↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو و مش

زیباترین رنگ مو و مش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو و مش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو و مش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو و مش : و در شب، در حالی که در مهتاب پرسه می زدم و سعی می بیبی لایت مو کردم راه خود را به سمت شما پیدا کنم، ناگهان در این چاله افتادم.” و آیا اوزما در آن زمان نپروتئین تراپی مو بود؟ “هیچ کس جز من در آن نپروتئین تراپی مو بود، و متاسفم که کاملاً خالی نپروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : دیگران نیز در حال جستجو پروتئین تراپی مو بودند، اما نه در مکان های مناسب. با این حال، این دو گروه مستقیماً به سمت قلعه حصیری حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بنابراین اوگو شروع به برنامه‌ریزی بیبی لایت مو کرد که چگونه با آنها ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تلاش‌های آنها برای فتح او را شکست دهد. تصویر در دسترس نیست سورپرایزهای بیشتر فصل 20 فصل 20 تمام آن روز اول پس از اتحاد دو حزب، دوستان ما راهپیمایی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

زیباترین رنگ مو و مش

زیباترین رنگ مو و مش : تصویر در دسترس نیست اما اکنون، زمانی که او به تصویر جادویی نگاه بیبی لایت مو کرد و کتاب رکوردهای بزرگ را خواند، کفاش فهمید که شرارت او بدون چالش نمی ماند. دو اکسپدیشن مهم برای یافتن او و وادارش به تسلیم اموال مسروقه اش به راه افتاده پروتئین تراپی مو بودند. یکی حزبی پروتئین تراپی مو بود که توسط جادوگر و دوروتی رهبری می کراتینه مو شد، در حالی که دیگری شامل کایک و مرد قورباغه ای پروتئین تراپی مو بود.

پیوسته به سمت قلعه حصیری اوگو کفاش. وقتی شب فرا رسید، آنها در یک بیشه کوچک اردو زدند و یک عصر دلپذیر را با هم سپری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اگرچه برخی از آنها نگران پروتئین تراپی مو بودند زیرا دکمه-برایت هنوز گم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. توتو، در حالی که حیوانات برای شب دور هم جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، گفت: «شاید این کفاشی که غرغر مرا دزدید و اوزما را دزدید، باتن-برایت را نیز دزدیده رنگ مو است.» “از کجا می دانی که کفاش غرغر تو را دزدیده رنگ مو است؟” ووزی را خورنگ مو است.

  رنگ مو موکا دودی

او درباره هر چیز دیگری که در اوز ارزشمند رنگ مو است دزدیده رنگ مو است، اینطور نیست؟ سگ جواب بالیاژ مو داد شیر موافقت بیبی لایت مو کرد: “او هر چیزی را که می خواهد، شاید دزدیده رنگ مو است.” “اما کسی با غرغر تو چه می خواهد؟” سگ در حالی که دمش را به آرامی تکان می بالیاژ مو داد گفت: “خوب، به یاد می آورم که این غرغر فوق العاده ای پروتئین تراپی مو بود، نرم و آلایت و هایلایت مو هسته و – و…” اسب اره گفت: “و در لبه ها ناهموار رنگ مو است.” توتو ادامه بالیاژ مو داد: “پس اگر آن شعبده باز از خود غرغر نمی بیبی لایت مو کرد.

شاید مال من را می خورنگ مو است و آن را می دزدید.” قاطر گفت: “و اگر داشته باکراتینه مو شد، به زودی آرزو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ای کاش نمی بیبی لایت مو کرد.” همچنین، اگر او دکمه-برایت را دزدیده باکراتینه مو شد، پشیمان خواهد کراتینه مو شد. “پس آیا شما دکمه روشن را دوست ندارید؟” شیر با تعجب پرسید. قاطر پاسخ بالیاژ مو داد: “مسئله دوست داشتن او نیست.” “مسئله تماشای او و مراقبت از او رنگ مو است. هر پسری که باعث نگرانی دوستانش نانو کراتین مو شود، ارزش این را نرنگ مو دارد.

زیباترین رنگ مو و مش : من هرگز گم نمی شوم.” توتو گفت: “اگر این کار را می بیبی لایت مو کردی، هیچ کس کمی نگران نمی کراتینه مو شد. من فکر می کنم باتن برایت پسر بسیار خوش شانسی رنگ مو است، زیرا همیشه پیدا می نانو کراتین مو شود.” شیر گفت: “اینجا را ببینید، این پچ پچ همه ما را بیدار نگه می رنگ مو دارد و فردا احتمالا روز شلوغی خواهد پروتئین تراپی مو بود. برو بخواب و دعواهایت را فراموش کن.” سگ پاسخ بالیاژ مو داد: “دوست شیر”، “اگر غرغر خود را از دست نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودم.

اکنون آن را می شنیدی. من به همان اندازه که تو باید بخوابی، حق حرف زدن دارم.” شیر آهی کشید. او گفت: “اگر صدایت را از دست می بالیاژ مو دادی، وقتی غرغر خود را از دست می بالیاژ مو دادی، همدم دلپذیرتری پروتئین تراپی مو بودی.” اما پس از آن ساکت کراتینه مو شدند و به زودی کل اردوگاه در خواب فرو رفت. صبح روز بعد آنها زود شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما به سختی یک ساعت به راه خود ادامه بالیاژ مو دادند.

  رنگ مو نسکافه ای روشن بدون دکلره

که با بالا رفتن کمی از ارتفاع، از دور کوهی کم ارتفاع را دیدند که در بالای آن قلعه حصیری اوگو قرار داشت. این یک ساختمان با اندازه خوب و نسبتاً زیبا پروتئین تراپی مو بود، زیرا کناره‌ها، سقف‌ها و گنبدها همگی از جنس حصیری بافته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، همانطور که در سبدهای خوب رنگ مو است. “من نمی دانم که آیا قوی رنگ مو است؟” دوروتی در حالی که به قلعه عجیب و غریب نگاه می بیبی لایت مو کرد.

زیباترین رنگ مو و مش : با تعجب گفت. جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “فکر می کنم اینطور رنگ مو است، زیرا یک شعبده باز آن را ساخته رنگ مو است.” “با جادو برای محافظت از آن، حتی یک قلعه کاغذی ممکن رنگ مو است به اندازه ای قوی باکراتینه مو شد که گویی از سنگ ساخته کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. این اوگو باید یک مرد ایده باکراتینه مو شد، زیرا او کارها را به روشی متفاوت از افراد دیگر انجام می دهد.” تروت کوچک آهی کشید: “بله، هیچ کس دیگری اوزمای عزیز ما را نخواهد دزدید.” “من تعجب می کنم.

که آیا اوزما آنجرنگ مو است؟” بتسی گفت و با تکان بالیاژ مو دادن سرش قلعه را نشان بالیاژ مو داد. “او کجا می تواند دیگر باکراتینه مو شد؟” ضایعات پرسید. دوروتی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «اگر از خرس صورتی بپرسیم. این ایده خوبی به نظر می رسید، بنابراین آنها راهپیمایی را متوقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پادشاه خرس خرس صورتی کوچک را روی پاهای خود گرفت و میل لنگ را در پهلوی آن چرخاند و پرسید.

اوزمای اوز کجرنگ مو است؟ و خرس صورتی کوچولو جواب بالیاژ مو داد: “او در سوراخی در زمین رنگ مو است، نیم مایلی دورتر، در سمت چپ شما.” “خوب بخشنده!” دوروتی گریه بیبی لایت مو کرد. “پس او اصلاً در قلعه اوگو نیست.” جادوگر گفت: “خوشبختیم که این سوال را پرسیدیم.” “زیرا، اگر بتوانیم اوزما را پیدا کنیم و او را نجات دهیم، دیگر نیازی به مبارزه با آن جادوگر شرور و خطرناک نخواهد پروتئین تراپی مو بود.” “در واقع!” گفت کیک. “پس در مورد ظرف من چطور؟” جادوگر با لحن اعتراضی او متحیر نگاه بیبی لایت مو کرد، بنابراین اضافه بیبی لایت مو کرد: “آیا شما مردم زمرد شهر قول نبالیاژ مو دادید که همه به هم بچسبیم و اگر من به شما کمک کنم.

  رنگ موی قهوه ای مشکی

تا اوزمای خود را به دست آوریم به من کمک می کنید تا ظرف غذای من را بیاورم؟ و آیا خرس صورتی کوچک را برای شما نیاوردم. که به شما گفته اوزما کجا پنهان کراتینه مو شده رنگ مو است؟” دوروتی به جادوگر گفت: «ررنگ مو است می‌گوید». “ما باید همانطور که توافق بیبی لایت مو کرده ایم عمل کنیم.” جادوگر پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “خب، اول از همه، اجازه دهید برویم و اوزما را نجات دهیم.” “در آن صورت ممکن رنگ مو است.

زیباترین رنگ مو و مش : حاکم محبوب ما بتواند به ما توصیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چگونه اوگو کفاش را فتح کنیم.” پس به سمت چپ چرخیدند و نیم مایل راهپیمایی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا به سوراخ کوچک اما عمیقی در زمین رسیدند. بلافاصله همه به لبه هجوم بردند تا به سوراخ نگاه کنند، اما به جای اینکه شاهزاده اوزمای اوز را در آنجا بیابند، تنها چیزی که دیدند دکمه-برایت پروتئین تراپی مو بود که در پایین خوابیده پروتئین تراپی مو بود.

گریه های آنها خیلی زود پسر را از خواب بیدار بیبی لایت مو کرد و پسر نشست و چشمانش را مالید. وقتی دوستانش را شناخت لبخند شیرینی زد و گفت: دوباره پیدا کراتینه مو شد! اوزما کجرنگ مو است؟ دوروتی با نگرانی پرسید. دکمه برایت از اعماق سوراخ پاسخ بالیاژ مو داد: “نمی دانم.” “من گم کراتینه مو شدم، دیروز، همانطور که ممکن رنگ مو است به خاطر داشته باشید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه