↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره : آنها را به دوک، جایی که اهداف قرار داشتند (مک ماهان و بیتس، 1954; مک ماهان و راین، 1947; راین و همفری، 1942). دوباره نتایج برای هر سه آزمایش به طور قابل توجهی مثبت پروتئین تراپی مو بود، اما بزرگی اثر با توجه به تعبالیاژ مو داد زیاد آن چشمگیر نپروتئین تراپی مو بود اجرا (1352) تکمیل کراتینه مو شد.

رنگ مو : تعبالیاژ مو دادی آزمایش کوتاه‌تر برای حدس زدن کارت با افراد انتخاب کراتینه مو شده نیز نتایج قابل توجهی از جمله روان ضربه زدن و اثرات جابجایی تکراری (مانگان، 1955، 1957). یک آفریقای جنوبی آزمودنی بارها و بارها می توانست خود را در زمان هایی که به طور تصادفی انتخاب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بیدار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره : نمایش های بعدی ESP در فواصل طولانی رخ می دهد عمدتاً درگیر آزمودنی‌هایی پروتئین تراپی مو بوده‌اند که نمرات بالایی در دوره پیش‌دستی کسب بیبی لایت مو کرده‌اند آزمایش اولیه یا تجربیات مکرر خود به خود psi گزارش کراتینه مو شده رنگ مو است. Un¬ بدون شک گسترده‌ترین مورد آزمایش‌کراتینه مو شده، پزشکی به نام پروتئین تراپی مو بود کارلو مارکسی، که پاسخ‌های خود را در یوگسلاوی ضبط بیبی لایت مو کرد و پست بیبی لایت مو کرد.

توسط دوستی در 900 مایل دورتر (بلکسلی، 1963). یک آزمایش حدس زدن کارت بین قاره ای با یک موضوع انتخاب کراتینه مو شده که نتایج تصادفی تولید کراتینه مو شده توسط Osis (1956) گزارش کراتینه مو شده رنگ مو است، و ما این کار را نمی کنیم بدانید چه تعبالیاژ مو داد از نتایج غیر مهم دیگر به سادگی هرگز منتشر نکراتینه مو شدند لیش کراتینه مو شده آزمایش های از راه دور با گروه هایی از افراد تولید کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره : نتایج مختلط (به عنوان مثال، فیسک و وست، 1957؛ گرین، 1965؛ کان، 1952. میچی و وست، 1957; جی بی راین، 1962; اسکیبینسکی، 1950). با این وجود، موفقیت آزمایش های حدس زدن کارت از راه دور در منتشر کراتینه مو شده رنگ مو است ادراک فراحسی: یافته های تحقیق 75 ادبیات از نظر نتایج قابل توجه به طور کاملا مطلوب مقایسه می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو فندقی دخترانه

موفقیت آزمایش های مسافت کوتاه از همان ادبیات. تعبالیاژ مو داد آزمایش‌های بدون پاسخ از راه دور نسبتاً رنگ مو است کم اهمیت. تنها آزمایش های طراحی از راه دور، خارج از کارینگتون و اشمیدلر که در بالا مورد بحث قرار گرفت، موفقیت آمیز پروتئین تراپی مو بود پیشنهادهای راش و جنسن (1949) و آزمایش‌های اخیر در “ریموت مشاهده» (مثلاً پوتوف و تارگ، 1976).

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره : احتمالا عجیب و غریب ترین سریال فاصله قابل توجه یک مطالعه رویایی پروتئین تراپی مو بود که در آن عوامل پروتئین تراپی مو بودند تماشاگران در یک کنسرت راک که چندین مایل دورتر از تماشاچیان برگزار می نانو کراتین مو شود (کریپنر، هونورتون و اولمن، 1973؛ همچنین رجوع کنید به کریپنر، آنورتون، اولمن، مسترز و هیوستون، 1971).

با این حال، یک فرا قاره ای آزمایش رویایی با یک فرستنده منفرد که به «بمب حسی- ment” کمتر موفق پروتئین تراپی مو بود (فولکس، بلودر، مسترز، هیوستون، کریپنر، هونورتون و اولمن، 1972). جاه طلبانه ترین تلاش برای عبور از سد فاصله ESP توسط فضانورد ادگار میچل در پرواز آپولو 14 به ماه پروتئین تراپی مو بود (میچل، 1971). در طول شش دوره رنگ مو استراحت، میچل قرار پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره : به صورت تصادفی ارسال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند دنباله ای از 25 نماد ESP به چهار نفر روی زمین که همه آنها داشتند برای توانایی روانی از پیش انتخاب کراتینه مو شده رنگ مو است. متأسفانه، میچل آل- نپروتئین تراپی مو بود راه های ارسال در زمان مناسب و دو مورد از ارسال ها پروتئین تراپی مو بود به طور کامل از دست رفته این امر باعث از بین رفتن مکاتبات زمانی بین ارسال کراتینه مو شد.

و دریافت، و مستلزم اتخاذ برخی تصمیمات خودسرانه در مورد آن پروتئین تراپی مو بود کدام دنباله ها را حدس می زنند تا با کدام دنباله های هدف برای تجزیه و تحلیل مطابقت داشته باشند. تحلیل‌های دقیقی که تصمیم گرفته کراتینه مو شده‌اند، برای توصیف در اینجا بسیار پیچیده لایت و هایلایت مو هستند.

  انواع رنگ مو دودی طلایی

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره : کافی رنگ مو است بگوییم تطبیق از نظر توالی، مثلاً حدس اول توالی با توالی هدف اول، تولید psi- در حد قابل توجهی ضربه زدن، در حالی که تجزیه و تحلیل بیشتر بر اساس نزدیکی زمانی رنگ مو است توالی‌ها از دست رفته psi قابل توجهی را تولید آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این نتایج، پروتئین تراپی مو بودن.

از یک ماهیت بسیار پست، باید حتی بیشتر از حد معمول تفسیر نانو کراتین مو شود احتیاط 2.1.1b. مقایسه فاصله ها اگرچه ESP ممکن رنگ مو است یک باکراتینه مو شد یا نباکراتینه مو شد شواهد، ابزار ارتباطی احتمالی آینده برای مسافران فضایی نشان می دهد که ESP می تواند در فواصل طولانی کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره : با این حال، این به این معنی نیست که ESP در تمام فواصل به یک اندازه خوب عمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بیشتر سوال جالب این رنگ مو است که آیا اثرات ESP با فاصله کاهش می یابد؟ هنوز در این فصل به آن پرداخته نکراتینه مو شده رنگ مو است. به طور کلی، کار اولیه دوک شواهد کمی از این موضوع را نشان بالیاژ مو داد.

کاهش با فاصله (JB Rhine, 1937). در سریال پیرس پرت، با این حال، میانگین نمره ESP در 250 یارد به طور قابل توجهی کمتر از در پروتئین تراپی مو بود 100 یارد، اما امتیازهای برجسته تک دویدن در هر دو دیس بدست آمد تانس (راین و پرت، 1954). همچنین گیبسون (1937) که GESP را ارائه بیبی لایت مو کرد برای سه موضوع انتخاب نکراتینه مو شده در یک ساختمان و در فواصل بالاتر تست می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره : کاهش قابل توجهی با مسافت در هر سه گزارش کراتینه مو شده رنگ مو است موارد در آزمایش غیر قابل توجه بین اقیانوسی گزارش کراتینه مو شده توسط Osis (1956)، موضوع، که در آلمان واقع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، بسیار بالا دست یافت امتیازات در دوهای کنترلی را که خودش در خانه انجام می دهد.

  سالن رنگ مو تهرانپارس

در حالی که داشتن آزمودنی ها خود را بدون نظارت آزمایش می کنند رویه پذیرفته نمی نانو کراتین مو شود تحقیقات فراروانشناسی، Osis از اعتبار این نتایج توسط با رنگ مو استناد به همبستگی منفی معنادار بین نمرات روزانه در دوی های مسافت کوتاه و طولانی. از آنجایی که موضوع او را نمی شناخت زمانی که مسافت کوتاه مربوطه را تکمیل بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره : امتیازات راه دور را کسب بیبی لایت مو کرد اجرا می نانو کراتین مو شود، تفسیر تضعیف با فاصله مقداری قابل قبول را حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اگرچه این رنگ مو استدلال نشان می‌دهد که مقداری psi در طولانی مدت کار می‌بیبی لایت مو کرده رنگ مو است فاصله در یک آزمایش پیچیده تر، فاصله و زمان تاخیری (پیششناخت در مقابل روشن بینی) در فاکتوریل 2*2 طرح. آزمودنی ها اعضای یک انجمن تحقیقات روانی فنلاند پروتئین تراپی مو بودند.

از تحلیل واریانس چند متغیره برای ارزیابی نه تنها ضربه های مستقیم رنگ مو استفاده کراتینه مو شد بلکه جابجایی های +1 و -1 را نیز در بر می گیرد. نتیجه یک تعامل پیچیده پروتئین تراپی مو بود در درجه اول بر نمرات -1 تأثیر می گذارد. هیچ یک از اثرات ساده کاهش مستقیم سطح امتیاز با فاصله را پیشنهاد بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو شرابی روشن بدون دکلره : مقداری ترنر (1965) نوعی کاهش با فاصله را نیز گزارش بیبی لایت مو کرد، اما من چنین پروتئین تراپی مو بودم فقط می تواند چکیده ای از گزارش را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از آزمایشات مورد بحث در بالا، آزمایش های گیبسون (1937)، Osis (1956)، راین و پرت (1954)، و ترنر (1965) یک موضوع مهم را نشان می دهند. cline با فاصله همه شامل تحقیق با موضوعات انتخاب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه