرانجام به جایی رسیدند که گذرگاه به دنیای بیرون منتهی می کراتینه مو شد، ملکه آن با حالتی مردد که برای او غیرعادی پروتئین تراپی مو بود گفت: “من این کشور نوم را فتح نبیبی لایت مو کرده ام و انتظار ندارم که این کار را انجام دهم، اما دوست دارم قبل از ترک این مکان چند تا از این جواهرات زیبا را جمع کنم.

  ترکیب رنگ موی بلوند و قهوه ای

پادشاه کالیکو گفت: “به خودت کمک کن، خانم،” و افسران ارتش بلافاصله از اجازه سلطنتی او رنگ مو استفاده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و شروع به پر بیبی لایت مو کردن جیب های خود آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که آن الماس های زیادی را در یک دستمال بزرگ بسته پروتئین تراپی مو بود. این کار انجام کراتینه مو شد، همه آنها وارد گذرگاه کراتینه مو شدند، نوم ها ابتدا با مشعل های خود راه را روشن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. خیلی جلو نرفته پروتئین تراپی مو بودند که بتسی فریاد زد: “چرا، اینجا هم جواهرات لایت و هایلایت مو هست!” همه نگاه ها به زمین دوخته کراتینه مو شد.

دنباله ای از جواهرات را یافتند که در امتبالیاژ مو داد کف سنگ پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “این عجیب رنگ مو است!” کالیکو با تعجب گفت. “من باید تعبالیاژ مو دادی از نام‌هایم را بفرستم تا این جواهرات را جمع کنند و در جنگل فلزی، جایی که به آن تعلق تمام دکلره مو دارند، جایگزین کنند. در تمام مسیر در گذرگاه، این دنباله جواهرات را پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما زمانی که به پایان رسیدند، راز توضیح بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. راگدو پیر روی زمین چمباتمه زده و پشتش به دیوار صخره ای نشسته پروتئین تراپی مو بود.

طوری پف می بیبی لایت مو کرد و دم می زد که انگار خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. سپس متوجه کراتینه مو شدند که او جواهرات را از جیب های متعدد خود پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، که یکی یکی با سنگینی محتویات آنها در حالی که او در گذرگاه تصادف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، ترکیده پروتئین تراپی مو بود. روگدو با آهی عمیق گفت: اما من اهمیتی نمی‌دهم. “اکنون متوجه کراتینه مو شده ام که نمی توانستم چنین بار سنگینی را خیلی دور حمل کنم، حتی اگر توانسته پروتئین تراپی مو بودم با آن از این گذرگاه فرار کنم.

  رنگ موی زنانه و دخترانه

رنگ مو شکلاتی فندقی : زنی که جیب های ردای من را دوخت، از نخ ضعیفی رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد، که از او تشکر می کنم.” “آیا جواهری از شما باقی مانده رنگ مو است؟” از بتسی پرسید. نگاهی به برخی از جیب های باقی مانده انداخت. او گفت: “تعبالیاژ مو دادی، اما آنها برای تامین نیازهای من کافی لایت و هایلایت مو هستند و من دیگر تمایلی به ثروتمند کراتینه مو شدن ندارم. اگر برخی از شما با مهربانی به من کمک کنید تا بلند شوم، از اینجا می روم و می روم.

چون می‌دانم که همه مرا تحقیر می‌کنی و اتاقم را به شرکت من ترجیح می‌دهی.» شگی و کالیکو وقتی با برادر شگی روبرو کراتینه مو شد که او برای اولین بار متوجه او کراتینه مو شد، پادشاه پیر را روی پاهایش بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ظاهر عجیب و غیرمنتظره چنان راگدو را مبهوت بیبی لایت مو کرد که فریاد وحشیانه ای سر بالیاژ مو داد و شروع به لرزیدن بیبی لایت مو کرد، گویی روحی را دیده رنگ مو است. “این چه کسی رنگ مو است؟” او لنگید. “من آن زندانی بی پناهی لایت و هایلایت مو هستم.

رنگ مو شکلاتی فندقی : که جادوی بی رحم تو او را از یک مرد خوش تیپ به یک مرد زشت تبدیل بیبی لایت مو کرد!” برادر شگی با صدایی از سرزنش کراتینه مو شدید پاسخ بالیاژ مو داد. بتسی گفت: “واقعا، روگدو، تو باید از این حقه بد خجالت بکشی.” روگدو که اکنون به همان اندازه که قبلاً ظالم و کینه توز پروتئین تراپی مو بود، فروتن و فروتن پروتئین تراپی مو بود، عزیزم، اعتراف بیبی لایت مو کرد. دختر پاسخ بالیاژ مو داد: پس بهتر رنگ مو است کمی بیشتر جادو کنید و دوباره چهره خود را به بیچاره بدهید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه