↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو یخی روی موی دکلره شده

رنگ مو یخی روی موی دکلره شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو یخی روی موی دکلره شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو یخی روی موی دکلره شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو یخی روی موی دکلره کراتینه مو شده : وجود نخواهد داشت – هیچ شیار غم و اندوهی در چهره من یافت نمی نانو کراتین مو شود. اما افسوس! حالا احساس می کنم خیلی تغییر بیبی لایت مو کرده ام!

مو : با فریب طعمه، به‌کلی قادر به درک کم عمق‌ترین معنای آن نپروتئین تراپی مو بود. بنابراین، آیا او که چنان خیرخواهانه دست افتخار و ستایش را به سوی فرزندان والدین ناشناخته دراز بیبی لایت مو کرد و او را در موقعیتی برابر با هر بانوی صاحب عنوانی قرار بالیاژ مو داد و دارای والدینی در محدوده کانتی کنت پروتئین تراپی مو بود، مورد همدردی قرار نگرفت؟ آیا سر جان دانفرن نباید تقریباً توسط زنی پرستیده می کراتینه مو شد که وظیفه ی الزام آورش احترام به شوهرش در همه چیزهای مربوط به خیر پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو یخی روی موی دکلره کراتینه مو شده

رنگ مو یخی روی موی دکلره کراتینه مو شده : و شوهرش اغلب به این فکر می بیبی لایت مو کرد که منظور از چنین رفتار عجیبی از سوی او چیست. فقط قطع بزرگ دوستی ناشی از فرار اولیای عزیزش پروتئین تراپی مو بود و هرگز چنین سکوت و لجاجت را به هیچ تقصیری که مرتکب عادلانه کراتینه مو شد نسبت نبالیاژ مو داد. بله، شوهر فریب خورده، وقتی با عصای ظاهری سادگی و شخصیت پنهان او را می‌گرفتند و به سرعت در قلاب زیرکی گرفتار می‌کراتینه مو شدند.

بدون شک اگر او محبت هایی را به دست آورده پروتئین تراپی مو بود، چنین می کراتینه مو شد 62تصور می‌بیبی لایت مو کرد که او را در اختیار رنگ مو دارد، اما بعداً ناگزیر از مسائلی آگاه می‌کراتینه مو شد که هنوز فقط در حد فرض پروتئین تراپی مو بود. روز به روز لیدی دانفرن مانند یک زندانی در پروتئین تراپی مو بودوار خود سنجاق می‌بیبی لایت مو کرد و به ندرت با سر جان بزرگ و خوب که بارها آرزو می‌بیبی لایت مو کرد که ای کاش خانه‌اش و همه شادی‌هایش را اشغال می‌بیبی لایت مو کرد، حرفی نزد.

  رنگ مو ترکیبی با مش

رنگ مو یخی روی موی دکلره کراتینه مو شده : او تصمیمی درونی داشت که اگر از لذت بردن از زندگی منع نانو کراتین مو شود، که در قلعه دیلوورث به آن عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، با دور نگه داشتن خود از نوازش‌های او، شوهرش را که به خوبی می‌دانست که او را بت خود می‌دانست، باهوش می‌سازد. تا جایی که ممکن رنگ مو است. غالباً او را نیمه خواب در فکر عمیق می دیدند، هیچ دوست صمیمی و صمیمی نداشت.

که بتواند به او اعتماد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا به او اعتماد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا بتواند رفتار همسرش را که اکنون شروع به تنفر از اعمال او بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، از او دور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. افکار ناامیدی و شرم برای خود سرپناهی در درون او می ساختند – ناامیدی به خاطر امیدهای گرامی که به طور غیرقابل انکار به اتم های زیر پای او که تنها محرک منشأ آنها پروتئین تراپی مو بود خرد می کراتینه مو شد. شرمنده، به احتمال زیاد، مبادا او را دوست داشته باکراتینه مو شد.

و خرید با قیمت خود ممکن رنگ مو است پس از همه مال او نباکراتینه مو شد! و ممکن رنگ مو است همچنان در برابر حق او محفوظ بماند و برای دیگری بسیار کمتر شایسته نگه داشته نانو کراتین مو شود! جرقه حسادت کوچک دوباره زنده کراتینه مو شد و او را وادار بیبی لایت مو کرد تا درخشش خود را که مدتها در پشت ابر ترس پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در سکوت در انتظار آزادی پوشاندن تپه شادی پروتئین تراپی مو بود، تجدید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بی سر و صدا در مورد رفتار همسرش قبل از ازدواج، که از طریق مشاهده مجبور کراتینه مو شد.

در مورد آن توضیحی بخواهد، و با دقت در عادات عجیب و غریب و خاموش همسرش از آن زمان تامل بیبی لایت مو کرد، تصمیم گرفت زخمی را که آنقدر متورم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که فوراً درخورنگ مو است الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تسکین. او که با عصبانیت برای خدمتکار زنگ زد، یادداشتی را به او بالیاژ مو داد تا بدون معطلی به لیدی دانفرن تحویل دهد، که ممکن رنگ مو است ماهیت آن مشکوک باکراتینه مو شد. به هر حال، محتویات آن در جلب توجه فوری مؤثر پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو با فویل

اندکی پس از تحویل آن، ضربه خفیفی از درب اتاق کار سر جان شنیده کراتینه مو شد، این اتاق همیشه محل مورد علاقه او پروتئین تراپی مو بود، جایی که او در کنار آتشی روشن و درخشان نشسته پروتئین تراپی مو بود و درگیر افکار عبوس پروتئین تراپی مو بود. و با یک “بیا داخل!” او همچنان در همان حالت باقی ماند 64حالت تفکر؛ او حتی به مدت پنج دقیقه یا بیشتر نمی‌دانست که مزاحم او کسی نیست جز او که اخیراً به او دستور بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو یخی روی موی دکلره کراتینه مو شده : که حضور داشته باکراتینه مو شد! به گونه‌ای خیره کراتینه مو شد که زن خونسرد را کمی مبهوت بیبی لایت مو کرد و از او خورنگ مو است که «در مقابل صندلی او بنشیند» که او فوراً اجابت بیبی لایت مو کرد. در این لحظه برف مشت‌های پوسته‌دار خود را به‌طور ضخیم روی محوطه‌های میله‌ای عمارت دانفرن می‌چرخاند، و وقتی طبیعت در بیرون ظاهر می‌کراتینه مو شد، سرد پروتئین تراپی مو بود، برای شوهر دوست‌داشتنی و مشهور لرد دیلوورث، به‌طور مشابهی در داخل خانه پروتئین تراپی مو بود.

این اواخر مسائل به قدری ناخوشایند و کاملاً گیج کننده به نظر می رسید که سر جان راه حلی برای آوردن آنها به یک بحران ایجاد بیبی لایت مو کرد. سر جان با نگاهی کامل به چهره ای که همین الان خیلی دوست داشتنی به نظر می رسید، با لکه های ظریف خشم سوزان که گونه های رنگ پریده گناه خزنده را زنده می بیبی لایت مو کرد، شروع بیبی لایت مو کرد- “آرین، اگر اجازه داشته باشم از چنین آشنایی رنگ مو استفاده کنم.

  مدل رنگ مو سبز یشمی

شما را به اینجا احضار بیبی لایت مو کرده ام، ممکن رنگ مو است تحت معاینه ای سخت گیرانه تر از آن چیزی باکراتینه مو شد که شرایط فعلی شما اجازه می دهد. اما با دانستن اینکه، همانطور که باید، زندگی من باید در زیر این ابر رو به رکراتینه مو شد نفرت بی حد و حصر بدبخت باکراتینه مو شد، تصمیم گرفتم که اگر در توانم پروتئین تراپی مو بود، به چنین جنجالی و بی خانمانی پایان دهم. 65رفتاری که اخیرا در مورد من انجام بالیاژ مو دادی.

رنگ مو یخی روی موی دکلره کراتینه مو شده : اکنون تقریباً شش ماه – بله، ماههای خسته – می گذرد که من شما را در برابر فقر و توهین آشکار، که ناگزیر از تعقیب شما پروتئین تراپی مو بودند، محافظت بیبی لایت مو کردم، و همچنین محافظان بسیار محبوب شما را که شما را از دردهای یتیم خانه بی پول پناه بالیاژ مو دادند. و در طول این شش ماه که طبیعتاً باید دوره ی هماهنگی عروسی باکراتینه مو شد، دوران هولناک نفرت زوزه کشیدن را ثابت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است!

من، همانطور که می بینید، رنگ آمیزی با توده های کمی برفی دارم، نتیجه غم و اندوه خفه کراتینه مو شده و مراقبت از شما تنها. و در روز به یاد ماندنی اتحاد ما، همانطور که شما به خوبی می دانید، قفل های سیاه و براق شکوه درخشان، پیشانی من را تاج گذاشتند. در آن زمان، فقط شش ماه در این روز، هیچ اثری از اندوه یا غم و اندوه خفه کراتینه مو شده – هیچ تنوع رنگی در جایی که لایت و هایلایت مو هست و تا زمانی که من وجود دارم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه