↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو فرق سر

رنگ مو فرق سر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو فرق سر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو فرق سر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

21 آوریل 2024

رنگ مو فرق سر : ما به جریان هوای گرم برخورد بیبی لایت مو کردیم یا چیزی شبیه به آن. برف در جاهایی آب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و تکه‌هایی از سنگ برهنه وجود داشت.

رنگ مو : بلافاصله، البته، بتن بزرگ 88دیوار بار دیگر به یک کانال خبری تبدیل کراتینه مو شد و مردم در ونکوور و بوئنوس آیرس، در ژوهانسبورگ، شانگهای و اوکلند، که آخرین بار از آپتون سینکلر به عنوان مهماندار در قایق بادبانی هوارد گولد شنیده پروتئین تراپی مو بودند، اکنون شنیده پروتئین تراپی مو بودند که او مزاحمتی ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. روی بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده در اتاق غذاخوری هتل. عنوان “آپتون سینکلر خشمگین” در “لس آنجلس اگزمینر” رنگ مو است.

رنگ مو فرق سر

رنگ مو فرق سر : صبح روز بعد در «آزمایشگاه سان فرانسیسکو» یک «درنگ مو استان ویژه» ظاهر کراتینه مو شد که نشان می‌دهد آپتون سینکلر دو بیسکویت گندمی خرد کراتینه مو شده در اتاق غذاخوری هتل سنت فرانسیس سفارش بالیاژ مو داده رنگ مو است، و زمانی که صورتحساب بیست و پنج سنت را ارائه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. از پرداخت آن خودداری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و در اتاق غذاخوری مزاحمت ایجاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

بازیگری به نام رز رنگ مو استال در سیاتل بازی می‌بیبی لایت مو کرد و مرد تبلیغاتی او حتماً فرصتی برای «وارد کراتینه مو شدن به بازی» دیده رنگ مو است. در روزنامه بعدازظهر درنگ مو استانی منتشر کراتینه مو شد مبنی بر اینکه رز رنگ مو استال بیست و پنج سنت تلگراف به من فرستاده رنگ مو است که با آن هزینه بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده ام را بپردازم. رز رنگ مو استال در واقع بیست و پنج سنت را برای من نفرستاد.

به هر حال من هرگز آن را دریافت نبیبی لایت مو کردم. او صرفاً درنگ مو استانی را که در حال ارسال آن پروتئین تراپی مو بود، منتشر بیبی لایت مو کرد و دیوار سیمانی به اندازه کافی برای انتقال این گزارش یک کانال خبری باقی ماند. می ایستم و می پرسم: آیا خوانندگان من می توانند این درنگ مو استان ها را باور کنند؟ خیلی چیزها برای یک مرد اتفاق می افتد! چیزی مشکوک در آن وجود رنگ مو دارد – جایی که این همه دود وجود رنگ مو دارد.

  انواع رنگ مو نسکافه ای روشن

مطمئناً باید حداقل یک جرقه کوچک آتش وجود داشته باکراتینه مو شد! آیا من واقعاً یک مزاحمت ایجاد نبیبی لایت مو کردم، فقط کوچکترین مزاحمت – مثلاً باعث می کراتینه مو شد افراد میز کناری از گفتگو خودداری کنند و به من نگاه کنند؟ تنها کاری که می توانم انجام دهم این رنگ مو است که به خواننده عهدی را که در ابتدای این کتاب بالیاژ مو دادم یادآوری کنم: من حقیقت را می گویم.

رنگ مو فرق سر : تمام حقیقت را، و چیزی جز حقیقت را نمی گویم. من نه تنها در اتاق غذاخوری هتل سنت فرانسیس مزاحمتی ایجاد نبیبی لایت مو کردم، بلکه هرگز در زندگی ام در یک اتاق ناهار خوری عمومی، و نه در هیچ مکان عمومی دیگری تا جایی که به یاد دارم، مزاحمتی ایجاد نبیبی لایت مو کردم. تنها عملی که می‌توان آن را «اختلال» نامید، کاری پروتئین تراپی مو بود که من در مقابل دفتر جان دی. راکفلر جونیور در جریان اعتصاب زغال سنگ کلرادو انجام بالیاژ مو دادم.

این شامل بالا و پایین رفتن در سکوت مطلق با یک نوار کرپ دور بازویم پروتئین تراپی مو بود. من در چندین نوبت دیگر سخنرانی های سوسیالیستی داشته ام و روزنامه ها صلاح دیدند که اینها را طوری بنویسند که گویی آشوب لایت و هایلایت مو هستند. اما من هرگز در زندگی ام درگیر هیچ گونه مشاجره یا جنجال در یک مکان عمومی نپروتئین تراپی مو بوده ام. من ذاتاً خجالتی لایت و هایلایت مو هستم و به هیچ وجه در انظار عمومی حاضر نمی‌شوم.

مگر اینکه اعتقادم را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من در آن زمان یادداشتی در مورد این درنگ مو استان خاص تنظیم بیبی لایت مو کردم که بیش از هر چیزی که برایم اتفاق افتاده پروتئین تراپی مو بود مرا آزار بالیاژ مو داد. اتفاقاً سه نمایشنامه تک پرده من همان شب اجرای افتتاحیه خود را در سانفرانسیسکو خواهند داشت. بنابراین وقتی برای سخنرانی به روی صحنه فراخوانده کراتینه مو شدم، یک نسخه از “ممتحن” را پخش بیبی لایت مو کردم و گفتم چه اتفاقی افتاده رنگ مو است.

  ترکیب رنگ موی قهوه ای اسپرسو

صبح روز بعد «ممتحن» آغوش‌ها را گرفت و مقاله‌ای از «آنی لوری»، خانم مصاحبه‌کننده منتشر بیبی لایت مو کرد و مرا به خاطر «بازی گریه بچه» سرزنش بیبی لایت مو کرد و از ایستادن روی حرف‌هایی که زده پروتئین تراپی مو بودم سرزنش بیبی لایت مو کرد. با فکر بیبی لایت مو کردن به این موضوع، متوجه کراتینه مو شدم که احتمالاً «آنی لوری» تا حدی صادق پروتئین تراپی مو بود. شاید فکر می بیبی لایت مو کرد مصاحبه ای که نوشت نماینده من پروتئین تراپی مو بود! او آنقدر مبتذل پروتئین تراپی مو بود.

که تفاوتی بین عباراتی که من به کار برده پروتئین تراپی مو بودم و پیچشی که به آنها بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود نمی دید. این نقل قول نادرست از سوی خبرنگاران نادان و مبتذل، فقط برای هذیان گران و آژیتاتورهای سوسیالیست اتفاق نمی افتد. برای محترم ترین افراد اتفاق می افتد. برای مثال، در اینجا پروفسور از دانشگاه شیکاگو رنگ مو است.

رنگ مو فرق سر : او خود را در سایه نارون های کلاسیک خود پنهان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تمام تلاش خود را برای حفظ وقار خود می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما بیهوده. در خطاب به الف 93او کلاس فارغ التحصیلی را ترغیب بیبی لایت مو کرد: «در جست و جوی احساس فرم-در لباس، رفتار، گفتار و عادات فکری. در نقطه مقابل به این نکته اشاره کراتینه مو شد که ما برای مدت طولانی در یک پادشاهی کثیف زندگی بیبی لایت مو کرده‌ایم.» روزنامه های نیویورک آن را از طریق تلگراف به این شکل دریافت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

حرکات تکان دهنده و تاب دار زنان آمریکایی در خیابان ها و صحنه، آنها را به تمسخر تمام اروپا تبدیل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. آنها یک سر خوردن و تکان خوردن تمام دکلره مو دارند که آنها را هر دو بی شرف و ناخوشایند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از میان پنجره‌های کابین، جیم بالیاژ مو داد، برنگ مو استان‌شناس جوان مهمانی، ظاهراً در حال مبارزه با چیزی که شبیه یک زره پروتئین تراپی مو بود، دیده می‌کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو کوتاهی مو دخترانه

زمانی که کاپیتان رنگ مو استورم، جیمی و سایر اعضای حزب به در کابین رسیدند، بالیاژ مو داد در کابین را باز بیبی لایت مو کرد و خود را به عقب پرت بیبی لایت مو کرد، همچنان آنچه را که پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود در آغوش گرفته پروتئین تراپی مو بود و طوری مانور می بالیاژ مو داد که توانست به پشت بیفتد. و وزن آن را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “بگو، این چه چیزی رنگ مو است؟” طوفان نفس نفس زد حتی کمتر علمی‌ترین افراد حزب با تعجب از آنچه بالیاژ مو داد داشت نفس می‌کشید.

به هیچ چیز به اندازه یک سوسک عظیم شباهت نداشت. در واقع، این یک حشره پروتئین تراپی مو بود، زیرا دارای سه بخش پروتئین تراپی مو بود که این طبقه را مشخص می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما فقط پوسته یکی پروتئین تراپی مو بود. بین چهار تا پنج فوت ارتفاع، زمانی که بالیاژ مو داد روی آن ایستاده پروتئین تراپی مو بود، اکنون می‌توان دید که از ماده بیرونی سخت یک کولئوپتر بزرگ و ناشناخته تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو فرق سر : این ماده که کاملاً سه اینچ ضخامت روی قفسه سینه داشت، به سختی زره ​​صفحه ای به نظر می رسید. “چیه؟” رنگ مو استورم دوباره نفسش را گرفت. تامی تراورز پاسخ بالیاژ مو داد، زیرا ظاهراً جیمز بالیاژ مو داد، بیشتر به دلیل احساسات تا نیرویی که با آن به عقب در برف فرود آمده پروتئین تراپی مو بود، قادر به صحبت نپروتئین تراپی مو بود. او گفت: “ما آن را در قطب پیدا بیبی لایت مو کردیم، کاپیتان.” “حداقل، بسیار نزدیک به جایی که قطب باید باکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه