نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو از نصف

مدل رنگ مو از نصف | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو از نصف را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو از نصف را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو از نصف : گاهی اوقات کوتاه و سپس بسیار کمیاب – تمام این روز باد شمال شرق بارانی رنگ مو است. پنجشنبه 25. هنوز طوفانی رنگ مو است. آقایانی که با کشتی از خلیج به سمت کنگره حرکت می‌کنند، زمان ناخوشایندی را سپری می‌کنند – همانطور که در آن را می‌نامیم، این یک شمال شرقی واقعی اوت رنگ مو است – بن در فلرنگ مو استر فوق‌العاده‌ای رنگ مو است که مبادا فردا در رقص شرکتی نداشته باکراتینه مو شد – اما او نیازی به ترس نرنگ مو دارد.

رنگ مو : رهگیر گستاخ را شناسایی کنم – بالاخره تو به دیدار کوهانسی رفتی! من توسط آقای یوینگ شنیدم که شما چندین هفته در کشور پروتئین تراپی مو بودید – آیا شنیدن سر و صدای پرندگان، گاوهای پایین، گوسفندها، و پرندگان در حال صحبت بیبی لایت مو کردن، به جای صدای گریه های شهر، شما را خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ اما من خودم را فراموش می‌کنم – دیدی که تاجر شما، که همانطور که به شما اشاره بیبی لایت مو کردم.

مدل رنگ مو از نصف

مدل رنگ مو از نصف : من این کار را انجام می دهم تا نامه را دریافت کنید، زیرا به نظر می رسد در نامه ای که به شما ارسال می نانو کراتین مو شود امنیت کمی وجود رنگ مو دارد، جوانان بسیار کنجکاو لایت و هایلایت مو هستند که آنچه را که برای شما نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است بررسی کنند – می دانم که شما هرگز آخرین تاریخ من “مه 1774″ را دریافت نبیبی لایت مو کردید. رودخانه دلاور روی پرستو.” ای کاش می توانستم.

این‌قدر با شخصیت و رفتار جوان‌تان متاثر کراتینه مو شده رنگ مو است؟ گمان می‌کنم او شجاع ثابت و خسته‌کننده شما پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است – انتظار دارم طبق قولی که بالیاژ مو داده‌اید، بخشی از وقت خود را با خواهرم گذرانده باشید – او یک ویکسن کوچک، هرگز خطی برای من ننوشته رنگ مو است، اما من با او هم سطح لایت و هایلایت مو هستم. به اندازه او ساکت پروتئین تراپی مو بود – خانم بیتی، آن دختری که به نظر می رسید.

  مدل رنگ مو مش قرمز

خیلی عاشقش لایت و هایلایت مو هستید،[175] آیا من انتظار دارم قبل از بازگشت – او واقعاً یک دختر دوست داشتنی رنگ مو است، اگر بیشتر بگویم من را جزئی صدا می کنید – در هر صورت، همانطور که شما مکاتبه می کنید، از شما خواهش می کنم که به او تمجیدهای من را ارائه دهید که در واقع خالی رنگ مو است. -چیزهای خالی—اما خانم، من به شما اطمینان می دهم.

که آنها ارزشمندترین مقالاتی لایت و هایلایت مو هستند که اکنون می توانم ارسال کنم—انتظار دارم تا اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر در شهر باشم—اگر هنگام دریافت این مطلب خیلی مشغول نیستید، از شما خواهش می‌کنم که فوراً بنشینید و یک پاسخ دوستانه برای من بنویسید – فکر می‌کنم این حق من رنگ مو است زیرا فقط برای شما و هیچ بانوی دیگری در شهر و روستا نامه نوشته‌ام.

باغ خود برد، به ما نشان بالیاژ مو داد و به ما چیزهای عالی بالیاژ مو داد. مقدار زیادی هلو خوب، شلیل و غیره او یک باغ بزرگ و میوه های فراوان رنگ مو دارد – مردمش درختان را تکان می بالیاژ مو دادند تا هلوها را برای براندی آماده کنند. آقا از زمانی که تو را ترک بیبی لایت مو کردم، حتی یک هجا در مورد تو نشنیده ام، آیا آغه تو را ترک بیبی لایت مو کرده، یا شهر را به اسالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندریه رها بیبی لایت مو کرده ای.

مدل رنگ مو از نصف : آنطور که در بهار پیشنهاد بیبی لایت مو کردی، خلاصه هم خودت پروتئین تراپی مو بوده و هم شهرت. کاملا بی صدا – من اکنون فرصتی دارم که با کمال میل آن را بهپروتئین تراپی مو بود می بخشم و یک خط برای شما ارسال می کنم، و خواهش می کنم که با همان انتقال برای من یک خط ارسال کنید.[176] پاسخ – تعبالیاژ مو داد زیادی از این مستعمره لایت و هایلایت مو هستند که در کنگره عمومی شرکت می کنند.

  انواع رنگ مو خاکستری روشن

هفت نفر با قرار قبلی، بقیه از روی کنجکاوی، توسط آقای بلین ، آقایی از آشنایان من در این مستعمره، یک تاجر یادداشت، این را ارسال می کنم. اگر با متانت از او رنگ مو استفاده کنی، مرا ملزم خواهی بیبی لایت مو کرد. در حال حاضر نمی توانم در خانه بنویسم. اگر باید به زودی برای کوهانسی نامه بنویسید، لطفاً به هر کسی که به آن نامه می نویسید بگویید که من در سلامتی لایت و هایلایت مو هستم.

اینکه محله از سلامت خوبی برخوردار رنگ مو است. و اینکه من پیشنهاد می کنم در اواخر اکتبر برگردم – اکنون نمی توانم چیزی در مورد امور عمومی منتقل کنم، شما توسط آقایان این رنگ مو استان خواهید فهمید که روح حاکم آزادی رنگ مو است – امیدوارم آقا و خانم هالینز هد از این تب دوری کنند. سقوط؛ اما من می ترسم که آنها در آن مصیبت مشترک رنج ببرند.

فکر می‌کنم آنها باید برای چند هفته در سپتامبر به شهر بروند، زمانی که بی نظمی در محل زندگی آنها بیبالیاژ مو داد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – بهترین تمجیدهای من برای حضور خانواده شما، و به خانم پرت ، خانم بوید و سایر آشنایان من در شهر که مناسب باکراتینه مو شد. آقا من با حقيقت فراوان و با احترام به فرمانبرترين خاضع ترين خدمتگزار شما آقای جان مک کالا جونر: اگر آخرین ژورنال، روزنامه و بسته را برای من بفرستید.

از شما سپاسگزار خواهم پروتئین تراپی مو بود. [مجله] سه شنبه 23. متبارک باد خدایی که هنوز مرا در سلامت کامل حفظ بیبی لایت مو کرده رنگ مو است – پریس دارای ویژگی دیگری از آگو رنگ مو است که این اختلالات هکراتینه مو شدار می دهند. در عرض چند هفته، فکر می‌کنم تعبالیاژ مو دادشان زیاد و دردسرساز خواهد کراتینه مو شد – طوفان کراتینه مو شدید باد، باران، و رعد و برقی که حدود ساعت دوازده ظهر داشتیم.

  رنگ موی پلاتینه یاسی

مدل رنگ مو از نصف : به نظر می‌رسد کشور شناور رنگ مو است – امروز صبح یادداشتی از یک مدرسه دریافت بیبی لایت مو کردم. رنگ مو استاد در دهکده، که خود را “برادر کویل” امضا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او با تعارفاتش یک سوال برای من می فرستد. در خودش در ضرب متقاطع – و به من می گوید که جواب 160 £ 1s 6d رنگ مو است، یعنی با اعشار – من این کار را نبیبی لایت مو کردم[177] پاسخ او را تغییر دهید.

اما باعث کراتینه مو شد که او همچنان از عملبیبی لایت مو کرد خود راضی باکراتینه مو شد. چهارشنبه 24. طوفانی – مرد فقیری از مریلند به همراه غلات برای آسیاب بیبی لایت مو کردن وارد کراتینه مو شد. خیس پروتئین تراپی مو بود – او آقای کارتر و آقای راندولف را دید – آقای راندولف یک کت قرمز پوشید – مرد مریلندی از باب پرسید که ارباب خانه چیست – باب با گستاخی همیشگی‌اش پاسخ بالیاژ مو داد.

مدل رنگ مو از نصف : مردی که می‌بینی با کت قرمز مایل به قرمز رنگ مو است – پس کیست. می‌گوید او دیگری با کلاه گیس اخم‌زده رنگ مو است؟ – او می‌گوید باب پدر من کارمند – سرهنگ این حکایت باب را شنید که او را سرگرم بیبی لایت مو کرد، در حالی که ما در حال صرف غذا پروتئین تراپی مو بودیم. من چیزی از آگ در خارج از کشور نمی شنوم، به نظر می رسد که به نوبت می گذرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه