↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو و مش برای پوست سبزه

رنگ مو و مش برای پوست سبزه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو و مش برای پوست سبزه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو و مش برای پوست سبزه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو و مش برای پوست سبزه : این یک اتاق طاقدار از برگهای مرده رنگ مو است که با چند تکه ابریشم به هم متصل کراتینه مو شده رنگ مو است. پناهگاه عمیق رنگ مو است: عنکبوت به طور کامل در آن ناپدید می نانو کراتین مو شود، به جز ربع های گرد گرد او، که مانع از ورود می نانو کراتین مو شود. عنکبوت در حالی که نیمه جلویش در پشت کلبه اش فرو رفته رنگ مو است، مطمئناً نمی تواند تار او را ببیند.

رنگ مو : با رنگ مو استفاده از وزنه های اضافی، او می تواند مرکز ثقل را پایین بیاورد و در نتیجه تعادل و فضای مناسب را به خانه خود بدهد. حالا او در خانه ی نرمش چه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ هیچی، که من ازش خبر دارم با شکم پر، پاهایش به طرز مجللی روی فرش پایین کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است، او هیچ کاری نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به هیچ چیز فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او به صدای چرخش زمین بر محور خود گوش می دهد.

رنگ مو و مش برای پوست سبزه

رنگ مو و مش برای پوست سبزه : آنها جای موادی را می گیرند که در غیر این صورت باید از فاصله دور جمع شوند و به سمت بالا بلند شوند. به این ترتیب سینه ای به دست می آید که خانه را محکم و رنگ مو استوار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تعادل بیشتر اغلب با پوسته های ریز و سایر اشیاء که تا حد زیادی به پایین آویزان لایت و هایلایت مو هستند ایجاد می نانو کراتین مو شود. قوانین تعادل را می داند.

خواب نیست، بیداری کمتر رنگ مو است. این یک حالت متوسط ​​رنگ مو است که در آن عنکبوت از هیچ چیز جز خوشحالی آگاه نیست. ما خودمان، وقتی راحت در رختخواب بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، درست قبل از اینکه بخوابیم، لذت می بریم چند لحظه سعادت، زمانی که نه فکر می کنیم و نه نگران. و آن لحظات از شیرین ترین لحظات زندگی ما لایت و هایلایت مو هستند. به نظر می رسد لحظات مشابهی را می شناسد و از آنها نهایت رنگ مو استفاده را می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو و مش فویلی

فصل بیست و یکم سیم تلگراف عنکبوت از شش عنکبوت باغی که من متوجه کراتینه مو شده‌ام، تنها دو عنکبوت، عنکبوت‌های باندی و ابریشمی، دائماً در تارهای خود باقی می‌مانند، حتی زیر پرتوهای کورکننده یک خورشید کراتینه مو شدید. بقیه قاعدتاً تا شب خود را نشان نمی دهند. در فاصله ای از تور، آنها یک عقب نشینی خشن و آماده در خرچنگ ها تمام دکلره مو دارند، مخفیگاهی که از چند برگ ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است که با نخ های کشیده به هم چسبیده اند.

رنگ مو و مش برای پوست سبزه : اینجرنگ مو است که معمولاً در روز، بی حرکت و غرق در مدیتیشن می مانند. اما نور مهیبی که آنها را آزار می دهد، شادی مزارع رنگ مو است. در چنین مواقعی، ملخ هوشمندانه‌تر از همیشه می‌پرد، و همجنس‌بازتر از مگس اژدها می‌پرد. علاوه بر این، وب چسبنده، علیرغم رانت های متحمل کراتینه مو شده در طول شب، هنوز در وضعیت نسبتا خوبی قرار رنگ مو دارد. اگر یک حشره گیج کراتینه مو شده به خودش اجازه دهد آیا عنکبوت در فاصله ای که بازنشسته کراتینه مو شده رنگ مو است.

نمی تواند از درآمدهای بادآورده رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ هرگز نترس. او یک لحظه از راه می رسد. او از کجا می داند چه اتفاقی افتاده رنگ مو است؟ بگذارید موضوع را توضیح دهیم. این ارتعاش وب رنگ مو است که به او می گوید، نه دیدن شیء گرفته کراتینه مو شده. برای اثبات این موضوع، من یک ملخ مرده را روی تارهای عنکبوت گذاشتم. ملخ را در جایی قرار بالیاژ مو دادم که عنکبوت به وضوح آن را دیده پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو مش و رنگ

گاهی عنکبوت در تار او پروتئین تراپی مو بود و گاهی بیرون و در مخفیگاهش. در هر دو مورد در ابتدا هیچ اتفاقی نیفتاد. عنکبوت بی حرکت ماند، حتی زمانی که ملخ در فاصله کوتاهی مقابل او قرار داشت. به نظر می رسید که او اصلا بازی را ندیده رنگ مو است. سپس با نی بلند حشره مرده را در حال لرزش قرار بالیاژ مو دادم. این کاملا کافی پروتئین تراپی مو بود. عنکبوت نواری و عنکبوت ابریشمی به سرعت به طبقه مرکزی رفتند.

بقیه که مخفی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند از شاخه پایین آمدند. همه نزد ملخ رفتند، او را با نوار چسباندند و با او رفتار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به طور خلاصه، همانطور که با طعمه زنده گرفته کراتینه مو شده در شرایط معمول رفتار می کنند. لرزش وب طول کشید تا تصمیم به حمله گرفته نانو کراتین مو شود. اگر به پشت تار هر عنکبوت با مخفیگاه در روز نگاه کنیم، رشته ای را خواهیم دید که از مرکز تار شروع کراتینه مو شده و به جایی می رسد.

رنگ مو و مش برای پوست سبزه : که عنکبوت در کمین رنگ مو است. فقط در نقطه مرکزی به وب متصل می نانو کراتین مو شود. طول آن معمولاً حدود بیست و دو اینچ رنگ مو است، اما عنکبوت زاویه‌دار که در بالای درختان نشسته رنگ مو است، طولی به اندازه هشت یا نه فوت به من نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است. “سیم اریب سیم تلگراف رنگ مو است.” این خط کج پل ردپایی رنگ مو است که عنکبوت با عجله به سمت تار خود می‌رود، وقتی در آنجا اتفاقی می‌افتد.

و پس از پایان کارش، به کلبه‌اش باز می‌گردد. اما این همه چیز نیست. اگر چنین پروتئین تراپی مو بود، پل پا به انتهای بالایی تار بسته می کراتینه مو شد. در این صورت سفر کوتاه تر و شیب کمتر خواهد پروتئین تراپی مو بود. این خط از مرکز توری شروع می نانو کراتین مو شود، زیرا این مکان محل برخورد پره ها رنگ مو است و بنابراین ارتعاش از هر قسمت از تور به بهترین وجه احساس می نانو کراتین مو شود. هر چیزی که روی وب حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل مو کوتاه با رنگ روشن

آن را به لرزه در می آورد. تنها چیزی که لازم رنگ مو است رشته ای رنگ مو است که از این نقطه مرکزی می رود تا خبر شکار در حال مبارزه در بخشی یا قسمتی از تور را به فاصله ای دور برساند. طناب مایل نه تنها یک پل عابر پیاده رنگ مو است، بلکه یک دستگاه سیگنال، یک سیم تلگراف رنگ مو است. عنکبوت‌های باغ در جوانی که در آن زمان بسیار بیدار پروتئین تراپی مو بودند، هیچ چیز از هنر تلگراف نمی‌دانند.

فقط عنکبوت‌های پیری که در چادر سبز خود مشغول مراقبه یا چرت زدن لایت و هایلایت مو هستند، از دور با تلگراف از آنچه در شبکه می‌گذرد آگاه می‌شوند. عنکبوت پنهان برای اینکه خود را از نگهبانی دقیق که کار سختی رنگ مو است نجات دهد و برای زنده ماندن رویبالیاژ مو دادها حتی در هنگام رنگ مو استراحت، با پشت بر روی شبکه، همیشه پایش را روی سیم تلگراف گذاشته رنگ مو است.

رنگ مو و مش برای پوست سبزه : در اینجا یک درنگ مو استان واقعی برای اثبات آن وجود رنگ مو دارد. یک عنکبوت زاویه دار تار خود را بین دو بوته لورستین چرخانده رنگ مو است که عرضی نزدیک به یک یارد را پوشانده رنگ مو است. خورشید بر دامی می زند که مدت ها قبل از طلوع فجر رها کراتینه مو شده رنگ مو است. عنکبوت در خانه روزانه خود رنگ مو است، رنگ مو استراحتگاهی که به راحتی با دنبال بیبی لایت مو کردن سیم تلگراف کشف می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه