↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو برای مش سوزنی

رنگ مو برای مش سوزنی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو برای مش سوزنی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو برای مش سوزنی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو برای مش سوزنی : نرم تنان سالها فرصت رنگ مو دارد تا او را بسازد مارپیچ، بنابراین او آن را بسیار عالی می سازد. عنکبوت حداکثر فقط یک ساعت فرصت رنگ مو دارد تا تور خود را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بنابراین او فقط یک اسکلت از منحنی ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما او همان خط را برای حلزون عزیز می داند. چه چیزی او را راهنمایی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ چیزی جز یک مهارت ذاتی که حیوان قادر به کنترل اثرات آن نیست تا گل قادر به کنترل آرایش گلبرگ ها و پرچم هایش نیست.

رنگ مو : ما نمی‌توانیم تعجب کنیم که او چگونه این همه چیز را در بدن کوچک خود حمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، چگونه می‌تواند ابریشم خود را در این لوله بپیچاند، چگونه آن را با چسب پر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! و چگونه او ابتدا نخ های ساده، سپس فوم زنگ زده، برای لانه خود، سپس نوارهای سیاه برای تزئین لانه در می آورد؟ من نتایج را می بینم، اما نمی توانم عملبیبی لایت مو کرد کارخانه او را درک کنم. فصل هندسه تار عنکبوت وقتی به تارهای باغ عنکبوت نگاه می کنیم.

رنگ مو برای مش سوزنی

رنگ مو برای مش سوزنی : من محاسبه بیبی لایت مو کردم که در یک جلسه، هر بار که او تار خود را بازسازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند حدود بیست یارد نخ صمغی تولید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ماهرانه تر سی تولید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خوب، در طول دو ماه، انگولار اسپایدر، همسایه من، تقریباً هر عصر دام خود را تجدید می بیبی لایت مو کرد. در طی آن زمانی که او چیزی در حدود سه چهارم مایل از این نخ لوله‌ای را ساخت که به صورت پیچشی محکم و با چسب برآمده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  پلاتینه نقره ای

به خصوص تارهای عنکبوت ابریشمی و عنکبوت نواری، ابتدا متوجه می شویم که پره ها یا شعاع ها به یک اندازه فاصله تمام دکلره مو دارند. زوایای تشکیل کراتینه مو شده توسط هر جفت متوالی ارزش یکسانی تمام دکلره مو دارند. و این با وجود تعبالیاژ مو دادشان که در تارهای عنکبوت ابریشمی گاه از چهل تجاوز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما می دانیم که عنکبوت به چه شیوه عجیبی تار خود را می بافد و مساحت تار را به تعبالیاژ مو داد زیادی قسمت یا بخش مساوی تقسیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

عددی که تقریباً همیشه در کار هر گونه عنکبوت یکسان رنگ مو است. عنکبوت وقتی پره‌هایش را می‌گذارد، به‌گونه‌ای می‌تابد که انگار هیچ نقشه‌ای نرنگ مو دارد، و این روش غیرمسئولانه کار، تار زیبایی مانند پنجره‌ی گل رز در یک کلیسا ایجاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، شبکه‌ای که هیچ طراح نمی‌توانست آن را بهتر با قطب‌نما بککراتینه مو شد. ما همچنین متوجه خواهیم کراتینه مو شد.

که در هر بخش، آکوردهای مختلف، بخش‌های مارپیچ زاویه‌ای، موازی با یکدیگر لایت و هایلایت مو هستند و به تدریج که به مرکز نزدیک می‌شوند به هم نزدیک‌تر می‌شوند. با دو خط تابشی که آنها را قاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در یک طرف زوایای مبهم و از طرف دیگر زوایای تند تشکیل می دهند. و این زوایا در همان بخش ثابت می مانند، زیرا آکوردها موازی لایت و هایلایت مو هستند.

بیش از این هم وجود رنگ مو دارد: همین زوایای مبهم و همچنین حاد، تا جایی که چشم می تواند قضاوت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، از یک بخش به بخش دیگر تغییر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین، در مجموع، مارپیچ متشکل از یک سری میله های متقاطع رنگ مو است که چندین خط تابشی را به صورت مایل در زوایایی با مقدار مساوی قطع می کنند.

  مدل رنگ مو برای موهای سفید

با این ویژگی، آنچه را که هندسه‌دانان «مارپیچ لگاریتمی» نامیده‌اند، تشخیص می‌دهیم. در علم معروف رنگ مو است. مارپیچ لگاریتمی تعبالیاژ مو داد بی پایانی از مدارها را در اطراف قطب خود توصیف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که دائماً بدون اینکه بتواند به آن نزدیک نانو کراتین مو شود به آنها نزدیک می نانو کراتین مو شود. ما نمی‌توانستیم چنین خطی، کل آن را حتی با بهترین ابزار فلسفی خود ببینیم.

رنگ مو برای مش سوزنی : این فقط در تخیل دانشمندان وجود رنگ مو دارد. اما عنکبوت آن را می داند و مارپیچ خود را به همان شیوه و با دقت بسیار بالا می پیچد. یکی دیگر از ویژگی های این مارپیچ این رنگ مو است که اگر فردی در تخیل یک نخ انعطاف پذیر به دور آن بپیچد، نخ را باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در حالی که آن را کشیده نگه می رنگ مو دارد، انتهای آزاد آن یک مارپیچ مشابه در همه نقاط با نخ اصلی را توصیف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

منحنی فقط جای خود را تغییر خواهد بالیاژ مو داد. ژاک برنوئی، رنگ مو استاد ریاضیات که این قضیه باشکوه را کشف بیبی لایت مو کرد، بر روی مقبره او به عنوان یکی از افتخارآمیزترین عناوین شهرت خود، مارپیچ و مضاعف آن که با باز بیبی لایت مو کردن نخ ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، حک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. زیر آن جمله نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود من دوباره مانند خودم برمی خیزم.” این یک پرواز باشکوه از خیال پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو برای مش سوزنی : که اعتقاد او را به جاودانگی نشان بالیاژ مو داد. آیا این مارپیچ لگاریتمی با خواص عجیبش صرفاً ایده ای از هندسه شناسان رنگ مو است؟ آیا این یک رویا صرف رنگ مو است، یک معمای انتزاعی؟ نه، این یک واقعیت در خدمت زندگی رنگ مو است، روشی از ساخت و ساز که اغلب توسط حیوانات در معماری خود به کار می رود. نرم تنان هرگز بدون اشاره به منحنی علمی، پوسته خود را نمی سازد.

  انواع رنگ مو نقره ای

اولین زاده گونه آن را می دانست و آن را عملی می بیبی لایت مو کرد. در طلوع آفرینش به همان اندازه که امروز می تواند کامل باکراتینه مو شد، کامل پروتئین تراپی مو بود. نمونه های کاملی از این مارپیچ در پوسته فسیل ها وجود رنگ مو دارد. تا به امروز، آخرین نماینده یک قبیله برنگ مو استانی، ناتیلوس دریاهای جنوبی، به طرح قدیمی وفادار مانده رنگ مو است، و همچنان مانند اجبالیاژ مو دادش در دوران اولیه وجود جهان، مارپیچ خود را به صورت لگاریتمی می چرخاند.

حتی در آب های راکد گودال های علفزار ما، صدف کوچکی که بزرگتر از یک اردک نیست، پوسته اش را به همان شکل می غلتد. پوسته حلزونی معمولی بر اساس قوانین لگاریتمی ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. حلزون معمولی این موجودات از کجا این علم را می گیرند؟ به ما گفته می نانو کراتین مو شود که نرم تنان از نسل کرم رنگ مو است. یک روز کرم، که توسط خورشید تند و تیز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو برای مش سوزنی : دم خود را تکان بالیاژ مو داد و برای شادی محض آن را به یک پیچ درآورد. در آنجا و سپس طرح پوسته مارپیچ آینده کشف کراتینه مو شد. این همان چیزی رنگ مو است که در این روزها به عنوان آخرین کلمه در علم تدریس می نانو کراتین مو شود. اما عنکبوت هیچ کدام از این نظریه را نخواهد داشت. زیرا او با کرم ارتباطی نرنگ مو دارد. و با این حال او با مارپیچ لگاریتمی آشنا رنگ مو است و از آن در وب خود به شکلی ساده تر رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه