↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو برای موهای خیلی کوتاه

مدل رنگ مو برای موهای خیلی کوتاه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو برای موهای خیلی کوتاه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو برای موهای خیلی کوتاه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو برای موهای خیلی کوتاه : مبارزه طولانی نپروتئین تراپی مو بود. مینوچیهر به طرز ماهرانه ای با رنگ مو استفاده از نیزه خود، او را از روی زین خود به کراتینه مو شدت به زمین پرتاب بیبی لایت مو کرد و سپس با خنجر سر را از بدنش جدا بیبی لایت مو کرد. جنازه ای را که برای بلعیدن جانوران میدان رها بیبی لایت مو کرد و سر را به عنوان غنیمت برای فریدون فرستاد. پس از آن، او به جستجوی سلیم ادامه بالیاژ مو داد. با این حال، ارتش متفقین که متحمل چنین شکستی علامتی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : روحشان، گیج، شادی نه در این دنیا و نه در آن دنیا. برادران پسر مقتول من، چه کسی می تواند امیدهای پدری را از بین ببرد، مجازاتی برابر درو خواهد بیبی لایت مو کرد، و انتقام پایداری که آنها را فرا خواهد گرفت، درخت مورد علاقه من را ریشه کن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما شاخه ای برای من باقی مانده رنگ مو است. اکنون شیر جوان به سرعت می آید. جلال نژاد با شکوه او، او به سرعت می آید.

مدل رنگ مو برای موهای خیلی کوتاه

مدل رنگ مو برای موهای خیلی کوتاه : خونی که بیش از هر قیمتی بازخرید نانو کراتین مو شود؟ از این رو با خیانت؛ من دروغ های زرق و برق دار آنها را شنیده ام ، هر سخنی را؛ اما احساسات انسانی اراده ام را هدایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و عزتم را همچنان مقدس نگه می رنگ مو دارد. این فحشی که می خوانیم درست رنگ مو است: «آنهایی که بذر ظلم را کاشته اند میوه تلخ درو می کنند.

تا گناه را مجازات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، جایی که خون برادر بی اساس ریخته کراتینه مو شد، و خون تنها در برابر خون باید پرداخت نانو کراتین مو شود، از این رو با طلای خود برو، برو! رسول با شنیدن این سرزنش ها که با زهر آمیخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، فوراً مرخصی گرفت و از ترس لرزید و با نهایت سرعت به سوی سلیم و تور بازگشت. او ظاهر و شخصیت مینوچیهر و جنگجویانش را با عباراتی قوی و هکراتینه مو شدار دهنده برای آنها توصیف بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو قهوه ای گپ

از آن جوان نجیبی که با ابروهای اخم کراتینه مو شده فقط مشتاق جنگ پروتئین تراپی مو بود. سپس به آنها اطلاع بالیاژ مو داد که چگونه از او رنگ مو استقبال کراتینه مو شده رنگ مو است، و نکوهش های فریدون را تکرار بیبی لایت مو کرد، که برادران از آن بسیار اندوهگین و ناامید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. اما سلیم به تور گفت: “بیایید ابتدا در میدان باشیم، قبل از اینکه او آرایه خود را به نظم درآورد. نتیجه نمی نانو کراتین مو شود، که او باید قهرمانی جسور و دلیر باکراتینه مو شد.

مدل رنگ مو برای موهای خیلی کوتاه : زیرا او از نسل شجاعان رنگ مو است؛ اما برای ما خوب رنگ مو است که قدرت خود را امتحان کنیم، برای سرعت. در جنگ بهتر از تأخیر رنگ مو است.» با این روحیه، دو برادر به سرعت از هر دو پادشاهی خود لشکری ​​بزرگ جمع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به سوی ایران پیش رفتند. فریدون با شنیدن پیشرفت آنها گفت: “خوب رنگ مو است، آنها خودشان می آیند. بازی جنگل داوطلبانه خود را به پای ورزشکار تسلیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” سپس به لشکر خود دستور بالیاژ مو داد که تا رسیدن به آرامی منتظر بمانند.

برای مهارت و صبر، او مشاهده بیبی لایت مو کرد، سر شیر را به زحمت شما خواهد کشید. به محض اینکه دشمن در فاصله کوتاهی نزدیک کراتینه مو شد، مینوچیهر از فریدون خورنگ مو است تا درگیری را آغاز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – و پادشاه با احضار جنگجویان اصلی خود، همه آنها را یک به یک به مکانهای مناسب منصوب بیبی لایت مو کرد. جنگجویان مشهور مستقیماً با چماق های سنگین جمع کراتینه مو شدند. هر یک مانند شیری درنده کمر خود را بی تاب بسته پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو شامپاینی شکلاتی

در جلوی آنها پرچم مقدس آهنگر به اهتزاز در آمد. شمشیرهای روشن در هوا تکان می خوردند. در زیر آنها اسب‌های خود را می‌چرخانیدند، همه برای جنگ مسلح پروتئین تراپی مو بودند، و رؤسای از بالا تا پاها چنان در آهن پروتئین تراپی مو بودند و فقط چشمانشان دیده می‌کراتینه مو شد. وقتی کارون صد هزار سرباز خود را به میدان کشاند، کلمه نبرد بالیاژ مو داده کراتینه مو شد، و مینوچیهر، مانند سرو بلند، در امتبالیاژ مو داد مرکز لشکرها درگیر پروتئین تراپی مو بود.

و مانند ماه می درخشید، در میان گروه های ابرهای جمع کراتینه مو شده، یا مانند خورشیدی که بر کوه البرز می درخکراتینه مو شد. اسکادران ها از پیش کباد فرماندهی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، گرشاسپ در سمت چپ و سام در سمت ررنگ مو است. ريخته كنندگان خون برادر، لشكرهاي بيشمار خود را به نزاع کشانده پروتئین تراپی مو بودند، و آنها را در آرايش باشكوهي تشكيل بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند.

مدل رنگ مو برای موهای خیلی کوتاه : نگهبانان پيكت تقريباً دور هم جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، هنگامي كه تور جلو آمد و با سرزنش تند و حركت متكبرانه، كباد را چنين خطاب كرد : از این پادشاه جدید، از این مینوچیهر بپرس، چون بهشت ​​به ایریج دختری بالیاژ مو داد، که به او پست، تبر و شمشیر بالیاژ مو داد؟» کباد در پاسخ به این سخنرانی توهین آمیز گفت: “پیام بالیاژ مو داده خواهد کراتینه مو شد و من نیز پاسخ را خواهم آورد.

شما می دانید چه بیبی لایت مو کرده اید، آیا کسی را که با اعتماد از شما محافظت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نکشته اید ؟ همه بشر برای این کار باید لعنت بر یادت تا روز قیامت، اگر هیولاهای وحشی با حضور تو به پرواز درآیند، جای تعجب نیست، کسانی که در این عادلانه ترین راه می میرند ، با تمام گناهانشان فراموش کراتینه مو شده به بهشت ​​می روند.

سپس کباد نزد پادشاه رفت و سخنان تور را گفت: لبخندی بر گونه مینوچیهر نقش بست و چنین گفت: “باید یک فخرفروش باکراتینه مو شد، یا یک احمق بیهوده، زیرا وقتی درگیر جنگ رنگ مو است، قدرت بازو رنگ مو دارد. و روح پایدار، به بهترین وجه ثابت می نانو کراتین مو شود. من جز انتقام می خواهم – انتقام کشته کراتینه مو شدگان ایریج. او نیز بازنشسته کراتینه مو شد، و در چادر خود در دشت شنی، دستور بالیاژ مو داد که تخته جشن آماده نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو نسکافه ای طلایی روشن

و شراب و موسیقی تا ساعت ها دورتر پروتئین تراپی مو بود. وقتی صبح کراتینه مو شد نبرد شروع کراتینه مو شد و انبوهی از هر دو طرف کشته کراتینه مو شدند. دشت وسیع به دریای خون تبدیل کراتینه مو شد. به نظر می رسید که زمین با لاله های زرشکی پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. زمین لغزنده پروتئین تراپی مو بود و همه در سردرگمی کراتینه مو شدید. ارتش مینوچیهر به دلیل شجاعت و مهارت فرمانده پیروز کراتینه مو شد. اما بهشت ​​به نفع او پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو برای موهای خیلی کوتاه : در شب سلیم و تور با هم مشورت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به این نتیجه رسیدند که یک حمله شبانه مهیب به دشمن انجام دهند. اما جاسوسان مینوچیهر اطلاعاتی از این قصد به دست آوردند و راز را به اطلاع پادشاه رساندند. مینوچیهر فوراً ارتش را مسئول کارون قرار بالیاژ مو داد و خود را سی هزار نفر برد تا در کمین دشمن منتظر بمانند و نظرات او را ناکام بگذارند.

تور با صد هزار نفر پیشروی بیبی لایت مو کرد. اما با پیشروی، همه را در حالت آماده باش یافت و از رویبیبی لایت مو کرد خود آگاه پروتئین تراپی مو بود. او بیش از حد پیش رفته پروتئین تراپی مو بود که در تاریکی بدون جنگ عقب نشینی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به همین دلیل درگیری کراتینه مو شدیدی را آغاز بیبی لایت مو کرد. مینوچیهر از کمین خود بیرون آمد و با سی هزار نفر خود به مرکز نیروهای دشمن هجوم آورد و در پایان با تور روبرو کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه