↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی بلوند اروپایی

مدل رنگ موی بلوند اروپایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی بلوند اروپایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی بلوند اروپایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ موی بلوند اروپایی : در یک کارخانه پوشاک زیر نظر یک پیمانکار عرق‌فروشی کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این زندان به تازگی ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و به عنوان یک نمونه تبلیغ می کراتینه مو شد.

رنگ مو : و همچنین فداکار باشند. 96مطیع پدرانشان اگر اشک هایی که من دیدم را دیده پروتئین تراپی مو بودید، می دانستید که دختر این آقا پیرمرد از قاعده مستثنی نپروتئین تراپی مو بود. و از آنجایی که موضوع را شروع بیبی لایت مو کرده‌ایم، شاید بتوانم درنگ مو استان «علاقه انسانی» را با بیان این که بعد از این همه اشک ریخته کراتینه مو شده و ازدواج چند سال گذشته پروتئین تراپی مو بود، تکمیل کنم، به دیدن این آقا پیر جنوبی رفتم.

مدل رنگ موی بلوند اروپایی

مدل رنگ موی بلوند اروپایی : تابلوی رنگ روغن زیبای دختر مورد علاقه اش را که در اتاق پذیرایی اش آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، گرفت و به دیوار چرخاند. و این ممکن رنگ مو است برای شما لبخند به همراه داشته باکراتینه مو شد، اما برای طرفین درگیر لبخندی به همراه نداشت. زیرا در جنوب، باید درک کنید، این رسم رنگ مو است که دختران با فداکاری به پدران خود وابسته باشند.

این یک مقدمه عجیب پروتئین تراپی مو بود. چون پیرمرد به طرز وحشتناکی خجالت می‌کشید، و من که بی‌شخصیت پروتئین تراپی مو بودم و به نام‌های بد خوانده می‌کراتینه مو شد، هیچ تصوری از آن نداشتم. بعد از اینکه یکی دو ساعت گپ زدیم بازنشسته کراتینه مو شدم و دختر گفت: “خب بابا، نظرت در موردش چیه؟” پیرمرد به طرز عجیبی خجالتی و کم حرف رنگ مو است و احتمالاً قبلاً هرگز در زندگی خود عذرخواهی نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

او همه این کارها را در یک جمله انجام بالیاژ مو داد: “می بینم که از خودم حرف زدم.” 97 فصل هفدهم “بازی” در روز شنبه من و خانواده خود را به مستعمره کوچک تک مالیاتی در آردن، دلاور نقل مکان بیبی لایت مو کردم و زمستانی را در چادرها گذراندم. روزنامه‌های فیلادلفیا و ویلمینگتون از آردن رنگ مو استفاده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، همان‌طور که روزنامه‌های نیویورک از هلیکن هال رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

  بهترین مارک رنگ مو ترکیبی

برای اهداف کمدی. در بیشتر موارد این تبلیغات مضر نپروتئین تراپی مو بود. مربوط به مسابقات و لباس های قرون وسطایی و مسابقات تنیس و جشنواره های آواز پروتئین تراپی مو بود. اما همیشه تمسخر وجود داشت، هرچند خفیف. و این نور عادلانه ای نپروتئین تراپی مو بود که بتوان گروهی از مردم را که پیامی جدی و مفید برای انتقال داشتند، در آن قرار بالیاژ مو داد.

متوجه کراتینه مو شدم که روزنامه‌ها در درنگ مو استان‌های آردن خود با دقت از بالیاژ مو دادن هرگونه اشاره‌ای به معنای مالیات واحد یا اینکه چرا مالیات‌دهندگان مجرد به یک مستعمره می‌روند، خودداری می‌کنند. چیزی که مورد توجه مردم قرار گرفت این واقعیت پروتئین تراپی مو بود که یکی از پسران آردن برای خود یک مکان خواب غربال کراتینه مو شده در شاخه های یک درخت بزرگ ساخته پروتئین تراپی مو بود. “ساکنان آردن در بالای درختان غوطه ور می شوند”! سرفصل ها را منتشر بیبی لایت مو کرد. من خودم در بالای درختان غوطه ور نپروتئین تراپی مو بودم، اما روزنامه ها برای این درنگ مو استان تمام صفحه عکس می خورنگ مو استند، و اتفاقاً عکس من در دست پروتئین تراپی مو بود، بنابراین وارد کراتینه مو شد.

داشتم کتاب می‌نوشتم، و سعی می‌بیبی لایت مو کردم خوب باشم، و تمام تلاشم را می‌بیبی لایت مو کردم تا از «توجه‌ها» دور باشم. اما سرنوشت در حال و هوای شرط بندی خاص پروتئین تراپی مو بود، ظاهر کراتینه مو شد و آمد و مرا از مخفیگاهم بیرون کشید. در نزدیکی لبه آردن، یک فیلسوف آنارشیست، یک گوشه نشین کفاش زندگی می بیبی لایت مو کرد، که بزرگترین لذت او در زندگی این پروتئین تراپی مو بود که در جلسات عمومی قیام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در حضور دختران جوان ایده های خود را در مورد فیزیولوژی جنسی توضیح دهد.

باشگاه کوچک اقتصادی آردن از او دعوت بیبی لایت مو کرد که سکوت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و زمانی که او مدعی امتیازات «آزادی بیان» کراتینه مو شد، باشگاه او را از جلسات خود حذف بیبی لایت مو کرد و وقتی او اصرار داشت که بیاید، او را دستگیر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این اتفاق افتاد که اعضای این باشگاه اقتصادی در تیم بیسبال نیز حضور داشتند و صبح یکشنبه یک بازی انجام بالیاژ مو دادند. بنابراین، کفاش آنارشیست به ویلمینگتون تعمیر بیبی لایت مو کرد و به دلیل نقض قوانین برنگ مو استانی، حکم صادر بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی شرابی بنفش

مدل رنگ موی بلوند اروپایی : باز می گردد، «بازی» در روز سبت را ممنوع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این اتفاق افتاد که من عضو باشگاه اقتصادی نپروتئین تراپی مو بودم و کاری به مشکل نداشتم. اما من آن صبح روز شنبه تنیس بازی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، بنابراین کفاش آنارشیست مرا در حکم خود گنجاند. او پس از آن به من گفت که می‌دانست من تبلیغات و «ادویه» را به ماجراجویی اضافه خواهم بیبی لایت مو کرد. پس ببینید.

یازده مرد جوان یک روز عصر به دفتر یک قاضی صلح ویلمینگتون احضار کراتینه مو شدند و متوجه کراتینه مو شدند که خیابان برای یک بلوک پر کراتینه مو شده رنگ مو است، و مردم حتی از تیرهای تلگراف و تیرهای چراغ بالا می روند تا به پنجره نگاه کنند و تماشا کنند. رسیدگی من متهم به بدنامی لایت و هایلایت مو هستم، اما در این مناسبت حداقل ممکن رنگ مو است از این اتهام تبرئه شوم.

یک پاسبان در خانه من ظاهر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و کارهای ادبی من را با اخطاریه برای حضور در این نمایش عمومی به مجازات نارضایتی کراتینه مو شدید از قانون قطع بیبی لایت مو کرد! اعضای انجمن ورزشی آردن من را به عنوان سخنگوی خود منصوب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و برای یکی دو ساعت تلاش بیبی لایت مو کردم تا قاضی محلی را متقاعد کنم که “بازی” به معنای قمار رنگ مو است و تنیس و بیسبال بازی نبیبی لایت مو کردن.

  فرمول رنگ موی مش

اما قاضی اصرار داشت که قانون دیگری علیه قمار وجود رنگ مو دارد و او چاره ای نداشت جز اینکه ما را مقصر بداند و ما را به مبلغ چهار دلار و هزینه ها جریمه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که جمعاً به یکصد و سی و دو دلار می رسید. بخش بزرگی از این به قاضی و پاسبان می رسید و ما گمان می بردیم که این مبنای تصمیم او پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

بنابراین ما از پرداخت جریمه خودداری بیبی لایت مو کردیم و مجازات جایگزین زندان را پذیرفتیم. محدودیت طبق قانون بیست و چهار ساعت پروتئین تراپی مو بود. ما هجده دریافت بیبی لایت مو کردیم، مشروط بر این پروتئین تراپی مو بود که احکام ما فوراً شروع نانو کراتین مو شود – ساعت نه شب. ما پاسبان را به یک بستنی فروشی دعوت بیبی لایت مو کردیم و بخشی از دوران محکومیت خود را در آنجا گذراندیم و بخشی دیگر از آن را با واگن برقی به محل کارگاه نیوکاسل گذراندیم.

ما در بین راه ترانه هایی خواندیم و موتوردار گفت که ما شادترین محکومانی پروتئین تراپی مو بودیم که او تا به حال به مؤسسه برده رنگ مو است. این یک کتاب در مورد روزنامه نگاری رنگ مو است، و نه در مورد اصلاحات زندان، بنابراین من مختصر خواهم پروتئین تراپی مو بود. شب را در سلول هایی گذراندیم که پر از حیوانات موذی پروتئین تراپی مو بود و توالت های کثیف و بدبو داشت. به ما غذایی می بالیاژ مو دادند که برای حیوانات مناسب نپروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ موی بلوند اروپایی : و ما هفت یا هشت ساعت را صرف کار روی انبوه سنگی تحت اتهام می بیبی لایت مو کردیم. 99از مردانی که برخی از آنها وحشی و نادرست پروتئین تراپی مو بودند. این زندان ایالتی دلاور و همچنین کارگاه شهرستان پروتئین تراپی مو بود و سی یا چهارصد مرد سفیدپوست و رنگ مو در آن نگهداری می‌کراتینه مو شد که حدود بیست نفر از آنها به حبس ابد محکوم می‌کراتینه مو شدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه