نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش فانتزی

رنگ مو مش فانتزی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش فانتزی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش فانتزی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش فانتزی : بارها و بارها به پت بگوید که این دوشیزه سوزی و خانم فرانسیس لایت و هایلایت مو هستند. چشمان پدرم پر از اشک کراتینه مو شد که از آلیکس به خاطر خوبی و سخاوتش نسبت به ما تشکر بیبی لایت مو کرد. افسوس! شادترین روزها مثل غمگین ترین روزها پایانی تمام دکلره مو دارند. فردای آن روز افرادی که در قایق تخت پروتئین تراپی مو بودند آمدند تا خداحافظی کنند. ماریو مثل یک بچه گریه بیبی لایت مو کرد. سلست دست های آلیکس را روی لب هایش برد.

رنگ مو : آنها غرور شما را وسوسه نمی کنند. شما بهتر می خواهید؟” “آه، در واقع ما انجام می دهیم!” سوزان پاسخ بالیاژ مو داد. “خب، بگذارید سیندرلا بازی کنیم. لباس های مخمل، ابریشم و توری، جواهرات، دمپایی ها – همه در صندوقچه لایت و هایلایت مو هستند. گوش کنید، دختران عزیزم. با اولین نشانه های انقلاب، مادر ترسیده من فرانسه را ترک بیبی لایت مو کرد و عبور بیبی لایت مو کرد. تمام کمد لباسش، جواهراتش، عکسهای اتاق خوابش و بخشی از بشقابش را با خودش برد.

رنگ مو مش فانتزی

رنگ مو مش فانتزی : گربو، پاتریک دوان دوان آمد و گفت که “مادام لیکس” آرزوی دیدار ما را رنگ مو دارد. با عجله به سمت کلبه رفتیم. آلیکس ما را در گالری [ایوان] ملاقات بیبی لایت مو کرد. دخترای عزیز بیا داخل. من یک سورپرایز برایت دارم و یک لطف بزرگ. شنیدم که گفتی سوزان، چیزی برای پوشیدن نداشتی… “اما کت و شلوارهای کامایویی ما!” “اما کتانی کامایوی شما.” او خندید. “و به نظر می رسد.

قبل از رفتن مقداری ابریشم و روبان خرید… وقتی به انگلیس رسیدم مادرم مرده پروتئین تراپی مو بود. و تمام آنچه او در اختیار داشت توسط مقامات به من بازگردانده کراتینه مو شد. مادر بیچاره من عاشق لباس پروتئین تراپی مو بود و تمام لباس او در آن صندوق رنگ مو است. بخشی از آن را برای رنگ مو استفاده خودم تغییر بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودم، اما او بسیار بزرگتر از من پروتئین تراپی مو بود – قد بلندتر. من نه می‌توانم از آنها رنگ مو استفاده کنم و نه می‌توانم آنها را بفروشم.

  ترکیب رنگ موی قهوه ای دودی زیتونی

اگر هر کدام از شما یک توالت توپ را قبول کنید، من را بسیار خوشحال خواهید بیبی لایت مو کرد.» و با چشمان پر از التماس و دستانش به هم به ما نگاه بیبی لایت مو کرد. هر کدام دستی قاپیدیم و بوسیدیم. سپس او صندوقچه را باز بیبی لایت مو کرد و برای اولین و آخرین بار در زندگی ام پارچه ها، زیور آلات و لباس هایی را دیدم که واقعاً به نظر می رسید توسط پری ها ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

پس از آزمایش‌های زیاد و بحث‌های بسیار، او لباسی زیبا از براده آبی که با گل‌های نقره‌ای بزرگ می‌درخشید، برایم کنار گذاشت. جلو کوتاه پروتئین تراپی مو بود، با قطار. کناره ها بسیار پر پروتئین تراپی مو بود و با گره های روبان گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. کمر نوک تیز بلند به شکل مربع بریده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با توری های باشکوه که دوباره روی آستین های نیمه بلند ظاهر می کراتینه مو شد، تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

بازوها تا آرنج باید با دستکش‌های سفید مات پوشیده می‌کراتینه مو شد که با دوازده دکمه نقره‌ای بسته می‌کراتینه مو شد. برای تکمیل توالتم، او به من یک پنکه ابریشمی آبی رنگ‌آمیزی زیبا، دمپایی ساتن آبی با کفش‌های پاشنه بلند و سگک‌های نقره‌ای، جوراب‌های ابریشمی سفید با ساعت‌های آبی، یک دستمال کامبریک سفید بافته کراتینه مو شده با توری بروکسلی و در آخر یک ست دوست‌داشتنی به من بالیاژ مو داد.

رنگ مو مش فانتزی : فلیگر نقره ای که او به ما اطمینان بالیاژ مو داد ارزش کمی رنگ مو دارد، شامل گردنبند، شانه، گوشواره، دستبند، و یک کمربند که منگوله های نقره ای همان طرح آن در جلوی لباس افتاده رنگ مو است. توالت خواهرم دقیقاً مثل مال من پروتئین تراپی مو بود فقط رنگ رز پروتئین تراپی مو بود. آلیکس از ما خورنگ مو است آنها را امتحان کنیم. در حالی که چشم‌هایمان مجذوب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، او با ذوق تخصصی‌تری تصمیم گرفت که کمی از یک جا بلند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره

یک روبان را در جای دیگر پایین بیاورد، چیزی را اینجا اضافه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آن‌جا بررنگ مو دارد، و مهم‌تر از همه، کل را با دقت اتو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما تمام روز را برای کمک به او ایستادیم. و وقتی حدود ساعت 3 همه چیز تمام کراتینه مو شد، مادرخوانده پری ما گفت که اکنون موهای ما را آرایش خواهد بیبی لایت مو کرد و ما باید از نزدیک مراقب باشیم. او گفت: «سوزان باید فرانسوا و فرانسوا سوزان را کوف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

دو جعبه مقوایی را که به گفته خودش شامل روسری های لباس ما پروتئین تراپی مو بود، از صندوق بیرون آورد و با قرار بالیاژ مو دادن من روبه روی خواهرم، شروع به آرایش بیبی لایت مو کردن موهای او بیبی لایت مو کرد. من همه چشم پروتئین تراپی مو بودم من یک حرکت شانه را از دست نبالیاژ مو دادم. او موهای سوزان را در دو گل رز که آنها را ریکت می نامید تا وسط سر بلند بیبی لایت مو کرد و آنها را با یک شانه نقره ای محکم بیبی لایت مو کرد. سپس با گیره های سر، گره های کوچک بی شمار یا چرخش در جلو، یا بهتر رنگ مو است بگوییم.

رنگ مو مش فانتزی : روی پیشانی، ستونی از پرهای سفید با نوک گل رز در هر طرف سر قرار بالیاژ مو داد و در جلو، روبروی ریکت ها قرار بالیاژ مو داد. گل رز احاطه کراتینه مو شده با برگ های نقره ای روبان‌های رز بلند و نقره‌ای مات‌کراتینه مو شده‌ای که در پشت می‌افتادند، روسری را تکمیل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، که آلیکس مشت‌هایی پودر نقره روی آن‌ها می‌پاشید. باورت می نانو کراتین مو شود دخترم، اولین باری پروتئین تراپی مو بود که من و خواهرم گل مصنوعی می دیدیم؟ آنها در آن روزها حتی در فرانسه، تعبالیاژ مو داد بسیار کمی از آنها را ساختند.

  مدل رنگ موی زیبا و شیک

در حالی که سوزان خودش را در آینه تحسین می بیبی لایت مو کرد، من جای او را گرفتم. روسری من با او فرق می بیبی لایت مو کرد که انتهای پرهایم آبی پروتئین تراپی مو بود و گل رز سفید پروتئین تراپی مو بود که با بنفش های آبی کم رنگ و چند برگ نقره ای احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و حالا یک وسوسه به سراغ همه ما آمد. آلیکس ابتدا صحبت بیبی لایت مو کرد: “حالا لباس های مجلسی خود را بپوش و من برای دوستانمان می فرستم.

رنگ مو مش فانتزی : نظر شما چیست؟” “اوه، این جذاب خواهد پروتئین تراپی مو بود!” سوزان گریه بیبی لایت مو کرد. “بگذار عجله کنیم!” و در حالی که ما لباس پوشیده پروتئین تراپی مو بودیم، پت که همیشه در کلبه پرسه می زد، به قایق تخت فرستاده کراتینه مو شد تا پدر و مادرش و کارلوس را بیاورد، و نزد و مامان بخواهد. گربو فوراً به کلبه بیاید… نه، نمی توانم فریادهای شادی را که به ما سلام بیبی لایت مو کرد، بگویم. بچه ها ما را نمی شناختند و مگی مجبور کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه