↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین و قشنگترین رنگ مو

بهترین و قشنگترین رنگ مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین و قشنگترین رنگ مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین و قشنگترین رنگ مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین و قشنگترین رنگ مو : که انرژی عصبی کافی برای جذب غذایی که مصرف می بیبی لایت مو کردم، باقی نمانده رنگ مو است. و من دیگران را می شناسم که همین تجربه را تمام دکلره مو دارند. برنار مک‌فادن، به‌ویژه به من گفت که نمی‌توانست با رژیم غذایی آجیل و میوه کنار بیاید، در حالی که در مطب خود محبوس پروتئین تراپی مو بود و راه‌حل مشکلش را در شیر یافت. از آنجایی که چیزی به اندازه شیر به سرعت مرا مسموم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مجبور کراتینه مو شدم بیشتر دنبال راه حلم باشم.

رنگ مو : آنهایی که در حال حاضر گیاهخوار لایت و هایلایت مو هستند، بسیار مستعد لایت و هایلایت مو هستند تا افرادی باشند که کمی به مسئله رژیم فکر بیبی لایت مو کرده اند و سعی بیبی لایت مو کرده اند شیوه های سالم تری از زندگی را اتخاذ کنند. در حالی که، از سوی دیگر، گوشت خواران عموماً افرادی لایت و هایلایت مو هستند که اصلاً به مسئله سلامت فکر نبیبی لایت مو کرده اند – آنها بسیار مستعد سیگاری و نوشیدنی و همچنین گوشت خوار لایت و هایلایت مو هستند.

بهترین و قشنگترین رنگ مو

بهترین و قشنگترین رنگ مو : همچنین لازم به ذکر رنگ مو است که رنگ مو استقامت تنها عامل مهم در سلامت جسمانی ما نیست. گزارش های متعددی در مورد مسئولیت بیشتر گوشت در برابر آلودگی وجود داشته رنگ مو است. به عنوان مثال، دکتر کلوگ نمونه‌هایی از گوشت را در قصابی‌ها خریداری بیبی لایت مو کرده و آنها را زیر میکروسکوپ بررسی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و به ما گفته رنگ مو است که چند صد میلیون باکتری در گرم کشف کراتینه مو شده رنگ مو است.

این برهان گرایشی به یک بحث ناپسند رنگ مو دارد. می‌دانم که برای مدت طولانی تأثیر زیادی روی من داشت، و من زحمت زیادی کشیدم تا فقط آن دسته از غذاهایی را که ضدعفونی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، یا عملاً، وارد سیستم خود کنم. این رژیم بهداشتی رنگ مو است که توسط پروفسور حمایت می نانو کراتین مو شود. فقط باید غذاهایی بخورد که کاملاً جوشانده و رنگ مو استریل کراتینه مو شده باشند.

  رنگ مو مش برای پوست سبزه

من در طول زمان به این نتیجه رسیده ام که این شیوه زندگی خودکشی رنگ مو است و این[صفحه 92]هیچ راهی برای از بین بردن سلامتی سریعتر وجود نرنگ مو دارد. فکر می‌کنم سوال مهم این نیست که وقتی غذا را می‌بلعید چه تعبالیاژ مو داد باکتری در غذا وجود رنگ مو دارد، بلکه این رنگ مو است که بعد از ورود آن به مجرای گوارشی، چند باکتری در غذا وجود رنگ مو دارد.

ظاهراً شیره های گوارشی قادر به مراقبت از تعبالیاژ مو داد بسیار زیادی از میکروب ها لایت و هایلایت مو هستند. تخمیر و پوسیدگی واقعی پس از آن که غذا از بین رفت و در روده بزرگ قرار گرفت آغاز می نانو کراتین مو شود – و اینها در مورد سلامتی بیشتر از آنچه در قصابی یا قصابی انجام می نانو کراتین مو شود اهمیت رنگ مو دارد. یخچال یا انباری منظور من از این حرف را اشتباه متوجه نشوید.

من طرفدار این نیستم که کسی باکتری های بیماری های کشنده مانند حصبه و وبا را ببلعد. من طرفدار این نیستم که کسی باید از غذاهایی رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در حالت تجزیه لایت و هایلایت مو هستند – برعکس، من تعبالیاژ مو دادی از غذاهای رایج را که برای تولیدشان به عملبیبی لایت مو کرد باکتری بستگی رنگ مو دارد از رژیم غذایی خود رد بیبی لایت مو کرده ام. به عنوان مثال، آبجو و شراب، و همه نوشیدنی های الکلی، انواع پنیرها، کلم ترش، سرکه و غیره. منظور من این رنگ مو است.

که یک فرد سالم معمولی دلیلی برای ترسیدن خود در مورد باکتری های هوازی معمولی – که در جو ازدحام می کنند، نرنگ مو دارد. و صدها میلیون در تمام غذاهای خام و در غذاهای پخته یافت می شوند[صفحه 93]با احتیاط های دقیقی که جراح با ابزار و کتانی خود رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، رعایت نکراتینه مو شده رنگ مو است. همچنین مشکل واقعی این رنگ مو است.

  رنگ موی مشکی پر کلاغی

که غذاهایی را وارد سیستم کنیم که به راحتی قابل هضم و جذب باشند و تمام عناصر مورد نیاز بدن را برای حفظ خود در بهترین شرایط برای جنگ اجتناب ناپذیر و بی وقفه با موجودات متخاصم فراهم کنند. آن را احاطه کنند. تا آنجا که به گوشت مربوط می نانو کراتین مو شود، البته هیچ انسان عاقلی از گوشتی رنگ مو استفاده نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که کوچکترین اثری از فاسد کراتینه مو شدن داشته باکراتینه مو شد.

بهترین و قشنگترین رنگ مو : یا گوشتی که کنسرو کراتینه مو شده یا آسیاب کراتینه مو شده و به هم ریخته کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، مانند سوسیس. اگر کسی از گوشت تازه رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، باکتری هایی که ممکن رنگ مو است در قسمت بیرونی آن وجود داشته باکراتینه مو شد با پختن مناسب از بین می روند. و بنابراین سوال این رنگ مو است که به نظر من گوشت پس از ورود به معده چه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ و این موضوعی برای آزمایش عملی رنگ مو است.

که تا جایی که من اطلاعاتی دارم، افراد بسیار کمی آن را انجام بالیاژ مو داده اند. البته افراد بیشماری در حال خوردن گوشت لایت و هایلایت مو هستند. اما آنها آن را در ترکیب با انواع دیگر غذاهای مخرب می خورند و آن را به روش های بی شماری ناسالم می خورند. تا آنجا که من می دانم.

هیچ دانشمندی تا به حال گروهی از مردان عادی را نگرفته و آنها را برای مدت معینی بر اساس یک رژیم غذایی گیاهی منطقی نگه داشته و سپس آنها را برای یک دوره دیگر در رژیم غذایی حاوی[صفحه 94]گوشت تازه را کبابی بیبی لایت مو کرد و یک مطالعه کاملاً علمی در مورد وضعیت آنها انجام بالیاژ مو داد، به عنوان مثال، پروفسور چیتندن برای آزمایش های “کم پروتئین” خود انجام بالیاژ مو داد.

  رنگ ۱۲/۱۲ مرواریدی ترام کالر

حدود یک سال قبل از مطالعه درباره “رژیم غذایی گوشت” دکتر سالزبری، رژیم غذایی خام را دنبال می بیبی لایت مو کردم. من نتایج شگفت انگیزی از این به دست آورده پروتئین تراپی مو بودم و مطالب خوبی در مورد آن نوشته پروتئین تراپی مو بودم. اما من این نتایج را در حالی که یک زندگی فعال داشتم و کار مغزی سخت انجام نمی بالیاژ مو دادم به دست آوردم. به طور مداوم متوجه کراتینه مو شدم.

که وقتی به زندگی بی تحرک و نوشتن که فشار عصبی زیادی را به همراه داشت، شروع به کاهش وزن با غذای خام بیبی لایت مو کردم. و اگر به این رژیم ادامه می بالیاژ مو دادم، دچار سردرد و سایر علائم ناراحتی ناشی از آنچه می خوردم می کراتینه مو شدم. به عنوان مثالی از منظورم، می‌توانم بگویم که اخیراً وارد رمانی کراتینه مو شده‌ام که در آن بسیار جذب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم.

در عرض شانزده روز دوازده پوند وزن کم بیبی لایت مو کردم. و این را باید بدون کوچکترین تغییر رژیم غذایی درک بیبی لایت مو کرد. حدود شش هفته کار را ادامه بالیاژ مو دادم و تا آن زمان بیست پوند وزن کم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. در توضیح این موضوع برای خودم، بین عدم اطمینان در مورد اینکه آیا خیلی سخت کار می کنم یا اینکه بیش از حد غذا می خورم تقسیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم.

بهترین و قشنگترین رنگ مو : در نهایت احتیاط را انجام بالیاژ مو دادم تا آنچه می خوردم را وزن کنم و کاملاً مطمئن شوم[صفحه 95]در دوره هایی که وزن طبیعی خود را حفظ بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، بیشتر از آن چیزی که عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم غذا نمی خوردم. سپس مقدار غذای خود را نصف بیبی لایت مو کردم و متوجه کراتینه مو شدم که با سرعت بسیار کمتری از دست بالیاژ مو داده ام. این به من متقاعد کراتینه مو شد که مشکل در این واقعیت رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه