↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو جدید دو رنگ

مدل رنگ مو جدید دو رنگ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو جدید دو رنگ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو جدید دو رنگ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو جدید دو رنگ : او از موفقیت آنها می‌بالید. او از جمع آوری خود غافل نکراتینه مو شد. از زمانی که به این فرقه نگاه بیبی لایت مو کردم، ده ها سال می گذرد. برای اینکه مطمئن شوم در این مدت تطهیر نکراتینه مو شده رنگ مو است، به گوشه خیابانی در شهر خودم می روم، جایی که یک غرفه با تابلوی “ادبیات علمی مسیحی” وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو : تصویر ذهنی واضحی از تغییرات بدنی که می‌خواهید ایجاد کنید و قدرت را متمرکز کنید. با اراده خود بر آنها، ممکن رنگ مو است از نتایج شگفت زده شوید، به خصوص اگر چیزی در راه موهبت های روانی داشته باشید. شما مجبور نیستید هیچ نظریه ای را اتخاذ کنید، مجبور نیستید آن را به نام خدایی، چه برنگ مو استانی و چه مدرن، انجام دهید. تنها عامل چنین ایده هایی این رنگ مو است.

مدل رنگ مو جدید دو رنگ

مدل رنگ مو جدید دو رنگ : اما اخیراً با شفای ذهنی آزمایش بیبی لایت مو کرده‌ام – به اندازه‌ای که خودم را راضی کنم که ضمیر ناخودآگاه که عملبیبی لایت مو کردهای فیزیکی ما را کنترل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند می‌تواند به کراتینه مو شدت تحت تأثیر اراده قرار گیرد. من درنگ مو استان برخی از این آزمایش‌ها را در مجله در آوریل 1914 بیان بیبی لایت مو کردم. در اینجا کافی رنگ مو است که بگوییم اگر دست خود را بر روی یک فرد بیمار بگذارید.

که آنها برای متقاعد بیبی لایت مو کردن مردم به انجام آزمایش و انجام آن با پشتکار و کراتینه مو شدت عمل می کنند. پس آمده رنگ مو است که «معجزات» شفا با «ایمان» همراه رنگ مو است; و به این ترتیب دانشمندان مستعد این لایت و هایلایت مو هستند که این موضوع را نادیده بگیرند. اما در مورد کارهای ژانت و شارکو و پیروان آنها در بخوانید. آنها ثابت بیبی لایت مو کرده اند که انواع بیماری های به ظاهر ارگانیک ممکن رنگ مو است.

  رنگ مو زمینه تیره مش روشن

ماهیت کاملا هیستریک داشته باشند و ممکن رنگ مو است با ساده ترین شکل پیشنهاد درمان شوند. با درک این موضوع، ممکن رنگ مو است راحت‌تر به این واقعیت بپردازید که معلولان گاهی اوقات عصاهای خود را در غار لورد دور می‌اندازند. به نوبه خود، می توانم باور کنم که عیسی تمام معجزات شفای منسوب به او را انجام بالیاژ مو داد – از جمله زنده بیبی لایت مو کردن افرادی که در جهل آن زمان مرده پروتئین تراپی مو بودند.

من متقاعد کراتینه مو شده ام که در علم جدید روانکاوی، جهانی به وسعت جهان اتم یا ستارگان داریم. دانشمندان مسیحی به این قدرت دست یافته اند. آن را با مابعدالطبیعه و الوهیت قاطی بیبی لایت مو کرده اند و چهار پانصد کلیسا ساخته اند و کلیسای مادر به تنهایی چند میلیون جزوه و کتاب می داند. من یک بار سه دلار از دلارهایم را که به سختی به دست آورده پروتئین تراپی مو بودم.

برای نسخه ای از انجیل ادی سرمایه گذاری بیبی لایت مو کردم و اجازه بالیاژ مو دادم از تکان بالیاژ مو دادن بال های متافیزیکی مبهوت و کور شوم. این مهتابی دست نخورده رنگ مو است – همانطور که افلاطونیان و برکلیان و هگلیان و دیگر جادوگران متافیزیکی دانشگاهی ارتدکس می توانند در یک دقیقه به شما ثابت کنند. چیزی که من را در مورد این پدیده جالب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، قلاب زدن کلمات فوق العاده نیست.

مدل رنگ مو جدید دو رنگ : بلکه رنگ مو استفاده کاملاً یانکی رنگ مو است که از آنها ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. در علوم مسیحی هیچ چیز مزخرفی در مورد نجات روح شما وجود نرنگ مو دارد. هدفش این رنگ مو است که ون خود را برداریم، کلیه شناورتان را بکوبید، و به شما کمک کنید که به زحمت و پول در بیاورید. ما در سیرنگ مو است خود شاهد رکراتینه مو شد یک حزب سطل شام کامل پروتئین تراپی مو بودیم. همزمان با آن، و مطابق با آن، ما در زندگی مذهبی خود شاهد توسعه کلیسایی از کتاب جیبی کامل بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

  رنگ موی طوسی نقره ای بدون دکلره

این یک دین سختگیرانه رنگ مو است – کاملاً پول نقد. سران فرقه برای تسکین درد و رنج پرولتاریا، نسخه های ارزان “علم و سلامت، با کلید کتاب مقدس” را منتشر نمی کنند. خیر — حق چاپ اثر با تمامی نسخه های متفاوت و متناقض آن محفوظ رنگ مو است و قیمت طبق صحافی از سه تا هفت پنجاه رنگ مو است. هزینه درمان از سه دلار تا ده دلار رنگ مو است، چه شما بیایید آنها را سامبره مو بگیرید و چه از طریق تلفن. و ما هیچ مزخرفی در مورد خیریه نداریم.

ما نگران فقرایی نیستیم که در محله های فقیر نشین شهرمان چرک می کنند. زیرا فقر محصول ذهن فانی رنگ مو است، و ما به همه مردان راهی برای ثروتمند کراتینه مو شدن بلافاصله پیشنهاد می کنیم. ممکن رنگ مو است به کلیساهای مرمرین ما بیایید و بشنوید که مردم شهادت می دهند که چگونه از طریق قدرت ذهن الهی آنها قادر به پیش بینی افزایش در بازار سهام پروتئین تراپی مو بودند. اگر از فرصت رنگ مو استفاده نبیبی لایت مو کردی.

تقصیر با توست و مجازات هم با توست. در مورد مدیریت کلیسا، سلسله مراتب کاتولیک رومی در مقایسه با دموکراسی بلشویکی رنگ مو است. کلیسا توسط یک بدنه کاملاً غیرمسئول متشکل از پنج مرد کنترل می نانو کراتین مو شود که به تنهایی سیرنگ مو است آن را دیکته می کنند. من نامه ای از یک شفادهنده علوم مسیحی در دست دارم که به عنوان یک “تمرین کننده مجاز” درج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو جدید دو رنگ : به دلیل نگرش کلیسا در مورد سؤالات عمومی از کلیسا کناره گیری بیبی لایت مو کرد. او نسخه‌ای از مکاتبات خود با سردبیران را برای من ارسال می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که حاوی تحلیل مفصلی از موضع آن مقاله در مورد موضوعاتی مانند کلاهبرداری‌های زمین بالینگر رنگ مو است. او می نویسد: اکنون کاملاً متقاعد کراتینه مو شده‌ام که سیرنگ مو است کلیسا آگاهانه پلوتوکراسی رنگ مو است.

  رنگ موی دخترانه تیره برای پوست سبزه

تنها توصیه ای که از آخرین منصوب کراتینه مو شده به هیئت مدیره شنیده ام این رنگ مو است که او یکی از ثروتمندترین مردان جنبش رنگ مو است. پس از فاجعه تایتانیک، سناتور لا فولت لایحه ای را ارائه بیبی لایت مو کرد که به دقت طراحی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا شرکت های کشتی های بخار را مجبور به تهیه قایق های نجات و خدمه آموزش دیده کنند. با این لایحه مخالفت بیبی لایت مو کرد.

و هنگامی که خبرنگار من به این واقعیت رنگ مو استناد بیبی لایت مو کرد، کمی منطق متافیزیکی عجیب را به شرح زیر بیان بیبی لایت مو کرد: شخص ترجیح می دهد با کشتی بدون یک قایق سفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نه با کشتی های دیگری که با قایق های نجات بارگیری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، جایی که دولت ذهن درک نمی کراتینه مو شد! علم و ثروت حقیقت این رنگ مو است که مارک مامون از روز تولد بر روی دین یانکی ما پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو جدید دو رنگ : ادی در اولین نسخه کتاب مقدس جدید خود به نام “مادر” به خوانندگان خود اشاره بیبی لایت مو کرد: “مردان تجارت گفته اند که این علم از نظر سکولار دارای مزیت بزرگی رنگ مو است.” و در تبلیغات خود تمام تظاهر را کنار گذاشت و اعلام بیبی لایت مو کرد که کار او “فرصتی را برای دستیابی به حرفه ای فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که با آن می توان ثروت جمع بیبی لایت مو کرد.” وقتی دانش‌آموزانش جمع کراتینه مو شدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه